Balogh Ildikó 2007 máj. 06. - 14:24:16
(116/1836)
Szóval, ha valakit felhív az RTL klub, hogy meglepetésben lesz része, vagy ilyesmi, elõször gondolja át, van-e problémája a párkapcsolatában, vagy a magánéletében, mert biztos, hogy abban akarnak túrkálni, és ha ennek ellenére belemegy a játékba, akkor nyugodtan menjen, bár pénzt biztos, hogy nem kap érte, habár megígérik.
azokazesoben 2007 máj. 04. - 23:36:05
(115/1836)
Cirkuszt és kenyeret a népnek. Ez is egy m?sor, nem értem mit elégedetlenkedtek.
Értelmes, tartalmas dolgokat vártok, aztán tessék, mégiscsak itt vitatkozik mindenki.
Egyébként meg alapszabály, hogy az ember azt a hibát veszi észre a másikban, ami saját magában is megbújik. Ez jusson eszetekbe mindig, ha valakit el kezdenétek ócsárolni, és könnyebb lesz minden. Ne gonoszkodjunk már.
Balogh Ildikó 2007 ápr. 18. - 14:58:03
(114/1836)
És nem is beszélve róla, hogy jól átb....ák az embert, igérnek pénzt mindent, utána tönkreteszik a kapcsolatot, mert beadják, hogy egy húsz évvel ezelõtti ismerõs akar veled találkozni, közben nem is igaz, hanem turkálnak a párkapcsolatoban, elõre aláíratnak veled szerzõdést, utána már nem tudsz mit kezdeni, kénytelen vagy kitálalni, mertha nem mûködsz velük együtt, szerzõdést szegsz, és fizetsz mint a katonatiszt. Utána mondják hogy köszönöm, az igért pénz meg az ablakban. Én ezt tapasztalatból írom, én ittmaradtam egy 5 hónapos beteg kisbabával egyedül egy Mónika show miatt, hiába kértem forgatás után, ne adjál le, csak leadták. Köszönöm nekik
nikbertakem 2007 ápr. 11. - 17:57:33 Előzmény imo9
(113/1836)
tudjátok mi ez: ez egy f*s!
megy az utcán a programigazgató és ha meglát valami csövest reményvesztett fejjel, megkérdi hogy hé nem akarsz 5000 ft- ot keresni..mi sem egyszerûbb annyit kell tenned hogy ezért az összegért elvált nõként besétálsz a stúdióba mert a férjed vert megcsalt elvetéltélk és most a szemére akarod hányni. már csak egy férjet kell találni ugyanennyiért és voilá kész a mûsor
imo9 2007 márc. 23. - 22:55:21
(112/1836)
Hát még, ha megnézed ezt, ami kimaradt a nyilvánosságból:
Ûsd be a címoldalra: video.google.com és majd meglátod, mitõl fosztották meg a tisztelt Mónika-imádó nézõket.
Zrwinch13 2007 márc. 23. - 16:02:28
(111/1836)
Hello.
Szerintem Mónika nem lenne hülye, biztosan van IQ-ja, gyakran az összes vendég IQ-ját összeadva is nagyobb...Már ne haragudjatok, de nem tudom megérteni, hogy több százan, ezren hogy lehetnek annyira reménytelenek, hogy többmillió hülye(köztük én ) elõtt mondják el, hogy nem attól van a gyerek akirõl gondolta az férfi. Én ha nõ lennék, és többször megcsaltam volna a páromat, mint a vendégei.. akkor biztos, hogy egy szobában mondanám el, ahol senki nincs.. nem hogy több százezer ember elõtt..
Reménytelen mûsor, de jót röhögök az embereken, és azért nem vagyok benne biztos, hogy nincsen elõre megbeszélve az egész.. nem tudom bizonyítani, hogy tudnám? De most ne jöjjenek nekem 10000en h nincs megbeszélve, mert õk honnan tudják??
Nem értem Mónikát, egy normálisabb mûsort is el tudna vezetni, mert ezzel aztán még butább lesz az ember, ha ezt nézi, hiszen épít, de hova? kedves embertársaim! Hogyha azon a szinten kívántok lenni, ahol a vendégek vannak, csak rajta!
PERSZE, vannak normális emberek is, de azt nekem senki ne mondja, hogy az normális, aki úgy szídja a saját anyját, vagy bárkijét, ahogy az utolsó patkánnyal nem beszélnék.. na de ti tudjátok! Ja és nem lehet felfogni a történeteket, mikor a sok zseni káromkodik, miért sípoltatják?? Ezen a színvonalon már minden mindegy.. na hello
Adrienn777 2007 márc. 19. - 18:03:26
(110/1836)
Sziasztok!
Igazán nem szeretnék megbántani senkit,de akik itt szidják a show-t,azok miért nem kapcsolnak el amikor kezdõdik..? Én sem vagyok Mónika-show függõ,de ha van idõm megnézem,elvégre a monoton,feszült meló után igenis kell egy kis kikapcsolódás. Na és persze miért ne lehetne az egy olyan mûsor,ahol nevethetek másokon,hiszen a való életben a saját baromságaimat sem vehetem véresen komolyan. A másik pedig: megjegyezte valaki,hogy õ 6 évet tanulta a szociális és erkölcsi segítségnyújtást... Nos én is,bár csak 4 évig. Ellenben szólásszabadság van,és Mónika azt mondja,ami szerinte helyes cselekedet lenne. Hozzáteszem egyáltalán nem baromságok a tanácsai. Véleménye pedig mindenkinek lehet,és senki nem tilthatja meg hogy ki is mondja,de fõleg nem bírálhatja felül. Ha a ti véleményeteket kritizálnák,neketek sem tetszene. De ezért van mindenkinek meg a saját személyisége. Nem lenne jó,ha egyformál lennénk...
veneno 2007 márc. 15. - 01:30:09
(109/1836)
A magyar televíziózás szégyene ez a mûsor. Én sem gondolom, hogy minden mûsor értékeket kellene, hogy közvetítsen, de egy ennyire primitiv mûsor gyártásának mi értelme van.
Huma 2007 márc. 13. - 03:31:08
(108/1836)
Olyan, hogy a szakma beleszól, megtilt vagy nem tetszését fejezi ki már egy ideje sárba tiporják. Pénz, pénz, pénz...Megveszik az embereket minden oldalról. Engem is felháborít, mert egy szakmában vagyunk.
ob1 2007 márc. 09. - 09:37:38
(107/1836)
Lehet, hogy most utálni fogtok enegm, de nekem már tele van t.öm ezel a Mónika showal. Tele van fogatlan, paraszt, IQ light emberekkel akik egy cseppet sem érdekelnek. Múltkor is elkezdtem nézni és még 1 percig se tudtam nézni, mert annyira szörnyû volt. Nem tudom miért nem lehet ezt 2 körül adni ezt a "mûsort" és helyette vala normális mûsort adni, pl normális sorozatot ami nem brazil, argentin, v valamilyen "dél amerikai" sorozat.
Akit ezzel felidegesítettem az engem rohadtul nem érdekel.
1/10
robidusin 2007 márc. 07. - 19:28:12 1/10
(106/1836)
Lévén, hogy hölgyet sértegettél és nem is kicsit, illene, bocsánatot kérned!!! Nem?
Vagy TE, itt mindenkit rendbe teszel???
Na, én nem vagyok annyira körül beszélõ, emberke, én falusi gyerek vagyok!
Én csak az egyszerû, beszéd híve lennék, ezért csak annyit EMBERke!! **moderálva**
1/10
robidusin 2007 márc. 07. - 19:22:02 1/10 Előzmény EMBER1
(105/1836)
Szerintem te neked, gõzöd sincsen a témáról!!! Tudod követni, hogy éppen mirõl van szó? Itt, az elébb nem errõl volt, amit te flecselhsz!! Hidd el és értsél, ha tudsz! Még valamit!! Az ellenszenvességeddel légyszi, ne túrjál ki innét senkit, mert ez közösségi! Talán rá ébredhetnél, hogy semmivel nem vagy több mint mi, de ha még is úgy tartanád magadat, akkor inkább te húzzál el innét, NAGY, mert mi kicsik eddig is meg voltunk a nagyok nélkül!!!
imo9 2007 márc. 05. - 18:18:49
(104/1836)
Végre, egy olyan téma a Mónika mûsorban, amit még a legrosszabb indulattal sem lehet leszólni. Csak néztem és közben az járt az eszemben, hogy bizony, nagyon sokan tanulhatnának emberséget, szeretetet, jóságot ezektõl az úgymond "kisemberektõl", akiknek csak a testi mérete kicsi, de a lelkük nagy és ebben valószínûleg túlszárnyalnak sok-sok "nagyembert". Meggyõzõdésem, hogy rengeteg jobb érzésû embernek nyújtott pozitív tanulságot az elsõ pár, akik bebizonyították azt a régrõl tudott, de sokak által elfelejtett tényt, hogy a boldogsághoz semmi egyéb nem szükségeltetik, mint a kölcsönös, mély és õszinte szeretet, bizalom és az ebbõl fakadó biztonságérzet. S a végén a gyönyörû dalt elõadó másik "kisember"-t nézve, nem szégyellem, könnyes lett a szemem, mert abban a dalban benne élt annak az emberkének minden vágya, öröme, és minden, ami számára olyan fájdalmasan elérhetetlen.
Ezért a mûsorért talán az összes többi adás silányságáért is meg lehet(ne) bocsájtani.
felh 2007 márc. 03. - 11:20:48
(103/1836)
Sokszor sok helyen olvastam, hogy "ha nem tetszik, ne nézd". Ezzel megállapítással egyetértek. Mint mindenki más, én is válogatok a mûsorok között és van olyan, amit - miután kialakult róla a véleményem - egyáltalán nem nézek.

De ebbõl nem következik az, hogy mindenkinek mindig, mindenhol csak pozitív dolgokat kellene írnia. Mivel a negatív vélemény gyakran társul rosszindulatú, sértõ, trágár megfogalmazással, így sokan össze is keverik a kettõt. Az utóbbiaknak valóban nincs itt helye. (Mielõtt az a vád érne, hogy vizet prédikálok... igen, velem is elõfordult, hogy átgondolatlanul, elsõ indulatból írtam valamit... meg is bántam azt a megfogalmazást...)
Szóval, fiúk-lányok, hölgyek-urak, a fórum a vélemények, és nem a feszültség levezetés helye. Akinek inge, vegye csak magára! :)
EMBER1 2007 márc. 02. - 21:46:39
(102/1836)
Nem kell agyon mûveltnek lenned ahoz, hogy ha párszor még elolvasod, s talán (!!!)megérted, hogy mire gondoltam.
Ha Te így fogod fel, senki nem tehet róla.
Az egyik ember így érti meg, a másik meg úgy.
Így kerek a világ.
.."Quae culpare soles,ea tu ne peceris ipse".
1/10
robidusin 2007 márc. 02. - 19:55:51 1/10
(101/1836)
A csillagok helyén, éppen a neveden szólítottalak, csak moderálták!!! KÁR!!
Látom éppen egy csata közepén vagytok! Vaj észre vettétek e, hogy itt nem errõl van szó???
Állítólag egy mûvelt ember ezt magától is tudja?!?!?!
1/10
robidusin 2007 márc. 02. - 19:48:30 1/10 Előzmény EMBER1
(100/1836)
Látom te egy agyon mûvelt ürge lehetsz, ezekkel a be szólásokkal! Mond már meg, milyen jogon minõsíted te azokat az embereket majd, hogy nem szellemi fogyatékosoknak, akik ebben a mûsorban szerepelnek? Lehet, te mindkét oldalát használod a WC papírnak, mert az sikk?
********! Az az ökör, aki ezt a mûsort le adja, ezzel is lejáratva az amúgy is el híresült magyar népet! Nézik ezt a sz*rt a határon kívül is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahogyan van, meg kellene ezt a mûsort szüntetni, Mónika bárgyú mosolyával együtt
EMBER1 2007 márc. 02. - 16:54:20
(99/1836)
lehet, valahol van benne ilyen is, de szerintem nem Õk a hibásak ebben..talán az a kis pénz csábítja õket, amit fizetnek érte.
Ha meg azért a kevés pénzért is belemennek, mert nincs pénzük......ugye nem érdemes, most egy logikai lépcsõn fölmennem?...szerintem már értjük mindketten..)))
Huma 2007 márc. 02. - 15:35:06
(98/1836)
Sajnos a mûsor lényege (szerintem) azon van, hogy a lehetõ legegyszerûbb - talán legprimitívebb - embereket hozzák oda be. Nem leszólni és megalázni szeretném ezzel azokat az embereket, de õk csinálják a mûsort, az bõrükön megy végig az egész. Ebbõl csinálnak üzletet, profitot, nézettséget az ilyen jellegû show-k. Általában ha van egy mosolygó és veszekedõ pár sokkal inkább a veszekedésre figyelnek oda a többiek. A szomorú, hogy ezt kihasználják és pár perc töredéke alatt akarja a Mónikaazországpszichológusa gyógyítani mások (akár) több éves gondját. Gusztustalan pénzcsinálás, a szerencsétlen ember alávaló kihasználása.
EMBER1 2007 márc. 02. - 15:21:13 Előzmény SzeZsu
(97/1836)
Szezsu !
Miután mélységesen tisztelem benned a nõt, ezért inkább csak finoman próbálok írni, hogy akivel elolvastatod, hogy tudd mi van ideírva Õ is lássa mint nõt tisztellek. Ecce:
Gondolom nagyon sok utánajárásba került, mire találtál magadnak valakit, aki összeszedi az Internetrõl ezt a sok Rád, annyira jellemzõ mocskolódást és leírta helyetted.(ezek után, hogy írni is tudnál, azt nem is merem feltételezni)Gondolom jó sok pénzbe került, amit ki tudja, honnan kaparhattál össze milyen úton-módon..)))
Tökéletesen látszik a beírásból, hogy egy nagyon mély kút legmélyén, ahol már csak a szellemi posvány van, onnan próbálsz naaagy nehezen felkiabálni ide a Földre. Ne szégyelld ennyire!
Azt írod, hogy a gyerekeid diplomásak. Nos áldja meg õket az isten és segítse Õket az életben, hogy egy boldogabb életük legyen. Õket ne keverd bele a Te szellemi leépültségedbe. De szerintem TE a diplomásokat ne emlegesd, mert nem biztos, hogy méltó vagy arra, hogy megemlítsd Õket. Ugyanis ha egy diplomás ember elképzeli, hogy az írásod egy egész disszertáció az már minõsíti azt aki személyes névmással nem is helyettesíthetõ...)))) Az általános iskolában tanították az értõ olvasást. Sajnálhatod, hogy nem voltál még a környéken sem.
Nota bene: NON SCHOLAE,SED VITAE DISCIMUS.