10/10
fresia 2008 júl. 20. - 12:45:11 10/10
(444/11664)
Engem nem zavar, ha a kép hol volt - hol nem volt, mindig szívesen visszanézem.:)) /Talán még "újak" is nézik a topikot, akik még nem látták :)/

A küldött idézet, akár a nap /sajnos, nem csak a mai:(/ mondása is lehetne számomra, célzatosnak gondolom, jogos lenne, belátom.
Tegnap este és a ma de., ha hiszed, ha nem víruskereséssel és szerintem, sikertelen, vírusirtással telt, amit még folytatnom kell./Közben még valamiképp kijelentkeztem a mail fiókomból is, sok idõbe került, mire sikerült újból bejelentkezni, ez már a "vírusom" mûve lehet? Mint, ahogy az is, hogy nem tudom a böngészési elõzményeimet kitörölni, tudom a módját, már "csináltam", most ez sem jön össze!!!
Ilyesmivel "múlatom" a drága idõt, ez nem magyarázkodás, ezek tények! Megértésedet és türelmedet kérem /ez is a könyöködön fog kijönni! :)/, mert közben más dolgom is van.
Engesztelésül küldenék Neked egy fókát, nagyon remélem még nincs meg. :)))
10/10
fresia 2008 júl. 19. - 19:14:16 10/10 Előzmény Brigit90
(443/11664)
Igen, valami rémlett, hogy Te is jössz majd, de nem voltam biztos benne és "lusta" :) voltam utána keresni, bocs!
Remélem a "csapat" kitart novemberig, esetleg még bõvül is! :)))
Azért még nézz be, ha idõd engedi a nyaralás elõtt, de ha mégsem, akkor kellemes idõjárást a programokhoz és jó pihenést kívánok én is! :)))
10/10
fresia 2008 júl. 19. - 19:06:53 10/10
(442/11664)
Ebben hasonlítunk, én is elég "körültekintõ" /vagy inkább
körülményes?!/ vagyok az ilyen és ehhez hasonló dolgokban.
Hja, a "vízjel" ;)) Azért néha irigylem azokat, akik fatalisták ebben - ahogy lesz, úgy lesz! - , kevesebb gondjuk van, úgy ált-ban az életben is. Én sohasem voltam "laza" sem, de ez van és nem is szeretnék /emiatt fõleg! :)/ kibújni a bõrömbõl.
Ha minden igaz, még ma írok Neked, ha mégsem, akkor holnap, becsszóra!

Ha ez a kép is volt, akkor is írd meg kérlek, mert
lehet, hogy az egész "kollekcióm" nemcsak hogy régebbi fotókból áll, hanem már itt is szerepelt.
Brigit90 2008 júl. 19. - 13:19:07
(441/11664)
Bocsánat a szóismétlésért! :):)

Hú,már nekem is kéne új képek után néznem,majd keresek,aztán lehet,hogy teszek is be párat! :)
Brigit90 2008 júl. 19. - 13:09:56
(440/11664)
Margit: Jól emlékszel,tényleg most készülök nyaralni menni.:)
Szerdán megyek,úgyhogy már nem nagyon leszek addig,bár talán még felnézek addig. :)
Ti merre mentek? Marteekát tudom. :)
Jó nyaralást kívánok én is mindenkinek! :):)
Brigit90 2008 júl. 19. - 13:03:41 Előzmény fresia
(439/11664)
Igen,én is csatlakoznék a lemezbemutatóhoz. :)
A közlekedéssel nem lesz gondom,mert pesti vagyok.;)
10/10
fresia 2008 júl. 18. - 23:17:32 10/10
(438/11664)
Persze, szívesen "megelõlegezem" Neked! :))
De azért még túlságosan ne "rágd" Magad ezen az úton, még elég messze van...
Ma elõször annak a jegyirodának telefonáltam, ahol "felfedeztétek", hogy mikor lesz a koncert. Õk azt mondták fogalmuk sincs arról, hogy mikortól lehet jegyeket rendelni /a jegyárakról sem/, mert a számítógépes rendszerükben ilyen rendezvény még nem szerepel. Erre hívtam fel az Interticket-et /a bp-it/, ahol szintén ezt válaszolták.Én mondtam a hölgynek,hogy a Mûvészetek Palotájában lesz a koncert, erre felelte azt, hogy az majd csak aug.végén nyit, akkor érdeklõdjek újra.
/ Ott, szerinte nem lehet jegyet rendelni./
Szerintem még az idõpont sem 100%-os, talán...
Most dilemma elõtt állok, tegnap elég sok "Zolis" és "fókás" képet sikerült begyûjtenem :), de mivel ez Zoli topikja, mégis inkább róla küldök egy fotót. :)
A fókás képeket meg majd szép lassan "csepegtetem"...:D
A Te fókád is szép a tengerrel! :))
10/10
fresia 2008 júl. 18. - 13:37:31 10/10
(437/11664)
Soul!
Ma még eszembe ötlött vmi: Ha Marteekáék is jönnek, Õk szerintem feltehetõen kocsival, lehet, hogy a hazafelé tartó útjuk felétek esik vagy nem túl nagy kitérõ és akkor Õk elvihetnek este! :)
Persze, ezzel meg kell várnunk, míg Marteeka visszatér! :)
10/10
fresia 2008 júl. 18. - 10:27:12 10/10
(436/11664)
Közérdekû információ! :))

Most telefonáltam az interticketnek, azt mondták, még nincs
feltéve náluk a 2008.11.21-i lemezbemutató koncert, így /SOUL! / a jegyárakról sem tudnak információt adni.
A Mûvészetek Palotája jelenleg zárva van, csak augusztus vége felé nyit, akkor lehet újra érdeklõdni.
Az interticket-en keresztül az én lakhelyemen, több helyen is lehet /pl.IBUSZ iroda, Libri Könyvesbolt/ jegyet vásárolni, ez megoldható, majd megbeszéljük, hogy hová és mennyiért veszünk, idõben, hogy ne maradjunk le róla. :))
10/10
fresia 2008 júl. 18. - 08:09:41 10/10
(435/11664)
Az elõbb "benéztem" a topikra és láttam, hogy a dupla "fókás" üzenetbõl az egyik eltûnt! Azért írom meg, nehogy azt higgyétek, hogy tegnap éjjel, amikor itt "szólóztam", meg is bolondultam. :))
Többször rákattintottam az üzenetküldésnél /mert NEM /!/"ment el"/ és amikor visszanéztem, kétszer szerepelt az üzenet!
Errõl ennyit, ez is tudom "sok", bocs! :)
Ha már itt vagyok, küldök egy Zolis képet is /mindig gondoljátok hozzá azt is,hogy: remélem, nem szerepelt még, mert számomra kezd ez követhetetlenné válni.../
10/10
fresia 2008 júl. 18. - 00:15:12 10/10
(434/11664)
+ még egy "t" a 812/815-ös üzenethez: változtattatta /mi a fenének írok ilyen hüle szavakat?! :)/
10/10
fresia 2008 júl. 18. - 00:09:59 10/10
(433/11664)
Szegény fóka megsértõdött, mert "nem túl szép"-nek neveztem és megduplázódott, szerintem mérgében...:)
/Vagy pedig mert sokszor kattintottam az "Elküld" gombra, mert ment el az üzenet...,ezért is bocs!/
10/10
fresia 2008 júl. 18. - 00:06:27 10/10
(432/11664)
Lásd.a Margitnak küldött választ is.
A jegyárakat nem tudom, ma már nem, de holnap megpróbálok utána nézni, bár szerintem még nincs meg, hiszen talán még a CD sem készült el...
Ez a fóka új Neked? :)
Nem túl "szép", egy idõs hím lehet talán, de alszik és most
már én is jó éjt kívánok Nektek! :)
10/10
fresia 2008 júl. 17. - 23:59:11 10/10
(431/11664)
Ez a hotelszoba nem is rossz ötlet, én olyan "banga" tudok lenni néha/?/, soha nem jutott volna eszembe...
Autóval, pedig már majd' 30 éve van jogsim, én be nem merészkedem Pestre, egyszer már leírtam, azt hiszem, hogy megtettem és nem lett jó vége... Azután pedig még néhányszor az Erzsébet híd alatti parkolóig elmentem, ott letettem a kocsit, majd érte mentem. De, szégyen ide v.oda, ez is nagyon régen volt, a pesti autókázásról végleg
lemondtam.
A kép alá volt írva, hogy Édesapjával, MILLER Lajossal /Soul,köszi a javítást, nem is vettem észre, csak elütés volt! :))/van a fotón. Csak azt nem tudom, hogy a két alak közül melyik a papa? /Akinek a nevét, én sem hiszem, hogy Zoli "megörökölvén", Müllerrõl Millerre változtattata volna! :))/ Ki lehet nagyítani a képet, úgy jobban "látszanak"!
Soul, sajnos Neked a hotelszoba sem megoldás, a szüleid helyében én sem engednélek el, ez szerintem teljesen "normális". Én mégis abban bíznék, hogy a "piszkos anyagiakat" legyõzi a "testvéri szeretet"...:)))
10/10
fresia 2008 júl. 17. - 22:29:37 10/10
(430/11664)
Örülök, hogy "elõkerültél"! :)))
Majd a jövõ héten megnézem a vonat- ill. buszjáratokat, bár nem tudom, van-e külön nyári- ill.õszi/téli/ menetrend, de gondolom azt is megmondják...
Azután priviben megbeszélhetjük vagy adok egy e-mailt címet!
Köszi a TV-s tippet! :)
Küldök még egy fotót, nem olyan jó, de édesapjával Müller Lajossal szerepel rajta Zoli, szerintem az, akinek a kezét fogja, de nem én nem ismerem, majd Soul biztosan megmondja! :))
10/10
fresia 2008 júl. 17. - 22:05:52 10/10
(429/11664)
Hát /hát-al nem kezdünk,mondatot,tudom!/ , tényleg nagyvonalú egy báty :D
De azért ne búslakodjunk elõre /nem biztos ám,hogy Margit velem jön, én csak reménykedem...:)/, azért messze van még, várjuk ki a végét. Ha nem lenne olyan késõn, haza
kísérhetnénk, de akkor mi lesz velünk?! :(
Én várom Margit jelentkezését, Te pedig gondolkodj erõsen :)))
Marteekáról: én úgy emlékszem Õ is csatlakozna a barátnõjével, Õk még távolabbról jönnek.
Egyenlõre bizakodva nézzünk a jövõbe, ezért most küldök egy Zoli képet, abban is bízva, hogy még nem szerepelt. :)
Azt hiszem nem,pedig régi kép, a Made in Hungáriából.
Jó, ugye?
10/10
fresia 2008 júl. 17. - 21:22:43 10/10
(428/11664)
Nem is emlékszem hirtelen, Te is csatlakoznál a lemezbemutatóhoz? Nálad nem lenne gond, ha jönnél, a közlekedés?
10/10
fresia 2008 júl. 17. - 21:18:34 10/10
(427/11664)
Hallod, erre én még nem is gondoltam, hogy miként jutok haza, a színházlátogatásokat is azért hanyagoltam az utóbbi idõkben, mert nehéz a hazajutás vonattal vagy busszal. Az utolsó járatoknak a napokban utána nézek.
Még talán Margitban /?!/ bízom, elképzeléseim szerint az útirányunk egybe esik, csak neki még tovább kell utaznia.Remélem hamarosan jelentkezik és hozzá teszi az Õ tervét is az enyémhez, azután majd meglátjuk...
De Neked valóban nem volna jó egymagad jönni, ez biztos /!/,egy tesó nem szeretne elkísérni? Lehet, hogy a szüleid mégsem engednek el...
Ami Margit felvetése volt, hogy a lemezbemutatón is Édesapádék zenekara kísér, az nem lehet egy alternatíva?
Bár szerintem ez "másféle" koncert lesz, kimondottan könnyûzenei...
Remélem,végül nem ezen fognak "megbukni" a közös terveink...:)
Brigit90 2008 júl. 17. - 20:10:52 Előzmény fresia
(426/11664)
Sziasztok!
Jól vagyok,köszi. :) csak nem nagyon jutottam most géphez meg nem is nagyon tudtam semmi értelmeset írni.;)
Azért olvastam,hogy milyen szépeket írtatok Olaszo.-ról. :)

Még egyszer jó utat kívánok én is Marteekának!! Érezzétek nagyon jól magatokat! :):)
10/10
fresia 2008 júl. 17. - 10:10:17 10/10
(425/11664)
Most meg Margit és Birgit "tûnt" el, egy kis ideje!
Remélem, bárhol idõznek, jól vannak! :)))