Téma: Menedék

10/10
GoodMovies 2022 szept. 29. - 13:05:59 10/10
(5/5)
Különleges, furcsa történet, szokatlan, épp ezért érdekes. Ennek a furcsa történetnek a keretein belül a film szerintem tökéletes.
A sztori alapja viszont okozott némi fejfájást. Persze offtopic egy kicsit, mert nem erről szólt a film, viszont nem szabadna hagyni, hogy egy súlyos drogos gyereke megszülessen. Főleg ha a terhesség alatt is drogozik, iszik, dohányzik. Az ilyen terhességből kizárólag sérült gyerek születhet. Az idegi, hormonális károsodás 100%,a testi fogyatékosság is esélyes. Végtelen önzés és kegyetlenség a világra hozni egy gyereket, aki szenvedésre van ítélve. A hátha majd mégsem lesz baja hozzáállás egyszerűen felelőtlen és elfogadhatatlan számomra.
Sajnos a társadalmi és erkölcsi szokások és elvárások szinte minden országban, közösségben ennek ellene mennek, nem az emberi boldogságot és egészséget támogatják, hanem hogy mindenáron legyen egy új ember.
10/10
oomph 2011 ápr. 10. - 21:27:29 10/10
(4/5)
Nekem sokat adott ez a film, többször is megnéztem. Nem csak a felszínt kapargatja, elég mélyre ás, nekem hatalmas élmény volt a film minden egyes perce. Hiába, Ozon érti a dolgát. :)
10/10
swell 2011 márc. 08. - 12:15:37 10/10
(3/5)
Valamikor tavaly lattam, jo film. Ha erdekel, angol felirattal itt nezheto online:
www.letmewatchthis.com
adamnagysweetmovie 2011 jan. 09. - 10:35:53 Előzmény mindeneslány
(2/5)
Ozon kétarcú rendezõ, azt hallottam, most a "kisebbik" arcát húzta elõ. Halkszavú, visszafogott, mély film lehet, ha egyszer végre mozikba kerül.
mindeneslány 2010 ápr. 23. - 22:27:17
(1/5)
Az origós Bujdosó szánalmasan korlátolt émelygése után jó látni, hogy egy filmekhez értõ és filmeket szeretõ embernek, a portos 'efes'-nek is van véleménye errõl a szépséges, szomorú filmrõl.