10/10
3000 2008 aug. 18. - 01:28:42 10/10
(67/147)
Szerintem egy ilyen tipusú filmet nem lehet ennél jobban megcsinálni.A kategóriájában nagyon jó!
Ami egy fos volt,az a 2. rész(szinte csak a látványra épült).
Karador 2008 júl. 10. - 23:31:54
(66/147)
Ez egy szar
5/10
bellatrix91 2008 jún. 20. - 16:26:40 5/10
(65/147)
Keveset mutatták benne Jonathan Rhys Meyers-t, Tom Cruise-t meg nem szeretem. :S Az a rész viszont tetszett, amikor Rómában voltak. :)
hmt88 2008 máj. 29. - 13:13:11
(64/147)
Egyébként Cruise jellegtelenségét kellõképp kiegyensúlyozza Hoffman és Fishburne villanásnyi, de remek játéka.
hmt88 2008 máj. 29. - 13:11:07
(63/147)
Hát én meglepõdtem. Nem hittem volna, de ez nem volt rossz! :) A 2. után felüdülés, az 1.-re meg már annyira nem emlékszem. XD De annak örültem, hogy inkább azt próbálták ezúttal alapnak tekinteni. Persze sablonos, de nézhetõ (mondjuk az a beszólás a tetõs résznél, h "tudtam, h sikerül" elég gáz... én is tudtam... XD). Remélem nem lesz 4., mert már ez is mázli, hogy csak ilyen jóra sikerült:)
norton15 2008 máj. 27. - 14:42:48
(62/147)
Hoppá.:DDD Ezek az amcsik.:D

Az volt a nagyon jó kérdés még Hoffmantól a filmben, akinél elvileg ott volt ez a Nyúlláb: Hol van a Nyúlláb?:DDDD Nem tudom, de szerintem ó ötlet lenne továbbfûzni így.
nil_nocere 2008 máj. 26. - 22:31:43
(61/147)
Jajj! Akkor lesz még M:I IV is?!?
A nyúlláb - egyébként - az amcsi néphagyomány szerint (mintha annak a nem egészen kétszáz éves "nép"-nek lehetnének egyáltalán "hagyományai"...) jószerencse hozó varázsszer.
Nem mindegy azonban, hogy milyen nyúl, melyik, mikor és hogyan megszerzett lábáról van szó....:)))
Mert ugyanis a nyúlláb csak akkor hozza a jószerencsét, ha:
1. az bal hátsó,
2. temetõben, ezüstgolyóval lõtt nyúlé,
3. amit újholdra vagy teliholdra esõ, esõs pénteken, esetleg 13-a pénteken lõttek vagy kaptak el és élve vágták le a lábát. (Na, tessék: a prûd amcsik még hagyományosan állatkínzók is!)

TC-nek mindenesetre sikerült beszereznie a megfelelõ nyúllábat, mert másként hogyan lenne magyarázható, hogy egy ilyen rémesen gány filmmel ekkorát kaszáljon valaki...
norton15 2008 máj. 26. - 20:03:13
(60/147)
Azt a Nyúlláb nevû cuccot az egész film alatt nem tudjuk meg, hogy mi.:D Tom Cruise fel is teszi a kérdést a végén, hogy mi az a Nyúlláb, erre a másik: "Majd elmondom, ha visszajöttél.":DD
Dantes 2008 máj. 26. - 19:52:40
(59/147)
A fennét....a Bond filmek nem veszik komolyan magukat...de itt..az elsõ rész az tényleg jó volt a második nagyom rossz ez meg...tiszta sablonos.

Nem azt várom a M:I harmadik részétõl ,hogy egy sablon halmaz legyen. Valami eredetiséget, valami pluszt, de semmi. Nekem ez nem elég hogy jó legyen.
sandros5000 2008 máj. 26. - 19:49:44 Előzmény zee944
(58/147)
Elõször az elsõ részt néztem úgy mint ha az eredeti sorozat szellemét vinné tovább, és az úgy is kezdõdött mint a sorozat, de utána meg ugy mindenki meghalt. Akkor egy kicsit azon csalódtam hogy nem ezt vártam, de akkor azt mondtam hogy rendben szakít a sorozattal. De most újra elõvették azokat a dolgokat amik a sorozatra jellemzõk voltak, és most nem tudom eldöneteni hogy mit akar, kicsit logikátlan. De ez az én hibám, a ragaszkodok az eredeti ötletekhez és nehezen tudok túllépni az ilyeneken, ez az én hibám.
A második részben, nem csak ketten vannak Ving Rhanes-sel, már nem emlékszem, max még egy pilóta volt, szóval az sem volt igazán egy csapat.
S rosszul fogalmaztam azt tudom miért szenved mert bomba van a fejében, amit elég könnyen fellõnek az agyába, hanem az a dolog amit ellopott az mi?? amiért mindenkit eszi a fene.
Hoffman viszont az egyik kedvenc színészem is miatta néztem õ nem okozott csalódást.
De az kicsit tényleg bosszantó hogy mindhárom részben van áruló, azért ennyirre ne legyük fantáziatlanok, olyan mintha elbliccelnék a forgantókönyvírók a munkát, csak átírják az elõzõt...
TC-t régen csak szimplán indiferesn volt számomra, most kezd átmenni az utálok kategóriába. Pedig én még akkor nõttem fel, amikor TC egész falas poszter (csak) szemei néztek a lányok szobáiban rám...hú néha rám hozták a frászt...
Dantes 2008 máj. 26. - 16:45:28
(57/147)
Nekem nem iagzán tetszett ez a film. Az elsõ része jó volt, a második pocsék, ez valamivel jobb.
De nem rég láttam a Bourne-filemket, azok sokkal jobbak.

Mission: Impossible III azért sem tetszett mert tele vol azösszes szokásos klisével, meg fölösleges túlzással.
norton15 2008 máj. 26. - 15:38:04
(56/147)
Philip Seymour-Hoffman a legjobb ebben a filmben. Tényleg egy zseni. A film is egész jó volt, pozitív csalódás volt a számomra, az akciójelenetek nagyon közeliek voltak, és így úgy éreztem, mintha én is ott lennék.

***SPOILER***

Kár, hogy mint minden filmben, a fõgonosz veszít...:(
7/10
efes 2008 máj. 26. - 15:26:45 7/10
(55/147)
Egy percig sem unatkoztam, Seymour Hoffman pedig zseni, punktum. Mûfajában abszolúte rendben van ez a film.
zee944 2008 máj. 26. - 12:24:51
(54/147)
Igen, Tom Cruise valószínûleg egy s*ggfej, de attól még a film nem feltétlenül rossz. Van benne pár baromság, de jó ötletek is, szerintem teljesen nézhetõ az akciófilmek között.

Én nem tudom, hogy tudod ezeket a filmeket úgy nézni, mint a tévésorozat folytatását, nekem ez majdnem olyan, mintha a Knight Rider Team-ben a Knight Rider-t keresnéd. Megvásárolták a nevet, és csináltak az eredetitõl annyira távol esõ filmet, hogy totálisan nem zavar az állítólagos rokonság, mivel nem érzem azt. Ugyanúgy, a színvonaltalan Star Wars-okat sem tudom az csodás eredeti trilógia elõzményének tekinteni.
Luke2135 2008 máj. 26. - 11:29:34
(53/147)
Sandros5000: Érdekesek a kifogásaid. A második részben nem válogatott össze csapatot? A csapattagok nem fedezték, támogatták, amikor kellett? (pl. a fegyverkereskedõ elrablásánál, kimenekítésnél, stb.) Nem tudjuk, mitõl szenvedett? Esetleg attól a bomba szerûségtõl, amit a fejébe ültettek, és amibe a tanítványa belehalt a film elején? (Mondjuk az érdekes volt, hogy a defibrillátor feltöltése 30 mp-ig tartott, mert Vészhelyzetben és Dr. Houseban azért rövidebb idõt vesz igénybe, de sebaj.)

Egyébként nagyszerû film, jobb, mint a második rész. Tegnap nézem meg elõször, és érdemes volt.
sandros5000 2008 máj. 25. - 23:36:46
(52/147)
Na megint nem kaptam semmit, csak kis mitugrász hõsködését.
Komolyan, most meg visszanyúl a Szupercsoporthoz, ahogy kezdõdött és ahogy csapatot rak össze, szétrombolja elõször az eredeti storyt, most meg visszanyúl. Elõször miatta forognak a sírjukban, most meg meg is gyalázza õket, ahogy nagymamám mondaná hogy nem sül ki a szeme.
De megint minek neki csapat, a kulimunkán kívül semmit sem csináltak, szinte csak statisztáltak a kis mitugrásznak. Valaki beleverhetné abba az ostoba fejébe, hogy egyenlõ tagú csoporttagok voltak az eredetiek.
Szerintem a story semmi, értelme nulla, tényleg nem tudjuk hogy miért szenved, a bevezetõ akciójelenet jó, utána egy nagy ratyi az egész, semmi igazán jó akció.
Mind a három részben volt áruló, szinte ugyanaz a story, és annyirra lerágott csont már, hogy már unom a nagyképû senkiknek dolgozni és mindig jön egy újabb bûnözõ duma, ez már annyirra unalmas és lejárt, mint az úttesten keresztbe forduló tartálykocsi, ha megúsznánk egy autóüldözést nélküle...
MI nem szól másról, mint a kis segdugasz nagyzási hobortjáról, márpedig van pénzem és én leszek a szuperügynök, s mindenkit leverek, mert ugye ezt minden kissrác elképzeli legalább egyszer, de nekik nincs pénzük hogy megvalósítsák ezt. S ugye tudjuk hogy milyen TC az életben, a kissebségi és egyéb frusztrációját a feleségén vezeti le, szinte uralkodik felette.
Az utolsó cserkész egy kulcsmondatát átszerkesztve, igen TC egy kur.. nagy hõs...
minimalista 2008 máj. 25. - 20:44:09
(51/147)
Ajaj,ezt elolvastam,megkövetlek Peter,bocsesz^^!
minimalista 2008 máj. 25. - 20:42:33
(50/147)
Lentebb Peter005 hozzászólása felett képtelen voltam elsiklani."Filmtöténeti alapmû"-eleve imádom ezt a kifejezést,de eme filmmel kapcsolatban egyszerûen felhozhatatlan!Mélyütés.
buba66 2008 máj. 25. - 20:31:17
(49/147)
Jééé, Morpheus is szerepel benne?? Na, jó film ez! :))
10/10
sparrow007 2008 máj. 25. - 20:24:58 10/10
(48/147)
Nem olyan rossz film ez gyerekek!