7/10
missLady 2009 febr. 13. - 09:40:12 7/10
(61/121)
nem túl nagy szám... 1x nézhetõ
petrus1989 2009 febr. 07. - 20:12:17
(60/121)
uuuh tökre untam elég lapos.....jobbra számítottam
dickie.greenleaf 2009 jan. 30. - 13:10:51
(59/121)
már megint a szikronnal jöttök! mi a jó szikron? nekem van összehasonlítási alapom. a filmek többségét feliratosan nézem. Felvidékröl vagyok és ha összehasonlítom a cseh,szlovák és a magyar szinkront,magasan veri mindenkit! a filmhez annyit,h nekem tecc,könnyed,kellemes.
7/10
kukimaci 2009 jan. 24. - 10:57:50 7/10
(58/121)
Egy közepes film, semmi extrát nem nyújt,ahhoz képest,amit az ember a tartalom olvasása után várna a filmtõl. Kicsit hosszú ez a majdnem két óra erre a filmre, kb. 80 percbõl vastagon ki lehetett volna hozni ezt a filmet.Sok üresjárat van benne. Ettõl eltekintve egyszer meg lehet nézni.Én a barátnõmmel néztem meg,bár õ még annyira sem élvezte a filmet, mint én.. Egy 7es-t azonban megér a film szerintem.
offtopic
Funika 2008 dec. 15. - 00:16:29 Előzmény mobiltelo
(57/121)
jaa, na az volt még a másik tippem amit nem írtam le :)
hErO 2008 dec. 14. - 18:21:36
(56/121)
Tényleg kellemes film.:) Viszont sztem a magyar szinkron nem lett vmi jó...
mobiltelo 2008 dec. 14. - 16:32:08 Előzmény Funika
(55/121)
megvan!!!!:-) Stereo mc-connected köszi szépen, rendes voltál hogy segitettél!!!!
mobiltelo 2008 dec. 14. - 16:19:39 Előzmény Funika
(54/121)
az a jelenet amikor egy utcát mutatnak és mondják hogy elterjedt a mobiltelefon és megy alatta a zene.mindjárt megnézem az e amit irtál.elõre is köszi
Funika 2008 dec. 14. - 15:51:24
(53/121)
Nem tudom, hogy ugyanaz a verzió van-e mindkettõnknek, nálam a 48 perc környékén éppen Clinton gyõzelmét ünneplik és Vanessa Williams "save the best for last" címû nyáltengerét éneklik. Gyanítom, hogy nem ezt keresed, hanem ami elõtte van és a parkban sétálgatnak. Az pedig Clint Mansell Definitely Maybe Suite címû fõcímzenéje. Ezen nem csodálkoznék, mert Clint többünk szerint is a legjobb mai zeneszerzõk egyike...
Találtam egy linket, ahol bele tudsz hallgatni a filmzenék nagy részébe:
http://www.zavvi.co.uk/Definitely-Maybe/839524/p.jsf
Remélem tudtam segíteni...
mobiltelo 2008 dec. 14. - 13:22:11 Előzmény Funika
(52/121)
szia! a zene amit keresek: 48. perc és 10 jelenetben van a zene. nagyon kéne....
Funika 2008 dec. 06. - 01:30:23 Előzmény mobiltelo
(51/121)
:) azért pontosíthatnád mikor, a film felében sétálnak!
mobiltelo 2008 dec. 05. - 17:07:04 Előzmény Funika
(50/121)
hello! tudja valaki milyen zene szól benne hires már régóta keresem amikor sétálnak benne.köszi.......
Funika 2008 dec. 04. - 03:58:44
(49/121)
Ha romantikásos filmet kell megnéznem, akkor az legalább máskor is lehetne ilyen jópofa mint ez. Azért nem fogom az egekbe magasztalni, erõs hatost neki.
8/10
Göran 2008 szept. 21. - 11:29:12 8/10
(48/121)
Hát, hmm. Nálam ez a produktum 7est érne, de azért mondok rá 8at, mert a Demokratáknak kampányolt :)

Amúgy meg nem túl szokványos, mégsem az igazi...
rockdobos 2008 szept. 16. - 17:49:17
(47/121)
bocs a végén az ellipszilonért
rockdobos 2008 szept. 16. - 17:45:37
(46/121)
Üdvözletem.

Én a felségemmel láttam a filmet 2 napja (2008.szept.14-én, vasárnap). Végig élveztük, õ romantikus alkat, én csak kicsit, vagyis azért én is örülök, ha mindenki boldog. Tetszettek végig a fordulatok, a karakterek, szerintem sem csöpögõs, egyszerûen megszeretteti a szereplõket, illetve fõleg a gyõztest. Úgyhogy mi azt vártuk, hogy...

---------------- S P O I L E R ------------------------

... a kedves April - aki ugyebár végig szerette - lesz az anyuka és a szerelmük viharos kiteljesedését újra átélve a férj, átértékelõdik benne a kapcsolatuk és valahogy viszacsinálja a válást (tudom, hogy õ kapta meg a keresetet) és újra összejönnek. Ez lehet, hogy túl nyálasnak tûnik nektek, de ez van.

Nos. Ennek ellenére nem õ lett az anyuka, viszont látszólag mégis happy az end, mert mégis végül egymáéi lesznek.

Na, ezen a ponton arra jutottunk (ismét hagsúlyozom, hogy maga film tetszetõs, élvezetes volt), hogy nagyon rossz az üzenete.

Mert mit is sugall? Azt, hogy az tök rendben van, hogy a régi szerelmedet egy kialakuló és megkötõdõ házasság, egy mindhalálig kizárólagos hûségfogadalom kimondása, egy gyermek születése, 10 évig való nevelése, és magában egy házasság 10 éve alatt is tartogatod, melengeted a szívedben, megtartod a hozzá fûzõ emléktárgyakat, vagyis a szívedben a feleséged és a gyermekeid mellett ott van egy másik nõ is. És, ha majd, na bumm, tönkremegy a házasságod, semmi gáz, ott a régóta fenntartott bé verzió.

NEM!!! Pont, hogy nagy valószínûséggel a házasság elromlásában és ellehetetlenülésében a titkos szívlakó is nagy szerepet játszott. Ahogy elnéztem, a feleség nem volt alkoholista, valszeg nem is csalta meg, hiszen a kislány új hírként újságolta apjának, hogy az anyja jár valakivel, sõt szerintem még szerette is Sarah a férjét, hiszen meg a karta simogatni, ahogy szokta a szeretteit, csak visszahúzta a kezét, hiszen milyen hülyén jött volna ki. Szóval nagyon úgy tûnik, valami megfoghatatlan oka volt a válásnak, ami meggyûzõdésem, hogy a férj szívbéli hûtlenségével összefüggésbe hozható.

És ez a film ezt úgy mutatja be, hogy a szerelem egy tõlünk független intelligens lény, aki korlátlan úr felettünk, amit õ cselekedtet velünk, abban minden legalizálva van, hogy a romantikus érzéseink (amik persze szebbek az ábrándokban, mint a mellettünk kócosan felébredõ évtizedes nõvel kapcsolatban esetenként) értékesebbek a hûségnél.
Pedig pont fordítva.

------------------- S P O I L E R ---------------------------

Szóval szerintem iskolapéldája ez a film korunk hazug értékrendjének, melyet megeszünk, mert szépen van csomagolva.

Na, ezt akartam leírni, ne ilyedjetek meg, ha az utcán találkoznátok velem, tök normálisnak tûnnék. Egy sima 34 éves családapa vagyok, aki szereti a Dream Theatert és ennyi. Még csak nem is olvastam soha pszihológiát...
:-)
sushi 2008 szept. 06. - 19:01:29
(45/121)
az ember nem mindig vár jót az amerikai romantikus vígjátékoktól, de ez nagyon jó volt:)...minden megvolt benne ami ehhez a kategóriához kell...néha még izgultam is....meg kíváncsivá tett...tökre tetszett hogy nem mondta meg a neveket és hogy a lányának mesélte el, ezért volt talán az, hogy nem egy tipikus romantikus vígjátékhoz volt szerencsém...:)
myatom 2008 aug. 27. - 17:12:46 Előzmény Lengyelb
(44/121)
Az mindig jó ötlet, de ennél a filmnlé különösen az lenne... Viszont nem könnyû megcsinálni, ha jól belegondolunk.
7/10
jelizaveta85 2008 aug. 22. - 00:01:57 7/10
(43/121)
Nekem összességében tetszett a film. Aranyos, romantikus, néhol vicces. Bár ahogy elõttem is írták, kicsit vontatott volt. Reynolds helyes volt benne, Abigail nagyon aranyos, csak weisz-szel nem voltam kibékülve, de hát ez már csak az én bajom! :) Kellemes kis vasárnap délutáni mozi... 7/10
emerald 2008 aug. 20. - 00:48:32
(42/121)
Végignéztem, mert érdekelt, hogy mi lesz a vége, de már akkor gyanús volt, mikor a kislány jött az "õ az aki mindvégig csak barát lesz" dumával. Ryan Reynolds-ot sem szeretem különösebben, és bár nem játszott rosszul, de nem is tett hozzá szerintem semmit a film értékéhez. Ha a történet szerint haladok tovább, bennem azt az érzést keltette, h úristen szegény csávónak eddig semmi sem sikerült, történjen már vele valami jó is, h nyugodt szívvel mehessek aludni. De túl vontatott volt, hosszú és kiábrándító. Három egymástól teljesen eltérõ nõtípus jelenik meg, talán ez volt az egyetlen, ami feldobta kicsit a filmet; de az már nem ok, hogy nem azért választja végül azt, akit, mert észhez tért, hanem mert a másik két lehetõség befuccsolt, és a 10 éves kislánya évek után elkezd kérdezõsködni. Az elnökös szál fontos szerintem, hiszen ez volt az egyetlen dolog, amiben Will biztos volt és hitt,fel akarta tenni rá az életét, aztán persze csalódnia kellett ezen a téren is. A zene, Isla Fisher és Rachel Weisz alakítása tetszett. De hiába mindez, nekem összességében nem tetszett a film.