Téma: MGMT

offtopic
musicclown 2010 júl. 07. - 17:35:43
(5/5)
Legjobb a Kids címû számuk.
DarkGirl 2010 febr. 16. - 19:19:17 Előzmény monnci
(4/5)
AZ Electric feel nekem is a kedvencem.
Planetarium 2009 márc. 06. - 23:28:57 Előzmény Planetarium
(3/5)
bocsánat, módosítom. febr 12 - akkor még csak pár számot ismertem. De mostanra kedvenc együttesemmé léptek elõ. A régi számaik is fantasztikusak (persze tudom mi folyt ott az egyetemen - Boogie Down, Destrokk) :D Andrew és Ben nagyon tehetséges meg aranyos ember.. és még sok ilyesmi, folytathatnám.

Gondolom azért még most se sokan ismerik õket Magyarországon (kommersszámoknál, megszokott popdaloknál álldogáló).. a múltévi szigeti fellépésükön is sokkal több lehetett a külföldi (énnem voltam mert akkor még nem ismertem õket, de az osztálytársam találkozott velük..:).

Nem tudom mi lett volna velem ha nem ismerem meg õket és a zenéjüket, de semmi jó :) Remélem nem csalódok bennük, nem fogják elnyerni az NME-n a "Best Band that put out one good album" awardot ahogy Andrew mondta (:D) és az Oracular Spectacular segítségével - vagyis hogy igazán elismerték õket nemzetközileg - folytatják azt amit elkezdtek már jópár éve.
Planetarium 2009 febr. 12. - 00:19:06
(2/5)
nekem a handshake és a kids tetszik :) szuper együttes
monnci 2008 okt. 30. - 16:48:24
(1/5)
ooolyan jó az electric feel! van egy Justice féle remix, azt is tessék meghallgatni :)