EMBER1 2007 márc. 02. - 13:12:44 Előzmény zsouzs
(96/1836)
..hm..amint látom, valóban elõfordul. De sok esetben azt is látom, hogy azokat az embereket oktatja ki, (vagy tanácsot ad)akik erre rá is szorulnak a szellemi képességüket figyelembevéve.
Már csak azt nem tudom, hogy az ennyire szellemileg "szerény" embereket miért is kell a mûsorba tenni?Egy ország nevet rajtuk és valójában nagyon alacsonyra viszik a mûsor színvonalát.Nem hiszem, hogy annyira nem találnak a témakeresõk, hogy muszály az ilyeneket leadni adásba. Ha már adásba megy, akkor legalább ne "kukákat" találjanak, mert az a szerkesztõket is minõsíti elég alaposan. Ha már adásba kerül, akkor legalább normálisan kommunikálni tudjon az az egyszerü ember.Nem biztos, hogy az adja a mûsor hitelességét, ha minnél kukább embereket ültetnek oda adásba. Nem kellemes és nézhetõ tõlük a mûsor. Elmegy a nézõ kedve a mûsortól.Nem hiszem, sõt!, hogy az adás elõtt nem beszélgetnek el velük. Ha pedig igen, akkor tessékmondani miért is járatja le vele a mûsort én önmagát a szerekesztõ?Szerintem vannak adásba illó esetek a "normálisabbak" között is. Tessék megtalálni õket. Nem kell sokat keresgélni gondolom és sokkal kellemesebb és szórakoztattóbb lesz a mûsor. Tovább megyek talán Mónika is jobban ki tud bontakozni az értelmesebb emberek kérdezgetése közben nem?...azokat meg nem nagyon kell kioktatni...
felh 2007 márc. 01. - 12:55:41
(95/1836)
Többektõl hallottam, hogy fizetett szereplõk... fizetett közönség... álproblémák... mûbalhék.... elpróbált jelenetek... elõtapsolók-húúgatók.....én nem nézem a ... show-t, már az elõzetesektõl is rosszul érzem magam, így nem tudtam mi az igazság, de reménykedtem, hogy még sem ez az igazi Kész átverés.... egészen addig, amíg egy jó ismerõsöm el nem mesélte a személyes tapasztalatait... :((((((
Neil1992 2007 febr. 28. - 14:19:15 Előzmény evi7
(94/1836)
S*** ez a Mónika, egy ***** kit érdekel a kimaradt rész :D???
evi7 2007 febr. 17. - 15:30:36
(93/1836)
figyu láttátok a kimaradt rész?
1/10
robidusin 2007 febr. 15. - 13:18:51 1/10
(92/1836)
Egyébként is snassz ez a csatorna, fõleg reggelente azzal a "Reggeli"-vel! Én sajnálnám rá a pénzt, mert ez szerintem semmirõl sem szól, bár csak 1X néztem egy rövid ideig! Mónika teszi a habot a tortára délutánonként azzal, hogy bölcsességeket oszt, nálánál sokkal idõsebb, érettebb embereknek! Gazdagságban, jólétben, könnyû élni, gyereket nevelni! Így lehet valakinek nagy segge!
tompa 2007 febr. 09. - 23:14:22 Előzmény Fruzsi
(91/1836)
A másik förtelem alatt "Balázs" érdekfeszítõ mûsorát érted? :D
1/10
stonerack 2007 febr. 09. - 19:12:06 1/10
(90/1836)
és azt még muszáj ideírnom,hogy Mónika , a T. mûsorvezetõnõ nincs olyan szinten szellemileg hogy olyan irányba terelje a müsort hogy több haszna legyen mint amennyi kárt okoz.
Primitív, cinikus, álszent nö.ne tévesszen meg senkit a két gödröcske miközbe mosolyog!
1/10
stonerack 2007 febr. 09. - 19:09:36 1/10
(89/1836)
ááá nem az hogy élvezik,hanem tanulnak belõle.
a legnagyobb veszély az hogy a döntésképtelenebb réteg (gyerekek) is ezt veszik alapnak miközbe anyuci apuci dolgozik.

még engem is elszomorit sokszor ha belenézek hogy mennyire értéktelennek és anyaginak tekintik sokan az életet.
Élvezzünk,igyunk,verjük át a másikat,pénz,pénz - csak az egonk ne sérüljön.

mi lesz itt?!?!
1/10
stonerack 2007 febr. 09. - 19:04:11 1/10 Előzmény sandrasmus
(88/1836)
tökéletesen tükrözi milyen igényekkel rendelkezik a többség.
gyõzike,mónika,balázs show..
szégyen!!
sandrasmus 2007 febr. 09. - 13:55:08
(87/1836)
Biztos jól meg fizetik az embereket ha így le égetik magukat
kárérte 2007 febr. 05. - 18:27:04 Előzmény Drina
(86/1836)
na sajnáld, szépen megfizetik ezért.
Wicky 2007 febr. 05. - 18:15:16
(85/1836)
Emesee 2007 febr. 05. - 17:26:04
(84/1836)
ÚRISTEN! hogy én mennyire utálom ezeket! Borzalmas!
Mégis ki az aki ilyet néz?
Zolkó 2007 febr. 04. - 18:35:56 Előzmény Drina
(83/1836)
Ne sajnáld a Mónikát, nagyon jól tudja õ, hogy miféle mûsort vezet. Inkább õt mondanám álságosnak, amikor meglepett és elhatárolódott arcot vág, mikor valami történik a színpadon, mivel õ is azok között van, akik ezeket a "vitákat" elõidézik és feltupírozzák. És ezeket a vitákat sokan még komolyan is veszik, mint itt is néhány "EMBER", aki itt próbálja csillogtatni "okosságát". Mindenesetre Mónika sokkal kevésbé ártatlan, mint amilyennek mutatja magát.
1/10
SzeZsu 2007 febr. 04. - 15:37:10 1/10 Előzmény EMBER1
(82/1836)
kis"ember"!
az ápolók felügyelete és a toprongyság rád jellemzõ, hiszen saját magadról ezt írtad:
"mindíg jobban rájövök, hogy még mennyire sötét vagyok"
ez IGAZ!!!
olyan sötét vagy, hogy a fekete szín melletted már hófehér!
"te ember forma állat...te állat forma ember".
a patkány megtisztelõ jelzõ még köszönõ viszonyban sem lehet veled, mert ez az állat nagyon okos, intelligens, társas lény.
téged csak a "férgek" csoportjába lehet állatszervezettanilag besorolni, mert szellemi-lelki sötétségben túrsz-fúrsz.
képzeld el (erõltesd meg agytekervényed helyét!) én ezen a Földön élek, diplomával írok-olvasok-számolok-színházba járok-stb.
én társas lény - EMBER vagyok! - ugyan ezt rólad nem lehet elmondani a stilusod alapján.
(tudjál róla! van egy olyan közmondás: ha kutyával vagy paraszttal van dolgod, akkor mindig legyen nálad a bot!... hozzád a közmondást kicsit átalakítva vascsõ kellene).
boldog-harmonikus családban élek, a 2 gyermekünknek is egyetemi diplomája van.
az adatlapodon látható fényképhez a megjegyzésem: nagyonnagyon sajnálom a lovat, mert az egy értelmes, okos állat.
már csak a jelenléteddel is egy életre iszonyatos traumát okoztál neki!:)
Fruzsi 2007 febr. 02. - 16:09:06
(81/1836)
én meg örülök neki,hogy nem nézem sem ezt sem pedig a másik förtelmet,mert a munkám nem engedi,és szerencsére nem érek haza abban az idõben,amikor ezek mennek.
tompa 2007 febr. 01. - 16:37:33
(80/1836)
Azt sajnálom igazán hogy a Kowalsky egyik nagyszerû számát honisították mint fõcímzenét :D
rekike 2007 jan. 30. - 13:10:16 Előzmény ANITA24
(79/1836)
csak a 3as pont kiegészítése végett :) a showmûsorban szereplõket tényleg nem rugdossák, hanem mennek õk maguktól, mivel pénzt szeretnének kapni. végülis, valakinek megér pár 10est hogy leégesse magát... egyébként, akik nézik 1. vagy tényleg annyira leépültek h élvezik, 2. tényleg csak röhögnek. Gondolom azok vannak többségben, akik röhögnek, hisz senki nem veszi komolyan - remélem - hogy ezek tényleg megtörténtek :D :D :D mondjuk én még a röhögés kedvéért sem vagyok hajlandó megnézni :P
Fruzsi 2007 jan. 30. - 11:56:23 Előzmény Drina
(78/1836)
Drina !

Igazad van.Ez a show egy gagyi.Említésre sem méltó
Drina 2007 jan. 25. - 10:55:58
(77/1836)
Én Mónikát sajnálom legjobban. Az életben többet nem fogja lemosni magáról, hogy milyen gagyi, szellemileg leépítõ mûsort vezetett, ha esetleg késõbb valami értelmesebbhez támadna kedve! :)