Téma: Mokka

honda929 2007 szept. 07. - 09:38:27
(13/433)
Érdekes, hogy akkor rúgják ki, amikor pont meg írta ezt a botránykönyvet. Csak nem a Tv2 fönõkei is gyakran jártak Annához?
Most komolyan: Havas régebben ettõl durvábban is viselkedett és senkit sem érdekelt. Még a min.elnök beszólásokért sem küldték el, szóval gyanús...
Ha nem is a Tv2ösök akkor valami nagyfejesek biztos jelezték a szándékukat.
choxy 2007 szept. 06. - 09:31:57
(12/433)
.......és még a mûsor végére nem szégyellték bemondani,hogy KI öltöztette Havas Henriket!!!!?????Van ám bõr a képükön!!!
choxy 2007 szept. 06. - 09:19:41 Előzmény Netty.
(11/433)
Wazze Mokka....(!)___mától csak kávézacc!!!:((((_még annak is hig lötty!
--- egy szánalmas dögunalmas mûsor lett.Sebeõk,Kiszel,Anettka,Fekete Pákó,meg az egymást gyalázó sötétlelkû politikusok...stb.___hát ez kell a magyar népnek?Akkor tessék,élvezzétek mindezt Havas tanár úr nélkül!Még hogy nem felelt meg a TV2-nek!!!???
Röhej,Szörényi úr!Örülhetnének,hogy egy ilyen gagyi,bugyutává lett mûsorban egyáltalán hajlandó volt megjelenni.Tessék élvezni mostmár az IQ-light-os Liptay bájolgó motyogását!Még hogy a TV2 vezetõsége kritizálja Havast!!!Tényleg ennyire mélyre süllyedt a magyar média???Lehet-e még mélyebbre????Úgy látszik lehet...:((((
Az elmúlt idõszakban a legértékesebb emberektõl "szabadult meg" a nagyrabecsült TV-csatornájuk.Lásd még_:Gundel(!)__vagy Bakáts...
Már csak az kell,hogy a Csiszárt is kirúgják...Igaz,senki sem pótolhatatlan,és majd méltó utódokat találnak Pákó,meg(vagy)Lagzi Lajcsi,vagy esetleg Gyõzike személyében.Gratulálok a döntésükhöz,minden esetre azt elérték,hogy a TV2-nek most már nem az RTL-Klub lesz a nagy konkurrencia,hanem a Budapest TV,meg a magyar ATV!
Velük kell majd a közeljövõben megvivni "nagy harcukat"!!
Még egyszer "gratulálok" a Tisztelt Szerkesztõségnek,és a viszont soha nem látásra!!!!
Üdv.
/egy határon túli magyar TV-nézõ-mellesleg ezredmagával(!)
Netty. 2007 júl. 24. - 12:40:45 Előzmény Pinarius Mamertinus Rufus
(10/433)
Nem sok mindenrõl maradtok le, a jobbosok szidják a balosokat, és fordítva :)
Örülök, hogy így ráér mki hõzöngeni azon, hogy nincs pénz, alacsony a min. bér, szidják a pártokat, csak nem értem, akkor hogy telik napi 20 sms/fõ-re, plussz, hogy egész reggel meg a sárdobálás.
Minden reggel amikor felkelek, kezemben a kv és cigi, nem tudom figyelmen kívül hagyni az sms-eket.
Nem sokat érnék el azzal, ha én is mden reggel kibuknék az ország dolgain, ezért sem teszem. Ezek az sms-ek nem változtatnak semmin, sem pártok hozzáállásán, számomra ezért sem derül ki az, miért jó ezen vitatkozni. Jah, de ez én vagyok :)
Nádorkert 2007 jún. 21. - 09:20:13 Előzmény Pinarius Mamertinus Rufus
(9/433)
Én mindig el tudom olvasni a beküldött SMS-eket, általában 13 óra után, de legkésõbb másnap.
Itt: <a target="_blank" href="http://tv2.hu/2007-02-26/SMS-uzenofal/" title="http://tv2.hu/2007-02-26/SMS-uzenofal/">tv2.hu</a>
Nk
Pinarius Mamertinus Rufus 2007 jún. 19. - 20:01:42
(8/433)
Nincs, hát nincs.

Ismerve a tv2 egészen elképesztõ trehányságát a weblap karbantartása terén, inkább az lenne a szokatlan, ha meg lehetne nézni az üzeneteket.
elizabeth 2007 jún. 19. - 17:59:35
(7/433)
19-e van, 18.07 azt szokták írni a mokkában, hogy el lehet olvasni az sms-eket a mûsor vége után 1 órával. valamiért most meg akartam nézni, de nem találom sehol. nem tudja valaki hol van???
dilaram 2007 márc. 07. - 08:49:08
(6/433)
A mai Mokkában Felkai arról panaszkodik, hogy lefoglalták a mikrobuszát.
Ennek örülnie kell. Miután 3 éve nem lakik otthon, tulajdonképpen bármijét elprivatizálhatná egy rosszindulatú ember. (privatizálás = elkommunizálás régi kifejezéssel)
Van egy jogi eljárás: fizetési meghagyás. Ha valaki kap a bíróságtól egy ilyen papírt, 15 napon belül ellent kell mondania, különben jogerõssé válik és a végrehajtónak át lehet adni a bírósági végzést, aki azt végrehajtja.
Azon pedig nem kell csodálkozni, ha több ügyben is ugyanannak a végrehajtónak a nevével találkozik. Kerületenként egy-két végrehajtó van. Õk csak a hozzájuk tartozó ügyekben járnak el, de hogy kinek az ügyében, az csak a bíróságtól függ.
Szóval nagy butaság, ha valaki nem jelentkezik át az igazi lakóhelyére!!
peti637 2006 dec. 12. - 23:27:50 Előzmény CHRIS1
(5/433)
A konta Barbara már kiszállt. Egyébként erre alkalmatlan és ezt már be is bizonyította. Legfeljebb olyan bárgyú mûsorban tudnám elképzelni mint az RTL reggeli mûsora. A mokkába mélyenszántó gondolatok, és nem mélyenszántott dekoltázs kell!
CHRIS1 2006 dec. 01. - 10:47:09
(4/433)
Én annak örülnék a legjobban ha a Havast nem látnám többet a Mokkában.
Mert egy unalmas tapló baromnak tartom!
Inkább Szívesen nézném a Csiszár és a Jakupcsek mellett a Konta Barbit
Tismaya 2006 aug. 12. - 13:59:39
(3/433)
Nagyon szeretem a Havast.
Fõleg, ha szabin van.
Elképzelem amint zsenge diákoknak okítja: a taplóságot.
Kell ilyen is, meg Anettka is. (Megjegyzem nem is értem miért nem szeretik egymást, hisz mindkettõ olyan közönséges...)
artika 2006 máj. 26. - 20:03:07
(2/433)
A Mokka Havassal és Liptaival remek reggeli mûsor.
Amint Claudia helyett Csisztu van, rögtön átkapcsolok.
x-tro 2006 ápr. 09. - 09:47:35
(1/433)
hja, hát aki fizet, ugye? :))