7/10
mecsoka 2013 jún. 04. - 17:57:57 7/10
(61/141)
Spoiler

Nem akartam spoilerezni, azert irtam fögonoszt. Zeta-rol tudni lehetett, Rooney-rol erösen sejteni (20perc utan tudni).Ha masnak maskepp jött le, arrol nem en tehetek. Egy ilyen tipusu filmnel sokkal nagyobbat ütne a csavar, ha a jo kislanybol rossz kislanyba valtas eröteljesebb lenne, ha sejteni sem lehetne az elejen az egeszet. Nalam egyertelmüen a szineszi jatekon "bukott" el a film.
tunczo 2013 jún. 03. - 19:05:46
(60/141)
Spoiler
Azt nem hiszem, hogy már az elején tudtad, hogy a csaj nem beteg, csak megjátssza (már, ha õt érted "fõgonoszok" alatt)
Catherine Zeta Jones valóban jól hozza a negatív figurát, róla tényleg lehetett tudni. Szerintem jól össze van rakva ez a film, a hangulata itt-ott kissé nyomasztó, de érdemes megnézni.
7/10
mecsoka 2013 jún. 03. - 13:35:45 7/10
(59/141)
A "fõgonoszok" annyira átlátszóak voltak, már az elején tudni lehetett, hogy ki a hunyó. Ezt kompenzálhatták volna egy ütõs indítékkal... de nem tették. Egyszer nézhetõs, unalmas estékre ajánlom. 7/10
10/10
Dudvarek 2013 máj. 31. - 23:47:58 10/10
(58/141)
Nálam ez a film telitalálat, méltó pályabefejezés. (Reméltem, hogy nem egy Bûn hálójában kategóriájú film lesz az utolsó.) Ez 10/10, végig lekötött.
kisbogáncs 2013 máj. 28. - 22:00:01
(57/141)
Szerintem ezt a filmet pont azzal rontották el, hogy túlságosan is meg akarták csavarni, ahelyett hogy kibontották volna jól az izgalmasan kezdõdõ szált..túl sok mindent akartak belepréselni. kár érte, a végén a fordulat szvsz totál gáz.. a színészi alakítások miatt éri meg talán megnézni egyszer..
tomes.marcos 2013 máj. 27. - 09:48:06
(56/141)
A film elsõ része lapos volt, nagyon lapos, úgy éreztem a rendezõnek ez egy kötelezõ film volt, mivel antidepresszánsos film még nem igen van. Aztán a második fele már sokkal érdekesebb volt, és a vége is nagyszerû. Így összességben pedig egy rendkívül jó kis mozi volt. Kár Soderbergh úr, hogy többet nem csinál, önnek ez megy, bolondság lenne abbahagyni!
Vadpörkölt 2013 máj. 25. - 17:17:21 Előzmény hrm
(55/141)
Ez egy erõs közepes film egy olyan 7/10 körülire taksálom,mert azért voltak benne érdekes dolgok.

SPOILER
"Ha már ennyire „rafkós” Mara (és Jones), akkor nem lett volna egyszerûbb, ha Tatuum-ot mondjuk véletlenül elüti az autó, vagy nyaralás közben vízbe fullad? Jóval kisebb a kockázat és még a kényszergyógykezelés is megúszható."
Ha Tatuum-ot elüti az autó vagy vízbe fullad akkor nincsen lóve,mert abból volt a nagy dohány,hogy megTIPPMIXELTÉK az ellen gyógyszergyár kötvényemelkedését vagy annak a gyógyszergyárnak a kötvényzuhanását ugyanis amit az Emily Taylor szedett az a gyógyszer
veszélyes lett a tömegek körében és nem vették ezáltal a konkurencia gyógyszereit vették ÍGY MUSZÁJ volt a deprsszió miatt a gyógyszer hatása alatt KÉSSEL megölni,mert egy autóbaleset az LÕTÉRI KUTYÁT nem érdekelte volna!!!!
7/10
stomachh 2013 máj. 25. - 08:30:05 7/10
(54/141)
Valósághûen ábrázolják a depresszióba esett lányt. Annyira hatásos, hogy én a film közepére már én is lehangolódtam, meg olyan eseménymentes is volt az egész. Aztán az utolsó 30 perc! Na az igen! Mintha fordulna egyet a film, a rendezõ odacsap az asztal közepére, aztán már csak kapkodom a fejem annyi minden történik és már azt sem tudom ki-kivel van. Jó volt. Jó rendezés, jó fényképezés, jó történet, remek színészi játék jellemzi. A film közepe kicsit levon az értékébõl, de számomra még így is egy jó erõs 7/10.
k11zoltan 2013 máj. 24. - 22:59:00
(53/141)
A film elsõ fele tetszett, a boldogtalan, depressziós csajról szóló rész. A közepe unalmas volt, a végén a fordulat pedig nem tetszett.

6/10
9/10
Erwin_MS 2013 máj. 20. - 21:09:00 9/10
(52/141)
Szerintem remek kis film volt, csavaros, váratlan fordulatokkal, és frappáns végkifejlettel. Az eleje kicsit lassan indul, de mivel csak bõ 1 és háromnegyed óra az egész film, így igazából ez sem olyan jelentõsen észrevehetõ.
Gyógyszerreklámhoz semmi köze, ennyibõl ha valaki megnézi a Halálos iramban akárhányadik részét, akkor az meg autóreklám?! Aki szereti a krimi/thriller párosítást, annak kifejezetten ajánlott...
9/10
offtopic
Erwin_MS 2013 máj. 20. - 21:00:39 9/10 Előzmény gymester
(51/141)
gymester

Ha szerinted ez a film errõl szólt, akkor ajánlom, hogy nézd meg inkább mégegyszer, vagy talán még jobb lenne, ha inkább maradnál a Croodék-nál, annak nagyobb valószínûséggel jön majd át a mondanivalója...
Superalonso 2013 máj. 19. - 13:41:21
(50/141)
Egyébként én úgy gondolom, hogy ugyan szinte minden percben elhangzik a filmben egy-egy anti-depresszáns neve, mégsem gyógyszerreklám, sõt inkább enyhe gyógyszerellenesség érzõdik ki a filmbõl, hiszen pl. Rooney Mara egyik gyógyszertõl sem érezte magát jobban (nem segített jelentõsen a depi-jén), talán ezért is menekült a leszbikus doktornõ (C.Z. Jones) karjaiba egy kis vigaszt is keresni.....ja egyértelmû, hogy nem a gyógyszeriparról szól, aki ezt hiszi nem értette a filmet szerintem....9 pontot megér nálam.
5/10
Attila G. 2013 máj. 18. - 21:24:33 5/10
(49/141)
Ne aggódj, elhangoztak ennél korábban nagyobb SPOILER-ek is; anélkül, hogy a szerzõ észrevette volna, hogy spoilerezik.

Pl ez is SPOILER volt: "és nem, nem csak a gyógyszeriparról szól, sõt elsõsorban nem arról." :)
offtopic
Lina5 2013 máj. 18. - 20:45:24
(48/141)
Superalonso a spoiler ismeretlen fogalom, mi?!
Superalonso 2013 máj. 18. - 19:11:44
(47/141)
Szerintem nagyon jó film volt, kicsit ugyan vontatott, de a 2. félideje kifejezetten érdekes és a csavar a végén....hm i like it.
***SPOILER PÓTOLVA***
Mondjuk aki egyszer kurvajól élt az nehezen mond le errõl, de hogy ezért leszbikus kapcsolata legyen, na ez valóban kicsit meredek azért, bár vannak akik pénzért mindenre hajlandóak...
Szerencsétlen Channing Tatum megint csak epizódszereplõ....lassan minden filmbe beleteszik 1-2 percre, hogy nagyobb legyen a filmbevétele..ddddd
gymester 2013 máj. 17. - 22:52:44
(46/141)
Egy másfél órás gusztustalan gyógyszerreklámot láthatunk. (Az összes szereplõ ugyanis, aki 20 másodpercnél tovább látszik a vásznon, szed valamit és remekül is van tõle, mint a reklámokban! Jaj de szép világ!)

De a mélyebb üzenet: szegény gyógyszergyárak valójában a bûnözõ betegek áldozatai és olyan nincs is, hogy a pszichiátriai "gyógyszereknek" valódi mellékhatásai lennének. Sajnáljuk meg tehát szegény ártatlan gyártókat és nyeljük csak tovább a piruláikat amiktõl természetesen remekül leszünk majd!
9/10
wintermoots 2013 máj. 17. - 13:33:17 9/10
(45/141)
"Nincs is értelme tovább ragozni, ez nem sikerült és ennyi."

és innentõl kezdve senki sem szólhat egy szót sem, a téma lezárva:)
hrrtyy 2013 máj. 17. - 01:34:57
(44/141)
Csalódás volt a film, az elõzetes alapján egy erõs drámát vagy filmszatírát vártam, ehelyett egy gyenge krimit kaptunk, tele ellentmondásokkal és nem reális dolgokkal.
4/10
szubjektív 2013 máj. 17. - 00:06:13 4/10
(43/141)
Nagyon vártam, hogy lássam ezt a filmet. És nagyon nagy csalódás volt.
Nálam ez a futottak még kategóriába fér bele. De abba is csak gyöngécskén. Még egy megnézésre se nagyon ajánlom.
Azon túl, hogy zavaros még az is a baj vele, hogy semmi értelme az egésznek. Nincs is értelme tovább ragozni, ez nem sikerült és ennyi. És valóban igen hamar rájön az ember, hogy mi lesz az a nagy csavar, amitõl egyesek annyira odavannak. Se nem izgalmas, se nem összerakott, se nem kidolgozott, semmi jó nincs benne. Egy kidolgozatlan vázlat, gyönge színészi alakításokkal, de annak is pocsék.
5/10
Attila G. 2013 máj. 16. - 00:14:25 5/10
(42/141)
"SPOILER"
Szerintem a csaj már most sincs a zárt osztályon... Hisz véget ért a forgatás.
Vicc volt. :D

Viccet félretéve.
Attól eltekintve, hogy próbáltam válaszolni a kérdésre; nálam marad a film, 10/5.