Egy inteligens ember 2006 jún. 21. - 23:01:22
(27/147)
Edit! Olyan aranyos vagy hogy ilyen nyíltan beszélsz arról hogy tetszik neked Laurence Fishburne.
Timke 2006 máj. 23. - 09:01:35
(26/147)
Tegnap este néztem meg, s azon tûnödtem, hogy a viszonylag rossz minõség, életkedvem miatt nem tetszett annyira, vagy tényleg egyszerûen átlagos volt. Nem rossz film, mert azért az akciókat jól megcsinálják (Vatikán pl.), de különösebben nem fogott meg, s volt idõm azon gondolkodni, hogy a feleségét játszó színésznõ mégsem Katie Holmes.
Megnézhetõs flm, de nem túl nagy durranás.
thotyka 2006 máj. 22. - 15:28:57 Előzmény Woody
(25/147)
Abszolút egyetértek. A film még az elõzetes várakozásaimat is alulmúlta. Egy film nem a folyamatos kameraváltásoktól meg vágásoktól lesz izgalmas. A jó zene sem elég. Tom Cruise abszolút lélekteken( pedig az elsõben mlg tetszett). Lehet, hogy nem kellett volna még egy bõrt lehúzni errõl a filmrõl, mert szeritnem határozottan idegesítõre sikerült. Cruise még mindig futkos egy hídon anélkül, h eltalálná 3 ember egy repülõbõl, de õ természetesen rögtön eltalálja. De ez csak egy dolog. A legrosszabbak a rendkívül sablonos és borzasztó béna párbeszédek. Figyeljétek csak meg!
10/10
Bru 2006 máj. 18. - 11:46:10 10/10
(24/147)
Hál'istennek h nem összeegyeztethetõ a korábbi részekkel!!! Nem bírtam volna ki mégegy azbeszt galambos opera szonettet!! Teljesen egyetértek goettchen beírásával. Valóban kiábrándító ha egy akciófilmre ülsz be és egy fószer terminátormuksósan öli halomra az embereket...
Arra már van Csáknoriszunk meg Vándámunk meg Sztívünszegálunk!! :DDDDDD
8/10
goettchen 2006 máj. 18. - 11:25:53 8/10
(23/147)
Igazából voltak pillanatok, amelyek tipikusan akciófilmekbe illõk, de annak örültem, hogy nem ugyanaz lett, mint a második rész, amelyben Tom Cruise annyira fasza gyerek, hogy nem tud megsérülni és gyolyóálló. Itt legalább sebezhetõ volt, nagy hibákat követ el. Szóval közelebb állt a valósághoz. Összegezve élvezhetõ és szerintem az trilógiából a legjobban ez sikerült. Nem csalódtam ezalkalommal, pedig pont ettõl félve ültem be rá!
Redfield 2006 máj. 18. - 09:01:24
(22/147)
Hát tényleg nem lett túl nagy film. A dráma szál amivel körülcsavarták, és megszorították, nem tett jót az akciónak, az elsõ óra után pedig a történet teljesen el van veszve, az egész a kicsivel a vége elõtt lévõ krízis-részhez van írva, hogy legyen egy út, ami elvisz odáig. Egyébként nagyon hatásos is lehetne, hiszen Cruise bácsi ezúttal nagy átéléssel próbál játszani, és végig szenvedi az egészet (Oscar díjra nem jelölöm, de tõle még ez is jó teljesítmény), viszont elfelejtik a készítõk, hogy egy okosnak tûnõ, de agyatlan pergõ lendületû és tûzbe hozó stílusú akciós-sorozat folytatását kellett volna megírni, és annak ellenére, hogy jobb a sztori, egyáltalán nem összeegyeztethetõ a korábbi részekkel.
Woody 2006 máj. 11. - 01:01:36
(21/147)
Szerintem a sorban ez volt a leggyengebb..
(akciofilmre ültünk be a moziba.. es hat az "akciobol"
ebbe a filmbe speciel nem sok jutott.. max 10 perc volt
ami hozta azt a hangulatot amit elvartam volna, a többi
csak sallang.. kb mint a kingkongba az elsö ora volt .. )

Meg valahogy nem jönnek be T.C. utobbi szerepei, hogy a sztory gyenge labakon all az meg hagyjan.. dehogy miert kell mindig ilyen lecsuszott / alkoholista / balf*sz / szerencsetlen / idiota szerepeket jatszania azt nem ertem meg.. ?! 8)
bocs ha ezzel valakinek beletapostam a lelki vilagaba de ez a film (is) annyira szanalmasra sikerült...

tovabbi szep napot!
athius 2006 máj. 10. - 18:38:54
(20/147)
Az elso resz jo volt, a 2. kabare, a 3. a ketto kozott valahol. En egyszer megneztem, de tobbszor nem fogom..
Mac 2006 máj. 10. - 11:32:34
(19/147)
Szerintem ez egy jó film!
Ajánlom mindenkinek!
Mindfuck 2006 máj. 08. - 10:19:30
(18/147)
Ok ebben maradunk:)
A bemutatóval kapcsolatban igazad lehet: talán túl magas elvárásokkal ültem már be a moziba.
10/10
Bru 2006 máj. 08. - 09:45:16 10/10
(17/147)
Elõször is Én köszi a pilot dolgot. Ezt tényleg nem tudtam. Amúgy meg én vagyok az inkogitós moderátora a port-nak és én szabom meg h ki mit és mennyit írhat! :DDD A korlátozásokat a bankszámlámra küldött "adományok" oldják fel. :D (A számról mélbe) Sztem maradhatnánk abban h nekem tetszett, neked meg nagyon nem tetszett a film. Végülis úgyse dulgunk se kiállni se tiltakozni a film ellen. Annyi elõnye már volt a fórumnak h bõvültek az ismereteim. :D Esetleg annyit tudnék ajánlani,h ne nézz olyan sokat bemutatót. :D Node majd az M:I:4 vagy 5...9...24...
Mindfuck 2006 máj. 08. - 08:15:41
(16/147)
Elõször is kösz szépen, hogy megmondod mennyit írjak és mirõl, szerintem ez egy fórum, ahova mindenki annyit és arról ír, amennyit és amirõl akar.
Aztán: pilotrésznek a sorozatok elsõ, nyitó epizódját szokták nevezni, mostmár akkor ezt is tudod. :D
A trailert mint mondtam láttam vagy 100-szor, és lehet, hogy 1-2 perc, de sok poént "lelõ" az akciókról. Szépen össze van rakva nem kétséges, fel is ültem neki. A shanghaji autós jelenetnél vérszegényebb autós üldözést én még nem láttam, nem is nagyon volt mit mutatni belõle a trailerben. Ellenben az "ugrásból" jó sokat láthattunk. Megjegyzem a shanghaji autós üldözés nagyobb része már a film elõtt letölthetõ volt hivatalosan közreadott klippként.
Az újraélvesztés jelenet a végén volt a hab a nyáltortán: majdnem pityeregtem;)
10/10
Bru 2006 máj. 07. - 19:54:24 10/10
(15/147)
Én is nagy Alias fun vagyok (mint ahogy már utaltam rá), de a "pilot" részt nem vágom. Talán Lost rajongó is vagy?? :D Sztem nem igazán hasonlítana a filmre a Lost sorozat nyitó epizódja. Szal ilyen címû Aliasról nem tudok...
"A végsõ leszámolás" nekem elment. Kimondottan tetszett a negatív hõs utcsó pillanata. A trailerre meg annyit (gondolom nem túl sok van) ,h a 30 másodperces gyorsvágásból te se azonosíthattál be túl sokat! Az egész bemutató 90 mp! Ennyit a 90%-ról. Én nem mondom a film megnézése elõtt megtekintettnek pl azt a Shaghaj-i kocsis jelenetet melybõl annyit láttunk a bemutatóba h TH "kifekszik" a kocsi ajtón. Ilyenkere nem érdemes kritikákat írni. Elég lett volna annyi h nekem nem jött be.
10/10
Bru 2006 máj. 07. - 19:20:23 10/10
(14/147)
Tévedsz! Mert ez így van! Annyi hiba van a filmben hogy csak 1X szabad csinálni. Mellkasi ökölcsapásnak hívják. Ha nincs a közelben defibrillátor és az illetõ frissen halálozott el. Ekkor egy jólirányzott erõs ütéssel sokkolhatjuk annyira a szivet h újból izomösszehúzódást érhetünk el azaz újból elindulhat a keringés. Olyan nagyot kell ütni h akár borda törést is eredményezhet.
Skaff 2006 máj. 07. - 12:22:11
(13/147)
Nah végre megnéztem a filmet és nekem nagyon tetszett a film,jobb is volt mint vártam,nyálas rész pedig tényleg nem volt benne csak annyiamennyi kifejezte az eggyüttlétüket a filmben.A fõgonosz szinészt pedig ugyan csak odateremtették mert teljesen a feje és és minden ahogy van nagyon jól ált neki az a szerep.Nekem adta a film szerintem osztó volt nagyon és nézze meg mindeki aki csak tudja!
Mindfuck 2006 máj. 07. - 12:07:46
(12/147)
úgy jön ide az Alias, hogy ugyanaz az csapat áll mögötte, mint emögött a film mögött: J.J. Abrams kreátor-rendezõ, Orci-Kurtzman írópáros, Michael Giacchino zeneszerzõ és még jópáran.
Mindfuck 2006 máj. 06. - 07:27:04
(11/147)
Mind2 filmet újranéztem elõtte, és történetesen Alias rajongó vagyok: megvan az összes elérhetõ része, úgyhogy asszem a véleményem megalapozott volt. A költséges Alias epizód megállapítás tényleg igaz, olyannyira, hogy a pilotrészt látjuk majdnem viszont a vásznon. Abrams nem tudott túllépni a TV filmes dramatúrgián. A végsõ leszámolás az egyik leghervasztóbb és akciótlanabb, amit valaha láttam. Csõd.
Aki pedig a trailerre (láttam kb 100-szor annyira érdekelt a film) izgul: vigyázat az akciók 90%-a (ami a filmben elosztva nem sok) benne van!;)
Megyek megnézek egy 24-et vagy egy Aliast..
10/10
Bru 2006 máj. 05. - 21:58:07 10/10
(10/147)
No, há hé má!!! Ebben nyál?? Szeretném ha minden film csak ennyire lenne nyálas!! :DD Mindfuck, te nem láttad a második részt? Nem tudom h te mire alapoztad a kijelentésed ,de sztem akkor nézdmeg mind a 3 részt újból! A kettõbe beleeröltetett nyálkupac élvezehetlenné tette az egész giccses eksön áradatát a nyálkirály Woo-nak. Nekem eddig ez a rész teteszett a legjobban. Számomra sok ötletes húzás és nagyon ügyesen megtervezett akciók voltak a filmben. Én nem csalódtan. Harmadik lehúzott bõrnek tökéletes a M:I tárházba! Nekem olyan volt mint egy költséges Alias mozi. [Micsoda véletlen :)) ] És mi az Aliast is szeressük! ;-)
Skaff 2006 máj. 05. - 13:16:32
(9/147)
Akkor is megnézem a moziban ,mert a reklámja egyszerüen mindent vert ,és szerintem akkor a film sem lehet olyan szar pláne hogy az egy meg a kettõ nagyon osztó film volt :)
Mindfuck 2006 máj. 05. - 07:08:41
(8/147)
Pokolian elcseszték ezt a filmet. Több a nyál benne, mint az elsõ két részben együtt + röhejes jelenetek tömkelege. Ha meg akarod kímélni magad egy nagy csalódástól nézd meg DVD-n.