kvik222 2018 aug. 13. - 17:13:44
(28/88)
Nem tudom, mit művelt a forgalmazó (vagy ki??), de ilyen vállalhatatlanul rossz képminőséget nem láttam moziban. De otthon sem. A rongyosra nézett VHS kazettákra emlékeztetett. A film közben azon gondolkoztam, hogy reklamálok, de mire vége lett (hosszú volt!), más fontos teendők akadtak.
Nem csak a sötét, de a nappali fényben forgatott jelenetek is leírhatatlan mértékű zajjal voltak terheltek. A feliratok, a filmvégi animációk tökéletesek voltak, ezért nem hiszem, hogy a mozi technikai hibája lenne. (CC Allee, 2-es terem)
Másnak is feltűnt?
lng 2018 aug. 13. - 13:31:50
(27/88)
Jeremy Renner figurajaval egyebkent mi lett?
lng 2018 aug. 13. - 13:28:45
(26/88)
Ez a film valami brutal lett, en sokkal jobban szeretem a kidolgozott sztorit, es az akcio filmektol ne mszoktam elajulni. De ez valami nagyon brutalul meg lett csinalni, vegig porog az egesz. A vegen a helikopteres resz tok jol meg lett csinalnva ahhoz kepest hogy az ilyenek kb mindig elgagyizzak. Rebecca Fergusson nagyon jol mutat megint. Tom Cruise meg egy allat akin nem fog az ido.

Ennek hatasara megneztem a ghost protocolt es attol nem voltam elajulva.
lng 2018 aug. 13. - 13:26:12 Előzmény pitbear
(25/88)
En IMAXben neztem es es jo volt a minoseg.
8/10
[en] 2018 aug. 12. - 23:30:29 8/10
(24/88)
Elképesztő tempo, minimális szünetek a porgos akciók között amibol van boven, hisz 146perc a jatekido. Reszemrol egy pillanatig nem volt unalmas a sztori, bar Ms Ferguson utlegelos jelenetei lassan egy ksptafak a Mortal Combat ota - ettol meg az egesz jol all neki. A meseszeruseg pedig alap, hisz a mission impossible - az ellenseg meg orok, csak epp a neve mas.

8/10
offtopic
pitbear 2018 aug. 12. - 22:06:35
(23/88)
Ha így haladunk a következő részben Cruise a New Yorki metroalagútban fog metroszerelvények között helikopterrel szlalomozni, mely végén frontálisan ütközik az egyikkel 300 km/h sebességgel. Ezt követően kiszáll a lezuhant helikopterből karatezik egyet a metro terrorista vezetőjével, akit egy jól sikerült tarkóütéssel leterít. No ilyen forgatókönyvet én is tudok írni.
szookedorina 2018 aug. 12. - 19:21:16 Előzmény MaZsola_Megmondja
(22/88)
A macskás, a sampon, az ízületi panaszok, égő....., a stb a tv-ben.
Így hirtelen a Rambo-ról nem ugrik be reklám.
szookedorina 2018 aug. 11. - 18:50:04 Előzmény pitbear
(21/88)
Esélytelenek nyugalmával (szórakozás, lehet is még valami).
Aki kimarad az lemarad, aki ott van az számít.

A kőkorszaknak nem azért lett vége, mert elfogyott a kő, hanem mert új technológiák jelentek meg.
szookedorina 2018 aug. 11. - 16:48:06 Előzmény konyhafönök
(20/88)
"bámulatos" Nekiugrott a falnak ezzel a teljesítményével felborította az egész stáb éves programját. Olvastam, hogy van aki ezért csúszott le fontos, jól jövedelmező munkáról. Azért a rendezője biztos figyelmeztette, hogy ne a forgatáson gyakorolja be a feladatokat!
pitbear 2018 aug. 11. - 09:18:29 Előzmény IWantSunshine
(19/88)
Én sima 3d ben néztem, nem voltam elájulva. Az otthoni full hd felbontású tévém képének a minősége jobb. Néha homályos a kép. Biztos velem van a baj, mert mostanában imaxbe jártam, és megszoktam azt a minőséget. A másik ami még nem tetszett, az a mérhetetlen sok villódzás, fényjáték. Állítólag ez a producer J. J. Abrams mániája, aki már a Star Trek 1 ben is ezzel szarakodott, elvakítva ezzel néhány néző szórakozását.
pitbear 2018 aug. 11. - 09:07:30 Előzmény Kovács kolléga
(18/88)
Egyetértek. A 4-5 részek jobbak.
pitbear 2018 aug. 11. - 09:04:01
(17/88)
SPOILER! Nekem a Fantom protokoll jobban tetszett, de egyébként mind a 6 rész jó. Ez a mostani egy kicsit már erőltetett, főleg a vége izzadságszagú, túl sok az akciójelenet és a sima verekedés, futkározás, kevés a humor, pegg nem brillírozik annyira. A történet túl bonyolult. Kevés az eredeti ötlet, technikai kütyü, inkább az arccserére álltak rá, ami már unalmas. Sok a hihetetlen esemény( pl. zuhanás helikopterrel amit túlélnek, pont egy sima 200 négyzetméteres sziklára esik mindkét gép a himalájában, vagy kétszázzal átszáguld szlalomozva Párizsban egy motorral a sűrű keresztforgalomban) Nem kellene ennyire erőltetni, az eddigi részek is tökéletesek voltak.
10/10
konyhafönök 2018 aug. 08. - 22:41:48 10/10
(16/88)
Szerintem a sorozat legjobb része. 10/10. Tom Cruise teljesítménye bámulatos.
Kovács kolléga 2018 aug. 06. - 19:27:58
(15/88)
Megnéztem a filmet és egyelőre úgy látom, hogy az áradozó kritikák nem teljesen megalapozottak. A thriller-szál túl van bonyolítva, ráadásul nagyon sok a terjengős párbeszéd, ami megtöri a film lendületét. Ethan Hunt, mint drámai hős nem igazán működik, mert a személyes motivációi helyenként olyanok, mintha egy úttörőmozgalomról szóló szovjet propagandafilmből vették volna.
Ugyanakkor a látványvilág és az akciójeleneket eszméletlenül jók, és összességében a színészekre sem lehet panasz (bár szerintem Ving Rhames erősen kilóg a sorból, mert ezzel a hájas fejjel már nem lenne szabad mozivászonra engedni, vagy ha mégis, akkor sokkal jobban meg kellene írni a szerepét).
Összességében szerintem egy fokkal gyengébb, mint a 4. és az 5. rész, de így is magasan veri az elmúlt évek egyéb akciófilmjeit.

8/10

Még egy gondolat: Jason Bourne a harmadik rész után kifulladt és érdektelenné vált, Jack Ryan pedig soha nem tudott igazán lendületbe jönni. Amennyiben az amerikaiak arra vágytak, hogy megfelelő választ adjanak a 007-es ügynökre, a spy-action-thriller műfaj Peléjére, azaz első számú viszonyítási alapjára, akkor egyértelműen Ethan Hunt lett a befutó.
8/10
UncleSam 2018 aug. 06. - 01:52:39 8/10
(14/88)
10/8
Marv78 2018 aug. 05. - 20:11:15
(13/88)
Nagyon tetszett, hozta amit vártam tőle, sőt... 10/10
8/10
sorozatneked.hu 2018 aug. 05. - 01:03:23 8/10
(12/88)
8/10

Egy erős nyolcas. Nagyon jó volt, akciódús, vicces, bár a történet nem volt valami nagy szám, de nem is ezért nézzük ezeket a filmeket. Tom Cruise visszakapta Rékasi hangját, aminek nagyon örültem. Sok akciójelenetet bevállal Tom, amiért le a kalappal előtte, de tényleg. Egyedül azt sajnálom, hogy egy helikopteres jelenetet kiszedtek belőle, ami a trailerben még benne volt. :(
szookedorina 2018 aug. 04. - 21:46:20 Előzmény rotta
(11/88)
Látod?! Rólunk csak a rendőrség tudja hány évesek vagyunk, ha igazoltat!
kybuck 2018 aug. 04. - 21:06:50
(10/88)
Aki kettőnél, na jó háromnál több kémfilmet látott már akár menet közben is kitalálhatja cselekményt, de talán nem is az egyedi történetek miatt néz az ember M:I filmeket, inkább a kaland miatt, amit viszont eddig Cruise magántetszelgése jellemzett, de itt végre sok más, korábbi karakternek is jut tisztességes játékidő, részben emiatt is lett ez az első M:I film, amit moziban néztem meg először. Összességében jól elszórakoztatott, minimum ezt a színvonalat érdemes tartani.
10/10
rotta 2018 aug. 04. - 20:47:21 10/10
(9/88)
Óriási volt a film,Tom Cruise előtt pedig le a kalappal!El sem hiszem,hogy 56 éves!Elképesztő!