greghouse 2011 nov. 19. - 21:50:35
(65/105)
Mindörökké Columbo, mindörökké Monk, Mindörökké Batman, mindörökké Charlie Sheen.....!!!! A mai estét a (ker) tévék közül (már megint) a V3 nyeri a színvonalas szórakoztatásban!
Andrew8 2011 nov. 19. - 21:07:06
(64/105)
Az IMDB-n nem. :)
10/10
Ford Mustang 2011 nov. 19. - 20:17:36 10/10
(63/105)
Érdekes egyébként, hogy mindegyik Batman film 121 perc.
10/10
Ford Mustang 2011 nov. 19. - 18:29:20 10/10
(62/105)
Ez a rész is jó, talán a Clooney féle már annyira nem, de az sem rossz azért. Ez már nem Burton, szóval nem kell olyan mesevilágra számítani, mint ami az elõzõ részben is volt. És hát Kidman kisasszony lélegzetelállító benne, ezért külön pont.
10/10
Batman Forever 2011 nov. 19. - 13:17:38 10/10
(61/105)
Gondoltam,hogy sokak meglepõdnek ezen,deigen a Mindörökké és a Batman és Robin a két kevencem mind közül.Mindet szeretem egytõl egyig és szerintem a legjobb a 89-s rész:D,de nekem valamiért a Scumacher félék a favoritok.
6/10
Kozutas 2011 nov. 19. - 11:29:23 6/10
(60/105)
Übergyenge. A Batman és Robin nevezetû tökéletes túl színezett giccsparádé-komédia felvezetõ része. Éjszakai neonharcosok meg a többi f.szság. A Batman "világ" megszégyenítése....
M@r3c 2011 nov. 19. - 08:37:34
(59/105)
Na most már én is hozzávések pár gondolatot. Nekem személyes kedvencem a Tim Burton féle elsõ rész. Nagyon csípem az õ általa gerjesztett hangulatot(még pl. Ollókezû Edward, Az Álmosvölgy legendája). A második már kicsit túl ment az én ízléskeretemen de van ilyen. Ez a rész(Mindörökké Batman) még Schumacher jobb kivitelezése volt én is nagyon szeretem.Viszont a Batman és Robin egy pokoli nagy melléfogás. Nagy nevû színészeket szereztek meg a filmnek de az a komikusság amit belevittek hasonlít a régi Batman-es sorozatra amikor az ütéseket "Kluch,Puff" szöveggel kísérték.
Végül az újabb két rész megint csak nekem tetszõ fõleg mert visszamutat a Burton féle részekre, ahol nyomasztó és letargikus volt a hangulat.
WayneGace 2011 nov. 19. - 01:03:52 Előzmény Batman Forever
(58/105)
Batman és Robin? Ez komoly? A legrosszabb vászonra vitt Batman feldolgozás, amit valaha láttam.
10/10
Batman Forever 2011 nov. 17. - 22:31:55 10/10 Előzmény arcansas
(57/105)
Énis ígyvagyok vele:) nagy Batman fan vagyok,az összes tetszett,de valamiért a Mindörökké Batman és a Batman és Robin a favorit örökre:PP:)
10/10
arcansas 2011 nov. 14. - 09:24:59 10/10
(56/105)
Én Batman fan vagyok,eddig egy rész nem tetszett.(Batman begins).Ez is szuper rész volt és a Batman és Robin is:)
10/10
Batman Forever 2011 nov. 11. - 02:03:04 10/10
(55/105)
Úgyérzem itt az ideje,hogy hozzászóljak ehez a témához.nekem éppenséggel ez a kedvenc Batman filmem mind közel és szerintem az összesnél jobb kivéve a legelsõ résztõl nem(Batman 1989).szerintem Val Kilmer jól játszotta Batman szerepét,Tommy Lee Jones is jó volt Kétarc szerepében bár nekemis hasonlított kicsit a Jokerre,Jim Carrey szerintem hatalmasat szerepelt Rébusz szerepében,Robinnak nem volt sok szerepe,de elfogadhatóan játszotta.Nekem ez a Batmobil tetszik a legjobban mindközül,tetszik a sok harcjelenet és,hogy nem hanyagolták el a Batmobil ugy mint a Batman és Robinban...én személy szerint örülök,hogy belekerült Robin is.nálam csak azért 9-9.5 feles a film 10bõl,mert a végével nemvoltam teljesen megelégedve ahogyan Batman elintézte a két fõgonoszt.Jó ötletnek tartom,hogy végül nem csak Rébusz lett a fõgonosz.Tim Burtonrõl pedig azt olvastam,hogy a második rész után nem akart folytatást csinálni,késõbb pedig akart egy harmadik részt amiben Batman tragikusan meghal....úgy hogy szerintem jól tették,hogy Schumacher nek adták át a stafétát.Keaton már öreg lett volna Batman szerepére,Kilmer jó választás.Érdekességként még aztis olvastam,hogy a mostani Batman filmek fõszereplõje Christian Bale is jelentkezett Robin szerepére és többek között még DiCaprio is és Jude Law és Ewan McGregor is a jelöltek között volt de végül O'Donellre esett a választás....összességében ezt egy nagyonjó és szeretethetõ filmnek tartom(persze vannak bennek hibák ezt nem vitatom)...de mai napig a kedvencem:))
zsikla.zoltan 2010 dec. 27. - 20:35:23
(54/105)
a látványt és a fényeket itt fontosabbnak gondolták 10/7 de csak azért mert itt volt a legjobb Batmobil
The Man Who Laughs 2010 nov. 21. - 18:27:45
(53/105)
A sötét és helyeként elég bizarr Returns (amit én úgyannyira szeretek mint az elsõt, csak az nálam karácsonyi film ezért nem néztem meg most) után a stúdió a rendezõ váltás mellette döntött, az új rendezõvel pedig új zeneszerzõ és fõszereplõ is jött. Annak ellenére, hogy Tim Burton producerként továbbra is részt vett a film készítésében, a rendezõ le váltása elég szembetûnõ. Schumacher teljesen más szemszögbõl vitte filmre a denevérembert mint elõdje. Sokkal kevésbé sötét és a humor is nagyobb hangsúlyt kap. A gótikus, noiros látványvilág helyébe a neon lép aminek hatására az az érzésünk támad, hogy Gotham nem más, mint egy hatalmas diszkó. Az egész film ilyen amúgy egy látványos, izgalmas, eszetlenül szórakoztató hullámvasút. Ráadásul jobban megismerjük Batman eredetét mint az elsõ filmben, így van egy kis drámai szál is. Akiva Goldsman dinamikus forgatókönyve tele van túlzásokkal, de az egész film mint ha nem is venné magát annyira komolyan, így ezek a túlzások megbocsáthatóak. Kilmer nem rossz Batman, de Bale és Keaton is könnyedén lekörözik. Nicole Kidman pedig szépséges. Jim Carrey saját magát alakítja gyakorlatilag, ebben pedig remek. A film egyik mélypontja számomra a másik fõ gonosz Tommy Lee Jones aki ugyanúgy ripacskodik, mint Carrey, de ami tõle még humoros az Két-Arc-tól inkább fárasztó és "over the top". Cough továbbra is remek Alfred, O'Donnel meg különösen sok vizet nem zavar. Elliot Goldenthal dallami sem olyan sötét tónusúak mint Elfmané, de zenéje teljesen passzol ehhez a színes-szagos képregény kalandhoz. Lehet utálni ezt a részt mert sokat vesztett a komolyságából (és messze le is marad elõdeitõl), de számomra még így is szórakoztató.
8/10
sanothiel67 2010 nov. 04. - 19:40:44 8/10 Előzmény LaciG
(52/105)
Nem láttam, és nem is vagyok rá kíváncsi, mivel azt mondják, hogy sz*r. Annyira nagy Carrey fan nem vagyok hogy pénzt dobjak ki rá:D. Esetleg, ha adják valamelyik csatornán belenézek, de nem valószínû:).
LaciG 2010 nov. 03. - 20:11:53 Előzmény sanothiel67
(51/105)
Agylegényt már láttad? Szép kezdés egy hatalmas színésztõl
8/10
offtopic
Charles Foster Kane 2010 nov. 01. - 22:52:07 8/10 Előzmény rajongólány
(50/105)
OFF
Nem hiszem, hogy néz ilyen filmeket.
7/10
mro26 2010 nov. 01. - 22:27:45 7/10
(49/105)
Most néztem meg ezt a filmet és hát szerintem ez még belefér a jó Batman filmek közé...persze nem annyira mint az elsõ kettõ Tim Burton-ös részek, van egyedi hangulata, néha kicsit borús-darkos mint az elõzõek, de persze már látszódik a giccsesség kibontakozása ami a Batman és Robin filmben ütközött ki ami egy szégenyfolt. De ez a rész tetszett, nem annyira mint a Batman és Batman visszatér, csak annyira mint a Batman Begins vagy a Dark Knight.
AvatáR Gil Maerth 2010 okt. 29. - 20:25:58
(48/105)
jobn hogy így leadják mindet. Látni az evolúciót
én még a batman: kezdõdik-et és a sötét lovagot is beraktam volna.

A Film:
Barokkos. Tele neonnal meg firkákkal. Tiszta underground
Schumacher jól adja a nézõk tudtára egy barokkosan túlnõtt város zsúfoltságát -mind horizontális, mind vertikális szinten.

Tommy lee Jones Kétarcos szereplése visszahozza a Jokeri hagyományokat.
Jim Carrie pedig hozza a kötelezõt.Bár az öltözékérõl nem tudtak zöld-ágra vergõdni :)

Sajnos a Batmobilt lecserélték, mínusz pontot ér.
egyes jelenetek furcsák.
Batman új társát pedig a képregényírók kiírták egyszer.

Amúgy a jelenlegi képregényfolyam itinere szerint Dick Grayson az új Batman ( !!!!!!!!!!! )
(Brúsz Wayne tán haldoklik a múltban vagy hol)
és Damian Wayne az aktuális új Robin

10/7 a filmnek. Ez tipikusan az a film, ami nagyon jó, és sokat fogunk beszélni róla... de sose lesz klasszikus
10/10
Ford Mustang 2010 okt. 29. - 18:36:24 10/10
(47/105)
Ez is egy jó rész a Batman filmek közül, bár nekem mindegyik Batman film tetszik, szerintem nagyon jó története van az egész képregény adaptációnak.
csendlerbing 2010 okt. 29. - 16:20:03
(46/105)
Ja, még valami a film kapcsán, aztán Isten bizony befogom (egy darabig). Általában utálom azt a gyakorlatot, amit most mondjuk a királyi egy csinál, hogy KÉTRÉSZES filmet egy hetes különbséggel ad le (filmhiánya van, tudom). De ez a másik végle: minden nap két óra Batman meg sok szerintem. Itt viszont elkelne egy hét szünet, az elõbbi hsz.-omban említettek miatt is.