10/10
offtopic
fresia 2008 aug. 27. - 17:20:40 10/10 Előzmény marteeka
(784/11664)
De bizony, hogy nagy "BAK" vagyok, most már többszörös értelemben is :D, egyébként az aszcendensem is az.
Te nem tudod a Tiédet?
Mert olyan, nem KOS-ra jellemzõ tulajdonságaid is vannak: figyelmes vagy, gondoskodó, jó szervezõ /amihez kitartás kell!/ stb.stb. :))
A horoszkóp "szakértõk" /ha, van ilyen egy kissé "áltudományban" :)/ szerint, az aszcendens meghatározóbb, mint a születési nap szerinti jegy...
Azért is írtam Rólad a fentieket, mert aranyos vagy, hogy a vonatnak is utána néztél és kösz a "elvira"-t is!:))
/A "jobb" agyféltekéd is jól mûködik, szerintem, mert jó "megérzéseid" is vannak :)). Éppen tegnap ajánlották nekem is ezt a címet, ahol a menetrend felõl lehet tájékozódni! :)/
De én, ennek ellenére telefonon,/nem "bízom" a szgépben "annyira", fõleg magamban nem, hogy jól értelmezem, amit látok! :D/ még de. felhívtam a MÁV Központi Információt, ahol azt mondták, hogy a téli menetrend szerint, 23h 25-kor van az utolsó vonat..., de csak Tbányáig... Ez valóban majd lehetõvé teszi a könnyebb színházba jutást:)) /persze, nekem sem fog menni túl sûrûn!:(./
Csak most még egy a gond: a Zoli koncert, mivel a vonat, csak Tb-ig közlekedik, Gyõrig nem, oda valóban az utolsó járat a 21h 25-ös. Margitnak, ha Neki megfelel majd, szívesen felajánlom a nálam alvást és majd Napsugárral is beszélünk errõl!:)
Egyébként Debrecenben én is nagyon régen jártam, még "kempingezõs" korszakunkban a családdal, egy virágkarnevál alkalmából!:)
10/10
marteeka 2008 aug. 27. - 13:05:08 10/10
(783/11664)
Én sem tudtam, hogy Debrecenben milyen színház van, ugyanis soha nem jártam ott, mármint a városban sem, nemhogy a színházban, szóval nem vagy akkora "BAK" :)))
10/10
marteeka 2008 aug. 27. - 13:03:11 10/10
(782/11664)
Meg is néztem, saccra egy októberi dátummal és tényleg van!!!!!!!!!!! :)))))
Akkor gyere sûrûn színházazni!!! Na nem mintha, mi olyan sûrûn járnánk:(
10/10
marteeka 2008 aug. 27. - 13:00:29 10/10
(781/11664)
Én látom az offodat, továbbra sem értem mi lehet nálad a gond... :(

Szorítok, hogy legyen vonat, olyan késõn (bár furcsállanám, hacsak nem valami nemzetközi).

Itt mindig meg tudod nézni:

www.elvira.hu

Ha már ismered, akkor bocs az "okoskodásért" :)
10/10
fresia 2008 aug. 27. - 10:42:41 10/10
(780/11664)
Én nem "bakot lövök" "csak", én vagyok maga egy BAK /de tényleg, "lövésre" alkalmas állapotban! :(((/!
Megnéztem, hát persze /!/, Te bizonyára nagyon jól tudtad /és mások is!/, hogy debreceni "CSOKONAI SZINHÁZ"!!!
Én itt még nem voltam, de ezt is tudtam /!/, ha ezek után elhiszi nekem még valaki! :((( /Van is, nem a színházról, de a Debrecenben lévõ Csokonai szoborról:) egy személyes történetem, de ez sem "idevaló"./
Megyek, mert a macsekjaim "ENTER"-re várnak! :D
10/10
fresia 2008 aug. 27. - 10:32:31 10/10 Előzmény Brigit90
(779/11664)
Szia!
Az elõzõ üzenetem Neked szól! :)))
10/10
fresia 2008 aug. 27. - 10:19:32 10/10
(778/11664)
Jó tudni, hogy "lélekben" :) velünk vagy és olvasod a topikot:), ha nem is szólsz hozzá!
Akkor a következõ tanév Neked sem lesz könnyû, azután pedig, ugye tovább tanulsz?

A Marteeka által ajánlott József A.Sz-i évadnyitó ea-ra nem tudsz elmenni? Pesti lévén, az utazás sem jelentene gondot..., már csak Zoli miatt is.:)) / Azután, "önzõ":) módon megkérnénk, hogy mesélj nekünk... :D/

A következõ képet felteszem, ez az utolsó Zoli-Petrás nálam, Napsugárnak is "címezve", az "archívum"-ába! :D
10/10
fresia 2008 aug. 27. - 00:11:04 10/10
(777/11664)
Javítás: - 1 db "ma" !
10/10
fresia 2008 aug. 27. - 00:10:00 10/10
(776/11664)
Elolvastam a "mûkoris" off-odat is, egyet értünk! :)
Utána én is küldtem egy off-ot! /A "problémám" a régi: hol látom, hol meg nem jelenik meg!:( Inkább az utóbbi! /Nem értem én ezt, mégsem vagyok boszorkány, mert akkor "klikkelgetés" nélkül is látnám!:))/

Még azért felteszek egy Zoli képet, hogy teljes legyen a Zoli-Petra sorozata is Napsugárnak, aki ma meglepõen korán lefeküdt "Zoli álomra" ma! :D
10/10
offtopic
fresia 2008 aug. 26. - 23:52:45 10/10
(775/11664)
Nem tudom G.tányérján az "ENTER"-hez kapcsolódó történetet, sajnos, de ide passzolt... /Mármint a Te problémádhoz a géppel és a "várt" megjelenésedhez!:)/

Jó program, valóban a József A. Színházé... El kellene menni...
Nem néztük, pedig nekünk jó volt a gépünk :), régi fotókkal és cikkekkel "foglalatoskodtunk"! :D

Ma mondta egy ismerõsöm, hogy 23 óra 30-kor is van egy vonat hozzánk Bp-rõl, nem tudom most igazán Õ tudja jól és engem félre tájékoztattak a MÁV-nál... Majd holnap ennek is utána "járok"... Lehet, hogy az a "téli menetrend"! Jó lenne, mert akkor sokkal könnyebben tudnék dönteni a "színházas" programoknál...
10/10
marteeka 2008 aug. 26. - 23:51:26 10/10
(774/11664)
Nem hallgattam végig, sajnos ott már nagyon elfogyott a cérna... Talán ha nem kapcsolok el rögtön, én is másképp látnám...
10/10
marteeka 2008 aug. 26. - 23:48:00 10/10
(773/11664)
dehogynem tetszett a nagy kövér macsek, írtam is, csak gondolom késõbb olvastad már :D

Idõrendi sorrendben haladtam visszafele a hozzászólásokkal, hogy semmit ne hagyjak ki :)
10/10
offtopic
marteeka 2008 aug. 26. - 23:46:14 10/10
(772/11664)
Lefelejtettem a mûkoris témát az elõbb... Igen, Plushenko egy mûvész, örülök, hogy tetszett, és nem "vész kárba" ebben a topikban.
Az orosz kori/balett kérdéssel egyetértek, õk valami egészen mást csinálnak, mint a világon bárki. Sajnos ez az utóbbi években "elvészni" tûnik, talán Plushenkoék generációja "kiöregedett" a világversenyekbõl, a fiatalok meg még vagy már nem olyanok, hogy a nyomukba érhessenek. Ez nagyon sajnálatos, mert valóban élmény õket nézni.

Ezt mostmár tényleg off-nak küldöm, még ki nem záratnak innen :D
10/10
fresia 2008 aug. 26. - 23:40:55 10/10
(771/11664)
Azt én sem tudom máig sem, hogyan írhattam Katona J.Színházat, a Pesti Színház helyett.:( Pedig emlékszem, Könyvnapok voltak akkor és a Vörösmarty téren az ea.elõtt még volt idõnk a könyvsátrakban nézegetni, válogatni... Ha másról nem is, errõl eszemben juthatott volna pontosan az a délután... és a színház neve...
Lehet, hogy Debrecen emlegetése "kavart be", most lehet, hogy megint "bakot lövök", de mintha ott is Katonáról volna a színház elnevezve? / Majd késõbb utána nézek, aztán "éghetek" rendesen, ha újra tévedtem!:(/
E-mail pedig holnap megy! :)))
Most "elteszem" magam, szia! :))
/A Garfield nem is tetszett? :D/
10/10
marteeka 2008 aug. 26. - 23:40:00 10/10
(770/11664)
Ezzel a rajzzal én is találkoztam már valahol, de többet én sem tudok róla.

A vízipóló arany most igen, már a 9. volt.

Forma 1... miért is...? Passz. Talán szeretem az autókat, vezetni is :D, imádom a hangjukat, ilyesmi.
Talán pont ezért is, mert technikai sport, és nem feltétlenül lehet bízni a versenyzõ képességeiben, hanem lehet izgulni(bosszankodni) a váratlan események, balesetek, stb. miatt is, ez nem teszi egyhangúvá (bár más technikai sportot én sem nézek...). Mint ahogyan mostanában, kiélezett a verseny, korábban, míg rendületlenül Schumacher volt az élen toronymagasan, én sem szerettem annyira, semmi izgalom nem volt...
10/10
marteeka 2008 aug. 26. - 23:31:52 10/10
(769/11664)
Na, itt a sok offtopik után illene valamivel szolgálnom, képeket még egyelõre nem raktam vissza a gépre, no meg tettetek ti mostanában fel annyit... :)

Szóval hogy-hogy errõl itt még nem esett szó:

*****************************************************************

Fergeteges évadnyitó a József Attila Színházban!
Bp.XIII.Váci út 63.

2008.szeptember 1.-én 18.00 órától 24.00 évadnyitó

UTCABÁLT

rendez a Színház a Déryné közben,tagjainak és vendégmûvészeinek közremûködésével.

Az 52.évadját kezdõ"Család színháza"zenével,tánccal,mûsoros esttel szórakoztatja a törzsközönségét és azokat is,akik most kapcsolódnak a színház-szeretõk táborába
Fellépõk:
Arany Tamás, Besenczi Árpád, Dányi Krisztián, Esztergályos Cecília, Fehér Anna, Fila Balázs, Fenyõ Miklós és a Jampik, Födeáki Nóra, Galambos Erzsi, Gieler Csaba, Háda János, Józsa Imre,
Juhász György, Kádas József, Krisztik József, Kocsis Judit,
Kovalik Ágnes, Márkó Eszter, Mihályi Gyõzõ, MILLER ZOLTÁN,
Ömböli Pál, Schnell Ádám, Sztankay István, Sztarenki Pál,
Ulmann Mónika, Újréti László, Vádor Éva, Zöld Csaba
10/10
marteeka 2008 aug. 26. - 23:26:36 10/10
(768/11664)
Na meg a Garfield-ért is :)))
A tányérjának, vagyis az Enter-nek lenne valami funkciója eredetileg, nem?
10/10
fresia 2008 aug. 26. - 23:25:45 10/10
(767/11664)
Az "Istvánhoz":

A "táltos asszony dalát" végig meghallgattad?


Mert az eleje valóban "szörnyû" volt, én is elképedtem kissé, de azután már nekem nagyon tetszett.

Igen, igazad van, ez nem "felújítás" volt, de nem is ismétlõdött meg a régi darab varázsa sem...:(
Olyan "középszerûre" sikeredett, szerintem nem lesz olyan maradandó, mint az eredeti elõadás.Lehet, hogy a nagy "felhajtás" miatt, túl sok volt az elvárás is, aminek nem tudtak megfelelni.
Az a "gyengélkedõ" Koppány..., azóta olvastam, hogy ez volt a "rendezõi koncepció" - nem az "õserõt" akarta benne megmutatni... De, akkor kérdem én mit? Hát már benne sem volt erõ, csak enerváltság... Akkor már kezdem érteni, miért tartunk ott, ahol vagyunk... :(((
10/10
marteeka 2008 aug. 26. - 23:24:07 10/10 Előzmény fresia
(766/11664)
Pfûûû, az Adagio-s képért meg külön köszönet :)
10/10
marteeka 2008 aug. 26. - 23:19:11 10/10 Előzmény fresia
(765/11664)
A Dzsungel könyvét pedig én tényleg a Katonában láttam :DDDDDDD - a kecskemétiben.

Köszönöm a szerencshozót is, bizonyára õ is segített, tulajdonképpen már szombaton jó is volt a gépem, kapott egy új windows-t, és még azzal vagyok mindig elfoglalatoskodva, hogy mindent beállítsak, a régi dolgaimat feltegyem, stb... elég nagy meló. Közben dolgozni is, tanulni is, a hétvége is elég mozgalmas volt, szóval csak ezért vesztem el ennyire. Tehát az email jöhet :)

Jó "termékenyek" voltatok, képek és cikkek terén, így összességében egyben köszi mindenkinek, ügyik vagytok, bár Napsugár cikkeit fogalmam sincs mikor lesz elég idõm végigolvasni :(((