Téma: Mi

7/10
RigbyTheMad júl. 18. 20:16:06 7/10 Előzmény RTommy9
(43/63)
Nem lehet kifogás, mert hogy "sietek" így van persze. Mi ez a "pff" 10 éves vagy? Olyan mint a sok írástudatlan, akik nem írnak helyesen, se ékezeteket, mert telefonról írnak, mindig ez a kifogás... Ez a hozzászólás elmond rólad mindent. Nem lehet az ilyen emberekkel beszélni. Említésre sem vagy nálam méltó a szöveged miatt. Ez a Magyar mentalitás amit itt mutatsz... Gratulálok :) Veled befejeztem.

IMDB és Metascore többet számít, mint Te vagy a PORT. Ott igazi kritikusok vannak, nem hiába hozta a költségvetésének több, mint 20 szorosát. De ezt szerintem Te úgysem tudod értelmezni és felfogni. Te nem szereted oké attól nem kell másra ilyeneket mondani.. Hihetetlen...
1/10
RTommy9 júl. 18. 20:05:32 1/10 Előzmény RigbyTheMad
(42/63)
Azért mert nem nézem át utólag, hogy van-e benne esetleg helyesírási hiba(mert sietek), azt nem azt jelenti, hogy nem tudok helyesen írni te okoska...pff! :) Ki mondta, hogy nem értettem a filmet??? Azt bánom, hogy megnéztem, mert fél óra után már ki akartam kapcsolni, akkora egy beteg szar film, és véletlen se horror. Agybetegeknek való, azok szeretik az ilyen ócska faszságokat, mint te... Sokkal több embernek nem tetszett ez a hulladék, mint akiknek igen és nem véletlen!
7/10
RigbyTheMad júl. 18. 19:16:59 7/10 Előzmény RTommy9
(41/63)
Nem csodálom, hogy a "Tűnj el" és a "Mi" filmet nem értetted mivel nem tudsz leírni helyesen mondatot. Nem volt benne semmi alja szöveg semmi szexista jelenet azért nem tetszik a Magyaroknak. Semmi nem jó nekik csak az alja és unott sablonos hülyeségek. Meg ugye mindenki más hülye akinek az ilyenek tetszenek, gratulálok...
1/10
RTommy9 júl. 18. 17:12:09 1/10
(40/63)
Amikor megtudtam, hogy ezt a filmet is az rendezte, aki a "Tűnj el"-t, gondoltam meg se kéne akkor néztem, mert az se tetszett. Ez egyszerűn nagyon szar volt, még a zenéje is idegesítő volt! Elmeroggyant egy barom aki ezt rendezte! 1/10. Mondhat bárki bármit ez ritka szar!!! Az is hülye akinek ez tetszik...

7/10
EowynTheHunter júl. 18. 14:18:01 7/10
(39/63)
Trailer alapján régóta vártam a filmet, és nem csalódtam benne :) Igaz néhány hiányosságot/logikai ellentmondást találtam benne, de ettől függetlenül tartalmasnak, szórakoztatónak és jó filmnek mondanám. Egy kicsivel több zenei hanghatásnak örültem volna (ahogy a trailerben is), úgy sokkal izgalmasabb lett volna. A színészek szimpatikusak voltak és remek alakítást nyújtottak. :)
7/10
RigbyTheMad júl. 18. 14:12:36 7/10
(38/63)
Megnéztem. Tény és való nem folyt szanaszét a vér nem hullottak 100 felé a testrészek annyira, "de attól függetlenül ezt most nem azért mondom mert annyira vártam a filmet" szerintem jó volt. Elég egyedi történetet hoztak ki belőle szerintem ezt is nézni kell. Kicsit mögé kell nézni a filmnek, hogy amiket csináltak mondjuk az utóbbi 10 évben és utóbbi pár évben ahhoz képest nagyon jó ez a kategória. Mert nem volt benne félmeztelenül rohangáló nő, nem volt benne félmeztelen hapsi bár a félmeztelen rohangáló nő mindig többségben vannak a horrorokban és a legtöbb filmben sajnos aminek semmi értelme nincsen soha. Meg az is jó volt, hogy végre nem a benga nigger hapsi volt menő arc, hanem a nő vette át tőle a szerepet a hapsi végig csak nyavalygott ez is ritka. Meg a másik, hogy nem csak egy családról szólt a dolog hanem szinte mindenkiről, mert a legtöbb filmben csak egy családról szól mindig a történet. És ha megnézzük jogos ez az árnyék dolog mindenkinek lehet és van ilyen oldala persze nem lent az alagút rendszerekben. :D Meg a másik, hogy a végén volt egy csavar, hogy aki lent volt végig az alagút rendszerben azaz a "sötétebbik árnyéka" a fentinek abból lett a jó. És a „jóból” lett a rossz lent. Szinkronokat nagyon elszúrták az biztos ez nem tetszett, de nem lehet ez miatt a filmből levonni nagyon sok pontot.
buki86 júl. 07. 20:31:53
(37/63)
A műfaj maga nagy kedvencem, a trailer alapján néztük meg moziban - de azt a pénzt inkább dobtam volna a tűzbe - ekkora fost rég nem láttam.
8/10
weckerboy jún. 20. 14:30:28 8/10
(36/63)
Ez egy saját mitológiát teremtő film, ami elég megosztó tud lenni, mert ha valaki nem akar belépni egy ilyen világba, akkor utálni fogja az egészet. Nekem inkább tetszett ez az ötlet és a megvalósítása a hibái ellenére.
k11zoltan jún. 07. 22:58:11
(35/63)
Érdekes film volt. Nem tudom mit akart kifejezni a rendező, de ha belemagyarázzuk ezt a migrációs dolgot, akkor akár jó elgondolás is lehet.
Nem szájbarágós film, az biztos.
6/10
homeboy jún. 04. 02:45:57 6/10
(34/63)
Miért pont olló?
Honnan volt nekik annyi?
6/10
10/10
Wolfi81 máj. 29. 13:06:14 10/10
(33/63)
Kedves Mindenk!
A következőben a SAJÁT véleményemet írom le.
Én még márciusban láttam a filmet. Először nem tudtam hová tegyem, de tetszett. Ennyi véleményem volt. Aztán tegnap láttam a BBC History című újságban egy cikkcimet. És rájötem, hogy miről is szól a film. Peele első film filmje is a mai világ egyik aktualitását mutatja be, méghozzá a reklámok általi agymosást. Ahogy partis jelenetben láthatjuk, amikor nézegetik, felmérik a srácot az öregek, hogy milyen jó erős karja, szép szeme van, és mivel fekete a srác, biztos nagy a f.r.ka is. Ezt szeretnék ők is. Mert a mai világban akkor vagy menő ha sportos, erős vagy és tényleg nagy...
A Mi pedig a migrációról szól. Két család üldözi egymást. Ölik is egymást. Az árnyékok csak a rosszat kapták, kapják és egy jobb, szebb világot szeretnének. Ezért jönnek sokan keletröl nyugatra, ahogy halljuk szinte minden nap.
És mi a film vége? Amikor az embersereg egymás kezét fogva áll kelettől-nyugatig? Mit szimbolizál? Hát a Trump féle keritést.
Ez az én véleményem ezekről a filmekről. 10/10
1/10
Gaddemon máj. 25. 13:53:13 1/10
(32/63)
Ennyi logikátlan baromságot összehordani egy filmen belül! Hihetetlen. Ez egy nagy rakás... 1 PONT. A nyulak viszont aranyosak.
AKytty máj. 25. 12:08:36
(31/63)
Szerintem Neked (HUNT3R1986) fizettek ezért a kommentért!
Imádom a thrillert a horrort a pszicho thriller a kedvencem! De ezt a filmet ha fizetnek sem nézem meg újra!
Vontatott, legszívesebben bele tekertem volna.
Hangosan kacagtam közben néhány jelenetnél hogy ez most komoly???
Mondanivaló? Micsoda? Szemet szemért? Ennyi!?
Kérlek titeket írjatok róla nekem egy olvasó naplót! Mint a gimiben! Fizetek érte csak had értsem meg végre!!!!!
6/10
tonijani@gmail.hu máj. 14. 20:51:06 6/10
(30/63)
Nem értem sem az 1/10-eket, sem a 10/10-eket. Akik erre egyest adtak, szerintem nem láttak még igazi gagyi filmet, ez azért azoknál jobb volt. De a 10-eseket sem értem. Az előttem írókat megszólítva és idézve, magyarázzák már el nekem( ezeket írtátok):
"Nagyon sok mondanivalója van" -Mégis párat írjatok le légyszi, hátha néhány felett elsiklottam.
"többszörösen összetett", " komoly kérdéseket vet fel " Mégis miket?
A válaszokat előre is köszönöm!
Nálam ez 5/10
8/10
SecondMoon máj. 04. 11:24:23 8/10
(29/63)
Nekem összességében tetszett a film, bár néhol kicsit túltolták a kergetőzést, ezzel vontatottá téve. Annyira nem volt rossz, hogy ennyire le legyen pontozva. Nem volt ennek a filmnek olyan mondanivalója, hogy hú de el kelljen gondolkodni, de ettől még jónak találtam. A vége csavar is érdekes, bár azt meg egy huszáros vágással le is zavarták két percben. Én azért adnék rá 8 pontot.
1/10
bebeto07 ápr. 17. 13:48:50 1/10
(28/63)
Látom még mindig csak a rendkívül intelligensnek tűnő "aki nem érti ezt a filmet az nézzen ezt meg azt" magyarázatokkal védik ezt a borzasztó filmet. Senki sem részletezte - pláne nem, akitől kérdeztem -, hogy mi is az a szuper benne, mik azok a rendkívül aktuális társadalomkritikák és azokat hogyan mutatják be, magyarázzák el, amik ezt a filmet szuperré teszik? Valamint, hogy az alapvető logikai problémákat mivel lehet magyarázni? Egyszerűen felfoghatatlan számomra, miként lehet ez valakinek 10/10-es film, de tényleg. Az 5/10 és hasonlók még ok, mert én is csak azért adtam rá 1/10-et, mivel akkora csalódás volt, a felhypeoló kritikák után.
10/10
maxi613 ápr. 03. 11:45:24 10/10
(27/63)
Nagyszerű ez a film! Ajánlom mindenkinek aki képes egy kicsit is használni a fejét. Remek tartalommal töltött egyedi film! Nagyon sok mondanivalója van csak hát ezeket fel kell fogni, érteni kell. Valószínűleg akiknek nem tetszik ők nem képesebb messzebb látni attól mint, hogy egy piszkavassal és ollókkal kergetik egymást....
Gretamed ápr. 02. 21:29:48
(26/63)
Akinek unalmas volt, az semmit nem fogott fel belőle. Van még mit tanulni, vagy akkor más típusú filmet kell nézni, amiben "lekötnek" a szellemes jumpscarek. Ez egy komoly alkotás.
"Peele ezúttal is egy horrorfilmbe csomagolt társadalomkritikát rendezett, ahogy azt első filmjének esetében is tette, de jelen alkotásával szintet lépett. Most már bonyolultabb szimbólum rendszerrel dolgozik és attól függően, hogyan dekódolja a látottakat a publikum többféleképpen is értelmezhető az alkotás. Az üzenet pedig rendkívül komoly és nagyon aktuális a mai világra nézve."
5/10
libazsiir ápr. 02. 07:00:29 5/10
(25/63)
Az első órája még úgy ahogy lekötött de utánna már azt vártam mikor zárják le, feleslegesen elnyújtott sztori egy apróbb csavarral a végén. Összességében csalódottan jöttem ki a moziból.
5/10
naivugyfel márc. 29. 15:52:03 5/10
(24/63)
Azért az gond, mikor a "megoldás" valami agyament logikátlanság - ennyire hülyének venni a nézőt már-már művészet - úgy látszik, most ez a trend, ebben versenyeznek a rendezők...
Lakatos Mónika - Romanimo
2019. november 12., 19:30 Lakatos Mónika - Romanimo

Évszázados roma balladák és ritmusos pergetők a Müpában.

Jegyvásárlás