Téma: Mintaapák

1/10
zazee 2020 szept. 23. - 22:38:08 1/10 Előzmény janderka
(942/4882)
A money, meg a kapcsolatok...ezeknél a csatornáknál főként ez a döntő, a tehetség és a közönség számít a legkevésbé!
3/10
janderka 2020 szept. 23. - 22:22:20 3/10 Előzmény zazee
(941/4882)
Unja mint a dög. Csak akkor minek vállalta el? Ja, a zsozsó. Mondjuk a rendező(k) se százas, hogy nem rakta már rég ki...
1/10
zazee 2020 szept. 23. - 22:17:24 1/10 Előzmény hoyabella
(940/4882)
Rettentően rosszul megírt, kimondottan bosszantó, buta női karakter, aki önmagának is hazudik. Ráadásul Polyák Lilla inkább csak énekeljen, az első évadban sem jeleskedett.
1/10
zazee 2020 szept. 23. - 22:08:23 1/10
(939/4882)
Emma kutyája hogy eltűnt a sorozatból, őt is kirakták?!:) Amúgy a női karakterek szinte egytől egyik nagyon idegesítőek, túldramatizáltak. A 40+os Linda a beteges határozatlankodásával átmegy Terézanyába, Klára a hirtelen feltámadt buta nagymagyaranyaságával, amúgy a valóságban nem ítélné neki a bíróság a gyerekeket, Mártika a bántóan domináns erőszakosságával, Éva, aki szinte már megszállottan támogat egy aljas, jellemtelen embert, tán szerelmes Janóba?! Kata karaktere teljesen valószerűtlen, már egyenesen bosszantó, hat év után már milyen szerelmi kapcsolatot akar feltámasztani Szabival, amikor az eredetileg sem volt, csak szex. Az egész átment egy színvonaltalan állandó drámázásba. A könnyed humorosság totál eltűnt, csak erőltetett ripacskodás van a színészek részéről, néhány kivétellel, Botos Éva, Földes Eszter, Mészáros Béla akik még ebből a gagyiból is megpróbálnak valamit kihozni, ők kitűnő színészek! Hát ennyi, hogy hülye mazochizmusból belepislogtam a mai epizódba.:)
hoyabella 2020 szept. 23. - 21:39:25
(938/4882)
Nem azért mondom, de nagyon úgy tűnik, hogy Klárika, az emancipáció élharcosa csöbörből vödörbe esett, mert amit Géza mellett már nem akart csinálni (csak háziasszony lenni), Zsolti bá mellett boldogan vállalja. Ezer éve nem jár dolgozni, és így bármikor - akár délelőtt is - szabadon lófrál a városban, így lephette meg a gyerekeket a mászóiskolában. Hurrá! Ezek szerint nem az elnyomásból volt már elege, hanem Gézából. Csak kibújik a szög a zsákból...
1/10
zazee 2020 szept. 23. - 19:34:59 1/10 Előzmény Plüsskutya
(937/4882)
Ez az egyik legéletszerűtlenebb jelenet. Ahelyett, hogy a dörzsölt ügyvéd az egyperces kapcsolatát költöztette volna másik lakásba, ő akar kiköltözni a saját kérójából. Nem tudom a szlovák verzióban is ilyen amatőr-e a story, de egyre hiteltelenebb a történet!
4/10
napraforgó 2020 szept. 23. - 18:53:37 4/10
(936/4882)
Nem Szabi kérte a DNS vizsgálatot, hanem Emma! szerzett pár hajszálat Danitól is - mivel ő volt az alkalmi bébiszittere, aztán Szabi fürdőszobájából a fésűjéből, keféjéből is szerzett pár szálat és beküldte egy DNS laborba.

Volt már hasonló ügye az ügyvédi irodának, igy tudta, hová forduljon, mi az eljárás. Aztán a boritékot az eredménnyel odaadta Szabinak, aki a pizzériában a haverjaival sörözött. Géza kapta ki a kezéből, mert nem merte kinyitni és megnézni az eredményt, na igy derült ki az igazság.
Onnantól kezdte tényleg a fiának tekinteni a kisklapecot és már nem keresgélte a lehetséges rokonait.
4/10
napraforgó 2020 szept. 23. - 16:21:11 4/10
(935/4882)
Nagyon elrontották ezt a sorozatot. Igazából EZ a Linda sem szimpatikus. mert akárhány évig is voltak együtt Janóval, a kapcsolatuk már akkor kihűlt, amikor a történet elindult. A Tamással való megismerkedés csak katalizátor volt és az új szerelem, vonzalom, nevezhetjük akárhogy arra inditotta, hogy szakitsanak. Ez már majdnem meg is történt, amikor Jött az apja infarktusa és Janó "segitsége" a pénzbehajtás terén. Akkor a hála tartotta a férfi mellett.
Aztán Janónak a Tamás kislánya körüli tevékenysége alapot és módot adott arra, hogy szakitson a vőlegényével. Na innentől nem kellett volna szóba állni vele, elfogadni a "legyünk barátok" szituációt, a lakás zárát azonnal lecserélni, megakadályozandó, hogy állandóan odajárkáljon, bejelentés nélkül bejusson a lakásba.
Bavallom én, ha olyan anyám lenne, mint Lindának, és olyan exem, mint Janó, már rég elköltöztem volna Tamáshoz. Tamás fölajánlotta neki korábban, hogy költözzön oda hozzá - akár a vendégszobába, ha nem akar a férfi ágyába kerülni.
De ha Tamás ezt nem ajánlotta volna föl, én a helyében akkor is elértem volna, hogy befogadjon, de biztos, hogy elmenekültem volna az anyám és kegyeltje elől.
De ez az ostoba nő most önként felajánlja Janónak, hogy maradjon a nyakán örökre.
4/10
napraforgó 2020 szept. 23. - 13:38:21 4/10
(934/4882)
Ez zavaros, mivel Szabi egyszer azt mondta, hogy Katával egy hétig tartott a románca. Csoda, hogy 6 év távlatából egyáltalán emlékszik a nőre, én már a nevére sem emlékeznék a helyében.
A gyerekről nem tudott, habár a barátainak a pizzériában mondott valami olyasmit, hogy a nő jelentkezett egy idő múltán, hogy gyereke lesz, ő meg adott neki némi pénzt, hogy ne legyen. Ez volt az utolsó kommunikáció köztük. Szerintem meg volt róla győződve, hogy a nő elvetette a gyereket.
És kissé meglepődött, amikor kiderült, hogy mégsem.
De nagyon nem logikus, hogy Kata most, 6 év múlva próbálja Szabolcs nyakába varrni magát. Ha eddig nem tette, nem kért gyerektartást sem, akkor most miért?

És még valami: a szereplők ismertetésénél a kisfiút Bartha Dánielként nevesitik, holott ez addig nem lehetséges, amig Szabolcs teljes hatályú apai elismerő nyilatkozatot nem tesz. lehet Ökrös Dániel, vagy az anyai nagyapa vezetéknevét is kaphatja (ami nem Ökrös).
Ennek még akkoriban volt jelentősége, amikor nem volt jópont házasságon kivül szülni. De manapság, amikor a gyerekek 40 %-a már igy születik, senki nem akad fel azon, hogy a gyerek az anyja vezetéknevét kapja.
3/10
janderka 2020 szept. 23. - 12:16:15 3/10
(933/4882)
Az könnyebb volna.
A belsők persze stúdiók, ez oké. Én a valós külső helyszíneket szeretem felkutatni :) Géza pizzázója pl. fent van a 3. kerületi Kolostor úton
https://etterem.hu/pesto-pizza
3/10
janderka 2020 szept. 23. - 11:57:16 3/10
(932/4882)
Amit nekem sikerült elcsípnem Linda házából, az egy frissépítésű társasházi kert felöli külső. Lehet bárhol, de itt is Zuglóra tippelnék.
3/10
janderka 2020 szept. 23. - 11:18:00 3/10
(931/4882)
Ha kapok egy külsőt róla, akkor megpróbálhatom.
3/10
janderka 2020 szept. 23. - 10:34:21 3/10 Előzmény napraforgó
(930/4882)
A valóságban valszeg így is lenne, de ez egy lebutított szappanszéria...
4/10
napraforgó 2020 szept. 23. - 08:52:38 4/10 Előzmény janderka
(929/4882)
Hát ez az! Szabinak meg kéne magyarázni Katának és Daninak is, akár külön-külön, akár együtt, hogy ők hárman soha nem voltak egy család, és neki Emmával vannak tervei, nem Katával, ezért egyikőjük se ringassa magát abba az álomvilágba, hogy majd boldogan élnek együtt. Minél tovább húzza ezt a tisztázó beszélgetést, annál rosszabb lesz.

A másik az, hogy miért akar Katának és Daninak lakást bérelni, vagy az a marha nagy loftot otthagyni nekik? Egyáltalán miért akarja Danit átengedni Katának? A nőnek nincs állása, semmi jövedelme, úgy viselkedik, mint egy kajla kamasz. Én egyáltalán nem biznám rá a gyereket, de még egy kismacskát sem.
Plüsskutya 2020 szept. 23. - 08:47:05
(928/4882)
És az milyen, hogy Szabi azt mondja Emmának: "Majd együtt bérelünk magunknak egy helyes kis lakást".
3/10
janderka 2020 szept. 23. - 08:14:30 3/10 Előzmény janderka
(927/4882)
Lehet persze ilyet csinálni, csak akkor az már egy másik sorozat. Bár most olvasom a wikin, hogy az új évadot már egy másik producer viszi, aki eddig a Drága örökösökben melózott. Ez viszont sok mindent megmagyaráz..
3/10
janderka 2020 szept. 23. - 08:10:43 3/10 Előzmény napraforgó
(926/4882)
Kezdik úgy beállítani a témát, mintha a nő az utóbbi fél évre tűnt volna csak el Szabiék mellől és nem 6 éve egy kósza numera után...
7/10
luci87 2020 szept. 23. - 07:56:17 7/10
(925/4882)
Azért nem semmi volt Márta nyomulása...kihasználja a vergődő Tamást,gátlástalanul nyomul..(mondjuk Linda meg is érdemli valahol a hezitálása miatt,hogy lecsap rá egy másik nő)Tudja ,mit kell mondani, és még ráadásul le is itatja..ez azért már sok!Utána meg csodálkozik, hogy csak pótlék szerepet szánt neki a kiszemeltje, hiába dobta be magát oly sokszor,éjszaka,(mondjuk egy részeg pasinál kétlem, de Márta mondta, higyjük el..:)..szóval fura..
4/10
napraforgó 2020 szept. 23. - 06:06:06 4/10
(924/4882)
Szabolcs vergődése abszolút érthetetlen. Ő és Kata soha a büdös életben nem voltak egy család Danival, ezért érthetetlen ennek a nyomatása.
Kata kb. egyhetes kaland volt, igaz, következménnyel, de a gyerekről Szabi 5 évig nem is hallott. Nem értem, hogy mit akar most Kata és miért is akarja, hogy ők most egy család legyenek. Ha akart volna valaha valamit Szabolcstól, azt kb. 5 éve kellett volna, akkor kellett volna a nyakára járni, amikor a gyerek megszületett. Ez, hogy most akarja magát a nyakába varrni teljességgel hihetetlen és hiteltelen. Mert sehogy sem tudom elhinni, hogy hirtelen és váratlanul beleszeretett Szabiba. Ha meg nem, csak a pénzét akarja, akkor miért most? miért csak most?
Na ez nem stimmel sehogysem.
4/10
napraforgó 2020 szept. 23. - 05:57:16 4/10 Előzmény janderka
(923/4882)
Azért Klára nem valami dacoskodásból találta ki, hogy Zsolti bához költözteti a gyerekeit, ezt Zsolti magától ajánlotta fel korábban. Igaz, ő szorgalmazta Klára válását is, amit az asszony még nagyon sokáig függőben hagyott volna.