_Freddy_ 2016 jan. 03. - 16:53:03
(88/108)
Egész korrekt akciófilm volt, pörgött elejétõl a végéig, és olyan hatalmas bullshit-ek sem voltak benne. Többit mások leírták helyettem. 10/7
-csengõzoli-- 2015 dec. 23. - 23:26:07
(87/108)
Lehet én öregszem,de annyira sablonosak ezek a filmek,hogy már végig sem tudom nézni õket.
Kb. a 70.percnél ránéztem,hogy ebbõl még hátravan egy óra és feladtam,kikapcsoltam, baromira nem érdekelt.
7/10
Sadenal 2015 dec. 12. - 12:56:35 7/10
(86/108)
A Fantom protokoll jobban bejött, ebben voltak vicces és izgalmas részek is, de azért tényleg kissé gagyi már ez a sebezhetetlenség.


7/10
Findzs 2015 dec. 09. - 22:25:01
(85/108)
szokásos jó film tom tól
van benne pár hülyeség de bõven belefér kategória
7/10

spoiler
pl. nem lehetett fémet levinni a kártyacserénél
nem mondják már nekem hogy oxigénpalack csak fémbõl létezik
biztos van valamiféle kompozit anyagból is

meg kicsit sok volt a bmw
még a motorok is azok voltak
értem hogy reklám de attól még rakhattak volna bele pár egyéb kocsit vagy motort is
más filmekben is így van egyébként
spoiler
gilmour 2015 dec. 07. - 20:29:14
(84/108)
Csak feliratosan érdemes nézni, mert a szinkron nagyon pocsék!
kybuck 2015 nov. 29. - 17:50:14
(83/108)
Tedd házi õrizetbe a Rékasit a premier elõtti két hónapra, akkor talán összejön! :)
mck 2015 nov. 29. - 14:40:36
(82/108)
Kegyetlen idegesitõ volt az uj szinkronhang. Többször remélem nem fordul elõ. A film hozta a saját maga álltal felállított színvonalat a szokásos túlzásokkal eggyütt. Ha megtudod emészteni a realitás teljes hiányát akkor jól fogsz szórakozni.
kybuck 2015 nov. 29. - 04:31:23
(81/108)
A világot vagy a mûfajt természetesen nem váltja meg, de miután túltettük magunkat a szokásos, mondhatni sablonos Cruise-önreklámokon - melynek eklatáns példája ezúttal a pusztán hawaii inget viselõ, száguldó motorról földet feltörlõ, majd onnan (természetesen) karcolások nélkül(!) felkászálódó Hunt -, meg több egyéb mûfaji klisén, egy alapvetõen szórakoztató végterméket kapunk, én legalábbis most elõször éreztem azt M:I-filmnél, hogy fakszni nélkül szívesen megnézném újra a késõbbikben. Ehhez sokat ad a nõi fõhõs is, aki valóban végre méltó partnere Cruise-nak a korábbi, inkább csak statisztai téblábolásra kárhoztatott szereplõkhöz képest. Kicsit féltem a fumigáló hangú vélemények után, de alapvetõen tetszett a film, nota bene talán ez a rész sikerült eddig a legfogyaszthatóbbra.
8/10
Hellas 1903 2015 nov. 28. - 15:04:42 8/10
(80/108)
Hát ez gyenge közepesre sikeredett , rengeteg unalmas rész volt benne és túl hosszú volt !
5/10
stupek2 2015 nov. 27. - 19:58:07 5/10
(79/108)
Spiler
Megint megtapasztaltam, hogy a fõhõs gyorsabban fut, mint az utána kilõtt golyó, és bár egy szûk folyosón fut végig, ahol csak egyenesbe kell tartani a gépfegyvert, az ellenség mégsem találja el.
-Feltûnnek más filmekben már ismert jelenetek pld: autós üldözés lépcsõn, operaelõadás közben bérgyilkos, motoros üldözés (pld Piedone filmek, de azok is már koppintva vannak máshonnan)
Nagyon érdekes, amikor egy keverõpult a díszletet vezérli..
-Egy csavarhúzóval a legtitkosabb ajtót is ki lehet nyitni..
-Aztán ez az óriási szerver vízhûtés haláli! Hülyeség! Ahogy egy ember bele mehet,úgy egy madár, vagy hal is, bármilyen kosz belekerülhet. Üdvözlöm a kitalálóját de hülyeség!
-Ez a motoros buktatás meg aztánmár…. Pont kör alakban állnak fel a motorosok, senki sem elõbbre, sem hátrább, egyszerre ülnek fel a motorra… csak, mert jól fényképezhetõ, de az életben nincs ilyen.
-Nevetséges mikor a helikopter ajtajára oda van írva: EXIT , talán nehéz rájönni, hol a kilincs?
-Ez a motoros üldözés! Jól van fényképezve, a hang is jól van megcsinálva ebben a jelenetben, de amíg egyik pillanatban egy 4 sávos autópályán mennek, a másik pillanatban egy kettõ sávos hegyi szerpentinen. Valahogy nem jól lett összehozva az átmenet.
-megtudhatjuk, ha egy motoros nekiütközik a zárófalnak, akkor az felrobban.
-ha leelõzök egy autót, majd elesek motorral, utánam már nem jön senki..még a leelõzött autó is eltûnik.
-Megaztán üldöz egy nõt, de aztán mikor a nõ eléáll, a fõhõs annyira megijed, hogy elesik.
Ez nem az elsõ film, amikor kénytelen vagyok egy operaelõadást is végighallgatni –holott utálom- mert közben a színfalak mögött történnek a lényeges cselekmények!
Annyira össze-vissza van keverve a film cselekménye, hogy a közepén összezavarodtam, ki ügynök ki nem ki ellenség, ki nem.
Észrevettétek, hogy Tom Cruise mindig egy idegbeteg embert játszik?
Már nem tudom eldönteni vígjátékot, vagy akciófilmet látok!
7/10
Atis88 2015 nov. 25. - 20:39:39 7/10
(78/108)
Akciófilmnek teljesen rendben volt. Se több, se kevesebb. 7/10.
6/10
pihes 2015 nov. 25. - 16:11:34 6/10
(77/108)
A motoros üldözés volt egész jó. A többi, harmatgyenge...
Az elõzõ részek is, ezért nem tetszettek. A filmbõl, 1-1 kiragadott rész, ami tetszik.
wheeler146 2015 nov. 22. - 17:53:10
(76/108)
Nekem nem jött be. Ezek a MI filmek eddig mindig iszonyatos túlzásaikról, és szinte már költõi akciójeleneteikrõl voltak híresek. Hát ez most messze alul múlta ezt az elvárást. Az adatközpontos jelenetet kivéve egy teljesen hétköznapi akció film, az agyon unott fajtából. Akár a 80-as években is készülhetett volna, annyira sablonosak voltak az akciók. Ráadásul sztori gyakorlatilag totál nulla. A végsõ befejezés végképp annyira fantáziátlanra sikeredett, hogy manapság már a jóban-rosszban tv2-es sorozat is izgalmasabb tud lenni. Nekem dögunalmas volt. Csak azért néztem meg végig, mert unatkoztam itthon és nem volt egyéb dolgom.
8/10
pqrs 2015 nov. 22. - 14:50:20 8/10
(75/108)
Ez egy remek akciófilm, egyebet nem is kell várni tõle. Pontosan azt hozta, amit elvárok egy ilyen kaliberû filmtõl, úgymint látványos és nyaktörõ mutatványok, grandiózus szerverközpontba való betörés, szép tájak. Ha ezt tudja hozni, és a tetejébe még a karakterek is jobban ki vannak dolgozva, akkor már rögtön több, mint egy átlagos akciófilm. Egyedül a gonosz az, ami egy szimpla Cobra 11-es szõke bûnözõre emlékeztet, meg sem közelíti Philip Seymour Hoffman karakterét a 3. részbõl. Ám ennek ellenére engem sikerült elkápráztatnia, becsülöm Tom Cruise-t, hogy felkötteti magát egy repülõre is a film kedvéért, ugyanakkor rendezõ legyen a talpán, aki ezt képes nyugodtan végignézni. Szóval, tõlem kap egy erõs 8-ast... Egyszernézõsnek tökéletes, de lehet, hogy még elõveszem egy esõs délutánon... :)
Danergy 2015 nov. 22. - 14:20:45
(74/108)
Alapvetõen a film hozta amit kellett, persze a szokásos kis hollywood-i bukfencekkel, de ennél a filmnél már megszokott, hogy itt minden úgy jön ki ahogy annak ki kellett, mert a missziónak mindig sikerülnie kell és ezzel nincs is semmi baj.
Azoknak lehet ez rossz, akik úgy ülnek be a moziba, hogy realitást várnak minden percben és bevallom néha engem is kizökkent például, hogy TC a motoros esés utána karcolás nélkül megy tovább, vagy hogy sosem találja el egy golyó sem a fõhõsöket pedig több tárral lõnek rájuk egész közelrõl, vagy mikor felborultak a bömbivel és már ment feléjük pisztollyal a bérgyilkos, de nem is lõtt egybõl rájuk és érdekes módon nem vette észre, hogy közelit felé egy bazi nagy jármû ami mindjárt el fogja ütni...
Szóval ezektõl eltekintve egy abszolút élvezhetõ és magával ragadó mozi a maga megszokott sajátos realitásával és bájával, ami számomra az utóbbi részekben egyre ragyogóbbra sikerült. Nálam ez egy erõs 8-as lett, az elõzõ valamivel nekem is erõsebbnek tûnt, meg a helyszínek is érdekesebbek voltak ahol forgattak, de ez is hozta bõven amit kell, arról nem is beszélve, hogy M.I. filmekben ilyen gyönyörû és tehetséges nõt még nem láttam, mint most Tom oldalán és ha már ennyire elmélyedtek itt páran a Bond filmekben, hát ott is simán megállná a helyét és remélem látjuk még ütõs szerepekben.
k11zoltan 2015 okt. 11. - 11:23:03
(73/108)
Egynek elmegy.
Querelle 2015 szept. 28. - 20:40:20
(72/108)
Nem tudom, hogy csak nekem tûnik-e fel,de mintha színészi játék nagyon kevéske lenne ebben a filmben ?
7/10
Teddy Daniels 2015 szept. 13. - 20:36:41 7/10 Előzmény m3246
(71/108)
Rékasi Károlynak akkor volt a balesete, ezért kapott más hangot, én így értesültem.
7/10
m3246 2015 szept. 05. - 22:42:47 7/10
(70/108)
Az amcsiknak mindig minden kell :) most már simán kijelenthetõ, hogy csináltak magunknak egy saját James Bond-ot... erõsen amerikaira sikerült az tény... Mondjuk stílusában és minõségében még azért nagyon-nagyon messze van a Daniel Craig által fémjelzett Bond éra filmjeitõl... mindemellett nézhetõ, pop-corn akciófilm... Az akció jelenetek elég látványosak és jók, persze az ember mindig azt várná, hogy legyenek már élethûbbek-hihetõbbek. A kevesebb általában több. Például tök jó lenne, ha egyeztetnének egy gyorsasági motoros világbajnokkal, hogy ha tényleg a legdurvábban nyomja és annak veszem még a 110%-át, akkor az legyen a max... ne az amit a filmre visznek :) imádom, hogy egy fél béemvé szalonra való gépet össze kell törni... olyan részletkérdések, hogy azok hogyan állanak állandóan rendelkezésre igazából már fel sem merül az emberben, annyi szuperkütyü után amit mindig leakasztanak a semmibõl :) Paula Patton elvesztésébe én majdnem belebetegedtem, de az új lány is jelesre vizsgázott, igazán dögös! :) szóval jön a következõ rész... egész addig míg TC tud járni ez tuti folytatódni fog, hogy aztán mi lesz majd kiderül... nézõs de inkább töltsd majd le mint moziba fizess érte.. 7/10
ja TC-nek hogy-hogynem sikerült új szinkronhangot adni ami igen idegesítõ volt
7/10
Teddy Daniels 2015 szept. 03. - 11:07:35 7/10
(69/108)
Megnéztem moziban, nem volt rossz ez sem, de a 3-4 nekem nagyon bejött azok a részek jobbak voltak.