1/10
Rahar 2010 febr. 14. - 13:20:37 1/10
(6/6)
Nekem nagyon nem tetszik a film, érdektelen alaptörténet, kiszámítható, primitív cselekményvezetés, közepes képi megvalósítás és változó színészi munka jellemzi. Akik szeretik a film+-os filmeket és a nagyon egyszerû romantikus történeteket azoknak tetszeni fog, de akik inkább a jobb filmeket kedvelik, azok kerüljék el. Semmi érdekes, lebilincselõ, meghökkentõ, mulatságos, meglepõ és drámai nincs a filmben. Tipikus filmes sablonok sokaságából áll össze az egész, a teljes film egy nagy kliséhalom. Ezért 10 pontból 1 pontra értékeltem.
speti 2009 okt. 26. - 19:26:01 Előzmény Schatz
(5/6)
Nem a rövidséggel van a baj...
Schatz 2009 okt. 14. - 12:26:21 Előzmény speti
(4/6)
na, de jó xD megint a kommentelõkrõl mondunk véleményeket, nem a filmrõl... Így kell ezt csinálni;) Rövid kommentárt írtam.. Manapság már ez is gond =D Spoiler? Benne van a tartalomban xD jó .. leszek én az egoista^^,
speti 2009 szept. 18. - 19:10:00 Előzmény Schatz
(3/6)
Bár nem láttam a filmet, biztos vagyok benne, hogy amit írtál, az spoiler. Aki azt írja magáról, hogy "okos vagyok, nem egoista" az nem ronthatja el mások szórakozását ilyen buta módon, csak azért, hogy érdemi információt nem közölve egoista módon szereplésvágyból megnyilvánuljon. Ráadásul a hozzászólásod inkább SMS-re hasonlít a sok smiley és egyéb kód miatt, mint a terjedelmi lehetõségeket kihasználó minimális gondolkodással elõállított kerek mondatokból álló hozzászólásra. Hogy vajon miért, az már "pszicholóóóóógia". De lehet, hogy én vagyok maradi és amit kifogásoltam, már nem dívik. Ez esetben elnézést kérek. :)
3/10
Monkóka 2009 aug. 11. - 20:37:39 3/10
(2/6)
nekem nem tetszett, annyira lassan történik minden, vontatott, ebbõl a sztoriból jobbat is ki lehetett volna hozni
Schatz 2009 ápr. 23. - 13:05:00
(1/6)
Nekem bejött:D:D jó a sztori, 7köznapi történet:D már amennyire egy kitalált barát huszonéves korig megmarad xD de attól még tetszik:D(Y);)