10/10
pozsizsuzsi 2008 máj. 01. - 12:03:50 10/10
(7/27)
Ja, ja. Totális zavar a fejekben és a hormonháztartásban. Nagyon pontos és mûvészien ábrázolt látlelet a nemi érést kísérõ viharos állapotról, ami szélsõséges esetben ide is fajulhat. Roppant szép és jó film, szerencse hogy én is bagoly vagyok, meg hogy van a fórum, mert az újság tényleg egy hangot nem ír a filmrõl, elfutottam volna mellette simán.
10/10
Mekare 2008 máj. 01. - 02:54:13 10/10
(6/27)
Huh..nem könnyû így utánna. Valahogy egyébként hasonlóra számítottam..valóban remekmû. A végének örülök...mármint nem annak,amit a lányok tesznek,hanem pont az ezzel járó következményeknek, így nem idegesített fel az,hogy annyi mindenki annyi rossz tettét következmények nélkül megússza. Már az elején tudjuk,hogy valami szörnyû fog történni, mégis nem volt az a szörnyû érzés,mint sok-sok filmnél, hogy jaj mikor jön már az izgi rész, a tetõpont. Neeeem...a legelejétõl a legvégig magasan fent tartotta az érdeklõdésemet...nem untam egyetlen pillanatát sem...remek a szöveg a rendezés PJ,de csodás...na de azért a legnagyobb kincs itt a 2 színésznõ alakítása. Egy pillanatra sem jutott eszembe,hogy az kate winslet..vagy Melanie...
egyébként ez a fantázia világ azért a legtöbb tinédzserre jellemzõ nemde?Vagy tévedek? Szerencsére nem mind végzi így.
10/10
Mekare 2008 máj. 01. - 00:00:38 10/10
(5/27)
Sajnos igen keveset lehet tenni... mert az embereket szeretnék minél jobban elbutítani...tv...ezért adták a Hangyák a gatyábant inkább századjára, vagy ezért vannak olyan mûsorok, mint a Kiválasztott meg mindenféle idióta valóságshow...és a mélyenszántó történeteket bemutató filmek pedig akkor kezdõdnek,amikor a vámpírok még épphogy csak törölgetik a szemükbõl a csipát. Szerencsére én borzasztó rossz alvó vagyok, megtudom nézni a filmet.
Dius 2008 ápr. 30. - 22:53:49
(4/27)
Köszönöm! Azt hiszem, Te értetted, mire gondoltam...
aminka 2008 ápr. 30. - 19:44:14
(3/27)
Az elõzõ elõtti hozzászóló nyílván nem délutáni idõpontra gondolt... szerintem még akadna némi alternatíva a matiné és a hajnali 0.45 idõpontok között. Nem tudom, mit lehetne tenni azért, hogy az igényes filmeket ne éjfél után sugározzák, és külön bosszantó, hogy még akkor is belepakolnak reklámokat. A Mennyeit teremtmények egyébként zseniális film, egyik meghatározó filmélményem volt.
Dius 2008 ápr. 30. - 12:56:41
(2/27)
A leírtak után nagyon érdekelne a film. Meg az is, hogy miért hajnalban vetítik...? :(
Timon 2006 nov. 11. - 11:24:47
(1/27)
Rendkívül ütõs film, nem egyszerû feldolgozni a látottakat, viszont kötelezõ darab Jacksontól. Számomra úgy tûnt, mintha három rétegbõl állna: az elsõ epizód egy családi mozi, két lány közti barátság szövõdését meséli el, és betekinthetünk a családi életükbe. A második részben egyre inkább eltávolodik a film a valóságtól, és átcsap képzelet- és álomvilágba, sztem ez olyan, mint egy fantasztikus film. És végül a harmadik felvonás leginkább egy thriller-re emlékeztet, a két lány közötti kapcsolat már megdöbbentõ mélységeket ölt, és a film befejezése egyenesen drámai és sokkoló.