Tilda36 2008 jún. 16. - 23:05:55
(2/42)
Még egy mondatot engedjen meg. Nem is kellene, hogy annyira értsünk a politikához, ez fejlett nyugati országokban is így van, de Önök gondoskodnak arról, hogy a médiában ezt nyomassák nekünk napi szinten, mondjuk érthetõ, mert Önöknek ez hozza a rengeteg pénzt.

Mindenesetre nagy tanulság volt Önöket hallgatni, a gyûlöletkeltésben Önök se maradnak le. Én mindenesetre a mai nappal kiiktattam az ATV csatornát a nézhetõ mûsorokból.

Tilda
Tilda36 2008 jún. 16. - 22:40:28
(1/42)
Magánlevél Mészáros Tamásnak!

Ma belenéztem az ATV-n lévõ esti "Újságíróklub" mûsorba, ahol nevezett volt az egyik beszélgetõ partner. Hát meg kell mondjam a hányinger kerülgetett. Õk azt mondják, hogy a civilek 50 %-a nem ért a politikához csak megy mint a birkák Orbán és a Fidesz politikája után. Egyáltalán miért nyilatkoznak mások nevében? Persze a jó "zsíros állás" erre felhatalmazza õket mint jó öreg komcsikat. Arról egyikük sem beszélt, hogy az emberek zöme elszegényedett az általuk magasztalt MSZP kormánya alatt, nagyon sok embert az utcára kerülés fenyeget, mert nem tudja az ingatlanára felvett hitelt törleszteni, ugyanakkor megélni és rezsit fizetni. A bankok könyörtelenek és a nemfizetõktõl elveszi a lakásukat, illetve házukat még jogszabály sem védi az adóst, de ez a téma ennek a díszes társaságnak nem fekszik, mert õk ebbe a helyzetbe soha nem fognak kerülni. Azt sem hiszik el, hogy a népnek már nagyon elege van a Gyurcsány kormányból, persze a vezér megmondta: "El lehet menni", de mit csináljon egy közel 60-70 év körüli házaspár?
Arról Mészáros úr és a partnerei miért nem beszélnek, hogy az EU-ban az utolsó helyen kullogunk? Nem vagyok Orbán fan, nekem mindegy lenne ki jön Gyurcsányék után, csak jobb életünk legyen és a gyerekeink se kényszerûljenek rá arra, hogy el kelljen hagyni a hazájukat. Mészáros úrnak és partnereinek biztos nem kell elmenni, mert van mit a tejbe aprítania...de ha már annyira magasztalják a komcsikat, akkor legalább ismerjék el, hogy a mai kormány nem ismeri azt a szlogent, hogy "élni és élni hagyni!" Érdekes az Orbán kormány mûködése alatt nem foglalkoztunk ennyit a politikával, mert emberhez méltó életet tudtunk élni, jómagam ezalatt az idõ alatt bejártam Európát, ezért érthetõ, hogy nem haragszom rájuk. Ezért már jómagam is szálka vagyok a szemükben ugye kedves Mészáros úr? Nem is azért írok, hogy elnyerjem a szimpátiájukat, erre nincs szükségem, de ismétlem majdnem elhánytam magam a szájtépésüktõl. Uram a való élet más, látja ezért van annyi híve a jobb oldalnak. Önök után nekünk már csak jobb jöhet, mert elég volt az ország kifosztásából, hazugságokból, csalásokból, az emberek lenézésébõl és fõleg a nyomorúságból!

Isten legyen írgalmas Önökhöz!

Tilda36