Téma: Mintaapák

7/10
offtopic
luci87 2021 dec. 19. - 09:15:17 7/10 Előzmény guess.who
(4822/4882)
Én mar irtam errol korabban, de senki nem reagalt ra..:(
offtopic
guess.who 2021 dec. 19. - 08:57:09 Előzmény napraforgó
(4821/4882)
No, azért Szabi hajlamos "enyhe" túlzásokra, pláne ha saját alfahímségéről van szó... Szóval én azért pusztán ebből a listából nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
Főleg Petrát ismerve, aki aranyásóként tutibiztos, hogy NEM hagyta volna ki Szabi (pénzügyi) megfejésének a lehetőségét, ha fikarcnyi esély is van rá, hogy ő a gyereke apja. Azért Maki akkor sem lehetett olyan nagy májer, legalábbis az aprócska, pusztán bérelt egybelakás és a soha el nem kezdett építkezés alapján nem tűnhetett olyan valakinek, akiből az életszínvonalának megfelelő mennyiségű folyamatos ellátmányt tudott volna Petra kisajtolni. Akkor már inkább Janaú: ő legalább már elkezdett építkezni. ;)
offtopic
guess.who 2021 dec. 19. - 08:51:55 Előzmény janderka
(4820/4882)
Bizony! Fényévekkel jobb, pedig nem egy könnyű és pláne nem egy vicces szerep az, abban a filmben.
offtopic
guess.who 2021 dec. 19. - 08:51:04
(4819/4882)
Nekem egyáltalán nem rémlett a boríték.
Mondjuk végső soron mindegy is, mert ha ez egy hivatalos meghívólevél akart lenni, akkor is kellett volna, hogy legyen fejléc, akkor is el kellett volna mondania a bemutatkozás során F. Bene-nek, hogy ő kicsoda és pontosan milyen csapathoz hívja Gézát. Az angol szövegben viszont csak óvatos általánosságok voltak (gondolom, pont azért, hogy nehogy a tévékettőnek esetleg gondja legyen belőle, hogy egy létező csapat nevében ígérgetnek hülyeségeket), konkrétum semmi. Se Géza munkaidejére, sem a szerződés időtartamára, sem a felajánlott fizetésre és ellátásra vonatkozóan.
Megfordítom: ez így nagyjából annyira komoly, mint a nigériai herceges spam, amiben ugye az állítólagos herceg felajánlja a címzettnek a többmillió dollingeres vagyona felét, csak az utaláshoz szüksége lenne párszázezer Forintnyi előlegre a címzettől. :) És erre a konkrétum nélküli marhaságra (tegyük hozzá: telefonon sem tudott semmit megbeszélni velük Géza! egyrészt alkalom, másrészt a nyelvi nehézségek okán) ez a tökagyú fociedző máris költözik ki?! De HOVÁ, MIÉRT, MENNYIÉRT? A haszonleső anyósék meg már akaszkodnának is rá és mennének vele, a haverjai meg azonnali Ferrariról álmodoznak, amivel minden héten hazajöhet...
"Itt mindenki hülye? Itt? Mindenki." :)
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 18. - 22:08:14 3/10
(4818/4882)
Az nekem (még) túl nyomasztó. Most épp a Becsúszó szerelést nézem. Gombó Viola ott is puha hangú, de sokkal jobb mint itt volt.
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 18. - 18:24:53 3/10
(4817/4882)
Na jó, a társaság nekem is hiányozna. :))
4/10
napraforgó 2021 dec. 18. - 17:49:49 4/10 Előzmény guess.who
(4816/4882)
A gyereket nem visszamenőlegesen csinálták, csak később beszéltek arról, hogy Szabinak Petra is megvolt.
Mivel te az első évadot nem láttad, ezért elmesélem, hogy Szabi egyik egy-két éjszakás nője bosszúból közzétette az ovis csetfalon, hogy Szabinak nemi baja van. A hipochonder Szabi rögtön elrohant egy orvoshoz. De mivel az orvosnő is az ő egyik régebbi kalandja volt, ő is jól megszivatta. Azt kérte Szabitól, hogy amig a vizsgálat eredménye megjön (kb. 1 hét), addig irja össze az utóbbi egy évben megdöntött nőinek a nevét, mert őket is értesiteni kell a lehetséges nemibajról. Szabi akkor egy jó hosszú listát szedett össze, még Emma is segitett azoknak a nőknek a nevével, akiket ismert. Ezen a listán fedezete fel a húga nevét és hát akkoriban Muki kb. 3 hónapos lehetett. Tehát ezzel az utólagos történéssel eléggé megkérdőjelezték Muki származását.
offtopic
guess.who 2021 dec. 18. - 17:32:48
(4815/4882)
Nekem csak a levél rémlik, már eleve kibontva mutatták...
offtopic
guess.who 2021 dec. 18. - 17:32:14 Előzmény napraforgó
(4814/4882)
Ezt nem értem: múltkor azt mondtátok, hogy az első évad első része azzal kezdődött, hogy megszületett Petra és Maki gyereke. Ha Petrának Szabival volt kalandja, akkor ez nyilván csak ez UTÁN lehetett - ergo hogy lehetne Szabi az apa? Visszamenőlegesen csak törvénykezni lehet, gyereket csinálni nem igazán... :)

A szemöldök-emelgetés és a jól látható ráizgulás az öltözőfüggöny mögötti akciózós sztorira egy dolog - de ezen kívül minden egyéb csak spekuláció, hiszen még csak utalás szintjén sem volt semmi. És vedd hozzá, hogy azon a beszélgetésen Petra NEM azt mondta, hogy "ó, drága Rőtszakállú, izgi az öltözős szex, megismételhetnénk mi ketten is" - hanem azt próbálta elmesélni, hogy ő mit csinált ALBERTTEL! Ezt meg egy éppen nyomulásban levő nő biztos nem lépné meg, hiszen éppen az adott pasit akarja elcsábítani, nem fog előtte egy MÁSIK pasit dicsérgetni...
(Arról nem is szólva, hogy Rőtszakállú láthatóan nem vette a lapot, egyértelműen idegesítette Petra és kínosan érezte magát, amiért ilyesmiről kellene fecsegnie vele.)
offtopic
guess.who 2021 dec. 18. - 17:25:03
(4813/4882)
Már akartam múltkor is kérdezni, hogy ezt a Pratót honnan veszed? Mert a levél angol nyelvű, viszonylag értelmes részében igazából az sem derült ki, hogy ki az a Francesco, nemhogy az, hogy honnan írt...

Nekem semmi bajom Hannával, bírom a kis hülye fejét, még ha sokszor túlzásba is viszik az írók a hisztiztetését. Dani kényeskedős beszéde inkább bosszant - de írtam már korábban, hogy egy gyerekszínésznél (főleg a kisgyerekeknél) azért hajlamosabb az ember könnyebben elsiklani a színészi hibák felett.

Az valóban érthetetlen, hogy miért adta fel a tévékettő a főműsoridős, saját fejlesztésű sorozatot!? Pláne ha valóban nincs a túlsó parton sem éppen futó anyag... Azért szerintem egy ilyen, minden este folytatódó móka sokkal stabilabb nézőbázist építhet ki, mint az, ha egy-egy "ütős" filmet levetítenek hetente.
Mondjuk az is igaz, hogy azért nem ártana valami színvonalat, értelmes cselekményt és sok, viszonylag minőségi humort is beleírni, ami sajnos a MA harmadik évadának az utolsó 20-30 részéből már teljesen hiányzott: érezhető volt, hogy összecsapják, az utolsó egy-két hét meg végképp gányolva volt, csak a műsoridő kitöltése és a "legyünkmártúlrajtavégre" volt a cél, azért maradtak benne egyre nagyobb és egyre butább hibák.
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 18. - 17:14:34 3/10
(4812/4882)
Hát azt nézze, akinek acélsodronyból vannak az idegei és gerjed a kezeletlen női agybaj képi kivetülésére.
4/10
napraforgó 2021 dec. 18. - 16:41:23 4/10 Előzmény guess.who
(4811/4882)
Petra elég jelentőségteljesen emelgette a szemöldökét a Rőtszakállú felé. És hát Szabival is volt egy rövid kalandja, miközben már Mikivel élt. Még filóztunk is, hogy nem Szabi-e Muki apja.
Egyszóval Petrának nincsenek olyan skrupulusai, hogy nem hajt rá a nővére pasijára.
offtopic
guess.who 2021 dec. 18. - 14:50:58
(4810/4882)
Hannácskával megtörténhetett, hiszen nem csak az anyja és az apja, de a nővére is a pizzériában volt - szóval övé volt az egész lakás és/vagy az iskola. Persze az is lehet, hogy megirigyelte Csengve múltkori buliját, illetve a mosógép mögött alvó szerencsétlent, és rendezett ő is egyet gyorsan az ovis- pontosabban most már az iskolatársakkal. Hogy eközben kidőltek a díszletfalak vagy leégett a komplett hodály, azt majd a soha leforgatásra nem kerülő negyedik évadból tud(hat)nánk meg. Mindenesetre mivel most Szabi pecója éppen eléggé üres, nem foglal el sok helyett a rengeteg felesleges bútor, pont be tudnának költözni a hajléktalanná váló Veráék is. És akkor végre Petrának is lenne lehetősége kikúrálni, de legalább megvakarni a fertőzését.
offtopic
guess.who 2021 dec. 18. - 14:45:49
(4809/4882)
Na tessék, Napraforgó spekulációja önálló életre kelt... :D
Pedig tényleg SEMMI nem utalt arra, hogy Petra és Rőtszakállú között bármi történt volna (mármint azon túl, hogy előbbit izgatta az öltözőfüggöny mögötti eset és ezt meg is szemérmesen el is kotyogta utóbbinak), ergo Petránál nincs minek viszketnie - és hát ő amúgy is láthatóan Alber'ért van oda.

Érdekes egyébként, hogy ezen kívül száz másik spekuláció elhangzott itt a topicban, azokat mégsem próbáltátok meg továbbgondolni - pláne nem készpénznek venni. ;)
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 18. - 11:20:55 3/10 Előzmény guess.who
(4808/4882)
Most mért mondod, alig lehet belátni... :)))))))
A külső meg bárhol lehetett. Talán ez is ott volt, ahol a Duna-parti snitteket vették fel. A lényeg hogy köszönöviszonyban se legyen a jól körbemutogatott sarki épülettel.
4/10
napraforgó 2021 dec. 18. - 11:16:21 4/10 Előzmény guess.who
(4807/4882)
Úgy látom, hogy ez a lezser, mackónadrágos megjelenés egyre divatosabb.
Tamás egy barna szabadidőnadrágban vitte Julit iskolába, aztán később a pszichiáterrel is igy beszélgetett.
Hasonlóképp Géza is macinaciban és meztéllábas papucsban szállitotta iskolába a fiait. Novemberben. A tűző nyári napon. vicces.
4/10
napraforgó 2021 dec. 18. - 11:07:29 4/10 Előzmény guess.who
(4806/4882)
Van még 3-4 gyerekük, akiket el kell helyezni a kocsiban?
offtopic
guess.who 2021 dec. 18. - 11:02:38 Előzmény janderka
(4805/4882)
A külsős képeken a Népautó oldalán és ablakain visszatükröződik valami fehér színű ház és piros tető, illetve az autó körül térkövezve van. Nem rémlik, hogy így nézne ki a pizzéria.
Viszont Madárfej nagyon szexi a lábszárközépig érő, szakadt térdű farmerban és a fehér zokniban. :) Oké, hogy a '80-as évek megint nagyon trendi, de azért ez már inkább szánalmas.
És a mellékelt képről az is világos, hogy mennyire lehet belátni a gépjármű belterébe. :)

(Ja, még annyi, hogy egy félmondat elhangzik Madárfejtől a jelenet végén, Ádám megjelenésekor, hogy "nincs valami tablettájuk, hogy ne legyen....", ami ugyan picit árnyalja a dolgot, de ezerszer láthattuk már, hogy mennyire szándékosan húznak ilyen átverős dialógusokat, szóval.)
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 18. - 10:52:37 3/10 Előzmény guess.who
(4804/4882)
Bevallom elsőre én is ezt tippeltem. Hogy a nagy hancúrban kiszakadt apuka féltve őrzött zimbabwe-i zebrabőrből készült kalaptartójának csipketerítővel védett prémhuzata. Aztán meg lehet, hogy tényleg... :)))
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 18. - 10:47:37 3/10 Előzmény guess.who
(4803/4882)
Hát ezaz! Hol parkolt le vajon a srác, hogy ennyire nem zavarta egyiküket sem a full belátható kocsibelső? És a korábbi szűzlányt ennyire meg tudta penderíteni Lajcsika hálószobai logarléce, hogy meló közben is simán kiugrik érte repetázni egyet?