Téma: Michael

kalacs18 2008 jan. 26. - 18:35:37
(5/45)
Hali!Nem tudja vki h honnan lehet megszerezni ezt a filmet?Nagyon fontos!!!Elõre is köszi!
9/10
pozsizsuzsi 2007 dec. 25. - 11:44:20 9/10
(4/45)
Hát, a 2007-es karácsonyi felhozatalt nézve jutott eszembe ez a film ismét. De mennyivel szívesebben megnéztem volna ezt, mint megannyi mást, a kötelezõ szentdömping felhozatalból. Ez a film kedves, csipkelõdõ, ötletes, humoros, és bár érzelmes, azért vihogni is lehet rajta rendesen. És ráadásul rég láttam.
zszoltan 2007 máj. 09. - 17:09:56 Előzmény amatõõr
(3/45)
Ahogy én is már jópárszor láttam, és szerintem még fogom is. Szolid poénok, remek színészi alakítások. Fõleg ahogy Travolta játsza a büszke és vidám arkangyalt. Egyetlen szépséghibája a történetnek, hogy nincs eléggé kiemelve az elején Michael "Autóval megyünk. Nekem idõ kell!" kijelentése, és ezért én - nem értvén meg a szándékait - elsõre nem tudtam maradéktalanul élvezni a 'fondorlatait'. Másodjára már sokkal jobban tetszett...
Ez egy nagyon szép - kicsit romantikus, kicsit nevettetõ - film a küldetésrõl, és persze a szeretetrõl. Mindenkinek ajánlom a megtekintését, legalább kétszer.

Forma:4 + Tartalom:2
8/10
amatõõr 2006 nov. 30. - 19:42:56
(2/45)
Nekem is nagyon tetszett, tényleg szép kis film, már rengetegszer láttam, és még jópárszor meg fogom nézni.
kobold 2006 nov. 30. - 18:08:39
(1/45)
Egy nagyon szép kis film Travoltával, azokból az idõkbõl amikor még nem csak gonoszt volt hajlandó játszani :)
És mikor feltámasztja a kutyát, kiterjesztett szárnyakkal... sztem a filmtörténet egyik legszebb jelenete!
A cukorból pedig sohasem elég!!