Tilda36 2008 jún. 20. - 15:11:52 Előzmény Theine
(22/42)
Nagyon remélem, hogy nem fognak elbocsátani majd drukkolok érted.:-)

Köszi az együttérzésedet majd tolmácsolom az érintetteknek.
Ami az ATV-t illeti én már kiiktattam, semmi szükség egy olyan csatornára ami csalások sorozatából szedi meg magát (lásd. "telefonos játékok") és még büszke is magára, mert nagyon szeretne már felnõni a TV2-höz, ill. RTL Klubhoz. Szerintem õk maradnak a BpTV színvonalán. (lásd. Hit gyülekezet, Friderikusz, Újságíróklub, most meg megy hozzájuk a Sas mûvész úr)

Sok szerencsét kívánok neked a való életben és jó egészséget, boldogságot!

Tilda
Moldávia bánata 2008 jún. 19. - 23:26:23
(21/42)
Szerintem az az álláspont, hogy ezt a kormányt sokan magasztalják, nem kell mondanom, de egyértelmûen téves.
De két dolog:
1. Vajon az emberek tényleg azt gondolják, hogy egy kormányváltással megoldódik minden? (Jelenleg nagyon valószínû, hogy 2 év múlva ez bekövetkezik.)
2. Ha esetleg valaki Bayer Zsoltnak "nyíltlevelezgetne", akkor vajon szintén jönne a komcsizás, a "bérfórumozás"?
Theine 2008 jún. 19. - 20:45:26 Előzmény meszag
(20/42)
Ugyan nem nekem írtad azért hagy válaszoljak én is: jó a szemem, ha szemüveget vennék hozzád hasonlóan elromlana a látásom, de erre odafigyelek.

Nyilván jól helyezkedtél, mert neked is van csodapalotád csodaautóval, de én balos szemmel nem festeném le ennyire rózsásan a jelent t.illik nagyon hiteltelen, legalább annyira mint ez a trottyosokból álló társaság: neve újságíróklub.
Theine 2008 jún. 19. - 20:36:57 Előzmény Tilda36
(19/42)
Én vidéken élek mint pedagógus. Sok igazság van abban amit írtál. Én is el vagyok keseredve, mert várható létszámleépítés. Ráadásul a korom miatt is aggódhatok, pedig még messze vagyok a nyugdíjtól. Sajnos a környezetemben én is nagyon sok szegény családot ismerek, olyanokat is, akik hitelbõl vették az ingatlanukat és nemcsak a törlesztést, hanem a rezsijüket sem tudják fizetni. Örülnek ha elemózsia jut az asztalukra.

Fogalmam sincs miért magasztalják egyesek ennyire ezt a kormányt, mintha legalábbis csodadolgokat tettek volna a néppel. A hazugságokat, lenyúlásokat mind elnézik nekik, gondolom õk nagyon jól élhetnek anyagi gondok nélkül.

Mészárost és a kommunista õskövületeket én csak egyszer láttam, de elég volt egy életre belõlük. Tényleg pártpropagandát hírdetnek, valaki emlegette a papagájokat, hát õk tényleg úgy ismételgetik a "szólamjaikat".

Kedves Tilda!

Vígasztaljon, hogy sokan vagyunk, akik a jobboldalhoz tartozunk. Ne törõdj az agresszív provokátorokkal, ne válaszolj a provokálásukra hagy élvezkedjenek. Õk most rettenetesen jól élnek, viszont a lelkükben vihar van. Nem a mi feladatunk ennek lecsendesítése.
Moldávia bánata 2008 jún. 18. - 12:41:01
(18/42)
Szabad országban élünk, szabad a vélemény kinyilvánítása is. Mi a gond ezzel? Jobban tetszene, ha csak bólogatnék, mi?
meszag 2008 jún. 18. - 12:32:11
(17/42)
Veszek levegõt, és még csak nem is bosszantom fel magam rajtad, próbállak felébreszteni. A buta megjegyzéseid sem izgatnak: a fizetett provokátor, meg bértopicoló - biztosan sokat törpöltél rajta.
o:)
Tilda36 2008 jún. 18. - 11:47:08
(16/42)
:-DD
Azért ne húzd fel magad, vegyél néha levegõt!:-)
Te kis fizetett provokátor, bértopicoló.
meszag 2008 jún. 18. - 11:20:34
(15/42)
Ez is jellemzõ a jobboldalra. Aki nem ért velem egyet, az ne is szólaljon meg. Hurrá! Ezt tökéletesen alkalmazod Te is.
meszag 2008 jún. 18. - 11:19:22
(14/42)
Mitgondoltál? Egybõl utolérjük pl. a német életszínvonalat? Azért meg kell még dolgozni.
meszag 2008 jún. 18. - 11:18:03
(13/42)
Ez a szöveg is csak nálunk jön be, eszed rendesen. Nem veszed észre a gyönyörû új házakat, csoda autókat véletlen se ugye. Az nem illik bele a jobboldali propaganda szövegbe.
VEgyé szemüveget.
meszag 2008 jún. 18. - 11:15:52 Előzmény Tilda36
(12/42)
Tündérkém! Nem tûnik fel neked mostanában a jobboldali média túsúlya? Mindezt köszönhetitek a papagáj kórusnak, akivel beszélgetni nem lehet, meg a pocsék média törvénynek.
meszag 2008 jún. 18. - 11:12:44 Előzmény Tilda36
(11/42)
Elolvastam, nevetséges amit írsz. Fel kellene nóni, és a saját hibás döntéseinket - erõn felül felvett kölcsönök - nem a kormány nyakába varrni. Az hogy jóléted Viktorka regnálására esett, valószínûleg véletlen.
issti1 2008 jún. 18. - 10:09:57
(10/42)
Sok igazság van a hosszú hozzászólásodban, de tényleg nem érdemes ezekkel vitába állni.
Ami pedig a Moldáviával folytatott vitátokat illeti: kishazánkban és a környezõ exszoci országokban ún. vadkapitalizmus virágzik- ezt mindenki tudja, aki egy kicsit is okosabb a tökbutánál!
Ez az ún. eredeti tõkefelhalmozás rögös idõszaka - jó lenne épségben túlélnünk mindezt!
Tilda36 2008 jún. 18. - 08:51:23
(9/42)
Téged semmihez nem hasonlítalak, mivel fárasztó lenne veled foglalkozni. Érezd jól magad, de szállj le rólam ha megkérhetlek!
Tilda36 2008 jún. 18. - 08:48:44
(8/42)
Biztos te is közéjük tartozol. Egyébként már vártam mikor kezdesz el provokálni...hát nem csalódtam!
Moldávia bánata 2008 jún. 18. - 01:25:58
(7/42)
Mert? Mihez hasonlítasz? Mi az alapod arra, hogy azt mond, vadkapitalizmus van az országban?
Moldávia bánata 2008 jún. 18. - 01:24:01
(6/42)
Én meg olyat ismerek, nem is egyet, akinek határozottan jobban megy. Persze õk is biztos szemét komcsik.
Tilda36 2008 jún. 17. - 23:48:46 Előzmény Moldávia bánata
(5/42)
"Ez a kapitalizmus! Ezért küzdöttünk 18 éve! "

Tévedsz ez vadkapitalizmus a javából! Ezért nem küzdöttem és szerintem te se.
Tilda36 2008 jún. 17. - 23:46:17 Előzmény Moldávia bánata
(4/42)
Jelenleg még nem vagyok érintve, de olyan körökben mozgok, ahol elég sok ocsmányságot, rengeteg tönkretett életet látok...és az a legszomorúbb, hogy ebbe több értelmiségi család is beletartozik. Hihetetlen, hogy ebben az országban hány szegény ember él, olyanok is szép számmal, akinek még pár éve komoly egzisztenciája volt, csak a vállalkozása az évek alatt csõdbe ment. Köszönhetõ ennek a népnyúzó, harácsoló kormánynak.

Jó éjt!
Moldávia bánata 2008 jún. 17. - 13:18:29 Előzmény Tilda36
(3/42)
El vagy keseredve? Adósság? Banki hitel? Ez a kapitalizmus! Ezért küzdöttünk 18 éve!