hotyka 2008 márc. 05. - 23:01:16
(25/85)
Hát de szerintem tényleg érdemtelen volt.
Örülök,hogy te észrevetted ezeket a finomságokat.... Enegem midnesetre baromira untatott.
Hol van G. Clooney komomolyan J Nicolsonhoz v Hopkinshoz képest? Sehol!
De még Jonny Depp is sokkal jobb színész. G. cloonne yszemélyisége egy unalmas. Az a tipikus bájgúnár,de attól még persze lehet jó ember.És mindenhol hozza azt a bájgúnár karaktert.
Abszolút nem egy színes egyéniség,sõt unalmas inkább. Nézd meg a J. Depp filmejeit: A kábítószeres filmtõl kezdve a mesés témájú filmeken át mindenben jól szerpelt.Ha õ annyira jó színész,miért nem adnak neki valami sokkal forradalmibb szerpet,hogy lássuk,még mire képes?
hotyka 2008 márc. 05. - 22:42:10
(24/85)
Egyébként azért sem tartom jó színésznek,mert az összes filmjében ugyan azt a tipikus sablonos karakterjét hozza. Mindnehol azt a visszfogott,csendes,jófiúst de vonzó palit alakítja.
Semmi mást nem tud.Nem véletlen,hogy nem kap nagy monológos jelenteket,mert egyszerûen õ ebbe jó és kész.
Számomra a jö színész sokféle karaktert el tud játszani,pl az elõzõ hozzászólásomben említett színészek ilyenek.
hotyka 2008 márc. 05. - 22:34:57
(23/85)
Mind a Sziriána,mind a good luck alatt bealudtam majdnem. Számomra afilmjei mind érdektelenek és semmitmondóak.
Van egy két nála sokkal nagyobb kaliberû színész,aki nem adott elõ szélsõséges kirohanós jeleneteket filmjeiben,még is kiváló színésznek tartom,pl Anthony Hopkins - Bárányok hallgatnak (szeritenm nem voltak kirohanós jelenetei még is zseniális) vagy nézd J. Nicholsont aki vígjátékkal (lesz ez még így sem) kapott oscart,ami nagy dolog,mert vígjáték mûfajára ritkán adnak Oscart! Pedig neki sem voltak bömbölõs jelenetei.
Szóval Clooney szerintem tovvábra is az emebrek szemében élõ szimpatikus kedves Ross doki,aki nagyon jó megjelenésû,de nem több.
hotyka 2008 márc. 05. - 22:05:20 Előzmény Pip
(22/85)
A George Clooney filmjei szinte mind dög unamasak voltak,amiket idáig láttam....
Egyszerûen nem értem,miért jelölik sorozatban Oscarra? Abszolút nem egy olyan jó színész.Igen azt elismerem,hogy egy jó kisugárzású hapsi,meg a nõk imádják,de abszolút nem egy nagy színész szerintem!
Természetes h D.D. Lewis kapta az Oscart,össze sem lehet hasonlítania két színész teljesítményét...
4/10
Stefanino 2008 márc. 05. - 10:38:09 4/10
(21/85)
Hát ezt is iszonyúan elhúzták. Talán 60 perces TV filmben jobb lett volna, de két óra???? Arról nem beszélve, hogy agyoncsépelt téma... Már ezer éve tudjuk, hogy ha pénzrõl van szó, ezek a nagyválalatok bármit megtesznek. Jó, mondjuk nincs új a nap alatt... Clooney-nak Oscar jelõlés?... Túl azon, hogy bírom az embert, azért ez erõs túlzás. Van neki egyáltalán más arca mit az az egy, amit it 120 percig mutat? Végig az arcizma sem rezdül, szinte ugyanabban a hangszínben beszél (mikor nagyon mérges, egy kicsit hangosabban, de a hangszín és az arckifejezés tök ugyanaz). Szerintem ez egyszerû szimpátia dolog. Régóta dolgozik, és nagy a népszerûsége, ráadásul benyomták valami közérdekû filmbe, akkor jelöljük Oscarra!
zsofiv 2008 márc. 04. - 20:52:12
(20/85)
nem rossz film, de a felénél aludnom kellett egyet,, kicsit vontatott volt .
szerintem George Clooney alakított már jobbat is, nem értem ezt az oscar-jelölést.
nekem az Erin Brokovich-ügy jutott róla eszembe
Koma86 2008 márc. 04. - 18:27:16
(19/85)
spoiler:
nem vártam sokat a filmtõl,de azt a keveset se mondhatnám h. teljesítette,kb onnantól h. Arthur meghal,onnantól kezdett kicsit érdekesebbé válni,addig majd elaludtam.) befejezés viszont jó,ill.a zene is passzol,viszont h. clooneyt ezért oscarra jelölték? roppant érdekes...)egy erõs 7es.)
lazado 2008 márc. 04. - 01:06:50
(18/85)
hááát nemtudom, nekem nagyon nagyon unalmas volt, ezt nem 119 percben hanem 89 ben kellett volna elmesélni, vszleg túl nagy elvárásokkal ültem be.
Zempy 2008 márc. 02. - 23:20:06
(17/85)
Véleményem szerint minden rendben van a filmmel. Nem a kedvenc mûfajom, így valóban nem szerettette meg ez sem különösebben, de elég színvonalasra sikerült. Sajnos nem értettem meg mindent elsõre, így megnézem újra figyelmesebben. Viszont ha erre hajlandó vagyok, akkor már tényleg nem lehetett rossz! :) Szóval szerintem kicsit kell figyelni a sztorira, az okokra és és összefüggésekre, mert el lehet veszíteni a fonalat. Ez kicsit zavaró volt. Ettõl eltekintve sok kivetnivaló nincs benne, a színészek is kitettek magukért, és dicséretes, hogy a feszültséget nem alacsonyabbrendû ijesztgetõs eszközökkel teremtették meg. A legutolsó leszámolós nagyjelenet Swinton és Clooney között pazar, talán a kedvencem a filmben! Ennek ellenére- bár egyedül a Vérzõ olajat még nem láttam- én úgy gondolom, hogy az idei 5 Oscar-jelölt film közül mégis ez a leggyengébb láncszem.
10/10
mofava 2008 márc. 01. - 18:02:46 10/10
(16/85)
Fantasztikus film! a színészek óriásiak, a sztori nem új, mégis szenzációs amit kihoztak belõle. nekem különösen a zene tetszett. annyira jó, hogy szinte a párbeszédek helyett beszél. az egész film nagyon együtt van. mindenkinek ajánlom!!!
dorexka 2008 febr. 28. - 17:54:38 Előzmény Obránszky Ármin
(15/85)
Köszi, asszem hogy megnézem :)
8/10
Obránszky Ármin 2008 febr. 28. - 13:40:44 8/10 Előzmény Dantes
(14/85)
Az még ok, h leszólja ezeket a filmket, de az elég nevetséges, h mindezt úgy teszi, h nem is látta õket...
Dantes 2008 febr. 28. - 10:07:53
(13/85)
De sorra veszi. Most szólta le a Vérzõ olaj c. filmet.
Amúgy neki nem a Transformers, hanem az AlienvsPredator2 való, az a kevence XD
bree-gee 2008 febr. 28. - 10:00:31
(12/85)
Te aztán igazán gonosz vagy:)!Én még az ellenségemnek se ajánlanám a Transformerst :DD!
Hesztia 2008 febr. 28. - 09:45:00
(11/85)
Ugye nem veszed sorra az öszes lelkizõ-drámás film topikját? Menjél, aztán nézzed a Transformerst...pont neked készítették.
10/10
Wilospring 2008 febr. 28. - 02:47:57 10/10
(10/85)
10/10
Pip 2008 febr. 28. - 02:31:25
(9/85)
Remek eddig ez a 2008. Charlie Wilson háborúja után itt a második idei kedvenc....
Fergeteges film ez is....a vége meg egyenesen zseniális.
Ömlesztve megkapsz minden lényeges infot a sztoriról és percrõl percre válik világossá minden....
10/10
8/10
Obránszky Ármin 2008 febr. 27. - 22:46:57 8/10
(8/85)
Nem tudom, számodra mi a jó film, de az elvitathatatlan, h a Michael Claytonban minden részlet a helyén van, akciójelenetek nélkül is végig izgalmas, feszült. Dialógusok rendesen, sõt, bravúrosan megírva. Csupa minõségi színész. Mi kell még? :-)
dorexka 2008 febr. 27. - 19:06:02
(7/85)
Tényleg jó film? mert meg akarom nézni, de ha nem oan jó, akkor megvárom míg kijön DVDn és kiveszem 1 tékából :)
bf79 2008 febr. 27. - 17:00:45
(6/85)
Viccesek ezek a beharangozó szövegek.

"Döntenie kell: vagy megpróbál ember maradni, vagy nyakig elmerül a bûnben."

Esetleg:

"Döntenie kell: vagy megpróbál ember maradni, vagy nyakig elmerül a bûnben. Végül úgy dönt, hogy nem próbál ember maradni, helyette elmerül a bûnben. Hamarosan a mozikban."