Téma: Mokka

olahmiki1959 2013 febr. 12. - 05:02:10
(293/433)
Nem semmi.
Több mint két hónapi hozzászólás, úgy ahogy volt, ugrott.:))D
Elvitte a cica.:))D

Mokka, kacagás...:))D
_goldie_ 2012 nov. 28. - 08:19:37
(292/433)
http://tv2.hu/musoraink/mokka/118973_hogyan_hasznaljuk_majd_fel_az_unios_tamogatasokat.html
még nem láttam rózsaszín mickey mouset..de tegnap VT megmutatta milyen..
..az a sapka és a fülek..
..ellenállhatatlan..igazi dögös a mi saját pink Miki egerünk
és mi büszkék vagyunk rá! xDD
1/10
Kowaxos 2012 nov. 28. - 07:17:01 1/10
(291/433)
Mekkora gennyláda ez a Kárász.Nem azt kérdezi, hogy vajon mi a francnak kell a regisztráció, hanem azt, hogy miért félnek tõle annyira.
adamnagysweetmovie 2012 nov. 15. - 20:56:52
(290/433)
Téma:
" Aktanyilvánosság és többkulcsos adórendszer. Bárándy Péter az Együtt 2014-ért programjáról."

A Fidesz kommunistázik, de a szõnyeg alá söpörte az ügynöktörvényt. Bajnainak kell ezt is rendberakni, nemcsak a gazdaságot...
webulon 2012 nov. 10. - 13:21:30
(289/433)
hmm ezt sem tudtam

http://www.ezerlampasejszakaja.hu/esemenyrol ,- ,hogy ezt is támogatja ,- de ez így nagyon hiteltelen
mutatják a szentet közben meg viccet gyártanak a lenti esetbõl s nevetnek meg békésen welneseznek ,-

nekem ez olyan ,hogy vizet prédikál bort iszik ....

Tudod ezzel a lentebbi bocsánat kéréssel egy a baj ,- Van olyan amit az ember egyszerûen norális okból nem követ el ( pl bûnt követek el ,- s aztán bocs elb.sztam ,- ennyi nem elég ).

S itt is a probléma nem volt annyi morális érzéke a TV2-nek,hogy erre gondoljon ,-

( S azt is tudom,hogy minden csoda 3-napig tart Õk a bocsánat kéréssel letudták s erre nem emlékszik senki 1-hét múlva nekik meg tömöttebb lett a zsebük ,-Lehet,hogy paranojás vagyok de én már azt sem tartom kizártnak ,hogy - örülnek ha történik vmi szerencsétlenség.. ,megy az örömködés-kézdörzsölés ( megkönnyebbül a szerkesztõség elindul a gépezet ,hogy végre vmi ( nem csak az,hogy bordor nádasdon ittasan árokba esett bringával T.I...) esemény-szomorúra sminkelt lányok -fiuk nyilatkoznak) .. megy a gusztustalan csúsztatás-semmi nem szent aztán 1-2-s várjuk a következõ ilyet..mert jön a dollár.

Mit lehetne tenni? ,-nem nézni mûsoraikat ,
_goldie_ 2012 nov. 09. - 23:41:22 Előzmény webulon
(288/433)
sajnos a ker.tévéket csak a pénz érdekli..
az öreganyjukat is eladnák ha ezzel nõne a nézettség
persze h a Kárász Róbert is apa..(de szegény nem lát át a saját egóján)
vagy vki a háttérben dolgozók közül..hát nincs senkiben semmi érzés?
könyörgöm..érezniük kellett volna h nem ildomos egy gyereknek a halálával játszadozni

és K.Robinak jobban figyelnie kellett volna mert õ nemcsak apa
itt egy cikk a blikkben volt Bencével eltûnésekor:
"2010-ben 12 ezer fiatal tûnt el, tavaly közel 14 ezer gyereket nyelt el a föld. Sokan közülük ugyan elõkerülnek, de évente legalább 80-90 gyereknek vész örökre nyoma – mesélt a megdöbbentõ adatokról Kárász Róbert, az Ezer Lámpás Éjszakája nevû program fõszervezõje. – Azok a gyerekek, akik világgá indulnak, egyáltalán nincsenek tisztában a rájuk leselkedõ veszélyekkel. Ráadásul nagyon sok közöttük a szeretetéhes csemete, aki az elsõ jó szóra ugrik"
webulon 2012 nov. 09. - 20:19:21
(287/433)
Bennem továbbra is ott motoszkál a kérdés ,hogy ,- ha én ott vagyok mint mûsorvezetõ ,-s ezt kelett volna levezényelnem akkor az asztalra csapok s elküldök mindnekit a p..ba ,hogy normálisak vagytok ? Nem érdekel ,hogy kiraknak véleményt nyilvánítok ,-mert ez elveimmel nagyon ellenkezik ,-

ezt ott senki nem tette meg ergó egyetérettek vele az egész TV2-ös bagázs,- ilyen emberek gyûlekezete ( Naplóstól Tényekestûl Várkony Andreástúl-P Péterestûl stb.......) Szégyelhetik magukat erõsen !!!

Kíváncsi vagyok ,hogy Tvrtokóék mikor mennek el abban a faluba sírni-ríni s visznek majd egy fél disznót is ,-meg lesz szavazás is gondolom ,-álszenteskedés Csimborasszója

Emlékezzük csak:
Mint anno ( Monk Atilla a reggeli krónikában 1-perc néma csend ,-pedig az sokkal kisebb horderejû esemény volt )Véleményt nyilvánított


Nem tudom ki volt akkor a mûsorvezetõ de úgy tudom ,hogy K.Robi is apa ,- ilyenkor nem gondol bele?
Vagy az ott levõ lányok ? Ha van gyerek ha nincs ...

Csak bele kell gondolni ,- és picit érezni ,- ennyire nincs a jelenlegi TV-ben egy olyan ember sem akinek lenne érzése ,- csak egy gonosz példa tõlem : nézte a mûsort reggel az egyik rokon ,- mit érezhetett ezek után ?

Kicsit úgy érzem ,hogy semmi nem szent forogjon a dollár jel vegyek fel vastag fizut feleljek meg a német tulajnak,-oszt annyi ,-

De Summa -Summarum Kedves Mokka szerkesztõség menjetek el érezzétek jól magatokat a hajdúszoboszólói Hotel Délibábban ,-nevessetek igyatok -egyetek -legyen ez nektek egy összetartás hétvége ,- a mottó : Nomen est omen
_goldie_ 2012 nov. 09. - 14:54:05
(286/433)
"A Szita Bence halálának okát sms-szavazós játék formájában vizsgáló kérdés nemcsak a honlapon volt megtalálható, hanem a szerda reggeli adásban is elhangzott." http://hvg.hu/Tudomany/20121107_tv2_mokka_szita_bence
..közfelháborodás hatására eltávolították a szavazást

"És merengjünk el egy pillanatig azon a páron, amelyik majd a wellnesst nyeri. Áznak a medencében, apa átöleli anyát, és a fülébe súgja: "Na, Margit, látod, hogy megint igazam volt! A kettes válasszal most maradhattunk volna otthon… Szegény gyerek… Na, gyere, ússzunk egyet!" http:// (na ugye mi tudjuk mi van ide írva) /r/6/103708/
..hát sikerült idáig süllyedni..ez szégyenletes
webulon 2012 nov. 09. - 06:44:16
(285/433)
Hát jó reggelt

böngészek -böngészek s egy olyan oldalra keveredek amit alapból nem használok s mit látok
http://kuruc.info/r/6/103708/

a kisfiú elment nyerjen wellnes hétvégét.......toleráns vagyok de ,hogy egyetlen mûsorvezetõnek-adásvezetõnek sem esett le,hogy mennyire durva és bántó ,- K.Robit meg a többi mûsorvezetõt amúgy sem tartom egy nagy észkombájnak lehet,hogy régen volt saját gondolatuk ,- de szépen lassan lesüllyedtek a meghívott vendégek értelmi szintjére,-
De ,hogy a többiek sem szóltak ...felfoghatatlan
Ül és röhögnek az egészen s szeritük ez így jól van

Szégyenletes
adamnagysweetmovie 2012 nov. 08. - 10:08:06
(284/433)
Rajtunk múlik.
Ha mindenki kicsit tesz érte, tartósan oda szorítható a Fidesz, ahová 1993 óta tart: a demokrácia margójára.
Beus53 2012 nov. 08. - 07:34:01 Előzmény adamnagysweetmovie
(283/433)
Igaz nem kell elszámolni a nagy hiánnyal Kósa?Rogán?Lázár !Ezért fizeti ki Orbán és nem vizsgálja mert tudja hogy átláthatatlanul tünnek el a milliárdok(volt fideszes) mesélte klub rádióban! Ennek a kormánynak mennie kell !!!Betty.
Beus53 2012 nov. 08. - 07:27:55
(282/433)
Bence haláláért :halált igy igazságos,nem még évekig nyaralni a börtönben utánna eltörölnek 1/3 -ot !
Beus53 2012 nov. 08. - 07:26:36
(281/433)
Üzenet:Örülök hogy Obama gyözött ,mert õ a népét képviseli és nem a hatalommal él vissza:Betty
_goldie_ 2012 nov. 06. - 13:25:23
(279/433)
Mokka: telefoninterjú azzal a vadásszal aki találkozott Szita Bence gyilkosaival azon a bizonyos napon:
Kárász Róbert: "ha pár perccel korábban ér oda akkor elképzelhetõ h Ön menthette volna meg a kisfiúnak az életét" http://tv2.hu/musoraink/mokka/117881_lehet_hogy_megmenthette_volna_bencet.html

nooomális? bûntudatot kelteni a riportalanyban? szerencsétlen embert amúgyis megviselte ez az eset.....
talán nem kellene egész nap a tükörben bámulnia magát Ego Robikának akkor nem beszélne ilyen eszméletlen nagy ökörséget
adamnagysweetmovie 2012 nov. 05. - 23:33:46
(278/433)
"Megmenti az önkormányzatokat a kormány? "

Hát inkább felszámolja õket.
Ja és a legfelelõtlenebbül gazdálkodókat megmenti, hogy ne legyen balhé pl Lázár vásárhelyi árfolyamspekulációjából, mikor devizahiteleket forintbetétbe forgatott...
adamnagysweetmovie 2012 okt. 15. - 18:55:26
(277/433)
" Újabb embert támadtak meg. Mit tegyünk, ha felénk csörtet a vaddisznó?"

Kérdezzék meg Smitt Pali bácsit, õ már Orbán-magánhadserege, a TEK segítségével túlélt a kertjében egy vaddisznótámadást.
Érdekes, a lakótelepünkre nem merészkednek. A kappanok sem...
7/10
Keeley 2012 szept. 27. - 09:18:06 7/10
(276/433)
és tessék megint...
fekete dávid tragikus élete 16 percben. Kit érdekel már? Ha annyira maga alatt van, ne fogadja el a meghívást, nem lesz a blikkben, a storyban, a sztárban..
és józsi barát kamerán kívül adjon neki fél órás tanácsokat
pff egyre borzalmasabb. legyen már megasztár tragédia a mûsor címe.
7/10
Keeley 2012 szept. 26. - 20:07:02 7/10
(275/433)
a mai mûsor katasztrófa volt... megaszar megaszar megaszar... így reklámozzák a tóth verát? Egyre rosszabb a hangja, minek erõltetni?? Reklámozza magát a fellépésekkel ne így!
A másik az a kis szerencsecsomag, bozont vagy ki a franc.. ritka pocsék hangja van, már le kellett némítani a tv-t, de veránál szakadt a cérna és kikapcsoltam az egészet. Ez a srác annyira nyomi, azt hiszi hogy nagy menõ, aztán...
1/10
Atis88 2012 szept. 25. - 07:34:47 1/10 Előzmény mészimarcsi
(274/433)
Nem kötelezõ nézni marcsika...