Eerika 2012 máj. 13. - 13:59:53
(38/58)
Köszi. Nem vagyok boldog, de ez van. A Missinget és a Pan Am-et sajnálom a legjobban.
kreidli 2012 máj. 13. - 13:52:38 Előzmény Eerika
(37/58)
ABC – kasza: GCB, Pan Am, Missing, The River
ebbõl kiderül.
Nincs folytatás.
Bartata 2012 máj. 10. - 21:06:24
(36/58)
Nekünk nagyon tetszik a film. A hangok meg fel sem tüntek. Nagy pozitívum, hogy látjuk a filmet, és nem a feliratokat olvasgatjuk. Igaz nekem a 30 évvel ezelõtti egy narrátoros "szinkronizálás" is tökéletesen megfelelt :-D
kutya02 2012 máj. 02. - 20:36:06 Előzmény Eerika
(35/58)
Remélem hogy befejezik,mert igen gyenge annak ellenére hogy egy két helyszin nagyon mutatós volt.10/3
batagy 2012 ápr. 30. - 11:19:03 Előzmény Eerika
(34/58)
Egyetértek!
Úgy tudom, hogy Orosz Helga adta Juliet hangját a Lost-ban , és érdekes, de ott egyáltalán nem emlékszem rá, hogy így vinnyogott volna. Vagy csak nem figyeltem fel rá, mert ahhoz a karakterhez nagyon illett Orosz Helga hangja.

De A.J.-hez totál nem illik, plusz ez a vinnyogás.

Ehhez képest, ugyanúgy mint Eerika, én is a magyar szinkronost nézem, és bár továbbra is észreveszem, de már könnyen el tudok vonatkoztatni tõle.
Eerika 2012 ápr. 29. - 21:34:46
(33/58)
Szia!
Nem Orosz Helgával van a baj, hanem azzal, hogy A.J-hez nem való, ide talán egy mélyebb hang kellett volna. Errõl van szó. A sorozat nekem bejön, és bár eleinte berzenkedtem a szinkron miatt és feliratosan akartam nézni, mára megbékéltem és igyekszem a történésre koncentrálni. Úgy érzem, ütõs részek következnek, mert közeleg az 1. évad vége és nem tudom, lesz-e több. Tudja esetleg valaki? Mert a nézettség függvénye volt, hogy lesz 2. évad avagy sem.
blowup 2012 ápr. 29. - 20:12:01
(32/58)
Ez dícséretes( az életpálya és a kiállásod is), de sajnos kb. 6.részig bírtam ezt a vibráló nyifogást.
Egész egyszerûen hiteltelen egy ilyen múlttal rendelkezõ ügynöktõl.
Valójában a sori sem egy nagy durranás, így könnyedén feladtam.
Orosz Anna hangját viszont nagyon bírom.
sivatagiroka 2012 ápr. 29. - 14:08:12 Előzmény tanhu
(31/58)
A telenovellákat általában a tesója szokta. Szerintem sokan összekeverik Orosz Annával (Gabriella Spanic).
Rene Russo - Lorna Cole õrmester
Angelina Jolie - Lara Croft, Sarah Jones,
Michelle Pfeiffer - Louanne Johnson ( leszerelt katona)
Rebecca De Mornay - Helen McCaffrey tûzoltó feleség (Kurt Russel volt a férje)
Simmone MacKinnon - Stephanie McLoed
Louis Caire Clark - Maggie Scott ( ausztrál kietlen vidékén mûködtet egy utazási irodát és egy motelt.)
Milla Jovovich - Leeloo
Asia Argento - Yelena
Nana Visitor - Dr. Elisabeth Renfro egy titkos kormányzati labor kemény és a céljait bármi áron elérõ igazgatója.
Lola - Cápamese. Na ki volt az eredeti hang?
Ezek nem igen vinnyogós karaktereknek tûnnek. Filmcímeket és a sorozatokat találd ki.
Szerintem sokan azért mondják , hogy a régebbi szinkronok jobbak, mint az újak, mert akkor nem volt internet és így nem tudták megnézni eredetibe.
Vegyünk példákat: Bud Spencer emlékszel az eredeti hangjára ? Összetudtad hasonlítani a szinkronnal. Én utáltam
feliratosan nézni a filmjeit.
Alain Delon hangjához szerinted ki illet volna? stb.
Színmûvésznõ. Testvére: Orosz Anna színésznõ. Két évig logopédiát tanult a Gyógypedagógiai Fõiskolán, majd a Nemzeti Színház stúdiójának növendéke volt. Pályáját amatõr színjátszóként kezdte. 1986-ban végezte el a Színiakadémiát, és a Madách Színház tagja lett. 1987 és 1990 között a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színházban játszott. 1990-1991 között a József Attila Színház mûvésznõje volt. 1991-tõl szabadfoglalkozású mûvésznõ. Drámai hõsnõket, naivákat egyaránt sikerrel alakít. Jelenleg a Budaörsi Játékszín társulatának tagja.
Orosz Helga pedig régi motoros.
Szerintem ugyanolyan jó színésznõ, mint Ashley Judd .( nem csak hangja tette színészé õket)
Niquist 2012 ápr. 19. - 20:22:17
(30/58)
Elnézést, de 'newsees'-nek szántam az elõzõt!
Niquist 2012 ápr. 19. - 20:20:54 Előzmény aggodalmas
(29/58)
Legalább még 77-szer fogják ismételni, de 99-ben talán fogadnék! (Különben nem veszítettél, alig történik valami.) :)
newsees 2012 ápr. 19. - 15:34:43
(27/58)
Ha valaki látta az 5. részt elmesélné nekem? Lemaradtam róla és pont az izgalmas résznél volt vége a 4. résznek.
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 18. - 17:34:39
(26/58)
Azt még elfogadnám, ha egy-egy karakter szinkronhangja lenne ennyire tré,
de, hogy olyanok bukkanjanak elõ a (méltán elfeledésre jelölt!) akciós
szinkronhang-kínálatból, mint harsányi "tehetségkutató kommunikációs
készségfejlesztõ stúdiós" gábor (be szép is olyan tulajdonságokkal
foglalkozni, amelyekkel minket sem kényeztetett a sors! ;-) vagy
például pusztaszerû "pumukli" kornél? Vagy a többek által is
felemlített fekete zoltán –– akinek kifejezetten erotikus
a hangja (értsd: kegyetlenül b@ssza a fülünket... ;-)))

Szóval a szinkron tragédia, de a sorozat talán (eddig)
még nem komédia, csak egy indokolatlanul dramatizált,
kiszámítható egyszernézõs hírszerzõs-akciós valami.

Angol hangsávval azért még értékelhetõ. ;-)
oldbone 2012 ápr. 15. - 20:18:44
(25/58)
Úgy tûnik, az AXN ebbõl nem csinál problémát, de legalább a port.hu aktualizálhatná a mûsorokat, nem lenne nehéz, csak kis odafigyelés kellene. „A cég”-re kapcsoltam be 20:00-kor, ami úgy látszik kedden 23:00-kor lesz. Akkor most már ezt végignézem: ki tudja, mikor bukkan megint elõ ez a rész. Ugye milyen jó, ha kis országunk médiájának minimum 2/3-a külföldi kézben van? :D
zsu_zsanna 2012 ápr. 15. - 19:10:41 Előzmény oldbone
(24/58)
Mûsor változás történt?Vagy én maradtam le valamirõl?
yvy 2012 ápr. 15. - 19:08:06
(23/58)
tök jó, hogy Dr House van helyette
oldbone 2012 ápr. 12. - 15:13:24
(22/58)
Hát valóban A.J. nem egy tipikus CIA ügynöktípus. Egyébként miért „amerikai-cseh drámasorozat”? Talán mert van benne pár cseh epizódszereplõ, és nagy részét Prágában forgathatták?
batagy 2012 ápr. 11. - 22:02:57 Előzmény tanhu
(21/58)
Na ez így van! Nagyon jót mulattam az írásodon, de az a szomorú igazság, hogy igaz.
Eerika 2012 ápr. 10. - 16:44:51
(20/58)
Nagyon rossz A.J. szinkronja! Ez nem tûnt fel a stúdióban? Teljesen tönkretették ezzel a sorozatot.
szirgabor 2012 ápr. 09. - 20:42:22 Előzmény tanhu
(19/58)
A bölcs Manitu szólt belõled