borkasztik 2010 nov. 16. - 08:46:49
(27/87)
A Mission Impassible sorozatból az elsõ és a 3. részt szeretem! Számomra ez nagyon kilóg a sorozatból! Ez rész nekem unalmas! Nyomába se ér a másik két résznek! De már mondjuk rég láttam, de ilyen benyomást keltett bennem ez a rész.
dremphex 2010 szept. 16. - 20:25:09
(26/87)
Tévedtem.. elnézést.. az elõzõ hozzászólásom törölném, ha tudnám.
dremphex 2010 szept. 16. - 20:18:27
(25/87)
Régi klasszikus, de a mai napig megnézném bármely elérhetõ csatornán, ha vetítenék :)
SPOILER // Azért az egyik "kedvenc" jelenet még mindig az, amikor a vége felé hasít a fekete(?) dupla kereklámpás túramotorral, vágás, hirtelen egy tûzpiros gyorsasági motoron ül, vágás, aztán megint a kereklámpáson... ez a film azért tényleg össze volt rakva a maga idejében, de ez az orbitális baki azért viccessé is teszi, pedig nem annak szánták." SPOILER VÉGE
kybuck 2010 jan. 03. - 02:07:23
(24/87)
Az a baj, hogy ez a film sem más, mint a(z általam utált) nagyképû Tom Cruise (ön)reklámja, bárki bármit mond! Ez látszik mindenhonnan, minden más, a történet is csak halványabb lehet ennél a momentumnál!
SPOILER Elég az elsõ jelenetre gondolni: a srác mászik egy sziklán, kötél nélkül persze mert úgy macsóbb, aztán alig feltûnõen feltûnik egy helikopter, hogy kilõjön egy napszemüveget(!) a titkos infóval(!) ugye, mert az is milyen menõ, a kazi, de már a disc sem az, de napszemüvegbõl megtudni az aktuális feladatot az nagyon trendi, meg el lehet frankón dobni, mielõtt látványosan felrobban! Királyság! Meg hát amúgy is nyilván ilyen "diszkréten" küldözgetik az ilyen infókat!:) SPOILER VÉGE
Már ez a jelenetsor elõrevetíti, hogy az egész film ilyen, minden Cruise "coolsága" alá van rendelve, a többi, a hitelesség is igazából másodlagos, nem fontos! Aki tehát netán a korábbi, sorozatos emlékekre apellálva, egy valódi ügyfelderítést vár jobb ha felkészül, hogy itt olyat nem kap!
8/10
szinhazimado 2009 júl. 28. - 22:53:49 8/10
(23/87)
Én nagyon szeretem. A lassításokkal együtt, nem mellesleg izgalmas, a story. Vajon meg tudja akadájozni a virus elterjedését, mi történne, ha tényleg a gonosz kezébe kerülne... A fõszereplõt sajnáltam is a vége felé, eléggé önfeláldozó. Én csípem a rendezõt-John Woo-t, és be kell valljam ezt a részt azaz a 2.-õt láttam elõször, aztán az elsõ rész,és összeállt a kép, az elsõben ugyanis a társait mind megölik és ebben a részben, ugye már egyedül kell szembenéznie a küldetésével. A második rész jobb, érettebb szerintem. De ennek a filmnek is vannak nem mellékes kellékei: az a bizonyos küldetés, amit véghez kell vinni=el kell végezni, de meglehet, sõt a film címéhez ragaszkodva, hogy lehetetlen. Ez viszi elõre a történetet, tele izgalmas jelenetekkel, akcióval. Ahogy vezet a rendezés, viszi elõre a történéseket, na az az izgalma, hogy pontosabban fejezzem ki magam. A motoros rész tetszett. Birom, amikor az akcióhõsõket felruházzák mindenféle szuperképességekkel. A maszkos rés is jó, nem is húzogatják-le-föl... szerintem ez is érdekes. 8/'§

off: Az Ál/Arc meg zseniális (volt) ha már az is meg volt említve korábban itt a fórumon!
offtopic
sipka 2009 máj. 29. - 00:22:26
(22/87)
Azt hiszem ennek a képnek itt a helye :D
Igazi "Mission: Impossible 2" feeling!!!!
Optimum 2009 ápr. 16. - 23:48:23
(21/87)
Hát ez tök bugyuta film. Azt hittem izgis lesz.
Ezt is a sztyupid amerikaiaknak készítették. És nem az európai piacra.
robidusin 2009 ápr. 16. - 21:59:08
(20/87)
Igaz, melóssal kiszúrva!!!!
southwind 2009 ápr. 16. - 20:08:59
(19/87)
hat ezt se koll mognezni, minthogy 10kor kezdodik
robidusin 2009 ápr. 16. - 17:10:43
(18/87)
Ugyan miket irkálnának, hülyeséget!!! Szeretik õk ezt a filmet, de tudod pancserok alapból vannak!!!
Egyébiránt meg ha nem, hát na bumm, kit érdekel?? Õk csak nézzék azt a zsibbadt fejû Joshi Bharatot!
Itt egy kép, sugárzik a bambaság a tekintetébõl, na akkor ez való nektek!!! Lámák!!!

[img]http://images.netbag.hu/20090416/17100050777.jpg[/img]

Hát nem babba?? Na, õszintén?!
7/10
*Abby* 2009 ápr. 16. - 13:33:24 7/10
(17/87)
Én is láttam már a filmet...nem olyan hû de nagy szám de egyszer kétszer meg lehet nézni!
10/10
gabit 2009 ápr. 16. - 11:45:37 10/10
(16/87)
Nahát, miket írtok? Én nagyon szeretem ezt a filmet,szórakoztat,szívesen megnézem újra.
2/10
Gabriella54 2009 ápr. 16. - 10:32:19 2/10
(15/87)
Ha nem játszana benne Brendan Gleeson, még a nullánál is kevesebbet érdemelne!
Íme bizonysága annak, hogy lehet egy remek tv-sorozatból ócska filmet csinálni...ami persze nem utolsósorban T.C. hibája!
10/10
erdling 2009 jan. 18. - 11:44:46 10/10
(14/87)
biztosan nagyon igénytelen vagyok, de ezt a filmet, ahogy az elsõ részét is, elsõsorban a látványa, semmint a lehetséges mondanivalója miatt néztem meg. és elégedett voltam.

számomra ez a tomb raider, james bond, szállító, charley angyalai meg hasonlók kategória. idealizált karakterek, giccses vagy látványos jelenetek, pörgõs akciók, minimális (többnyire bárgyú) mesére építve. mi kell több? :)
6/10
afcajax 2008 júl. 27. - 10:46:27 6/10
(13/87)
Kirázz a hideg john woo stilusátol.Azokra a lassitott jelnetekre gondolok pl.Ezis egy sima tipikus unalmas akció film lett ahol csak az akció jeleneteken van a hangsúly.
6/10
akosd 2008 ápr. 27. - 08:21:26 6/10
(12/87)
Terminator 2., Star Wars V., A Gyûrûk Ura II., ez csak néhány film, ahol a folytatás jobban sikerült az elsõ résznél. Ez a fehér holló ritkaságával azonosítható. DE ez a film még meg sem közelíti az elsõ részt. Semmilyen szempontból sem. Ahhoz képest ez elég gyenge. Ha vki csak ezt nézné meg az elsõ rész nelkül, akkor lehet, hogy egy kellemes élménye lesz, de ha az elsõt is láttad, ...
peca1000 2008 ápr. 26. - 22:42:50
(11/87)
Jó kis film ez! Csak Tom Cruise ne hülyült volna meg a szcientológiában, még ma is jó szinész lenne, és nem egy hisztis bigott, akivel lehetetlen már filmet forgatni. És a nõk akiket elzavart maga mellõl!!(Nicole Kidman, Katie Holmes). Kár érte..
BonFire 2008 ápr. 26. - 18:50:27
(10/87)
Csatlakozom. Akkor kezdõdik a probléma, amikor egy eredetileg tv sorozatból egész estés mozit akarnak csinálni, és vissza ugyanúgy. Nagyon kevés példa van rá, hogy sikeresnek bizonyulhat. A címrõl próbálják meg az összes létezõ bõrt lenyúzni, valamint az utolsó fillért is kifacsarni. Ugyanez a szindróma figyelhetõ meg, amikor egy sikeres filmnek eladják a jogait, attól kezdve bárki írhat ezzel a címmel rosszabbnál rosszabb könyveket, adaptációkat. Gondoljunk csak a Star Warsra, az Alienre, vagy a Predatorra. A PC-s játékokról már nem is beszélve. De a hab a tortán, amikor a kettõt uszítják össze! Freddy vs. Jason, vagy Alien vs. Predator. Ilyen hülyeségeket mindenki ki tud találni! Uhrin Benedek vs. Johann Sebastian Bach, vagy Darth Vader vs. Teréz Anya... a YouTube-on még elmegy, de ott nem is kívánja senki, hogy komolyan vegyük.
sandros5000 2008 ápr. 26. - 17:12:49
(9/87)
Véleményem szerint az összes rész vacak, unalmas és ostoba. Tom Cruise próbálja játszani a kemény ügynök fickót, de sajnos egyetlenegy másodpercre sem tud hiteles lenni, sõt inkább röhejes. Az elsõ részben a metrós helikopteres rész, a másodikban a motoros rész, annyirra rossz és hihtetlen hogy fizikai fájdalmat okozott.
TC és bandája, egy nagyon jó és régen sikeres sorozatot, tett totálisan tönkre, és formázta rá a kis dugaszra, teljesen tönkretették az egészet.
Bocs, de én az eredetin nõttem fel, és iszonyatosan tönkretették mindent amit a régibben szerettem.
StarWish 2007 máj. 08. - 23:31:45
(8/87)
Kezdem azzal, hogy már mind a hármat láttam (és ez volt a legjobb). A történet jó volt, szerintem. Valóban kicsit elhúzott, és túl csavart. Az akciók igazán John Woo-sak voltak, bár szerintem sem õ kellet volna. (Semmi bajom vele, csak nem az a mûfaj.) Thandie Newton-t nem értem, ebben a filmben nagyon szép, de amúgy... Összeségében Thandie, és az akciók miatt idõnként szívesen újra nézem.

Értékelés:
Történet: 5/10
Képivilág: 7/10
Akció: 9/10
Alakitás: 4/10
-------------------
Összegezve: 6,2 (IMDb: 5,7/10 ; 53,179 szavazat)