Obránszky Ármin 2008 ápr. 06. - 15:51:49
(11/51)
Cate Blanchettnél jobbat keresve sem találhattak volna arra a szerepre. Mondom én, e topik elindítója... :-)
Amúgy én a Sólyomasszonyt nagyon régen láttam, nem is tudatosult bennem, h Michelle játszik benne.
Ezüstliliom 2008 ápr. 06. - 14:56:02
(10/51)
Érdekes, hogy senki sem említi a Sólyomasszonyt. Én abban a filmben szerettem meg. Gyönyörû volt benne! Szerintem a világ egyik legszebb színésznõje.:) Sajnáltam, hogy A Gyûrûk Urában nem õ kapta Galadriel szerepét.
10/10
Madame de Tourvel 2008 ápr. 06. - 11:20:53 10/10
(9/51)
Nem értem miért nem küldi el! :(
10/10
Madame de Tourvel 2008 ápr. 06. - 11:20:00 10/10
(8/51)
Akartam már az elõbb is képet küldeni, de akkor nem küldte el! Ez ikonképnek is használható! :)
10/10
Madame de Tourvel 2008 ápr. 06. - 11:18:23 10/10
(7/51)
Michelle Pfeiffer a KEDVENC kedvenc!!!!!! :)
Legkedvesebb filmjei számomra: Velem vagy nélküled, Veszedelmes viszonyok, Krumplirózsa, Nevem Sam, Az ártatlanság kora.
Én is láttam az új filmjeit és nagyon tetszenek! A Csillagporban nekem kicsit sokkoló, ahogy kimaszkírozták, furcsa volt úgy látni... :S egyébként szuperul játssza a gonoszt! A Hajlakkban pedig lenyûgözött a hangja!!! Láttam az Anyád lehetnék c. új filmjét is, amiben szuper párost alkot Paul Ruddal! Nagyon nagyon élveztem a filmet, bájos és humoros volt!
***
kessy6 2007 szept. 29. - 21:44:27
(6/51)
Hat en lattam a Hajlakkot......bar szeretem is a musicaleket...ez egyszeruen csucs...szerintem.....
Es ha szereti valaki Michelle-t,akkor azt mondanam kotelezo,ugyanis (szamomra meglepoen,mert eddig nem tudtam)kiderul,hogy allati jol enekel es nagyon jo hangja van!!!!
A film zeneje is nagyon jo,John Travolta brillirozik a "noi" szerepben,es mindenki igazan nagyon jo....nem beszelve a film humorarol....
Obránszky Ármin 2007 szept. 29. - 20:47:27
(5/51)
Mondjuk úgy, h rögtönöztem magamnak egy premier elõtti vetítést... :-)
Azt hiszem a hazai bemutató október közepe táján lesz, de ebben nem vagyok biztos. Mentségemre legyen mondva, h ha egy filmet elég jónak találok, akkor feltétlenül megnézem moziban is, egészen más élményt nyújt a film, ha az ember mozivásznon látja. Nem is beszélve az atmoszféráról -igaz ez nem feltétlenül adott, sajnos.
Nem tudom, mennyire vagy vevõ a mesékre, ha igen, akkor tudom ajánlani a Stardustot (jó ez a cím, mindig Ziggy Stardust jut róla eszembe...).
Ha már ennél a topiknál vagyunk, akkor megkérdezhetem, h melyik Michelle Pfeiffer film a kedvenced (hátha nem láttam...)?
10/10
susurrus 2007 szept. 29. - 20:06:49 10/10
(4/51)
Igen, a Stardustra gondolok, ami mostanában lesz a moziban (vagy le vagyok maradva? :-))
A Hajlakkra még én se tudtam rávenni magam, engem se fogott meg se a mûfaj, se a téma, de ha másért nem is, Michelle miatt egyszer sort kerítek rá. Szerintem itt nálunk még nem is játszották, vagy már nem is fogják (sajnos ez elég gyakran elõfordul a legtöbb filmmel...)
Obránszky Ármin 2007 szept. 29. - 15:31:57
(3/51)
Mármint melyik új filmjét? Ha a Stardustra gondolsz, akkor azt tudom ajánlani, szerintem egy mozijegyet is megér, ami egy csóró egyetemista szájából nagy szó. ;-)
Michelle tökéletesen oldja meg a szerepét, mint szinte mindig. Az ilyen ördögi karakterek valahogy nagyon testhezállóak neki. Mondjuk mi nem az? Kár, h nem vitte túlzásba az utóbbi idõben a színészkedést és szinte ritkaság, h elvállal bármit.
Apropó láttam a Hajlakkot? Én azt nem mertem bevállalni még a Moziünnep alkalmával sem, pedig a haverok nagyon fûztek, h nézzük meg. Valahogy ez a musical nem az én világom... Ráadásul ahogy elolvastam a film sztoriját, hát attól sem estem hasra.
10/10
susurrus 2007 szept. 29. - 15:22:14 10/10 Előzmény Obránszky Ármin
(2/51)
Kedvenc színésznõm, amióta az eszemet tudom, legtöbb filmjét sikerült is megnéznem, nagyon tehetséges. És bár nem egy férfi szemével tekintek rá, tényleg gyönyörû, és elképesztõ, hogy mennyire jól néz ki még ma is :-)
Nagyon várom az új filmjét, az utóbbi idõben kissé visszafogta a tempót :-)
Obránszky Ármin 2007 szept. 17. - 01:39:27
(1/51)
Nahát, el sem hiszem, h én vagyok itt az elsõ hozzászóló. Igazán megtisztelve érzem magam. :-)
Szerintem Michelle Pfeiffer amelett, h végtelenül vonzó nõ elképesztõen tehetséges színész, aki borzasztó széles repertoárral büszkélkedhet. Bár a kortárs rendezõk számlájára írandó, h nem aknázták ki eddig kellõen ezt az aranybányát.
A Veszedelmes viszonyok kötelezõ darab, de melegen ajánlom Az ártatlanság korát, a Krumplirózsát és a Nevem: Sam-et is.
"I love you, I love you, I love you.
That's all I want to say." (The Beatles: Michelle; ha már említettem az I am Sam-et :-))