Attlas 2013 jún. 26. - 00:30:25
(50/70)
Ez a film nyálas?! Ki mondja ezt? Aki nézi, az nézze meg MOST a Hair-t, vagy a Pomádét és 2013-ban az pláne nyálasnak tûnik. Ez a film épen annyira volt nyálas mint egyébként a nyolcvanas évek volt.
Nem mondom, hogy hatalmas film a "Mindörökké rock" de legalább csináltak végre ismét egy jó zenés filmet. Nekem tetszett, olyannyira, hogy bármikor megnézném ismét. Tom Cruise pedig hatalmasat alakított! Esküszöm ebben a filmben tetszett a legjobban. :)
Egyébként -a kritizálók ne felejtsék el- ez a film egy picit paródia is. Abban viszont minden kritizálónak igazat adok, hogy a szõke csaj mellett az a gyerek valóban idegesítõen nyálas, azt lecserélhették volna valami hitelesebb színész-énekesre.
5/10
DirtyBlond 2013 jan. 31. - 17:25:42 5/10
(49/70)
Úristen, de baromira sablonos és kiszámítható ez a film. A kommentben SPOILER veszély elszórtan!
A története szörnyû! A két fõszereplõ rettenetesen nyálas és igazából teljesen érdektelen is. Nem érdekel a falusi barbie és a városi törekvõ srác, lényegében az összes részt és számot, amit énekeltek továbbtekertem, mert annyira unalmasak és idegesítõek. Az is vicces volt, hogy ha már szerelmi szálat tesznek a filmbe a két fõszereplõ közé, legalább építenék fel. De itt lerendezték egy énekkel és egy tipikus "nézzétek milyen szerelmesek és cukik vagyunk együtt" montázzsal. Wow!
Látom, jó pár embernek nem tetszett Tom Cruise alakítása és hááát ... Nem is tudom! Mert nekem a legjobban az a szám tetszett, amikor Cruise elénekli, milyen is Stacee Jaxx-nek lenni. És a többi száma sem volt rossz. De a sima beszélõs részekben néha csak kerekedett a szemem, hogy ez meg mi fene akar lenni. Ott elég gyenge volt. Bár az is igaz, hogy a filmben nagyon kevés poén értékelhetõ és szerintem azok nagy része Stacee Jaxx karakteréhez köthetõ. A végén vicces volt, ahogy közeledett a riporter csajhoz óriási vágyódással és közben lekapta az egyik rajongó, õ még mutatja a riporternek, hogy várjon egy kicsit még befejezik a csókot. Ez vicces volt, de emellett nem sok semmi.
Ja és a zenék ... nem voltak rosszak, sõt egy-kettõ nagyon jó volt! :) Lényegében a zenék mentették meg a filmet.
Szóval csak emiatt 10/5.
3/10
beo71 2013 jan. 10. - 11:08:24 3/10
(48/70)
Ez mi ez?
Mi ez ez?...Világalja.
Tom Cruise kb.olyan kínos, mint Oprah mûsorában. A.Baldwin egyenesen parodisztikus,a többi is szánalmas.
A Rock megcsúfolása.3/10, egy-két jó zene felcsendülése miatt, bár állítom a zenekar nem büszke rá, hogy ilyen környezetben szólaltak meg.
1/10
lenccs 2012 dec. 19. - 18:13:33 1/10
(47/70)
jézusom, ez a film gagyi trágy!!!! nem tudtam minek szánták?! szórakoztatónak, nem volt szórakoztató. viccesnek nem volt vicces. azt el sem tudom képzelni, hogy ezt bárki is komolyan gondolta volna az alkotók és a szereplõk közül...iszonyat rossz!
3/10
Jagdglück 2012 dec. 17. - 10:08:03 3/10
(46/70)
Úgy indultam neki, hogy "Oké, nem várok túl sokat, mert ez egy nyálas, amerikai, csöpögõs valami lesz" és lám, ilyen is lett. Mû volt az egész, nem hiszem el, hogy nem lehet normálisabban eljátszani jeleneteket, hogy még viccesnek is tûnjön... Rohadtul nem olyan volt, mintha a 80-as években játszódna. Tök mindegy, hogy a színészek hangján szólaltak meg a dalok, vagy nem, de a szöszi nyávogásától igazán a talajt kapartam (hiába próbálta tökéletesen elõadni..). Nekem fájt, ahogy némelyik dalt elõadták, noha profin újravették. Én szeretem ezeket a dalokat, még ha nem is a 80-as években éltem, akkor is. Jó pont, amiért elõvették õket, de muszáj volt ezt egy ilyen okádék köntösbe csavarni?
9/10
androcles 2012 nov. 12. - 18:01:10 9/10
(45/70)
Könnyed és szórakoztató, de nem is akar másnak látszani. Sokan itt metál zenérõl, meg egyebekrõl beszélnek....nos a feldolgozott betétdalok zöme simán dallamos rock, a hard, black vagy egyéb metálhoz köze sincs....
Nagyon látványos, jó hangulatot varázsoló kis film, szépen megoldott és újragondolt régi számokkal.
Tetszett, és aki nem dokumentumfilmet akar nézni errõl a korszakról, annak bátran ajánlom, jól fog szórakozni!
James Uram Benson Madame 2012 nov. 04. - 16:49:15 Előzmény donbosco
(44/70)
Cruise hónapokig járt énektanárhoz és fel is ismerhetõ a hangja. Meg azért egy színész tudjon már énekelni - hallatszik, hogy nem profi énekes egyik se, de korrektül megoldották a feladatot.
James Uram Benson Madame 2012 nov. 04. - 16:47:39
(43/70)
Persze, hogy túljátszották, mert ez egy ilyen mûfaj - ripacskodás kellett hozzá, elvégre eleve egy eltúlzott, kicsit görbe tükrös dologról van szó.
1/10
donbosco 2012 nov. 03. - 00:27:08 1/10
(42/70)
Tényleg elhiszitek, hogy a színészek énekeltek? :D A film kritikán aluli egyébként.
9/10
motoreger1 2012 okt. 26. - 18:11:46 9/10
(41/70)
Egyetértek az elõttem hozzászólóval. Nekem is nagyon tetszett. Szuper színészi alakításokkal, jó énekhanggal. Bár nagyon megosztja a véleményeket. :-) 9/10
raczkia 2012 okt. 22. - 14:41:58
(40/70)
Nagyon jó film. A zenék isteniek és a szereposztás is remek. Tom Cruise-t nem kedvelem, de itt jól nyomta :) 10/10
James Uram Benson Madame 2012 okt. 17. - 21:35:11
(39/70)
Ja és arra kíváncsi lennék, mikor mutatná be ezt a musicalt nálunk a Madách :))) Pedig a feliratokból azt vettem ki, hogy a fordító törekedett a magyarul énekelhetõségre, hogy egyszer, hátha... pedig tuti nem. Londonnál közelebb ez a darab tuti nem jön :/
James Uram Benson Madame 2012 okt. 17. - 21:19:22
(38/70)
Valaki írta, hogy némelyik dal jobbnak tûnik, mint az eredeti - azért ez egy kicsit erõs :))

Én a magam részérõl több cameót vártam volna (Bach meg Nuno édeskevés és kik voltak Jaxx zenészei?), de a nagyok (Baldwin, Cruise, Jones, Giamatti) nagyon jók, bár inkább kikapcsolódásként élhették meg a forgatást (hiszen ezekbe a klubokba õk is tuti jártak és buliztak a rocksztárokkal); a zenéket jól összemixelték és a sablonsztori is jól visszaadja az életérzést. A karakterek is jók, tele áthallásokkal (Jaxx szerintem Nikki Sixx és Axl Rose figurájának összegyúrásából született, a polgármesterné egyértelmûen Tipper Gore stb.)

A fiatalokból meg még akármi lehet, itt egyelõre még súlytalanok. Cruise viszont meglepõen jól énekel.
10/10
1aniko 2012 okt. 17. - 17:28:48 10/10
(37/70)
Parádés szereposztás a legjobb zenékkel! Már azért megérte,ahogy Alec Baldwin nyomja! :))
A76 2012 okt. 15. - 14:18:51
(36/70)
Szerintem is jó kis film, tuti zenékkel, jó kis sztorival. Egy musicaltõl persze mi más befejezést várhatnánk, mint happy end-et? (kivéve a West Side Story-t, v. a Romeo & Juliette-et) Jó kis csattanó is van a végén, és persze rock 'n'roll!!!
10/10
TCsaba 2012 okt. 14. - 20:41:03 10/10
(35/70)
Ez a film a z e n é r õ l szól. Az hogy kreáltak valamiféle keret történetet hozzá, bocsánatos bûn. Nem kell itt mély gondolatokat keresni. Szerintem a szereposztás is talált, jópofák a karakterek.
8/10
Vidracsobbanás 2012 okt. 14. - 19:33:20 8/10
(34/70)
Jól sikerült paródia, mesterien eltrafálták azt a keskeny határvonalat, ahol már vicces, de még nem kiábrándító az ábrázolásmód.
Ez egy glamrock musical, nem több, és egyetértek metkossal, pont azért tud mûködni, mert nem is akar többnek látszani. Tetszettek a Whisky A Go-Go, Nikki Sixx, NKOTB, stb. áthallások, Cruise a helyén, Baldwin szintén, nem nagyon értem, aki fanyalog, mire számított, amit nem kapott meg a filmtõl. Néhány nyálas daltól eltekintve még a zene is kifejezetten fülbemászó.
8/10
metkos 2012 okt. 13. - 02:03:24 8/10 Előzmény Zizibizi
(33/70)
Szerintem nagyszerû film. Éppen attól nagyszerû, hogy nem akar több lenni mint ami. Én nagyon jól szórakoztam rajta. Persze csak az értheti aki imádja ezeket a zenéket, aki tudja, hogy mi az igazi dallamos hardrock életérzés. Imádtam az összes szereplõ alakítását. Alec Baldwin eszméletlen nagy volt és szerintem Julianne Hough is jól alakította a kissé naív, de érzõszívû vidéki lánykát. Nem vagyok különösebben Tom Cruise rajongó de abszolúte meggyõzõen alakította a szerepét. Általában kritikusan nézem a filmeket,de ez igazán feldobta az estém, egyes részeket többször is visszajátszodtam és jó volt erre a tövid idõre elengedni magam, visszarpülni az idõben és simán élvezni a pillanatot és legjobb zenéket. Kicsit giccses ??? kicsit vad??? bizonyos dolgokban túloz ????? Néha érzelmes ???? Néha túl amerikai ???? Na és ????? Emberek, errõl szóltak azok az idõk.... és mégis... mindenki imádta :) Hogy legyen negatív kritika is: a Mötley Crue-t tényleg hiba volt kihagyni és ha valóban a pénz volt az oka, nos nagykár...

UI: Stacie Jaxx karaktere néha Axel Rose jellemére emlékeztetett :D :D :))))
10/10
Zizibizi 2012 júl. 21. - 14:53:43 10/10
(32/70)
Szerintem jó kis film volt! Oké, hogy nincs mélyenszántó története, de a musical nem is errõl szól általában. A zene nagyon jó, és a szereplõk is (kivéve a szõke cicababát a nyafogós hangjával, sz'tem õ nagy melléfogás volt a rockzenéhez), poénban sem volt hiány. Kár, hogy a Skid Row csak aláfestésként hallható a bolti lemezválogatás közben - többet érdemelt volna. És Sebastian Bach is csak néma statisztaként tûnt fel néhány másodpercre a film végefelé (amikor a két "ellentábor" egyszerre énekel az utcán.)Tom Cruise viszont nagyot alakít! Mindent összevetve jó szórakozás volt, nem bántam meg!
Rossi65 2012 júl. 05. - 22:16:36
(31/70)
Túl játszott szar !!! Fõleg Julianne Hough annyira túl játszotta -.-' de azért nagyon meglehetett volna b...ni