7/10
VKP 2012 okt. 30. - 21:53:24 7/10
(176/216)
Szerintem a sorrend a következõ: 4, 1, 3, 2. A negyedik rész elég jó, az elsõ szerintem amikor megjelent szerintem jó volt, és nem voltak benne nagy túlzások. A harmadik rész a spontán dolgok miatt volt jó. A második rész szerintem nézhetetlen volt...
10/10
dominoizzy 2012 okt. 14. - 14:07:39 10/10
(175/216)
még csak 40 percnél járok, de idáig amit láttam látványilag meg maga a történet is tetszett. szóval nézem tovább. mondjuk lehet, hogy a film elõtt meg kellett volna nézni az elsõ 3 részét...
elõre adok 10/10.
filmolvasó 2012 okt. 10. - 18:02:00
(174/216)
Szuper film, tele jó jelenetekkel, néhol a poénok is ültek.
10 pont
9/10
borkasztik 2012 szept. 04. - 21:33:21 9/10 Előzmény M.Zs.F
(173/216)
Egyet értek. :) Nekem is az az érzésem hogy az elsõ olyan film sorozat aminél a többi rész egyre jobban tetszik. Imádom ezt a részt már annyiszor megnéztem.
Õszintén szólva nekem az elsõ is tetszett, egyedül talán a 2. érsz nem annyira, a többiek már annál inkább és ez nálam nagyon betalált. Plusz még jól is esett hogy Budapesten is volt helyszín ^^

Sokkal jobban bejön mint a JAmes Bond. Köszönöm a készítõknek ezt az élményt rég szórakoztam mostanában ilyen jól filmen.
9/10
M.Zs.F 2012 aug. 12. - 01:38:22 9/10
(172/216)
No ez már döfi, ebbe belehúztak rendesen. Szerintem az elsõ olyan sorozat ami egyre-egyre jobb lett. Igaz hogy a sztori már az elõzõ részben is kicsit gubancos volt, s itt is kellett eleget gondolkodni, de nagyon jót gyártottak most. A helycserés-jelenet tényleg marha jó benne, és hát hihetetlen mennyi mindent ki tudnak találni folyamatosan és újítani. Elsõ részre 4, másodikra 6, harmadikra 7,5 pontot adtam. Ez már bizony majdnem 9, azaz:

10/8,5
James Uram Benson Madame 2012 júl. 22. - 19:19:20
(171/216)
Többen írták, hogy Dubajnál kijött a tériszony - na, ez nálam is így volt 82 centis tv-nél. Úgyhogy a film elérte célját, tehát mûködik.

SPOLIER?
A kontaktlencse kamera hatalmas volt, mint ahogy az egész helycserés jelenet. A legnagyobb poen meg amikor NEM semmisíti meg magát az üzenet 5 mp-en belül, hanem rá kell segíteni :)
10/10
atlankis 2012 júl. 01. - 10:17:46 10/10
(170/216)
Nekem eddig egyik része sem tetszett igazán, de ez már igen! Szerintem a legjobb a 4-rész közül.
Sanyiqua 2012 jún. 14. - 21:42:33
(169/216)
Jeremy Renner rulez!
10/10
Mars (-..-)" 2012 jún. 03. - 22:50:08 10/10
(168/216)
Hihetetlenül jó film!
A legjobb a négy közül, ez pedig nagyon ritka! Én IMAX 3D-ben néztem meg, és fantasztikus volt! :) Fõleg a Dubai-s jelenetnél, sikítottam, nehogy lezuhanjon Tom! :D
Nagyon szeretem Tom Cruise-t, elképesztõ, hogy 49 évesen így néz ki..! Döbbenet! :)
Egyértelmûen 10 pontos a film:)
9/10
adelinn 2012 jún. 03. - 09:06:33 9/10
(167/216)
Nõi nézõként szeretnék hozzászólni a filmhez:
Ha már akciófilmet kell néznem a férjemet figyelembe véve,akkor ezt sokkal szívesebben választom ,mint a véresebb,
közönségesebb alkotásokat.(Lehet,hogy megbotránkoztató,de a Párizsból szeretettel-t 10 perc,és sokkal több ocsmány szó után befejeztem,számomra nem jelentett szórakozást .)
Pozitívum a végig feszesen tartott történet, tempó( bár nekem kissé hosszúnak tûnt egy-egy üldözési jelenet,de az
unalomig nem jutottam el).
A karaktereket nagyon jól hozták a színészek,az akciók érdekfeszítõre sikerültek.
Szerintem a történet is teljesen érthetõ volt,nem szeretem ha túlmagyarázzák a sztorit.
Szóval ideális akciófilm pároknak (persze,ha a hölgy intelligencia szintje meghaladja legalább a 100-t,különben
folyton megakad az események között,vagy ha bejön neki Tom Cruise ).
5/10
sawyerx 2012 máj. 23. - 21:03:47 5/10
(166/216)
lehet SPOILER

én is pár nap alatt néztem meg egyben a 4 filmet, nekem talán éppen ez tetszett a legjobban, bár a sorozaton kívülre tekintve túlzás. nagyot csalódtam a M:I filmekben, amennyire felfújták õket, annyira tucatfilmek effektekkel megspékelve, eltúlzott jelenetek, hihetetlen fordulatok, követhetetlenség.

az új részben pozitívum volt Josh Holloway karaktere, de azt nem értem, ha a LOSTban Dányi Krisztián volt az õ magyarhangja és tökéletesen megfelelt, itt miért a másik gyerekre erõltették rá, ha megcserélték volna a két hangot, sokkal "reálisabb" lett volna. a Budapesti dolog szintén tetszett, de kérdem én: HOGY KEZDHETNEK ÚGY EGY FILMET, MINT EZT?! Holloway rohan a budapesti pályaudvar tetején, leugrik, közben megfordul, kilõ két fickót, majd egy FELFÚJÓDÓ MATRACRA esik... mi a f*sz ez????? elõször azt hittem, valami gyakorlat az ügynökségénél, de nem. a többit meg nem is elemzem...

egyszer nézhetõ.

4/10
end33 2012 máj. 22. - 10:18:43
(165/216)
Napok alatt, egymás után néztem végig a négy filmet. Nekem ez a rész tetszett a legkevésbé!

Lassúság tekintetében az elsõ részre "hajaz". Kicsit "öreges" a tempó! Kevés az "elköltött pénz", azaz talán utazásra (a stáb utaztatására) ment a nagyrésze. (Mostanában divatos megoldás, - nincs is ezzel semmi baj, - szívesen nézem azokat a távoli helyeket, ahová nem juthatok el.) Az "idõzítések" tekintetében meg se közelíti a harmadik részt, szintúgy a rendezõi munkát tekintve sem. (A részletek..., a részleteken sokat spóroltak. Tervezik az 5.-ket, de a rendezõválasztást szerintem újra kéne gondolni.) A színészcsapat erõsen megosztó, nincs egy összehangolt társaság. Bár külön-külön általában véve jó teljesítményt nyújtanak. Idõnként "primadonnáznak". (Hozzáteszem, számomra mindegyik a "maga helyén" erõsen kedvelt.)

Szubjektív, de amikor "bejött" a toronymászás, az erõs tériszonyom kicsapta a biztosítékokat. - Jézus, és ha ezt még 3D-ben kellene néznem!!!! - Ez egyébként is erõsen "blõdli" szagú filmes megoldás. Végül nem utolsósorban, a film alatt végig éreztem, a "pénzkeresés" hangulatot. Nálam az abszolut favorit a 3. Az szinte hibátlan, "mestermû" akciófilm. Ha az a 10-es, akkor ez számomra csak 6 pontot ér.
7/10
hulk84 2012 máj. 20. - 22:35:58 7/10
(164/216)
Nekem jobban bejött, mint a 3, de az 1-el és a 2-vel szemben alulmaradt. Hát igen, én az erõsen vitatott, John Woo-féle õrülettel megáldott 2-t imádom, ez van :) Ennek ellenére ez a rész is állat volt, mindet szeretem, ez pedig egy 7/10-et ér nálam.
8/10
sly10 2012 máj. 20. - 15:58:40 8/10
(163/216)
Izgalmas végig pörgõs olyan aminek egy akció filmnek lenni kel. Kicsit sok volt mesebeli jelenet, de mindképpen jó szórakozást nyújtott a 2 óra simán észrevétlenül elszállt. Az is igaz, hogy nem egy korszak alkotó mû ami gondolkodó ejti a nézõt de nem is annak készült.
7/10
Ze74 2012 máj. 20. - 14:32:05 7/10
(162/216)
Talán volt olyan jó mint az elsõ rész,a 2-3-ra meg már nem is emlékszem.
7/10
Voldemort 2012 máj. 19. - 19:02:33 7/10
(161/216)
Én 10/7-re értékelem a filmet. Ez egy jó alkotás. Tom Cruise egyedül végig viszi a filmet, de a többi karakter is bejött. Méltó folytatás, biztos a következõ rész is. 693,054,071 millió dollárt hozott és 145 millió dollárból készült.
Mindenki nézze meg egyszer, aki megteheti. :)
Csonger 2012 máj. 19. - 18:33:11 Előzmény kybuck
(160/216)
Igazad van, feltûnõen nyomatják benne a BMW-ket, az egy szem Jettáról meg elöl-hátul leszedték a VW-emblémát, nehogy véletlenül is felismerhetõ legyen más autó. :)
kybuck 2012 máj. 13. - 01:51:16
(159/216)
Na, most, hogy kijött DVD-n megnéztem, és ahogy a mozibemutató idején is mondtam, pillanatig nem is bántam meg a döntésemet. A film nagyjából az volt amit vártam: látványos és hatásvadász iparosmunka. Amióta Tom "nemtetszikascientológiaakkorkapdbe" Cruise csinálja csak hálni jár a lélek az M:I-ba. Ami rögtön feltûnt, hogy fõhõsünk simán lever bárkit, bármit, vagy rázuhan bármire, karcolás nélkül megy tovább! Leüti a plexit, be...sza a fejét az ablakba vagy kocsiba, karolás nuku! Aranyos. Budapest kapott egy kis reklámot (meg egy fiktív templomot), ez jó volt, de ez csak egy kis közjáték volt, plusz a BMW most Huntékat traktálja a kocsijaival, miután távoli kollégája, James Bond már rájuk unt. Amúgy pozõrködés mindenütt, néha egy-egy poénnal, de összességében egyszer használatos darab ez is. A mozijegy ára mindenesetre tényleg kár lett volna érte.

Ami még nem tetszett, hogy egy betûvel sem emlékeztek meg a nemsokkal korábban elhunyt Peter Graves-re, valahogy úgy, hogy "Peter Graves emlékére", vagy valami. Ez lelketlen húzás volt, plusz Cruise soha az életben nem lesz olyan szimpatikus fickó.
7/10
Rahar 2012 máj. 11. - 23:46:11 7/10
(158/216)
Alapvetõen nekem tetszik a film, egyszer jó volt megnézni, de többször nem akarom. A színészek közül a nõi ügynök játéka több helyen nem tetszik, a többiek jók. A történet és a cselekményvezetés tetszik, bár az alaptörténetet kicsit elcsépeltnek tartom. Az akciójelenetek több helyen hiteltelenek, erre én igencsak allergiás vagyok. A képi megvalósítás, a kameraállások és mozgások, a vágások és a szinkron mind igényes. Összességében én egy viszonylag jó filmnek tartom. Aki szereti az akciófilmeket szerintem az tegyen vele egy próbát, ha nincsenek nagy elvárások, akkor nem lesz probléma :)
8/10
stomachh 2012 máj. 10. - 20:08:18 8/10
(157/216)
Nagyon tuti kis akciófilm, pörgõs, látványos. Bár fél órával rövdebbre is lehetett volna csinálni.
Azért örülök, hogy Tom Cruise-on már kezdenek látszódni az öregedés jelei. Nekem egy halványabb 8/10.