ANITA24 2007 jan. 24. - 16:27:29
(76/1836)
Igen, ebben talán igazad van: mindenki másért nézi. De amíg valaki is nézi, addig bizony lesznek ilyen tipusú mûsorok. Nézik, növelik a nézettségi mutatókat, így hogy lehet azt elvárni, hogy megszüntessék!? Egyébként nekem nem azzal van a problémám, hogy ezt " kell" nézni egész délután, hanem azzal, hogy szerintem annak akinek csak rossz véleménye van róla, az ne nézze.
Én páldául az olyan mûsorokat amiket nem szeretek vagy felbosszantanak ,azt nem nézem. Így úgy érzem, hogy azokról nem is lehet kialakult véleményem és nem is bírálhatom õket. De ez csak EGY észrevétel!!!
Babette 2007 jan. 24. - 14:43:41
(75/1836)
Valahol egyetértek veled, valahol nem...
Az egy dolog, hogy nem kötelezõ nézni, de az a szomorú, hogy mégis nézik. Az kell az embereknek, hogy enyhén IQlight fajtársait nézze egész délután??? Mónika meg ontja a "bölcsességeit"...
Valaki nevet rajta, valaki szánakozik és valaki azért nézi mert még élvezi is(pfff), akkár hogy is nézzük szánalmas a mûsor meg a színvonala is...
Sztem egy színvonalas, szorakoztató tvmûsornak is lehet akkora nézetsége, mint ennek, de ilyenket gyártani sosem volt az rtl-klub szokása.
ANITA24 2007 jan. 23. - 17:16:54
(74/1836)
Sziasztok! Elsõ alkalommal vagyok itt és olvasgatom a hozzászólásokat. Néhány ezek közül késztetett arra, hogy regisztáljak és belépjek. Van egy-két észrevételem:1.) Szerintem sem a Mónika, sem az ehhez hasonló showmûsorokat nem kötelezõ nézni. 2.) Olvastam, hogy azzal is gond van, hogy ezeket a mûsorokat délután adják amikor a gyerekek is nézhetik. Nos szerintem ez nevelés kérdése, egyébként a mai világban ha ez lenne a legnagyobb baj, hogy a gyerek ilyent néz, én bevállalnám. De emellet úgy gondolom, hogy a gyerek például ilyenkor csinálja a házi feladatát vagy nézzenek együtt másik csatornát, én úgy tudom, hogy ezen kívül még van legalább kettõ csatorna amibõl lehet választani. 3.) A showmûsorba szerepelõ emberek háta mögött sem áll ott senki fegyverrel, hogy márpedig bejössz a TV-be szerepelni. A Mónika és a többiek nagyon jól megélnek ebbõl, és tegyék. Tegyék addig amíg vannak olyan emberek, akik önszántukból szerepelnek a mûsorba és olyanok, akik csak azért nézik ezeket a mûsorokat, hogy legyen mit ócsárolniuk.
zsouzs 2007 jan. 19. - 16:48:15
(73/1836)
A legjobban az undorít, ahogy ez a buta tyúk felsõbbrendûen kioktat bárkit is..(az adás elõtt felheccelt szereplõket is)
Marvin02 2007 jan. 18. - 13:16:34
(72/1836)
Én úgy tudom külföldön 50e ft-nak megfelelõ összeget, nálunk 10e-t, de ahogy elnézem benne az embereket, még ennyi is rájuk fér. Plusz mindig van egy beépített ember, aki provokálja õket. Mónika nyilatkozta egyszer, h. az "Utálom az anyósom" témában meg kellett gyõzni egy férfit. h. tényleg utálja, mert egész végig azt hajtogatta, h. neki semmi baja vele, meg jól kijönnek, csak hát nem ez volt megbeszélve. El is képzeltem ezt a részt. Mónika meggyõzi a férfit, h. utálja az anyósát, aztán megpróbálja rávenni, h. béküljenek ki. :D
EMBER1 2007 jan. 18. - 12:09:12
(71/1836)
...balhéra?..hm....olyan esetekre, amit érdemes leadni szerintem. Ez az egyik a másik, hogy a lóvéért?..a párnaembereknek a tapsolóknak adnak 2-3 ezer Ft-ot....a szereplõknek meg sztem az utiköltséget...estleg.......de még mindíg jobb, mint a Balázs-féle undormány.....meg abban a sok átverés a mûsorért mindent-alapon.
zoltannagy 2007 jan. 17. - 20:48:32
(70/1836)
Ja szerintem is ez a móóóóóóónika show nagyon gáz!Ezek csak a balhéra mennek meg a csóró emberekre akik mindent megtesznek egy kis lóvééert sajna!!!!!!!!

****moderálva***
EMBER1 2007 jan. 13. - 10:37:58 Előzmény ingakari
(69/1836)
...családi balhét....provokálni?...nos ez inkább a Balázs-féle undormûsorra jellemzõ. Azt én is látom, hogy néha Monika kicsit túlzásba viszi az um. kioktatásait, amire valóban nem kíváncsi senki. Sõt kimondottan únszimpatikus az EMBER-eknek és ezzel inkább eltaszítja a nézõket. Ám a mûsorokat valóban az életbõl veszik. Hogy miket ígérnek és miket tartanak be belõle, az sajnos a korrektséghez tartozik. De könyörgöm ma már az ilyesmi....hm...fõleg egy Mo-i kereskedelmi adótól ilyesmit elvárni?..na neee...merõ naivitás. De ha az említett gyereknek nem intézték el, amit ígértek, az már túl durva lenne. Nem is merem feltételezni. Ha meg úgy volna mégis, javaslom a családnak forduljanak a sajtóhoz bátran. Mindenhogy lenne visszhangja pro és contra. Hogy pro secundo?....rá se merek gondolni.
ingakari 2007 jan. 10. - 17:28:44
(68/1836)
Bocs: .. szülõket .. ( természetesen nem szólõket és még csak nem is szõlõket )
ingakari 2007 jan. 10. - 17:27:33 Előzmény huba1
(67/1836)
ma voltam egy családnál (ilyen a munkám ), ahol van egy gyönyörû kisfiú, aki halmozottan sérült: látás, mozgás, beszéd-, izomfejlõdés, értelmi sérülés. Nos, a kedves Mónika és kis csapata azzal csalta be a mûsorába az elvált és egyébként is rossz viszonyban lévõ szólõket, hogy a gyereket hozzásegítik egészségügyi ellátáshoz. Bementek, ott meg a felvétel során azzal szembesültek, hogy jó kis családi balhét akarnak provokálni, összeugrasztani õket.
Gusztusos dolog kihasználni a súlyos sérült gyermek szüleinek a reményeit...
huba1 2007 jan. 05. - 08:03:57
(66/1836)
Tenniük. :-)
huba1 2007 jan. 05. - 08:03:09
(65/1836)
Semmit mondó mûsor, szürke embereknek, akik talán a munkában megfáradt izmaik elleazítása végett telepednek a Tv-elé és nézik e müsororkat, vagy annyira nincs mit tennijük az otthoni háztartásban, hogy unalmukban nézi, vagy csak kíváncsiak, hogy milyen lökött emberek lakják, kishazánkat.
Buta, értelmetlen mûsor, meg az is aki beül kiröhögtetni magát egy országnak.
Az ilyen nem fél, hogy felismerik és újjal mutogatnak rá?
Nem tudom, talán én vagyok ennyire konzervatív.
Egyébként nem hiszem, hogy mindenki színész, mert általam csak látásból ismert emberke már volt bent, és tudom, hogy nem színész.
joey20 2007 jan. 04. - 13:55:00 Előzmény SzeZsu
(64/1836)
balázs mónika gyõzike mindegyik egy kalap sz*r!Undorító förtelmes gusztustalan és aki ezeket nézi az meg is érdemli!Aki meg el is hiszi h igazak a történetek az meg tényleg közéjük való...az ilyen szemét szenny mûsorokat le kéne venni a képernyõrõl!!
tompa 2007 jan. 04. - 11:26:05 Előzmény SzeZsu
(63/1836)
Veled értek egyet. Ezeket a mûsorokat szerintem nem az élet írja, hanem öltönyös bácsik irodákban, a szereplõk pedig színészek, akik gondolom fillérekért vállalják a szereplést. Az ilyen mûsorokban az a jó, hogy könnyen emészthetõek. Egyébként akinek nem tetszik, ne nézze. Ez csak egy vélemény, ha valaki másképp gondolja, remélem nem fog megkövezni érte. Köszönöm hogy meghallgatak.
EMBER1 2006 dec. 22. - 17:32:28 Előzmény SzeZsu
(62/1836)
Ecce homo.
EMBER1 2006 dec. 22. - 17:26:10 Előzmény SzeZsu
(61/1836)
Figyelj ide Te SzeZsu-féle szellemi és lelki toprongy.Lehet, hogy nem ebben a világban élsz, nem it a Földön. Meggyõzõdésem , hogy magadon kívül élsz. Talán az ápolók hanyagsága, hogy még nem találtak meg, amióta kiszöktél az elmeosztályról, talán magadról sem trudsz. Ugyanis a fenti jelzõk nagyon alacsony szinten állnak a Te esetedben a valósághoz.
De miért mondom ezt? (És igyekezetem a jelenlegi elmeállapotodat még szépíteni)A Monika és a Balázs-féle mûsorokat tudod az ÉLET, a mai ÉLET írja. Mégha mosladéknak és silánynak írta is helyetted valaki. Mert azt már nem feltételezem rólad, hogy írni is tudsz. Miután a mai élet írja ezeket a mûsorokat következésképp pontosan a mai életet minõsítetted így. Ám az a bökkenõ még soha nem jutott el a tudatodig ( de hisz' nincs is), hogy ebben a mai életben Te magad is benne élsz. Nos tessékmondani tudsz róla, hogy önmagad minõsíted, amikor ezeket a jelzõket írod a mûsorról tudatlanka? Van fogalmad arról, hogy mekkora baromságokat írkálsz ide mindenki elé?Ugye nem? És? Mered vállalni magadat, hogy ki is vagy Te ekkora ésszel? Meg mered mutatni is magadat? Had lássák és okuljanak belõle az EMBEREK.
És még Te nevezed az EMBEREKET szürkeagyúnak? Te? Aki nem tartozol közzéjük? Vajh' megtudnád mondani melyik kultúrából csöppentél ebbe a világba?Ugye nem.
Az olvasásáról pedig annyit, hogy talán esetleg neked kellene a kezedbe venned néha egy-egy Kosztolányit, Platont, Horatiust...stb. Tudom, hogy fogalmad sincs arról, hogy milyen neveket írtam le ide, de talán ha megkérnéd azt, aki ír helyetted, hogy olvasni is tanítson meg, talán rájönnél mi is a mai élet. a mai valóságshow.
greg6 2006 dec. 03. - 19:48:27
(60/1836)
De én se nézzem!
greg6 2006 dec. 03. - 19:47:46 Előzmény jerome86
(59/1836)
Már 5 éve müsoron van,ez!
Biztos nézett,mert akkor már más lenne helyette!
Bár a Dél Amerikai sorozatok se jobbak!
Ez mondjuk rólunk szóll!:(((
prezli01 2006 dec. 02. - 13:08:43
(58/1836)
romák

"Újabb 400 roma döntött úgy, hogy ha nem kap a

miniszterelnöktõl ÚJ

LAKÁST, akkor elhagyja Magyarországot.

Kérdés: Te kapsz új lakást a miniszterelnöktõl??

Pedig te dolgozol, ebbõl kifolyólag jövedelmed közel felét

odaadod az

államnak.

És kapsz valamit érte?

Igen:

- Gyönyörû tûzijátékot

- Autópályát amiért fizethetsz (Önöknek építjük az Ön pénzébõl)

- Csodálatos lakáshiteleket (ahol csak 25% a hitel, és ha

minimum 400

000 Ft a havi jövedelmed, van is esélyed egy lakásra)

- És nem utolsó sorban kapsz érte szép, új autókban közlekedõ

politikusokat, akiket semmi nem érdekel saját magukon kívül.

Tehát ha lehet ne dolgozz !

- Így elõbb utóbb lesz szép Mercedes-ed !

- Lesznek több kilós arany nyakláncaid !

- Kapsz segélyt, még ha Mercedes-szel is mész érte !

- Kapsz ingyen jogosítványt ! (láttatok már romát vezetni

tanulni ??? )

- Szerepelhetsz jobbnál jobb mûsorokban hogy neked milyen kurva

szar az életed.

- És ami a legfontosabb, kimehetsz Franciaországba, mert ugye te

olyan rohadtul üldöztetve érzed magad. De sajnos az már

Európa, és

nem biztos hogy ott is megúszod munka nélkül!

Ugye mennyivel jobb nekünk!

Mi elvihetjük gyermekeinket a mi pénzünkbol készült fizetõs

autópályán

a mi pénzünkbõl épülõ nemzeti színházhoz. Mennyivel jobb ez mint

nekik! Hiszen mi jó van abban, ha kapsz lakást, van autód, és

mindezért még csak dolgoznod sem kell!

Ugye nem!!!!!!

Persze hogy nem !

Kérem tehát hogy senki ne próbálja meg ezeket az embereket

lebeszélni a távozásról. Hadd menjenek! Fogynak.

És talán így a pénzedbõl nem lesz metálzöld mercedes, arany

nyaklánc.

Talán egyszer hozzájutsz egy saját lakáshoz. Talán egyszer

az életben

elmehetsz úgy egy hosszabb útra hogy nem kell félhavi

fizetésedet

autópályadíjra költened.

Kérlek ha egyetértesz a levéllel úgy küldd tovább; ha nem,

akkor ne."
anitana 2006 nov. 30. - 16:12:30 Előzmény SzeZsu
(57/1836)
de utálom ezt a mónikát.. minden képen ugyanúgy vigyorog, észrevettétek? de nem õszinte mosoly, még a vak is látja.. ez nem is nevezhetõ mosolynak.. szánalom.. messzirõl látszik róla mekkora képmutató..