Téma: Mi

1/10
Camu 2019 júl. 22. - 10:41:02 1/10
(47/87)
Ez egy beteg elme szüleménye. És csak beteg elme ad rá 1 pontnál többet. Az iMdb-s pontszám jelzi, hogy elég sokan vannak. 1 pont, de valójában nincs az a negatív szám, amely kifejezhetné ennek a förmedvénynek az értékét.
7/10
Dancs1229 2019 júl. 21. - 01:59:58 7/10
(46/87)
Nagyon vártam a filmet ,mert sokakkal itt ellentétben én a Tűnj el!-t 10/9re értékelem, nekem tetszett nagyon az a film, de ezt csak 10/7 -esre jóindulattal,mert lekötött a film,nekem kicsit félelmetes is volt,sőt a 'lelkemre' is kihatott,nem volt rossz igazából,de mégis nekem kicsit túl elvont volt,furcsa kis film,1x nézhető.
1/10
Vega Vincent 2019 júl. 20. - 12:47:04 1/10
(45/87)
A Tűnj el sem volt egy nagy durranás, de azért azt végig lehetett nézni. Ez viszont elképesztően trágyára sikeredett. 1/10
7/10
offtopic
RigbyTheMad 2019 júl. 19. - 20:01:07 7/10
(44/87)
Te beszélsz, hogy nulla más ember, miért kellett neked idejönni és ide fröcsögnöd a semmit nem érő szövegeddel? Nem értem talán meg kell védeni akinek írtam? Szóközökkel nem tudom mi bajod van, de úgy látom tényleg nem tudsz olvasni vagy nem látsz, mert mindenhol van szóköz. Inkább nézz magadba kicsit és értelmezz.

Érdemeslenneutánanézniadolgoknak,hamáridekommentelsz... Látod remélem, hogy ilyen ha nincsen szóköz. Remélem fel tudod fogni.
5/10
pihes 2019 júl. 19. - 15:28:57 5/10
(43/87)
Ami ettől gyengébb minőségű horror film, az már nem is nézhető!

5/10
1/10
sladka_pani 2019 júl. 19. - 10:39:10 1/10 Előzmény Anna Dé
(42/87)
Valami hasonló a véleményem. De mivel felb*szta az agyam, hogy se füle se farka, meg bele kell már mindent képzelni hatszorosan, azért lepontoztam 1-re!
6/10
Anna Dé 2019 júl. 19. - 02:54:34 6/10
(41/87)
Eminem zenéjét viszont jó volt újra hallani. Mekkora sláger volt ez az én időmben. Na, jól van 6 pontot adok a filmre, végül is nem volt ez annyira rossz. Innovatív, talán ez a legjobb szó rá. Fura irányba halad a filmgyártás. Vagy csak én maradtam le, nem tudom.
6/10
Anna Dé 2019 júl. 19. - 02:43:51 6/10
(40/87)
Ezt a f*st. :D Értelme semmi se volt. Gabe munkásságát értékelem, meg a jó humorát, de egyébként magára a filmre egy pontot nem adnék. A helyszín viszont ahol a filmet felvették nagyon pazar volt. Jó ezeknek az amcsiknak, csodás földrészre születtek.
Ja, meg a zenei betétek is jók voltak benne. Az azért adott egy kis borzongást a filmnek. Pláne a bejárós jelenetnél, amikor áll a család a ház előtt. No, ott egy kicsit betojtam, de egyébként szerintem maga a film inkább humoros volt mint félelmetes. Ebből a szempontból viszont zseniális. :D Áh lehet megnézem még egyszer, de nem most, majd egy pár hét múlva. Hagy ülepedjen még egy kicsit a dolog. :D
HarleyQuinn 2019 júl. 19. - 00:50:38
(39/87)
Tavaly jött ki egy holland thriller ugyanezzel a címmel. Jó oké értem, hogy egyetlen szót nemigen lehet levédetni, de azért na, lehettek volna kreatívabbak is.
7/10
RigbyTheMad 2019 júl. 18. - 20:16:06 7/10 Előzmény RTommy9
(38/87)
Nem lehet kifogás, mert hogy "sietek" így van persze. Mi ez a "pff" 10 éves vagy? Olyan mint a sok írástudatlan, akik nem írnak helyesen, se ékezeteket, mert telefonról írnak, mindig ez a kifogás... Ez a hozzászólás elmond rólad mindent. Nem lehet az ilyen emberekkel beszélni. Említésre sem vagy nálam méltó a szöveged miatt. Ez a Magyar mentalitás amit itt mutatsz... Gratulálok :) Veled befejeztem.

IMDB és Metascore többet számít, mint Te vagy a PORT. Ott igazi kritikusok vannak, nem hiába hozta a költségvetésének több, mint 20 szorosát. De ezt szerintem Te úgysem tudod értelmezni és felfogni. Te nem szereted oké attól nem kell másra ilyeneket mondani.. Hihetetlen...
1/10
RTommy9 2019 júl. 18. - 20:05:32 1/10 Előzmény RigbyTheMad
(37/87)
Azért mert nem nézem át utólag, hogy van-e benne esetleg helyesírási hiba(mert sietek), azt nem azt jelenti, hogy nem tudok helyesen írni te okoska...pff! :) Ki mondta, hogy nem értettem a filmet??? Azt bánom, hogy megnéztem, mert fél óra után már ki akartam kapcsolni, akkora egy beteg szar film, és véletlen se horror. Agybetegeknek való, azok szeretik az ilyen ócska faszságokat, mint te... Sokkal több embernek nem tetszett ez a hulladék, mint akiknek igen és nem véletlen!
7/10
RigbyTheMad 2019 júl. 18. - 19:16:59 7/10 Előzmény RTommy9
(36/87)
Nem csodálom, hogy a "Tűnj el" és a "Mi" filmet nem értetted mivel nem tudsz leírni helyesen mondatot. Nem volt benne semmi alja szöveg semmi szexista jelenet azért nem tetszik a Magyaroknak. Semmi nem jó nekik csak az alja és unott sablonos hülyeségek. Meg ugye mindenki más hülye akinek az ilyenek tetszenek, gratulálok...
1/10
RTommy9 2019 júl. 18. - 17:12:09 1/10
(35/87)
Amikor megtudtam, hogy ezt a filmet is az rendezte, aki a "Tűnj el"-t, gondoltam meg se kéne akkor néztem, mert az se tetszett. Ez egyszerűn nagyon szar volt, még a zenéje is idegesítő volt! Elmeroggyant egy barom aki ezt rendezte! 1/10. Mondhat bárki bármit ez ritka szar!!! Az is hülye akinek ez tetszik...


7/10
EowynTheHunter 2019 júl. 18. - 14:18:01 7/10
(34/87)
Trailer alapján régóta vártam a filmet, és nem csalódtam benne :) Igaz néhány hiányosságot/logikai ellentmondást találtam benne, de ettől függetlenül tartalmasnak, szórakoztatónak és jó filmnek mondanám. Egy kicsivel több zenei hanghatásnak örültem volna (ahogy a trailerben is), úgy sokkal izgalmasabb lett volna. A színészek szimpatikusak voltak és remek alakítást nyújtottak. :)
7/10
RigbyTheMad 2019 júl. 18. - 14:12:36 7/10
(33/87)
Megnéztem. Tény és való nem folyt szanaszét a vér nem hullottak 100 felé a testrészek annyira, "de attól függetlenül ezt most nem azért mondom mert annyira vártam a filmet" szerintem jó volt. Elég egyedi történetet hoztak ki belőle szerintem ezt is nézni kell. Kicsit mögé kell nézni a filmnek, hogy amiket csináltak mondjuk az utóbbi 10 évben és utóbbi pár évben ahhoz képest nagyon jó ez a kategória. Mert nem volt benne félmeztelenül rohangáló nő, nem volt benne félmeztelen hapsi bár a félmeztelen rohangáló nő mindig többségben vannak a horrorokban és a legtöbb filmben sajnos aminek semmi értelme nincsen soha. Meg az is jó volt, hogy végre nem a benga nigger hapsi volt menő arc, hanem a nő vette át tőle a szerepet a hapsi végig csak nyavalygott ez is ritka. Meg a másik, hogy nem csak egy családról szólt a dolog hanem szinte mindenkiről, mert a legtöbb filmben csak egy családról szól mindig a történet. És ha megnézzük jogos ez az árnyék dolog mindenkinek lehet és van ilyen oldala persze nem lent az alagút rendszerekben. :D Meg a másik, hogy a végén volt egy csavar, hogy aki lent volt végig az alagút rendszerben azaz a "sötétebbik árnyéka" a fentinek abból lett a jó. És a „jóból” lett a rossz lent. Szinkronokat nagyon elszúrták az biztos ez nem tetszett, de nem lehet ez miatt a filmből levonni nagyon sok pontot.
buki86 2019 júl. 07. - 20:31:53
(32/87)
A műfaj maga nagy kedvencem, a trailer alapján néztük meg moziban - de azt a pénzt inkább dobtam volna a tűzbe - ekkora fost rég nem láttam.
8/10
weckerboy 2019 jún. 20. - 14:30:28 8/10
(31/87)
Ez egy saját mitológiát teremtő film, ami elég megosztó tud lenni, mert ha valaki nem akar belépni egy ilyen világba, akkor utálni fogja az egészet. Nekem inkább tetszett ez az ötlet és a megvalósítása a hibái ellenére.
k11zoltan 2019 jún. 07. - 22:58:11
(30/87)
Érdekes film volt. Nem tudom mit akart kifejezni a rendező, de ha belemagyarázzuk ezt a migrációs dolgot, akkor akár jó elgondolás is lehet.
Nem szájbarágós film, az biztos.
6/10
homeboy 2019 jún. 04. - 02:45:57 6/10
(29/87)
Miért pont olló?
Honnan volt nekik annyi?
6/10
10/10
Wolfi81 2019 máj. 29. - 13:06:14 10/10
(28/87)
Kedves Mindenk!
A következőben a SAJÁT véleményemet írom le.
Én még márciusban láttam a filmet. Először nem tudtam hová tegyem, de tetszett. Ennyi véleményem volt. Aztán tegnap láttam a BBC History című újságban egy cikkcimet. És rájötem, hogy miről is szól a film. Peele első film filmje is a mai világ egyik aktualitását mutatja be, méghozzá a reklámok általi agymosást. Ahogy partis jelenetben láthatjuk, amikor nézegetik, felmérik a srácot az öregek, hogy milyen jó erős karja, szép szeme van, és mivel fekete a srác, biztos nagy a f.r.ka is. Ezt szeretnék ők is. Mert a mai világban akkor vagy menő ha sportos, erős vagy és tényleg nagy...
A Mi pedig a migrációról szól. Két család üldözi egymást. Ölik is egymást. Az árnyékok csak a rosszat kapták, kapják és egy jobb, szebb világot szeretnének. Ezért jönnek sokan keletröl nyugatra, ahogy halljuk szinte minden nap.
És mi a film vége? Amikor az embersereg egymás kezét fogva áll kelettől-nyugatig? Mit szimbolizál? Hát a Trump féle keritést.
Ez az én véleményem ezekről a filmekről. 10/10