kiara 2006 márc. 10. - 16:29:53
(16/1836)
Egy valamit nem értek csupán!!!! Ha ennyire szar a mûsor,akkor nem kellene nézni..Vagy mégsem olyan szar?És az elsõ kockától az utólsóig végig dühöngi? Vajon miért?
zsoszvi@freestart.hu 2006 márc. 07. - 16:00:14
(15/1836)
Én is unom már a Mónika és a Balázs Shov-ját, egyszerûen gusztustalan.
Mandarin 2006 febr. 24. - 20:31:15 Előzmény peter38
(14/1836)
Már elõbb kellett volna!És ez mennyivel lesz igényesebb?
wader 2006 febr. 20. - 16:40:01 Előzmény papa
(13/1836)
sziasztok. csatlakozom papa irásához. szerintem is egy örület ami t az rtl klub megenged magának ezekkekl a semmit nem érö müsorokkal.
már nagyon unom hogy más nincs.
pl itt az olimpia nem mintha nagyon oda volnák érte de a jégkorong közvetitéseket szeretném nézni ne csak aszlovák adorol lehessen látni az egészet.de még egy valamire valo filmet sem adnak csak állandoan a katasztrofa filmeket meg ezeket a osztályon aluli monika és balázs sokat ami már nézhetetlen sajnos
papa 2006 febr. 13. - 11:14:07
(12/1836)
Elnézést elõbbi írásomért, de mérges voltam. Így már talán jobb, de lényegen nem változtat.
Sziasztok!
Én nem sokat akarok írni errõl a mónikaféle mûsorról, de a balázs félérõl is ugyanaz a véleményem. Ez az rtl-club színvonalára jellemzõ, hogy esetleg a Vágó mûsoron kívül nincs egy értelmes mûsoruk. Errõl a két mûsorról meg csak annyit, hogy ilyen aluliskolázott szenny mûsort nem nagyon lehet látni máshol, persze a mûsorvezetõket is beleszámolva. Ha rajtam múlna meg is szüntetném ezt a csatornát a többi társcsatornájával.
papa 2006 febr. 13. - 10:58:11
(11/1836)
sziasztok!
Én nem sokat akarok írni erröl a mónikaféle müsoorl,de a blázs féléröl is ugyanaz a véleményem. Ez az rtl-club szinvonalára jelemzõ,hogy esetleg a Vágó müsoron kivül noncs egy értelemes müsoruk. Erröl a két müsorról meg csak annyit, hogy ilyen aluliskolázott szenny müsort nem nagyon lehet látni máshol, persze a müsorvezetõket is beleszámolva. Ha rajtam múlna meg is szüntetném ezt a csatornát a többi társ csatornájával.
peter38 2006 febr. 10. - 07:28:55
(10/1836)
Mai adást már nem lesz le adva mert be szüntete az ORTT ezt az adást már új Monika show lesz a jövö hétõl lehet látni ezt a müsort
tothteleki 2006 febr. 01. - 16:25:10
(9/1836)
Hát nem tudom jobb e a Balázs show. A keddi adás elég sz.. volt. Ezek a fütyülések meg a közönség bekiabálása elég borzasztó volt.
Bronkó 2006 febr. 01. - 16:22:46
(8/1836)
ja és nem ezt a képet akartam be rakni de aki kiváncsi rá meg mondom ki van rajta: az eggyik gyerek az aki a Reszkessetek betörõbe játszik a másikat nem tom :DD
Bronkó 2006 febr. 01. - 16:21:16
(7/1836)
Szerintem a Balázs show sokkal jobb! :P
x-tro 2006 jan. 18. - 10:52:57
(6/1836)
Na mindegy a PORT nem linkeli be az indexes címet, de épp ma, 01.18án ír az Index a Mónikasó körüli cuccosról... tanulságos..
x-tro 2006 jan. 18. - 10:51:30
(5/1836)
x-tro 2006 jan. 16. - 18:32:14
(4/1836)
Valamiért ezekbe a mûsorokba folyamatosan keresnek segédszerkesztõt....vajon miért?

Gondolom, a segédszerk.-ek dolga felkészíteni ezeket a vibráló intelligenciájú statisztákat a tévés szereplése, és néha perverz érdeklõdéstõl hajtva belenézek ezekbe a mûsorokba, rájövök, ez iszonyú kemény meló lehet. Így érthetõ tán a nagyfokú lemorzsolódás is...
Laci(22) 2006 jan. 16. - 16:59:38
(3/1836)
Sokáig azt hittem nem kamu a Monika és Bal. de ma bebizonyosodtam hogy trényleg az. Ezt most elnézte az RTL Klub. 2 héten belul betenni egy illetot a Balázsba és aztán a Monikaba nagy hiba...

Ma a Mónikában volt egy Krisztián nevu gyerek aki 24 éves, kék ing, vékony srác, állítólag 24 éves. A barátnojenek o volt "az elso mindenben (kivéve a csókban :) " és az most ugy dontott más srácokkal is kipróbálná.

Ugyan ez a sráz volt a Balázsban néhány napja. A probléma ott volt hogy a nyúlfogú barátnoje akit már gyerekkora ota ismer és most jártak 2 hónapot - ott akarja hagyni. Erre tisztán emléxem mert a Balázs nagyon alázta oket hogy milyen mély és megható kapcsolat lehetett ez 2 hónap után.

Aki nézte ezt a két musort láthatta hogy a Krisztián itt is ott is megjelent...
tothteleki 2006 jan. 12. - 17:50:58
(2/1836)
Hát én nem tudom mi az igazság, de én úgy hallottam, hogy statiszták üllnek ott és 7000.- ft-ot kapnak a szereplésért. Egyébként lehet benne valami, mert néha olyan idétlen témák vannak, hogy nem tudom elhinni, hogy valaki erre jelentkezne. Egyébként az is fura, hogy teljesen intim témát a nyilvánosság elõtt kell megbeszélni. A Mónika beszélne róla, sokszor csak õ is kineveti a szereplõket.
Zsuzsanna 2006 jan. 06. - 13:36:17
(1/1836)
Én szeretem a Mónika mûsorait, pontosabban a témáit és a helytállását. Ugyanakkor nehezményezem, hogy az utóbbi idõkben szinte kizárólagosan cigányokat mutat.
Mindamellett, hogy náluk örökös cirkuszok vannak, így mûsoralanyt könnyû közöttük találni, azért ennél átfogóbb képet kellene adni a magyar lakosság életérõl.
Így, ha egy külföldi nézi a mûsorokat, azt gondolja ilyen a magyar nép.
Igaz, hogy a külföldi csatornákon adott, hasonló mûsorok vendégei is csak ritkán fehér emberek, de azt tudja a világ, hogy a német, vagy amerikai nemzet nemcsak belõlük áll.
Költhet a kormány ország imagera iszonyu összegeket, ha a TV-n keresztül meg ilyen képet küldünk magunkról.