isvaen 2013 aug. 28. - 15:22:58
(34/94)
nem értem: premier héten legalább 2 moziban is feliratosan ment. tudom, nem rég volt, de az a borzasztó igénytelenség, ami miatt egyre kevesebb feliratos, vagy eleve: egy ilyen film nem kap életteret (lásd momomo remek, mélyenszántó és példamutató szösszenetét), az is csoda, hogy bemutatták. majd dvd-n pótold.
10/10
Talise 2013 aug. 27. - 22:47:20 10/10 Előzmény gabeyramone
(33/94)
Én is ugyanígy vagyok vele! Feliratosan, eredeti hanggal szeretném megnézni! Borzasztóan bosszant, hogyha ez nem lehetséges, nagyon régóta várom ezt a filmet.
Pancus 2013 aug. 27. - 13:39:20 Előzmény momomo
(32/94)
Mi pedig köszönjük neked, hogy a Spoiler, mint olyant használtad és nem írtál a történetrõl ennek feltüntetése nélkül.....
isvaen 2013 aug. 27. - 10:31:17 Előzmény momomo
(31/94)
még szerencse, hogy az új jennifer aniston mozi már gõzerõvel dübörög. remélem, már megnézte, és jól szórakozott rajta, és innen kívánom, hogy sok ilyen jó seggû, megnyilvánulásaiban és tekintetében is mélyen intelligens nõt lásson a vásznon! remélem, tükörképet lát bennük és erõt adnak magának, hogy az élete is olyan színvonalon teljen, amilyenben ezek tengetik irigylésre méltó életüket!
SOK SIKERT!

()
isvaen 2013 aug. 27. - 10:27:02 Előzmény Talise
(30/94)
puskinban láttam.
sztem eddig ezen szórakoztam a legjobban idén.
gabeyramone 2013 aug. 27. - 06:06:01
(29/94)
hát irtó szomorú vagyok, mert szinkronosan nem valószínû, hogy megnézem, pedig nagyon örültem, hogy jön a 3. rész :(
bioscoopfan 2013 aug. 26. - 17:13:29
(28/94)
Tisztelt Forgalmazók!

Kérném szépen Önöket, hogy a mielõtt éjfélt üt az óra c. filmet szíveskedjenek (újra) feliratos változatban is moziba küldeni.
a moziba ugyanis általában azért járnak az ilyen filmek kedvelõi, különben (ahogyan egy rajongója írta a korábbi filmeknek: "Levettétek a feliratos verziót a kinálatból. Gondolom azért, mert aki tud angolul, vagy egyáltalán olvasni tud, az már rég elment külföldre. Ha nem hagytok lehetõséget, akkor marad a torrent. ")

Tehát többen igénylik, nem csak én. Én nem szoktam filmeket letölteni, hanem moziba szeretnék menni. De a szinkronos filmektõl ódzkodom. egyszerûen nem megyek rájuk, mert vacak a szinkron, de különben is megszoktam az eredeti szereplõk hangját, és nyelvtanulási célzattal is inkább az eredetit szeretném hallgatni. A szinkronosat még tévében sem nézném meg. Inkább nem nézem meg a filmet (persze ne várják, hogy így kedvem legyen megvenni dvd-n... ha nem láttam, és ezért ki sem kölcsönzöm, mert nem támogatom iz illetõ forgalmazót, aki még a válsztást sem hagyja meg szerencsétlen leendõ mozinézõnek, hogy eldöntse: melyik változatra menne szívesen).
Ha rákényszerítik az embert, felhagy számára mégoly kedves szenvedélyével... Önök pedig közönséget és bevételt vesztenek ezáltal... hosszú távon 8kivéve, hacsak nem a rövid távú nyerészkedés lenne céljuk).

Köszönöm szépen értõ figyelmüket, ill. hogy esetleg tekintetbe veszik szerény kérésemet.

Üdvözlettel:
...
2/10
momomo 2013 aug. 25. - 17:22:26 2/10
(27/94)
***SPOILER PÓTOLVA***

szerintem ez a film borzalmas.

már az elsõ kettõtõl sem voltam elájulva, de mégis mély benyomást tett rám, hogy valaki ennyi idõn keresztül próbálkozik, hogy csináljon valami értelmeset (mármint erre törekszik), ezért megnéztem.

végig unatkoztam. nõ létemre azon fohászkodtam, hogy ugyan fogja már be Celine, mert nem bírom hallgatni a picsogását.

az okok részletesen, amiért nem tetszett:
1. szinkron. errõl nem az alkotók tehetnek, de ettõl a párbeszédek annyira valószínûtlenek és borzalmasak lettek, mintha valaki nem csak úgy csevegne, hanem egy csõbe óbégatna, minden érzelem, átélés nélkül. az átélés annyi volt, hogy elkezdett ordítani a szinkronszínész. gratulálok.

2. Celine feneke. Ekkora hatalmas fenékre miért kellett ilyen elõnytelen, testhez simuló ruhát adni?? brrr.

3. a párok tényleg mindig ilyen szavakat használnak, mint "dugni", "kefélni"? és egyfolytában errõl beszélnek? kétlem.

4. a templomos jelenet kifejezetten ízléstelen volt.

5. nem tudtam egy percig sem elhinni, hogy ez a két ember szereti, vagy szerette egymást: úgy beszéltek egymással, mint akik régi barátok vagy az 5. randin vannak, és azért vihorásznak idiótán. röhej.

6. a beszélgetések tartalma: lehet, hogy ez most koncentráltan jött, és ezért lelkiztek, meg absztraktkodtak ennyit, de a való életben nem arrõl halandzsáznak állandóan, hogy a kapcsolatuk hogy s mint. Egyébként elég lehangoló volt, hogy a hisztis Celine a nagy szerelmének kb. 5 év után tudta elmondani a problémáit meg hogy félt nevelni a gyerekeit, mert nem tudta, hogy mit kell csinálni. Tényleg ilyen egy valódi párkapcsolat? nem hinném.

adtam a filmre 2 pontot, mert volt benne 1 darab poén meg azért mert nem kellett végignézni a szeretkezésüket. az csúnya lett volna :(
danab1 2013 aug. 23. - 10:30:50
(26/94)
Az egyik szemem sír, a másik nevet...
A film nagyon erõs, jó és húsba vágóan reális. Én nagyon vártam már, mert az elõzõ két részt - de fõleg a Mielõtt lemegy a Napot a kocsiban elhangzó vallomások miatt - rajongásig szerettem. És akkor innentõl kezdve SPOILER: Gondoltam, hogy két ilyen típusú ember közös élete nem lesz fenékig tejfel és „keep smiling.” De kicsit olyan ez, mint látni, hogy mi lett Hófehérkével és a herceggel az „és boldogan éltek, míg meg nem haltak” befejezés után. Celine karakterével amúgy mindig is kifejezetten tudtam azonosulni. El is képzeltem, hogy 15-20 év múlva ugyanilyen frusztrált, kiábrándult valaki leszek aki néha-néha azért kissé indokolatlanul „szívja a férje vérét.”
A párbeszédek nagyon hatásosak, a környezet szép, a kislányok aranyosak, a színészek remekelnek. Én mégis keserû szájízzel hagytam el a mozit. Ami nem a film minõségét veti vissza, mert mester munkáról van szó, hanem arról árulkodik, hogy ez mennyire így van a való életben...
Jöhet a folytatás!
mikulaus 2013 aug. 22. - 17:05:08
(25/94)
Levettétek a feliratos verziót a kinálatból. Gondolom azért, mert aki tud angolul, vagy egyáltalán olvasni tud, az már rég elment külföldre.

Ha nem hagytok lehetõséget, akkor marad a torrent.
bittermoon1992 2013 aug. 20. - 17:04:37
(24/94)
Budapestben = Budapesten. :-)
bittermoon1992 2013 aug. 20. - 17:02:44
(23/94)
Nem ajánlom szinkronnal sem ezt a részt, sem az elõzõ kettõt. (A trilógia elsõ két része megvan DVD-n, és tettem egy kísérletet, hogy megnézzem a filmeket magyarul: 10 percig bírtam az elsõ részt...)
bittermoon1992 2013 aug. 20. - 16:50:27 Előzmény Talise
(22/94)
Budapestben a Puskin, Toldi és Mûvész mozikban.
8/10
Zsomika 2013 aug. 19. - 21:31:56 8/10
(21/94)
Tetszenek ezek a filmek! Most már mind a három. Felismerhetjük magunkat a szereplõkben, és ez jó. Egy tanulsága biztosan van ennek a történetnek. Az elsõ évek egy kapcsolatban azért is nagyon fontosak, mert az igazi kríziseken ezeknek a "töltése" is átsegíthet. Vigyázni kell rájuk, hogy ne kopjanak meg idõvel. Ennek a párnak sikerült.
8/10
gopher 2013 aug. 18. - 15:29:35 8/10
(20/94)
Kisfalvi Krisztina. Õk ketten csinálták az elõzõ kettõt is. Állítólag van egy verzió, amiben Kaszás Gergõ szinkronizálta Jesse-t, de azt nem ismerem. Stohl szerintem nagyon jó. Kisfalvi is.
batagy 2013 aug. 18. - 12:15:51
(19/94)
Mi is nagyon kevesen ültünk a teremben, szerencsére. Asszem 5-6 ember volt csak, teljes csendben néztük.

Viszont a moziban a szinkronnal adták, és bár én nem láttam angolul, de a szinkronnal nem éreztem semmi gondot. Szerintem jól sikerült a szinkron is, átjött ami kell, nem kell félni tõle.
Stohl András, mindig úgy véltem, mûsorvezetõnek csapnivaló, de szerintem szinkronizálásnál nagyon jó munkát végez, jó hang.
A lánynak ki adja a magyar hangját?
10/10
Talise 2013 aug. 18. - 08:17:01 10/10
(18/94)
Szia, meg tudnád mondani, hol lehet így nézni? Én éppen így szeretném, szinkron nélkül, eredeti hanggal!
Túrin 2013 aug. 17. - 22:28:21
(17/94)
Ma néztem meg. Egyelõre annyit mondok, hogy jól sikerült, talán nem volt értelmetlen elkészíteni, de az elõzõ két film színvonalát nem éri el. A többit majd részletesebben máskor.
isvaen 2013 aug. 17. - 16:00:34 Előzmény batagy
(16/94)
felirattal, szinte üres teremben tökéletes. hibátlan trilógia, aki teheti, kerülje a szinkronosat. ez így zamatos.
batagy 2013 aug. 17. - 01:41:25
(15/94)
Én is megnéztem moziban.
Érdemes! Az elsõ részt nagyon szeretem. A másodikat egyszer láttam csak, azt gyengébbnek tartottam. Ez a harmadik szerintem jobb, mint a második, szóval mindenképp érdemes megnézni.

Valóban nagyon realisztikus, az élet pozitív és negatív oldalát is figyelembe veszi.