csicsi82 2011 jún. 17. - 15:10:36
(49/149)
ilyen címet adni a 4. résznek. a Gwaine nem lett volna jó? sosem értettem, ha egy résznek egyetlen névbõl áll a címe eredeti nyelven, az magyarul miért nem jó?
Koczy85 2011 ápr. 06. - 11:41:25
(48/149)
Én az RTL Klub-on kezdtem el nézni a sorozatot, és igazából elsõsorban azért, mert tudtam, hogy egyik kedvenc színésznõm, Michelle Ryan is fel fog benne tûnni. (Õ játszotta Nimueh-t az 1. Évadban). De megszerettem magát a sorozatot is, jelenleg a 2. Évad elején tartok, úgyhogy apránként, de haladgatok vele.

Ahogy már elõttem is írták többen az Arthur mondakörnek elég sok változata van, így ez a sorozat is több mindenben eltér a korábbi filmekben látottaktól. (Pl. a '98-as Hallmark-os "Merlin"-ben Nimueh Merlin szerelme volt, nem az ellensége. De ahogy már elõttem is írták, van olyan változat is, hogy Nimueh (vagy csak simán Nimue "h" nélkül) és a Tó Úrnõje ugyanaz.

Visszatérve a mostani sorozatra, szerintem egyáltalán nem vészes szinkronnal sem. Egyedül Bradley James-hez Elõd Álmos magyar hangját kellett kicsit szoknom, (mivel BJ hangja mélyebb, mint az övé) de a többiek szerintem rendben vannak.
Ja, meg Michelle Ryan-hez Solecki Janka hangja is kissé fura volt elõször, mivel Michelle hangja meg magasabb, mint az övé.
De megszokható. (Persze az nem kérdés, hogy eredeti nyelven azért jobb).
Merryweather 2011 jan. 26. - 12:46:06 Előzmény Andreeew
(47/149)
Mivel márciusban kezdik a forgatást és Pierrefonds ( Camelot) honlapja szerint áprilistól októberig lesznek ott elképzelhetõ.
10/10
Andreeew 2011 jan. 22. - 13:19:59 10/10
(46/149)
Nagyon jó sorozat.
A 4. szezon tényleg csak 2012-ben jön?
merkur66 2011 jan. 13. - 10:36:10 Előzmény csatfan
(45/149)
köszönöm
merkur66 2011 jan. 13. - 10:35:53 Előzmény csicsi82
(44/149)
köszönöm
csatfan 2011 jan. 05. - 21:56:30 Előzmény merkur66
(43/149)
Itt meg is tudod nézni online! g-linkek.hu
Feliratos rész még nincs de tervezve van a folytatás :)
csicsi82 2010 dec. 12. - 16:11:26
(42/149)
http://gator687.hostgator.com/~rgaram/page1.php?231

Ezen az oldalon meg tudod nézni az 1. évadot magyarul, a 3-at angolul, felirat így nincs hozzá csak ha letöltöd a sorit. Az 1. évad hiányzó részeit csak letölteni lehet és felirat van hozzájuk. A teljes 2. évad csak letölthetõ verzióban van meg, szintén felirattal.
merkur66 2010 dec. 12. - 00:40:34
(41/149)
Nekem lenne egy kérdésem. Nem tudna valaki ajánlani egy oldalt, ahol meg lehet nézni az összes évadot?
Nagyon megköszönném.
Alice946 2010 dec. 11. - 17:52:52
(40/149)
Nyugi meg nézed a következõ két évadot
SPOILER
már nem fogod õt annyira szeretni, sõt szerintem így még drámaibb lesz és még nagyobbat üt majd, hogy megszerettették a nézõvel a karakterét mert amiket mûvel... áhh...
xel 2010 dec. 11. - 00:05:20
(39/149)
2012 elejétõl fogják folytatni
csicsi82 2010 dec. 06. - 11:18:49
(38/149)
Nem tudja valaki, fogják folytatni a sorozatot? Tegnap néztem meg a 3. évad utolsó részét és nagyon várom a folytatást.
Alice946 2010 dec. 05. - 21:15:54
(37/149)
ha rákattintok az egyéb epizódokra és ott megnézitek az alku rész után még írnak egyet részt a hírnév címmel ha arra rámentek és elolvassátok az ismertetõjét érdekes dolgot láthattok :D :P

egészpontosan ezt:
Az aktuális rész ismertetõje: Kurt ellop Sue irodai fiókjából egy videót, amin Sue a musical-sztár Olivia Newton-John Physical címû számára táncol. Miután a klubtagok kiszórakozták magukat, Finn felteszi a netre, így Sue kellemetlen hírnévre tesz szert. Panasszal fordul Figgins-hez, ráadásul az igazgató orra alá dug egy listát, mely a Glee klub tagjait sorolja fel, aszerint, hogy ki mennyire dögös. Will megfogadja, hogy utánajár annak, ki készítette a listát és felel?sségre vonja. A klubtagok egymást vádolják, senki sem akarja magára vállalni. Sue párkapcsolati tanácsokat osztogat Emmának, aki némileg felbátorodva durván lehordja Will-t a tanáriban, kollegáik füle hallatára: megtudta az April Rhodes-os éjszakát és azt is, hogy Will csókolózott a Vokál Adrenalin vezet?jével, és kijelenti, hogy szakít vele. Sue-t felhívja maga Olivia Newton-John és különleges ajánlattal áll elõ.

hát picit más a téma XD XP
Alice946 2010 nov. 23. - 19:47:11
(36/149)
Ha írtok privát üzenetet nekem talán tudok segíteni a részek letöltésében, mivel mostanában vacakol a sorozatokingyen oldal...
10/10
anime_baby 2010 nov. 22. - 20:57:26 10/10
(35/149)
Sziasztok, lemaradtam a miltkori részrõl. A család...
Tudnátok segíteni? Hol nézhetném meg, h ne maradjak le semmirõl?
relationships forever 2010 nov. 21. - 14:54:53
(34/149)
sziasztok valaki tudna mondani egy oldalt ahonnan le lehetne töltei s orit, mert a sorozatokingyen nekem már kb egy hete nem akar bejönni
Alice946 2010 nov. 10. - 16:08:51
(33/149)
,,Merlin mosolyánál csak fülei nagyobbak, és gyerek módjára csodálkozik rá Camelotra." - Bocs, hogy itt idézek, de ezt egy blogon olvastam és pontosan ráillik a fõszereplõre, akit speciel nagyon megkedveltem mióta elkezdtem nézni a sorozatot.
Mellesleg ezen a blogon írták az is, hogy a sorozat egyetlen nagy hibája a CGI és osztom a véleményt.

Nos végig néztem az eddigi részeket kivéve az utolsót a harmadik évad kilencedikét... arra még nincs felirat :(
Továbbra is azt mondom jó kis sorozat ez. Persze vannak "gagyi" részek.

(Hát én már hozzá szoktam, a BBC-s doctor who, primeval, robin hood alatt...
Apropó sok helyen olvastam, a nyavalygást, hogy így meg, úgy nem korhû, héé emberek feltûnt, hogy ez nem történelmi dokumentum film, hanem kaland sorozat? Ráadásul fantasy a sárkány nem zavar, de például az igen, hogy van paradicsom... érdekes emberek vannak annyi szent... Mellesleg se a Robin Hood, se az amikor a Doktor a középkorba utazik nem egészen korhû, mert ott sem az a lényeg!)

De a történet nagyon jó, fõleg a második évad végétõl nagyon bepörögnek az események.

Emellett nagyon vicces vagy lehet hogy az én humorérzékemmel van gond, de én annyit tudok nevetni, mikor Merlin és Arthur nyúzzák egymást, meg Merlin próbál komoly lenni és Arthur meg nem érti, hogy mi van :D
Aztán van benne persze szerelmi szál... :) Meg összeesküvések...

SPOILER
Arthur, Gawain, Lancelot... azért azt bírom, hogy mindenki Gwennek csapja a szelet mégha csak rövid ideig is (itt Gawainre gondolok), jah meg az elsõ évadban mikor azt hitték, hogy Merlin szerelmes Gwenbe XD
SPOILER VÉGE

Amúgy mindig ki vagyok akadva, hogy jöjjön már rá Arthur... de neem olyan vak, ahányszor megvádolták, meg bevallotta Merlin, hogy varázsló, tényleg gyanakodhatna már Arthur... legalább egy kicsit.
9/10
tezarus 2010 nov. 07. - 21:35:23 9/10
(32/149)
Nem tudom feltûnt-e másnak is, hogy az õrök francia kártyával kártyáztak (pl. a 8. részben).
A kártyát elvileg a 15. században találta fel egy francia festõ Gringonneur.
Artúr pedig 5 század végén - 6.század elején uralkodott a legenda szerint.
ebbõl kiindulva, honnan volt az õröknek francia kártyájuk kb 1000 évvel korábban a feltalálása elõtt?
9/10
Ony 2010 nov. 06. - 17:50:03 9/10 Előzmény Cabolch
(31/149)
Ezt de szépen mondtad.
amúgy nekem nagyon tetszik ez a sorozat. Elég érdekes a Merlin szerepre választott színész, de Artúrral és Morganaval nagyon is ki vagyok békülve.:)
Alice946 2010 nov. 06. - 14:53:56 Előzmény predator6
(30/149)
sorozatokingyen'pont'org bár mostanában nem mindig enged fel az oldal, de azt mondták pár nap és már mûködni fog rendesen