SmellslikeBULLSHIT 2010 jún. 17. - 17:42:06
(46/106)
Ez egy lassú tempójú film, ha belegondolunk, az életben sem történhet sokkal több minden, talán pont ez az életszerûség nem tetszett sokaknak.

Érdemes megnézni mindenképp.

Felhívnám a figyelmet a szervezett bûnözés „szentségtelen háromságra” (Gellért G.), a politikus-rendõr-gengszter tevékenységének összefonódására, amit gyönyörûen ábrázol a film, bár a politikus csak említés szintjén van jelen a filmben.
8/10
Atti19 2010 jún. 14. - 17:52:56 8/10
(45/106)
Szerintem sem olyan rossz. 7,5/10
Daddy 2010 jún. 14. - 17:44:22
(44/106)
Nem tudom mi a baja sok embernek itt a hozzászólások között ezzel a filmmel pedig nekem nagyon bejött és mindenkinek ajánlom persze aki félpercenként lövöldözést vár az inkább nézze meg újra a Rambot azzal sincs semmi gáz de ez nem az és kész!!
10/10
hernyo05 2010 jún. 12. - 00:22:41
(43/106)
"Nem ragasztott a fejére egy marék lucernát" hát ezen jót derültem :D
1/10
Andrew-R 2010 jún. 11. - 08:19:11 1/10
(42/106)
15 percig bírtam aztán feladtam. Ez a film egy rakás sz..r. Szerintem legtöbbünk azért néz filmeket hogy elvonatkoztassunk arról hogy milyen mocskos is a világ. De ha valaki mégis az életszagú filmeket kedveli sztem még annak is lehangolja a kedvét. Történet: 0 Látvány: 0 Vonalvezetés: 0 Inkább adták volna ki a Brooklyn mélyént DVD-n.

10/0
10/10
affarefatto 2010 jún. 10. - 07:13:04 10/10
(41/106)
Elnézést a hibáért.
10/10
affarefatto 2010 jún. 10. - 07:12:05 10/10
(40/106)
Én is azok közé tartozom, akiknek nagyon tetszett a film. Szerintem Cage nagyon komolyat alakít ebben benne. Azért azt hozzátenném, hogy szerintem sem moziba való, és amolyan "hangulatfilm".
6/10
Fenrir88 2010 jún. 10. - 00:20:34 6/10
(39/106)
Ez egy tipikusan olyan film amibe annyi mindent akartak belerakni, hogy a végén nem szól semmirõl sem (drogprobléma, korrupció, adosság, fogadások, a prosti barátnõ, a gyilkossági ügy stb stb stb... ) Egyszerûen nincs egy fõszál. Minden össze van dobálva a filmben. Mintha a rendezõ a hogyancsinaljunkjofilmet.hu-ról összeszedte volna az ötleteket. Szóval hiányzik az ízlés, ami a mértékletességgel jár. Pedig a hajnali mentõakció eléggé bejött a rendezõtõl.
Hááát Cage-rõl meg... szóval gondolták tökéletes lesz a drogos zsaru szerepére, elvégre aki eljátszotta a Las Vegas, végállomás "halálraiszommagamat" emberét az ezt is jól tudja majd nyomni. Hát nem... az 15 éve volt. Azóta az a helyzet, hogy 10 éve nem tud értékelhetõt felmutatni mint színész (talán kivéve a fegyvernepper) Az ebben a filmben nyújtott arcmimikai teljesítményét pedig, leginkább Stalonne anyáéhoz tudnám hasonlítani aki nem kicsit botoxolt az évtizedek alatt...
Seemann 2010 jún. 09. - 23:50:58
(38/106)
Nem tudom megérteni, hogy miért nem vállalja kopaszságát Cage, ahogy Bruce Willis vállalja, letolta a fejét és kész. Nem ragasztott a fejére egy marék lucernát, mint Cage... Basszus nincs a közelben valami nyomoronc sminkes aki felhívná rá a figyelmét hogy ez fejtetõre hajított fûcsomó nem igazán mûködik, sõt röhejes, mi töb b, k.rvasz.r?
mr.szabee 2010 jún. 09. - 19:27:36
(37/106)
Egy biztos, Nicolas Cage ebben a filmben mutatja meg igazán, tényleg egy színész. Jók voltak az eddigi filmjei is, csak mindig ugyanazt hozta...
8/10
Gyuri04 2010 jún. 09. - 16:28:58 8/10
(36/106)
Nagyon komoly film,rosszabbra számítottam.Cage-re illõ szerep!!
6/10
Atis88 2010 jún. 06. - 22:32:30 6/10
(35/106)
Szerintem aki ezt a filmet készítette az is be volt szívva a forgatás alatt...
kriszvandaar 2010 jún. 05. - 17:32:30 Előzmény spermophilus lateralis
(34/106)
bocs hogy tovabbtetezem az offolast , csak mar nem birtam megallni hogy ne elvezkedjek egy kicsit.
a sarkanyos mese sokkal jobb volt mint a patkany aki fozott,es a mocskos zsarunal is sokkal jobb volt.
noha nem ertettem hogy mi koze van a gyerek meseknek a south park fele tarsadalom kritikakhoz,te meg a nod ezt biztos jobban vagod.
mindenesetre nem ertem mi bajod van azzal hogy esetleg nehany taugh guys be ul egy ilyenre.azontul hogy semmi kozod hozza sem ertem hogy miert masokkal vagy elfoglalva.ha a nod ennyire nem foglal le, talán a masik nem vonz , nosza fedezd fel onmagad,hatha lehet meg sajat eleted
3/10
11messi87 2010 jún. 05. - 00:40:00 3/10
(33/106)
Nem olvastam el, csak 1-2 kommentet, de azok nem dicsérték a filmet, sõõõt...

Megnéztem, és azt kell mondjam: jóindulattal adtam rá 3 vagy 4 csillagot, mert a film egy kalap szart sem ér. Mindenkit eltanácsolok tõle, mert ez a film nem épít, hanem rombol. Ilyen a világ, igazi fertõ. Rossz volt nézni.

Dögunalom.
1/10
offtopic
Wolfeinstein22 2010 jún. 04. - 12:45:11 1/10 Előzmény Kumpirka
(32/106)
Egy 30 éves férfi, aki szellemi felsõbbrendûségét hirdeti egy narkós zsaruról szóló film megvédése kapcsán...valóban érdekes emberek fordulnak meg errefelé.
A világért sem akarom letörni az önbizalmadat cimbora, de hidd el, értékesebbek azok a "szakmunkás végzettségû, barátok közt-ön szocializálódott prolik", mint te magad vagy. Ha pedig már ilyen jelzõkkel illetsz másokat, legalább annyi büszkeség szorult volna beléd, te agyonmûvelt értelmiség, hogy felvállald a kommentárodat.
Annyit mindenesetre elértél, hogy figyelni fogom a hozzászólásaidat és az elsõ trágár megjegyzésedre kibannoltatlak innen, hogy csak úgy repülsz!
Ugyanez vonatkozik minden kedves IQ fighterre, aki a filmek elemzése helyett más érdembeli hozzászólók lejáratására fordítják energiájukat.
Kumpirka 2010 máj. 27. - 09:52:29
(31/106)
Ahogy látom megint beszabadult ide néhány barátok köztön szocializálódott, szakmunkás végzettségû panellakó proli, akik még egy Werner Herzog filmet sem képesek felfogni, mert agykapacitásuk kevés hozzá.

Csak annyit látnak belõle, hogy a fõhõs nem egy Bruce Willis-i szuperzsaru, nem csikorognak a kerekek, nem peregnek a géppisztolyok 3 percenként, számukra ez egyenlõ az unalmassal!

Komolyan mondom, az ilyen alulmûvelt senkiknek a kezét kellene levágni, hogy soha többet ne tudjanak írni ekkora baromságokat, mint amiket ide most le merészeltek.

Ja, és nyugodtan lehet válaszolni bármit, nem olvasom el!
1/10
Wolfeinstein22 2010 máj. 14. - 02:02:20 1/10
(30/106)
Sosem hittem volna, hogy egyszer eljön az a pillanat, amikor nézek egy Nicolas Cage filmet és minden egyes percben késztetést érzek, hogy kivegyem a dvd-t a lejátszóból és darabokra törjem. Nem tudnék pozitív elemet kiemelni, hacsak nem Eva Mendes szépségét (de ez sem a film, hanem a genetika és a sminkesek érdeme). Még a színészi játék is lapos volt, hogy csak egyet kiemeljek: egy normális csók nem csattan el a két híres színész között, csak egy-egy "no told ide az ajkaidat kisanyám" jelenet. Aki pedig azzal próbál meg magyarázkodni, hogy "igen, de értékelni kell a filmben, hogy életszerû": spoiler nélkül írom, hogy az egész film arról szól, Cage hogyan próbál meg mocskos úton drogot szerezni magának, hogy elõször csillapítsa hátfájását, aztán függõségét. Amerikában, ugyanúgy mint máshol ha nagyon akar az ember, problémamentesen tud drogot szerezni, hiszen valóban ilyen világban élünk. Ha pedig ezt elfogadjuk akkor Cage minden tette elveszti realitását (pl. rendõrségi raktárat próbálja megcsapolni). Kis költségvetés, gagyi operatõri munka, gagyi rendezés, rossz játék, szumma-szummárum 2 órányi dögunalom a film. 10/0
offtopic
Marcipáncica_ 2010 ápr. 20. - 11:40:54
(29/106)
off.
szia S.L.
nincs gondom mondatértelmezéssel (ellenben a másik topicon mûködõkkel), csak gondoltam megjegyzem hogy mielõtt véleményt alkotsz egy filmrõl látatlanban (merthogy alkottál) talán érdemes lenne megsasolnod hogy mirõl is van szó. az pedig hogy kinek mi számít értéknek... hááát..(biztos a gyermeteg szépre áhítozó lelkem teszi) egyre kevésbé vágyom brutál-realista alkotásokra. néha egy kedves történet többet ér, és jobbat tesz a világgal. persze ez erõs általánosítás, tudom én, meg minek is pofázok itt ilyeneket hisz egyáltalán nem a topic témája, és még csak nem is láttam a filmet, úgyhogy takarodok is innen a *ba....
csók
ON
offtopic
spermophilus lateralis 2010 ápr. 20. - 10:52:21 Előzmény Marcipáncica_
(28/106)
OFF
szia cica!

nem az a bajom, hogy megnézik, meg hogy örülnek neki, hanem az hogy csak az ilyet nézik meg és ez miatt mást meg nem hoznak hozzánk vidékre. ja meg különbözõ hülye nézettségi mutatók miatt kong a mozink.

nem is embert kritizáltam, vagy filmet, hanem jelenséget és genrét.

lehetett volna felõllem animációsba "anyám a hétfejû szörnyeteg" is antony perkinsel. de nem ez volt.

egyébként lejjebb már pontosan leírtam, mire gondoltam pontosan és szerintem, látszik is ha valaki értelmezi a hsz -emet, hogy mirõl beszélek.

nem akartalak esetleg a negatív kritikámmal... csak egy vélemény lehet igaz vagy nem és nézõpont kérdése!

na szia! :-D
ON
offtopic
Marcipáncica_ 2010 ápr. 19. - 11:12:33 Előzmény spermophilus lateralis
(27/106)
OFF

aranyos film, nemtom mi vele a bajod.
fõleg úgy hogy nem láttad? az a gond hogy 3D? vagy az hogy mese?
kár hogy egyes emberek rögtön leírnak valamit "csak úgyból", anélkül hogy tudnák egyáltalán mi az.

ON