szookedorina 2018 aug. 04. - 20:03:31 Előzmény Smonika
(8/88)
Én is szeretem nagyon ezt a sorozatot, de sajnos ebben az évben a költségvetésembe a szórakozásra félretett pénzemből már nem fér bele. :-(
Az idén nagyon jó filmek vannak a moziban, Jurassik (nagy kedvenc ha rossz akkor is kihagyhatatlan), Marvel filmek, Han Solo.
És még jön a VENOM ami szintén kihagyhatatlan és a Predátor sorozat ami még mindig nagy siker akár az Alien vagy a Terminátor sorozat.
Bigpapa 2018 aug. 04. - 13:20:30
(7/88)
Nekünk nagyon tetszett! :) Sajnos az elején kitaláltam, ki a hunyó,de ez nem vágta haza a film élményt. Baromira szeretem, hogy Tom Cruise bevállalja ezeket az akciójeleneteket, tehát motorozik, tetőn ugrik, ejtőernyőzik, helikoptert vezet. Anno ezért is szerettem a Jackie Chan filmeket és a Belmondo filmjeit. Végre egy rendező, aki nem green screen előtt, stúdióban veszi fel az akció jeleneteket, hanem tényleg autóban, motoron és helikopteren száguldanak a szereplők. Sokkal élvezetesebb így a film,mert még a hihetetlen részt is jobban lenyeled, mint amikor tudod, hogy Pl: Dwayne Johnson egy fél méteres "szakadék fölött ugrik át, egy habszivacs toronyba, ami nem lángol :)
SPOILER

A wc-s jelenet, az a bunyó, szerintem zseniálisan jó. Az ázsiai faszi brutális, ahogy ezt a két fószert péppé veri. A Fehér Özvegy (Vanessa Kirby) olyan szexi ezzel a kis flegma fejével :) Azt nem tudom, figyeltétek e, de ő MAX (Vanessa Redgrave) lánya, aki a Mission Impossible első részében az ügynöklistát akarta megkapni.Végig vártam, hogy Ethan benyögi : amúgy anyád is megvolt :D :D , amikor te 8 éves voltál :) Jeremy Renner-t kicsit hiányoltam, na de megkaptuk a gonosz Supermant :D Alec Baldwin sokat fogyott, most nagyon jól állt neki a szerep, nagyon sajnálom, hogy megölték. Kicsit hiányoltam az "apostolokat" mert néha feltűntek emberek, akiket lelőttek,de igazából az apostolok dolog nem lett megoldva, gondolom, ezt a 7. részben elvarrják. Annak örülök, hogy lezárták a Julia szálat, így jobban lehet tekerni a Ilsa sztorit majd.

SPOILER VÉGE

Aki szereti ezt a sorozatot, annak nem okoz csalódást, mert nem laposodott el,mint oly sok másik folytatás. Nagyon jó lenne, ha jönne egy 7. rész is. Mi nagyon jól szórakoztunk rajta. Amit vártam, azt teljesítette maximálisan.

10/10

Ez egy werkfilm, hogyan készültek az akciójelenetek :)
https://www.youtube.com/watch?v=A4OYdWtyClg
9/10
Smonika 2018 aug. 03. - 16:09:56 9/10 Előzmény mummy1
(6/88)
Ebben reménykedtem :) Imádom a MI filmeket és Tom Cruise-t, a lehúzó kritika sem érdekelne.
A trailert nem néztem, meg, tehát én valóan meg fogok lepődni :D
1/10
mummy1 2018 júl. 30. - 21:29:10 1/10
(5/88)
10/10
DireStraits 2018 júl. 27. - 14:10:39 10/10
(4/88)
Azt hittem, az MI3 után egyre gagyibb lesz ez a franchise, de vmi eszméletlen nagyot hoznak ki belőle, főleg amióta McQuarrie rendezi. Ez a rész ígérkezik a legjobbnak eddig.
IWantSunshine 2018 júl. 26. - 16:04:13
(3/88)
Nekem tetszett, akarcsak a korabbi reszek, van benne nehany egesz jo csavar is, meg persze sok action :-) 3D is egesz jol sikerult. Szoval egyszer mindenkepp erdemes megnezni moziban.
MaZsola_Megmondja 2018 júl. 17. - 16:26:47
(2/88)
... nagy siker a Rambo 40.
10/10
Bruce2000 2017 máj. 28. - 16:44:31 10/10
(1/88)
A Mission: Impossible 10 mikor lesz ????? :)))))