Téma: Middleton

10/10
krammermann 2014 febr. 09. - 21:18:58 10/10
(5/25)
A Robocop erõs volt :-D Részemrõl úgy mûködik a dolog, hogy a rendelkezésre álló filmek közül, azt választom ami stimmel az aktuális hangulatomhoz. A romantikus filmeket (fõleg egy férfi szemszögébõl) más megemészteni, és nem unni amikor pl: a párunk találja ki, hogy nézzük azt. Én úgy érzem, az esõs vasárnap délutáni teljes nyugalom a nappaliban, egy polár pléddel a kanapén, a hét legfinomabb ebédje után, jó idõpont választás volt ehhez a filmhez. Tetszett! Jó film!
Szinus 2014 febr. 09. - 08:36:11
(4/25)
És még egy utolsó gondolat: a film természetesen soha nem kerül be a best of 100-ba sem, de loptam egy mondatot egy kritikából és megosztom veletek:

A Middleton egy szerény film szerény célokkal, de néha olyan, mint egy kis csoda.
Szinus 2014 febr. 09. - 08:28:21 Előzmény feeco
(3/25)
Én most néztem meg. Kíváncsi voltam, hogy másra is ilyen hatással volt-e, mint rám. Ezért jöttem ide, hogy ezt megnézzem. És döbbenetes volt olvasni a két hozzászóló azzal szöges ellentétét, mint amit én éreztem a film alatt. Én bízok magamban, se perc alatt kiszúrom a kamut és egy másodperccel sem nézem tovább az olyan filmet. DE EZ NEM TÖRTÉNT MEG ENNÉL A FILMNÉL. Tudom, hogy nem süllyedt el a Titanic és nem halt meg senki rákban, a történet fontos, de csak másodlagos, mert a legfontosabb mindig az, hogy tud-e és milyen mélységig kiváltani belõlem érzelmeket egy film. Ennél a filmnél ez megtörtént és titeket csak sajnálni tudlak, van nektek egy nagyon jó filmem: Robocop (ez való nektek).
2/10
feeco 2014 febr. 08. - 12:22:18 2/10 Előzmény jooasszony
(2/25)
csatlakozom..
Andy Garcia és Vera Farmiga is a kedvenceim közé tartozik..
ez a film viszont az egyik legrosszabb mozi, amit mostanában láttam..
ennyi életszerûtlen dialógust, buta párbeszédet, ilyen silány, elnagyolt és erõtlenül hatásvadász cselekményvezetéssel nem tudom, hogy tudtak összehozni..
még sznoboknak sem ajánlom! rettenetesen rossz film..
jooasszony 2014 febr. 06. - 12:42:46
(1/25)
Nagy csalódás a film, nekem nagyon nem jött be. Semmi, szirupmázzal tocsogósra nyakonöntve. Szeretem a két fõszereplõt, de ebben a filmben erõtlenül ténferegtek a szerepükben, haladva egyik sablonból a másik felé.