1/10
Péter Chupi 2018 jún. 18. - 16:51:11 1/10
(159/199)
Tényleg attól modern egy család hogy szodomiták is vannak benne?
10/10
hegyi.tibor1 2018 márc. 31. - 19:17:56 10/10
(158/199)
Ez a remek vígjátéksorozat ismeretterjesztőnek is remek lenne. Hihetetlen bölcsességgel segiti a nézőt megismerni önmagát. Valódi szeretet, szerelem, barátság vidáman bemutatva. Sok embernek segíthet jobbá vállni a való életben.
1/10
offtopic
Kit Fisto 2017 dec. 05. - 20:33:38 1/10
(157/199)
Ezt is, mert a Dokikhoz szántam :)
Különben ennek a sorozatnak jobb lett volna az "Unalmas család" cím. Attól sem lenne vicces, de õszinte. ;)
1/10
offtopic
Kit Fisto 2017 dec. 05. - 20:28:02 1/10 Előzmény Kit Fisto
(156/199)
Elírtam, természetesen a fiatal fehér orvos az unszimpatikus. Ilyen fejjel mászkálni..
1/10
bacsi977 2017 nov. 26. - 07:16:43 1/10
(155/199)
A múltkor gondoltam, unalmamban megnézek belõle egy részt. Lehet, hogy az én humorérzékemmel van a gond, de ez miért vígjáték? Még egy apró kis mosoly sem hagyta el a számat, pedig két részt is végigszenvedtem.
1/10
offtopic
Kit Fisto 2017 nov. 12. - 15:38:53 1/10
(154/199)
Írtam már, hogy utálom? Ezt, a Szívem csücskeit (Az a fõszereplõ pasasról szól, a többi gyakorlatilag felesleges a sorozatba. Alig mutatják õket, állandóan az a pasas van és károg a reszelõs hangján.) , a Mike és Mollyt, (Ki néz egy csak kövéreket szerepeltetõ sorozatot?) (A kövérek? Nem elég nekik a tükör?) és persze a Dokikat. (Nagyon unszimpatikus az a fekete orvos, és a sorozat pályázhatna a legunalmasabb sorozat címre.) Ez pedig, egy homokosoknak való film. Valószínûleg azok is csinálták, ki csinálna heteróként ilyet? Na jó, talán a liberálisok. Egykutya. Csak egy-két gondolat: Nem csak a ferde hajlamot igyekszik népszerûsíteni, de még halálosan unalmas is. Nekem a "meleg" szó azt jelenti, hogy nem langyos, és nem forró. Nem mondok le errõl a szóról, illetve a normál jelentésérõl. Szerintem undorító hogy melegnek hívják magukat. Miért, mi milyenek vagyunk? Ha egy ember nem meleg, akkor halott. Ez az elnevezés nagyon gáz még rájuk nézve is. Homoszexuális, ez a hivatalos. Olyan nincs, hogy "homofób". Ha valamitõl természetadta módon irtózunk, az nem fóbia! Pl. betegségek, gyilkosság, mocsok miatti ellenérzésünk sem fóbia. Most ezek jutottak az eszembe, de lehet még jópár ilyen. A többi szexuális eltévelyedésre is igaz. Ha irtózom az állatosoktól, vagy a hullásoktól, végtermékesektõl, az is fóbia? Szerintem nem. Mert van, aki ezekkel szexel ám, és döngeti a mellét, hogy az teljesen természetes, és õ is fel akar vonulni. Meg házasodni, és örökbefogadni. Ezekhez képest akik az épületek, vagy fák felé vonzódnak, már szinte viccesek. Vegye el, fogadja örökbe ha haha. (hahaha) Õk legalább nem zavarnak másokat. Kivéve, ha a mi házunk az, vagy a mi diófánk. ☮
9/10
szepipiktor 2017 szept. 15. - 12:14:46 9/10
(153/199)
Figyelj te troll, sok másik kommentelõtõl elfogadom a kritikát, de tõled?
Érdemes visszanézni, az összes film összes fórumtartalmát, te mindenhol ott vagy, mindig, és folyamatosan a kommenteiddel akarod irányítani a beszélgetést.
Találtam nem egyet, ahol amikor jó a terefere, te beírsz egy ocsmány vélemény, majd lapokkal (sok idõvel késõbb) meg beírsz egy full ellentétest, amikor meg más a hangulat.
Te ugye nem vagy valós kommentelõ, hiszen láthatóan egy rejtett beépített valaki vagy.
Nem hiszem, hogy bármelyikünk véleménye lenne káros és nem egy kiadói beépített valakié, aki ostoba szórakozását éli ki abban, hogy mindenhol, mindenkibe beleköt, mindenhol korszakalkotó véleménye van.
Már az tenyérbemászó, hogy más véleményét te gúnyosan lekezeled, miközben fogalmad sincs mások tudásáról, információiról.
A tegéléd inkább a 444 és a 888 portálokon lehetne menõ, de nem egy kulturális fórumon.
Sajnálom, hogy az IQ-d arra sem volt elég, hogy az általam leírtakkal vitatkozz, azt cáfold.
Ez egy remek portál (volt), annak remek fórumát te folyamatosan szétcsapod, ahova sokan csak azért jövünk, mert egy aktuális filmrõl akarunk megtudni véleményeket. A tulajdonosoknak nem üzlet, ha elmennek az olvasók egy pszihopata troll miatt.
Szálj le rólam és akkor írj, ha megszólítalak, ha másnak írok, abba ne pofázz bele!
Quinn Mallory 2017 aug. 27. - 18:58:05 Előzmény lasvegas777
(152/199)
Azt hiszik ettõl realisztikus, pedig rohadtul béna!
Nmi26 2017 júl. 13. - 21:28:58
(151/199)
Barkley
user11 2017 júl. 13. - 19:05:13
(150/199)
Valamelyik rajongó tudna segíteni?
Gloriáék lakásában az egyik részben volt egy kutyaszobor inasnak felöltözve. Mi volt a neve? Köszi. (egy fogadásról van szó)
9/10
szepipiktor 2017 máj. 19. - 13:16:40 9/10
(149/199)
Döbbenetes végigolvasni a kommenteket! Ennyi zagyagyú alkot véleményt? Az alapvita, hogy melyik szinkron jó, rossz? Mert ugy életszerû, hogy a átlagnézõ rendelkezik az összes csatornával és napi szinten nézi az illegális forrásból az eredetit is. Igaz? ne azt nézd, a másik csatornát mert ott z a szinkronhang! Hát persze, majd elõfizetek egy csatornára vagy szolgáltatót váltok, hát persze. És ez a "ment nekem nem tetszik, mindenki hüje" konklúzió számtalan "kritikustól...
A kritizálók még azzal sincsenek tisztában, miért ilyen a vágás, a kameramozgás! Mert ez egy egyedi mûfaj! A kamu áldokumentum-sitcom! Erre csinálták a mi Munkaügyek sorozatunkat is.
És igen a fõ író, irányító Christoper Lloyd (és Steven Levitan)...
Nem vagyok mindentudó, megnéztem, mert kiváncsi lettem, ki követte le ezt a BETEGSÉGET! Ezt a 10/10-es BETEGSÉGET!
Na jó, évekig kerülgettem, nekem nem a tévé és a ostoba hollywoodi sorozatok szabályozzák az életemet, de most volt egy hír az egészrõl utánanéztem és most egyszerre nekiálltam az elsõ évadnak.
Nem csalódtam, ez õrület, betegség.
A szereposztás zseniális! A kolumbiai csaj pedig még inkább, beleillik, kontraszt az amerikai zagyba. (Õ volt egyébként a Totál Káosz gyönyörû bejárónõje, akinek a lábujjait nyalta a maffiózó)
A sorozat egy kifordított szatíra, paródia. Ma egyszerûen nem elfogadott ez a gondolkodás, ez egy káromkodásmentes South Park - Peter Sellerssel...
Én egyben néztem meg az elsõ 24 részt, nem tudtam kikapcsoni, most ki sem látok a fejembõl.
Trump megválasztását megelõzve jelezte a jövõt.
A ócska tervezett PC alapú marketingvilág kicsúfolása az egész. Az átlagemberek, az átlagemberek sztenderd butaságait, ostobaságait, elõítéleteit pontosan bemutató, kifigurázó eseménysorral. Anti-PC! A meleg pár többet homározik, mint a kurucinfó. Több megjegyzés van a szinesekre, a idegenekre, a másokra, mint a kormánypropagandánkban. Ott ez már mutatta az amerikai átlag PC és neoliberális ellenességét, hogy a saját, normális életüket akarják!
A kolumbiai csaj stílusa lenyûgözõ, a háromgyerekes anyuci "egyszerûsége", a férj "mintapasága", a gyerekek harca, szemétségei zseniálisan vannak bemutatva. Pontosan ilyen a civilizált átlagember! Még a melegvonal sem zavar, igaz errõl nincs kézzelfogható tapasztalatom, ismeretem, nem tudom, hitelesek-e a jelenetek. De kiscsaj csodálatos, a folyamatos bamba nézésével...
Azok a nézések, párbeszédek (és nem a kétszavas hadarós trendipárbeszédek!)
Egyszerûen BETEG az egész! Nem lehet abbahagyni, mert fertõz, beszippant.
Sokan nem tartják humorosnak, ami érthetõ, hiszen ma a hollywoodi marketing sidóhumor a menõ, a PC alapú óvatos kukckucolás. De akik még a klasszikus humoron szocializálódtak, a Monty Pythonon, Sellersen, Funesen, Chaplinen stb. azoknak meg ez visszahozza a eredeti szabad megbotránkoztató humort, a humor lényegét.
(Salamon, maga ZSIDÓ! De a családban más nem az? - párbeszédrõl azok akik ezt kritizálják, fogalmuk sincs, hogy mibõl való, ki mondja! Pedig az a remek vígjáték a maga korában ugyanennyire rasszista, idegengyûlölõ alapú volt, mert akkor a mûvészek azzal tiltakoztak a folyamatok ellen.)
Szóval ha a helyére teszzük a dolgokat, akkor a Modern család egy zseniális anti-PC sorozat, amiben a színészek zsniálisak, a történetek a napi életünk torzulásait önti az arcunkba.
OK, akinek ez nem jön be, nézze az ígyjáértamanyátokkalt meg a sok kamufantazys, CSIx nyomozós "szomszédok" kategóriájit, hiszen a választás mindenkinek adott.
A szinkront meg hagyjuk, mert ha a tömeg nem is ismeri az eredetit, akkor miért kell õket bántani?
Este srácok! A romkocsmákban a haverokkal lehet fütyitméregetni, ki tudta hamarabb lelopni egy ZS-kategóriás sorozat aktuális részét. A Port.hu viszont a tévézésrõl szól, nem a illegális letöltésrõl.
1/10
lasvegas777 2017 márc. 12. - 19:45:14 1/10
(148/199)
Hogy lehet ilyen iszonyatszörnyû kamerafelvételekkel csinálni egy sorozatot??
1/10
lasvegas777 2017 febr. 28. - 17:33:42 1/10
(147/199)
Nagyon rühellem ezt a sorozatot, kedvenc csatornám a Comedy Centrál,de ha ez megy mindig átkapcsolom. Legrosszabb a világon! El Bundy-nak nem áll jól ez a szerep.
szamádhi 2016 dec. 25. - 16:08:28
(146/199)
NAGYON PRIMITÍV... Azt mondta az egyik a másiknak, hogy k.u.k.i.fej . Iszonyat primitív.
szamádhi 2016 dec. 25. - 16:07:25
(145/199)
Nekem nem tetszett!
gabcy89 2016 jún. 25. - 16:37:25
(144/199)
Nagyon jo kis sorozat :)
persze eredeti hanggal, szinkronosoan borzalmas
Törolt Felhasznaló 2016 máj. 03. - 17:33:22
(143/199)
Külön értékelem, hogy nincs alávágva a tipikus közönség-röhögés.
aholló 2016 máj. 03. - 14:10:57
(142/199)
Én is úgy gondoltam, hogy megnézem fõleg a szinkronnal kapcsolatos vélemények miatt a sorozat PORT-oldalát... elszomorító, hogy vannak olyan emberek, akik "betegségként", és elítélendõ "viselkedésként" aposztrofálják a meleg kapcsolatot. Aki így gondolja, annak a kultúrához sem szeretném, hogy bármi köze legyen, mert nyilván szerinte a Holocaust-filmek is csak zsidópropagandából készülnek (hála istennek a Chrome aláhúzta ezt a szót), a Wall Street farkasa meg csak kapitalista filmes hulladék. Nem akarok teljesen eltérni a tárgytól, a sorozat az egyik legjobb mai sitcom, és ez szerintem nehezen vitatható még így is, a kissé fáradt hetedik évad után. A legnagyobb erõssége szerintem a karakterekben van, és akárki akármit mond az HBO szinkronja profi minõségû, lektorral készül, a hangok és a szöveg is tökéletes - már amennyire az lehet magyarul. (tonnaszám fogyasztom a sorozatokat, és ez az egyetlen a millióból amit még most is szinkronosan nézek - na jó, a Szilícium-völgy mellett) A Comedy összegyúrta a kimagaslóan szar RTL-szinkront (Rém modern család... komolyan?) az HBO-ssal, és csinált belõle egy közepeset, nézhetõnek nézhetõ, de közel sem olyan élvezhetõ, mint eredetiben vagy HBO-szinkronnal.
10/10
Tibor Hegyi 2015 dec. 26. - 21:42:01 10/10
(141/199)
Csípem az ilyen Égi Zsolt féléket, akik állítólag az ötödik epizód óta nem nézik mert gyûlölik, de regényeket képesek írni a sorozatról. Ráadásul lazán lehülyéznek több tízmillió nézõt, akiknek más a véleménye. Õk tudják a tutit, mindenki más hülye.
moderator1 2015 szept. 08. - 14:28:54
(140/199)
Kedves Felhasználók!

Kérünk Benneteket, hogy azokat a hozzászólásokat, melyek nem a Modern családhoz kapcsolódnak, offtopic-ban küldjétek el!

Köszönjük!
PORT.hu
Fórum