Brigit90 2008 aug. 08. - 13:02:48 Előzmény marteeka
(564/11664)
Te már találkoztál vele ott,a törzshelyén?
Köszi az infót! :)
Milyen jó is lenne beülni,és várni Rá...,és egyszer csak megjelenne! :):):) huh.. :D
Brigit90 2008 aug. 08. - 12:59:51
(563/11664)
Arra már én is gondoltam,hogy kéne vmi elérhetõség Zolinak,mert szerintem sokan szívesen írnának neki.
Sajnálom,hogy nem nagyon lehet neki írni meg azt is,hogy nincs hivatalos honlapja,csak nem hivatalos.
Brigit90 2008 aug. 08. - 12:57:48
(562/11664)
Nem is sejtettem,hogy ilyen jó helyzetben vagyok,mert Pesten lakom.Nektek azért tényleg elég nehéz lehet megoldani az utazás-kérdést...:S
Azért remélem,hogy a koncerten így is tudunk találkozni,mert már nagyon jó lenne! :):)
De gondolom,Zoli miatt ezt is megoldjátok! :D

Soul-ról én is akartam kérdezni,hogy merre van.Rég nem volt már,de szerintem nem nyaral,vagyis nem rémlik.
Brigit90 2008 aug. 08. - 12:53:34
(561/11664)
Egész sokat írtatok az utóbbi napokban,alig gyõztem visszaolvasni,de már majdnem végeztem! :)

Így pár nap késéssel is üdvözöllek én is Téged,Napsugár! :):)

Hú,az Anna Karenina engem is érdekelne,de én sajnos nem olvastam,és nem is láttam a tévében sem. Érdemes megnézni szerintetek?
Gondolom,már csak Zoli miatt is,de a történet is jó? :)
És az szinte biztos,hogy Milu fog játszani benne? Mert én úgy gondoltam,hogy csak az Édeskettesben marad.
Elõre is köszi a segítséget! :)
Brigit90 2008 aug. 08. - 12:27:03 Előzmény fresia
(560/11664)
Sziasztok!

Huh,rég voltam már erre,bocsánat. :)
Azt az épületet,amit betettél képen,nem láttam.

Igazándiból nem történt velem semmi érdekes Tunéziában,nem úgy,mint Marteekával. :) Nagyon szép helyeken jártál,köszi a képeket! ;)
Sajnos nekem nincsenek képeim,mert mi inkább csak tengerpartoztunk meg ettünk! :D
Azért köszi,hogy kíváncsi voltál rám. :)
Veletek mi újság?
10/10
fresia 2008 aug. 08. - 10:08:40 10/10
(559/11664)
Margit!

A Te bejelentkezésedet is várom a topikba, bár az a sejtésem, kicsit elveszi a kedvünket az ünnepléstõl, az e-mailed alapján.... :((
10/10
fresia 2008 aug. 08. - 10:02:37 10/10 Előzmény marteeka
(558/11664)
"Visszajöttem" egy percre/!/, bocs´: azt hiszem, a tegnap esti üzeneteiddel kapcs-ban félreértettem valamit, azért írtam le újból a "Zolis" e-mail címet! Elnézést!

Azért is, hogy Anyud "kezelhetõségérõl" írtam, de mintha ezt v. ehhez hasonló kifejezést használtál volna, anno...!:)))

Akkor még egy sütit a jubileumra: a múltkor úgy gondolom,
"sikere" volt! :
10/10
fresia 2008 aug. 08. - 09:12:35 10/10
(557/11664)
Most vettem észre, túl vagyunk az 1000- ik hozzászóláson!!!!!!
JUBILÁLUNK!

Én küldök egy ZOLI fotót, ha már volt, ugye nem gond?
/a jubileum "visszaemlékezésre" is adhat okot! :)))/
10/10
fresia 2008 aug. 08. - 08:56:51 10/10 Előzmény marteeka
(556/11664)
Erõs a gyanúm, hogy én sem leszek rövid.... :D /Majd csak "kivágnak" innen, a szó mindkét értelmében... :)/
Nagyon szép és édes a cicusod! Köszi a képeket! Nekem minden macsek tetszik / a "csúfak" is, a félszemûek, a bambák, a tépett kandúrok stb., egyébként is az összes állat "jöhetne" - majd ha nyerek a lottón! :D/
Bocs, az "áradozásért"-t!
Olvastam vhol egy novellát ezzel kapcs-ban: egy nõ, miután boldog macsek tulajdonos lett, elhatározta, hogy Õ bizony, ellentétben a többi gazdival, nem fog "gügyögni",
"selypegni" a cicusának! Eleve egy "komoly" nevet kapott az állat, hogy ne is lehessen becézgetni. A "szigggorú!" elhatározás el is tartott..., legalább félnapig...! Utána azon vette észre magát, hogy "száz" néven hívja a cicát és puszilgatja, becézi... , csakúgy mint a többség... :DD
/Egyébként én sem kedvelem a "szirupos" stílust, mint gondolom Te sem, de a cica... az más! :)) /

A vidéki színházlátogatási gondokról:
Tegnap kaptam még egy nevet: egy magánszemély, aki régebben szervezett csoportos színházi "kirándulásokat". Ma felhívom Õt is, talán még foglalkozik ezzel... , ha másért nem is, a jövõre nézvést!
Vagy lépjünk be egy nyugdíjas klubba! :)) Szerintem Õk szerveznek ilyesmit, ha bevesznek /miért ne?!/, ez is egy alternatíva lehet... :)

Marteeka!
Nem vágunk együtt bele a vállalkozásba? :) /Mondjuk, a köztünk lévõ távolságot most figyelmen kívül hagyva! :D/
Nálad a kitûnõ szervezõkészség, tájékozódó képesség, legyen nálam a fantázia és a "tudatalatti képességek"?!, ami nem tudom mennyit érne :), mert üzleti érzékem, a mailemben "közöltekkel" ellentétben egy csepp sincs!!!
Már csak egy "csendes társ"-at kell keresnünk /PÉNZ!!!/ :D
Esetleg "megyei" szinten szerveznénk, talán úgy meg lenne
a kellõ létszám is... :)

A "Miller Zoltán nem hivatalos honlapjá"- ról mindent megírtam, még tegnap, Napsugárnak. Ott találtam egy e-mail címet is, ide is leírom: millerhonlap@freemail.hu
Erre a címre lehet írni és javaslatokat, véleményeket tenni... Biztosan fáradt, I-0 voltál már tegnap! :)

A hor.jellemzés remélem, egy parányit segít Anyukád "kezelhetõségéhez" vagy inkább jobb megértéséhez... :)

A Mamma Miát én is megszeretném nézni, azután pedig, ha már "mindenki" látta, átköltözünk egy másik topikba! /IS!:D/
10/10
marteeka 2008 aug. 07. - 23:12:20 10/10
(555/11664)
Végezetül

- bár nem ide tartozik és van igen gazdag saját topikja is, de mivel korábban Soul és Brigit is említette - ,

amíg vártok Zolira (mármint az elõadásra), hogy jobban teljen az idõ, huss be az elsõ moziba, és kötelezõen megtekinteni a Mamma Mia!-t!!!

Garantált szórakozás, a zene isteni, szerintem Zolinak is tetszene ;-)
10/10
marteeka 2008 aug. 07. - 23:04:59 10/10 Előzmény fresia
(554/11664)
Az utazási irodával kapcsolatban meg mondom én, hogy lassan nyitok egyet, vagyis inkább színházlátogatás-szervezõ-irodát :D

Egyébként végülis mi itt összejöttünk a "gondjainkkal", de ha jobban belegondolok/lunk egyáltalán nem biztos, hogy lenne is értelme. Tulajdonképpen vidéken egyszerre összeszedni egy buszra való érdeklõdõt a magas Bp-i jegyárak mellett, hát nem tudom...

Azt tudom, hogy ide Szegedre szoktak a Szabadtéri Játékokra utazási irodák szervezni, de ott sem csoportosat, hanem inkább szállással kombináltan, egyéni utazással.
10/10
marteeka 2008 aug. 07. - 22:57:51 10/10 Előzmény fresia
(553/11664)
Folytatását a képnek nem találtam sajna, pedig nekem is ez volt az elsõ gondolatom... :)

Köszönöm a maileket, elolvastam, a jellemzést még nem volt "erõm" végigolvasni, nagyon álmos vagyok már, megyek innen is, mert megint teleírtam egy oldalt :(
10/10
marteeka 2008 aug. 07. - 22:55:31 10/10
(552/11664)
Én egyébként tudok egy titkos elérhetõségét, csak ahhoz türelem kell, hogy ott el is érd :)

Van a belvárosban egy törzshelye, a Liszt F. téren a Zeneakadémia mellett van. Reggel beülsz, és vársz türelemmel :)

Egyébként tényleg nagy hiba, hogy Neki még nincs hivatalos honlapja, ott nagyon könnyû lenne vele "kommunikálni".

Az ismerõsömnek az ismerõsének az ismerõse :)))))) szokott szervezni musical esteket, meg mindenféle jó dolgokat itt vidéken, ahová elhívják az ismertebb színészeket, ha úgy adódik, hogy tudok vele errõl beszélni egyszer, akkor kiszedem, hogy hogyan csinálja :)
10/10
marteeka 2008 aug. 07. - 22:48:39 10/10 Előzmény fresia
(551/11664)
Pfûû, bal agyfélteke-fejlesztés... nekem inkább a jobbot kellene :)
Nem tudom, biztosan vannak rá egyébként valamik, csak szerintem inkább gyerekkorban lehet fejleszteni, nekünk már...
10/10
marteeka 2008 aug. 07. - 22:42:31 10/10
(550/11664)
Na jó, rakok fel egy "értelmes" képet is, még azt hiszitek, hogy ilyen lezüllött macsekom van :)
10/10
marteeka 2008 aug. 07. - 22:41:16 10/10
(549/11664)
Ez pedig amikor felébred... kb. mintha egy üveg tequilát ivott volna meg alvás elõtt :DDDDDDD
10/10
marteeka 2008 aug. 07. - 22:39:58 10/10 Előzmény fresia
(548/11664)
Köszönöm a jótanácsokat a cicussal kapcsolatban.
Cserébe elküldöm a cicamamáról a kedvenc képemet, bár ez már elég régi, annyira bírom, ahogyan alszik :)
10/10
marteeka 2008 aug. 07. - 22:27:42 10/10 Előzmény fresia
(547/11664)
Nagggyon jó ez a kép :)
Bár sajna itt nem villog :(
10/10
fresia 2008 aug. 07. - 13:21:18 10/10
(546/11664)
Köszönjük, fel is írtam, meg is néztem! Majd azért Te is figyeld, mert /szokásom szerint.D/, nem "igazodtam el" teljesen! /tudom, ezt kérni sem kell külön!:)/
A privátodat elolvastam.
Kapsz majd tõlem 2 /azaz kettõ darab! :D/ e-mailt is!

Egyébként nagyon igazad van a kultúrához való jutással /vagy inkább nem jutással!/ kapcsolatban is.
A miénk egy elég nagy város, ma felhívtam az IBUSZ irodát ismét, hogy szerveznek-e csoportos színházi látogatásokat és azt a választ kaptam, hogy nem és nem is szerveztek.
Arra a kérdésemre, hogy más iroda v. cég foglalkozik-e ilyesmivel, azt a választ kaptam, hogy nem tudnak róla, de szerintük nem.
Ez van! Borzasztó és szomorú... :((( Pedig biztosan lenne rá igény...
10/10
marteeka 2008 aug. 07. - 10:32:29 10/10
(545/11664)
Nos megvan a cím, tehát az alábbi linken jegyvásárlási lehetõség:

http://www.agentura.hu/

Baloldalon piros felületen "Színházjegy on-line foglalás" alatt felhozza az összes elérhetõ elõadást, amire még/már van jegyük. Egyelõre Madách jegyek még nincsenek, most néztem.

Szóval mi náluk szoktunk rendelni, remélem ez itt nem minõsül reklámnak, és nem moderálják ki. Ha mégis, majd elküldöm privátban :)