Téma: Ments meg!

10/10
rockqueen 2009 nov. 24. - 21:47:27 10/10 Előzmény lampardzal
(165/265)
Már nem emlékszem magára a számra, de esetleg, ha úgy keresel rá, hogy Apache Stona (ez Mike bandája), lehet, hogy rátalálsz. Asszem ezt énekelte a múltheti rész végén: Apache Stone Synthetic Self
Itt a linkje: http://www.youtube.com/watch?v=bDTBW4UunnY
10/10
offtopic
rockqueen 2009 nov. 24. - 21:23:19 10/10
(164/265)
Nem is mondtam még el, hogy mi tetszett a múltheti részben, pedig most már szokásommá vált.***SPOILER*** Szóval:
Maggie bevallotta, hogy õ úgy segít a kórházban az idõseknek, hogy mindenkivel lefekszik.
Sean beszélni akar az anyjával a betegségérõl, amikor bejött a szobába a tesója, és teljesen ki volt akadva az miatt, hogy a szara zöldes lett és elég folyós állagú.
Tommy el akarta mondani, hogy újra iszik, és mindenki úgy beszélt, hogy jelentkezett. Volt olyan, hogy Mike csak azért jelentkezett, mert ki akart menni a WC-re, aztán volt oylan, hogy nem jelentkezett és úgy beszélt, ezért majdnem össze is verekedtek. Meg alig bírták felfogni, hogy kinek mondhatják el, hogy Tommy újra iszik.
Jött Tommy unokatesója, és sötét Sean meg Mike volt a bejáratnál: rögtön elkezdték mondani, hogy
Sean: Tommy annyi kávét iszik, hogy már úgy hívják, hogy Kávékirály. Mike: Ki hívja így?
Sean: úgy csinálunk, mintha itt sem járt volna. Mike: De itt járt.
Sheila és Tommy titokban akarták tartani, hogy együtt vannak, de közben simán levágta Damien, hogy mi van. De õk még ezután is azt hitték,hogy nem tud semmit.
Meg amikor a meteorólógus csajokról beszéltek az is jó volt.
Teddy elintézte, hogy az egyik haldoklóújra láthassa a fiát. Aztán kiderült, hogy csak azért, hogy újra lehordhassa.
Franco-t tesztelni akarják. Az ellenfelének, olyanokat mondanak, hogy pedofil, az anyját d*gják. Franconak, hogy Bush-ra szavazott 2-szer is. Aztán Franco kiütötte az ellenfelét. Lou: Asszem Franco készen áll. Noodles: Asszem Chuck meghalt.***SPOILER VÉGE***
(Egy kicsit hosszúra sikerült a beszámolóm, de nem tehetek róla, mert nagyon jó volt).:D
10/10
rockqueen 2009 nov. 24. - 20:49:48 10/10 Előzmény lampardzal
(163/265)
Nekem tetszett az a szám, meg az is ami a végén volt. Próbáltam õket megtalálni, de én sem találtam. Szerintem nem kizárt, hogy tényleg Mike száma az, mert igazából is van neki egy bandája.
10/10
Endy88 2009 nov. 23. - 21:57:13 10/10
(162/265)
Elméletileg azt Mike találta ki...
Valószínûleg a sorozat alkotói találták ki ahhoz a részhez, de persze, nincs kizárva, hogy létezik, de sztem csak "bele improvizálták" a részbe. :)
10/10
lampardzal 2009 nov. 23. - 21:54:20 10/10
(161/265)
Hello!
Nem tudna nekem segíteni valaki, hogy mi volt az a szám, amit az 5. évad 8.részében Mike énekelt, és Damien kísért gitárral?
Vagy az a szám nem is létezik! Mert nem tudtam megtalálni!
10/10
Endy88 2009 nov. 21. - 00:37:13 10/10
(160/265)
Huh, nem tudom, esetleg nézd meg az axn-en a részt és hátha a végén kiírják a stáblistában... :)
Más ötletem nagyon nincs...
10/10
rockqueen 2009 nov. 21. - 00:32:23 10/10 Előzmény Endy88
(159/265)
Honnét lehet megtudni, hogy milyen zenék voltak benne az egyes részekben? A múltheti végén volt egy szám, ami tetszett és azt szeretném kideríteni, hogy mi volt. Az a vicces, hogy én már egyszer rájöttem, hogy az imdb-n hogyan lehet megtalálni, de azóta már elfelejtettem, és hiába keresem nem találom. Tud valaki segíteni ebben?
10/10
rockqueen 2009 nov. 18. - 16:15:29 10/10
(158/265)
A múlt heti részen is sokat lehetett röhögni. Nekem pl. az tetszett, amikor Dwight elment Tommy-hoz, és kiderítette, hogy Tommy és Janet lefeküdtek egymással. Dwight megkérdezte, hogy hány perceg, és amikor válaszolt rá Tommy annyi ideig szorongatta a tökét. Aztán jött Sean, és megkérdezte, hogy mi folyik itt. Azt mondták neki, hogy kereket cserélnek (vagy mit) és Sean meg simán bevette.
Aztán amikor Sean beszélt az anyjával, és közben a bátyja mindig hallgatózott. Meg, hogy mondta az anyja, hogy a bátyja milyen okos. Ja, nagyon. De mitõl? Hogy még az anyjánál lakik és keresztrejtvényt fejt? :D
Meg az is aranyos volt, amikor Franco kiállt a félszemû pasi ellen, és szegény Franco-t simán leverte.
A sötét Sean és Collen beszélgetése is jó volt. Másra nem emlékszem belõle.
10/10
Endy88 2009 nov. 12. - 16:35:40 10/10
(157/265)
Ma lesz 9-kor! (AXN)
10/10
rockqueen 2009 nov. 07. - 16:09:44 10/10
(156/265)
Véleményem a 8. részrõl:
Nem volt olyan vicces, mint pl. az elõzõ rész, mert most inkább a drámai részre mentek rá. Nem is nagyon emlékszem vicces jelenetekre, de arra igen, ami az elején volt. A csapat a bárjukban volt, és számolgatták a pénz. Sean rávette a többieket, hogy a pénz egy részébõl jótékonykodjanak. Aztán elkezdték mondani, hogy mihez adják a pénz. Volt asszem agyrák, mellrák, Mike szerint cicarák (ami a mellekrõl jutott eszébe).
Azt tetszett még, hogy Noodles és Lou ráakarták beszélni Franco-t, hogy induljon egy boxversenyen.
A tûzoltóautóban ültek, és Mike elmondta, hogy Sean-t bevitték a kórházba, mert véreset pisilt, de õk nem tudták, hogy miért. Franco azt mondta, hogy kanbaj, attól pisilt véreset, de neki még nem volt. Damien: Tuti, hogy volt neki. Franco: csak másfélszer, a második nem számít, mert csak hordozó voltam. :)
10/10
rockqueen 2009 okt. 30. - 17:01:52 10/10
(155/265)
SPOILER annak, aki még nem látta az 5. évad 7. részét!!!
Idáig a tegnapi rész volt a legviccesebb az 5. évadból. Megpróbálom felsorolni, amik nagyon király jelenetek voltak.
Az elején az, amikor Franco, Lou, Mike és Sean beszélgettek, hogy kiknek vannak ikreik és hogy van egy ember, aki csak ikreket tud nemzeni. Valaki megkérdezte, hogy ez hogyan lehetséges. A válasz: négy heréje van. De az hogyan fér el az alsónadrágjában? A másik: Sean nem tudott szarni, és errõl kezdett el beszélni.
Janettet én nem nagyon bírom, de még õ is nagy volt ebben a részben. Pl. amikor berúgott, és beszólogatott a többi szülõnek, aztán késõbb a hotelszobájukban amekkorát szexeltek, és már kiment mindenki a folyosóra, amikor kidöntötték az ajtót. Ja, meg a kocsiban Tommy kérdezte tõle, hogy miért szereti annyira Dwight-ot, és elõjött az, hogy még a fáról is õ jut eszébe, mert annyira nagy és kemény farka van neki.
Aztán Franco tanácsa Lounak, hogy hogyan fektesse le a francia csajt. Sikerült is lefeküdnie vele, és még írásba is adta, hogy megmutathassa Tommy-nak.
Maggie a kórházban beszélt magáról egy öreg férfinak, aki beizgult rá, és önkielégített Maggie elõtt.
Sean egy tûzesetnél lemaradt a többiektõl. (Annyira tudtam, hogy WC-re ment). Szegényre éppen akkor jött rá a szarás, és mindenki odament hozzá, és azon gúnyolódtak, hogy mennyire büdös.
És végezetül, amikor Lou sikeresen beszélt telefonon a francia csajjal, megcsókolta Franco-t. Franco reakciója nagyon édes volt: hú, ez tényleg ütõs. Nekem is meg kell kóstolnom. (Valami koktélrõl beszélt).
Na, ennyi. Remélem, hogy mindenki értette, hogy mire gondolok, és nem sok mindent hagytam ki.:D
10/10
rockqueen 2009 okt. 23. - 16:57:57 10/10
(154/265)
A tegnapi részbõl a kedvenc jeleneteim: sötét Sean meg akarja mondani Tommy-nak, hogy a lánya egy ribanc; Sean az orvosnál: azt hiszi, hogy a másik lehetõségtõl okosabb lehet; Sean számolja a pénzt a bárjukba bezárkózva. Be akar menni Franco, de a zár be van zárva és Sean azt hazudja, hogy azért, mert éppen önkielégít. Végre kimegy a szobából, és odaadja a kulcsot Franconak. Franco meg milyen undorodva fogja meg; Tommy és Lou veszekedése a tûzoltókocsiban. Remélem, hogy elég volt csak ennyit mondanom, és így mindenki tudja, hogy mire gondolok.:D
10/10
Endy88 2009 okt. 17. - 16:38:29 10/10
(153/265)
Nekem az egész részben az tetszett, ahogy M. J. Fox vezetett és közben azok a párbeszédek... :DDD
-Adj mégegyet! (sört)
-Mi van??? Még egyet?!
-Miért azt hitted nincs több??? :D

(Lehet, hogy nem pontos de ez volt a lényege) :)
10/10
rockqueen 2009 okt. 17. - 15:48:40 10/10
(152/265)
Nagyon vicces volt ez a rész, de ezért a végén volt benne egy kis drámaiság is. Michael J. Fox-on nevettem ebben a részben a legtöbbet. Nagyon durva volt ahogyan vezetett, közben ivott.:D Azt viszont sajnáltam, hogy Tommy összekeverte a gyógyszereit.
Sheilla és Damien az étteremben is király volt. Mike lett Damein támogatója. Damien reakciója nagyon tetszett. Gondolom aki látta tudja, hogy mire gondolok.:D
Seanról kiderült, hogy a veséjében csomó van, ennek következtében meg fog nõni a farka 3-4 cm-mel, úgyhogy mindenben van valami jó.
Az elején amit hallucinált Tommy nagyon kemény volt.
Franco pedig felszedett két csajt egy tüntetésen.
10/10
Endy88 2009 okt. 17. - 00:21:04 10/10
(151/265)
Annak külön örülök, hogy egy olyan jó és tiszteletreméltó ember/színész mint Michael J. Fox ennyit szerepelt ebben a részben. Biztos nem volt könnyû neki.
10/10
Endy88 2009 okt. 16. - 19:45:02 10/10
(150/265)
Ok, értem köszi
A stb az kb :hol mit mikor :D
Mindy03 2009 okt. 16. - 19:40:42
(149/265)
A csatorna honlapján vissza lehet nézni 1hétig a részt, Én már meg is néztem :D!!! Mi az, h stb.???
10/10
Endy88 2009 okt. 16. - 15:51:34 10/10
(148/265)
Hogy hol és mire figyeltél fel mert nem értettem. :)
10/10
Endy88 2009 okt. 16. - 15:50:27 10/10
(147/265)
Igen :) mert nem tudom mire írtad, hogy vissza lehet nézni 1 hétig...
Arra lennék kíváncsi stb... :)
Mindy03 2009 okt. 16. - 15:12:38
(146/265)
Ez Nekem szól???