mulao 2010 ápr. 28. - 09:14:13
(6/26)
Azt nem nézném ki belõle, hogy már 34 éves, és 2008-ban szülte a kislányát, férje is van természetesen.
mulao 2010 ápr. 28. - 07:49:28
(5/26)
Azért ez erõs kritika, hogy azért lenne tehetségtelen, mert kis szerepek után kapott egyre nagyobbakat.
Szerintem meg, aki jól odafigyel a színészekre, az tudja, hogy ez általában így van, egy kisebb szereppel felfedezik õket, és aztán kapnak fõbb szerepeket. Vagy minden színész tehetségtelen lenne? (Persze vannak olyanok is, akik annyira tehetségesek, hogy már az elsõ filmjükbe fõszereplõk.)
Én eddig három filmjét láttam (oké, ez nem sok), de szerintem van benne tehetség. Az Agyõ, nagy Õ!-ben pont annyira volt bájos, amennyire a szerepe megkívánta, A Mission Impossible 3-ban talán nem volt hú, de nagy szerepe, de szerintem természetesen játszott, és ahol hitelesnek kellett lennie, ott az is volt. Meg a már említett Hideg nyomon-ban, abban már eleve nem akármilyen színész volt a partnere, nekem ott is testszett.
Szépnek én se mondanám, de rokonszenves és egész bájos. És tök jó a neve is.:) Szerény véleményem.
mulao 2010 febr. 18. - 18:23:01
(4/26)
Szerintem Sandrára, inkább Rosalyn Shanchez hasonlít, az egész arca, csak fiatalabban, mint Sandra.Én leginkább a Hideg nyomonból emlékszem Michelle-re.
Boleyn 2010 febr. 17. - 23:04:50 Előzmény Steve1
(3/26)
Ugye,hogy hasonlít Sandra Bullockra?! Nekem is ez tûnt fel benne... Nagyon helyes arca van mind két hölgynek!
9/10
Steve1 2010 jan. 27. - 00:57:36 9/10 Előzmény Semprini
(2/26)
Én most láttam a Truckerben. Elég meggyõzõ volt a szerepében, bár szegénynek kicsit sokat kellett dohányoznia. Engem is emlékeztet Sandra Bullockra, bár Sandra a No1 :)
7/10
Semprini 2009 aug. 22. - 18:30:41 7/10
(1/26)
Engem kicsit a fiatal Sandra Bullockra emlékeztet. Amiben eddig láttam, nem volt rossz, olyan jó közepes színésznõ, és rokonszenves is.