1/10
SzeZsu 2006 nov. 20. - 19:50:44 1/10
(56/1836)
evalore!
képzeld el, hogy mónikát se...balázst se... gyõzikét se nézem!! annyira gagyik ezek a mûsorok! Óhatatlan, hogy amikor egy értelmes mûsor közbe bevágják ezeket a mosladék mûsoroknak a reklámját, egy-két mondatot - képet ne lássak belõle...onnan tudom, hogy milyen silányak ezek a mûsorok (illetve az ismerõsöm hitelesen elmesélte amit az elõzõ hozzászólásomban már leirtam).
Elmondom neked, hogy nem nézem a mûsort....és nem is akarok ezekben a szennyládákban szerepelni még ha milliókat fizetnének akkor sem!!!!!!!!
Szerintem akik ezt nézik napról-napra, az órát nézik, hogy le ne késsenek 1 adást, mert akkor már összedõl a világ.... másnap nem lesz mirõl pletyuzni a szomszéddal.
Szomorú, hogy nagyon sok begyepesedett agyúnak csak ez a témája a szomszéddal - baráttal- kollégával:(
Ezek mind lelkileg sötét emberek!!!!
Azt tanácsolnám minden ilyen szürkeagyúnak, hogy inkább menjenek sétálni, vagy olvassanak 10 oldalt a tüskevárból...kishercegbõl....a természet csodáiból..stb.
Sokkal nagyobb élményben lesz részük (talán még meg is tanulhatnak olvasni!), és a könyvrõl is lehet a szomszéddal..mindenkivel beszélgetni:)
jerome86 2006 nov. 18. - 07:42:45
(55/1836)
Tegnap belenéztem... milyen emberek vannak bazze hihetetlen!!
Ez a mûsor kell a népnek??
anger 2006 nov. 09. - 19:15:57 Előzmény újvári
(54/1836)
Tökéletesen igazad van! ha már nem mossák le a képernyõrõl ezt, és a többi hozzá hasonló moslékot, legalább éjjej közvetítenék. Akinek sok az energiája és kevés az IQ-ja , virrasszon, és élvezze "eme remeket"!
Tekla 2006 okt. 12. - 11:12:39
(53/1836)
sziasztok!
Engem egy jó hónappal ezelõtt megkeresett egy csaj h a mónika show megújul, színvonalasabb mûsor lesz, ami komoly témákkal fog foglakozni. Na most a tegnapi téma, (a melegek gyermek vállalása) tényleg egy komoly téma ... lett volna ha arról szól amirõl a címe. Ezzel elentétben 2 vendég volt akik úgy érzik és úgy is élnek h transzexulások s arra vágynak h átoperáltathassák magukat. Ennek semmi köze nem volt ahhoz h pl: két férfi v nõ szereti egymást, s gyereket szeretnének.
Lejáratták, s megalázták õket. Ráadásul az egyik vendégen még látszott is h olyanszinten önbizalom hiányos hogy csak na. Én nem azt mondom h magasztaljuk fel õket, nehogy elnyomva érezzék magukat, de azért van egy határ. A Mónika ha felvállal egy ilyen témát akor nézzen utána h mi a különbség a homoszexuális, a traszvesztita, a transzexuális stb között. Ha pedig tudja akkor használja úgy ezeket a kifejezéseket, ahogy az elvárható egy mûsorvezetõtõl. Ja és olyan pszichológust hívjon, aki tud beszélni, s egyik mondatával nem cáfolja a másikat.
1/10
SzeZsu 2006 okt. 03. - 15:00:48 1/10 Előzmény Wega
(52/1836)
Wega igazad van:)
Saját tapasztalatomból mondom: mónika és csapata kb. 4 évvel ezelõtt bementek egy pesti általános! iskolába és a gyerekeket megkérdezték, hogy ki merné vállalni a mónika sóóóba hogy eljáccca a leszbi szerepet.
Feltétel az volt, hogy minnél szövevényesebb legyen a kapcsolat ( hogy az én leszbi barátnõmnek barátnõje van...nooo de annak is van barátnõje.... annak meg már másik 2 barátnõje... szóval minnél bonyolultabb legyen a kapcsolat). Az alkalmi szereplõknek ( 13-14 éves osztálytársaknak) fejenként 15ezer ftot fizettek zsebbe!
MÓNIKA!!!! drága... te is a fekete gazdaságot gyarapitod!!!! nem gondolod???????, csak azért, hogy a sok agymosott ember tudjon mirõl másnap a közértben-piacon csámcsogni:(
Jobb lenne ha valami értelmesebb, a nagyon sok! "normális ember-család számára érdeklõdést keltõ,agytornásztató, mûveltségi, ismeretterjesztõ, természettudományos mûsorok vetítését-készítését támogatná az általad fémjelzett "pénzeszsákok" csoportja, nem pedig ezt a erkölcstelen hányadékot- erõszakra-fajtalandokásra-kurválkodásra biztató mosladékot!
balázska mûsora dettó ugyan ez!!!!
szégyen a kereskedelmi tvk-re nézve, hogy értelmes mûsort nem tudnak sugározni és csak az ilyen .... hát nem is találok rá szavakat már.. undormány az egész napi mûsor ( kivéve a híradás!)
ági11 2006 szept. 28. - 13:07:00 Előzmény lilyana
(51/1836)
lilyana, ha csak egy adást láttál a Mónika show-ból, akkor honnan tudod, hogy "állandóan ugyanaz a téma"?! Amúgy meg akit nem érdekel, az minek nézi?! Annak idején én nem néztem a Gyõzike show-t, nem is tudtam mit hozzászólni... Amúgy meg a hülye sorozatok semmivel sem jobbak - azok is tömegkábítószerek. Könnyebb bambulni mások hülyeségein és a "gazdagok életén", mint a saját életünket rendbe tenni. Ez a véleményem.
Tismaya 2006 szept. 24. - 17:08:27 Előzmény lilyana
(50/1836)
Szerintem ne bántsátok Mónikát!
Õ egy jó pszichológus, jogász, orvos, s megannyi szakmát sorolhatnék még fel!!

Csak az említett SZAKmák képviselõi soha ne nézzék a mûsort.. mert kiderülne, hogy a mi szeretett Mónikánk, egyikhez sem ért...
lilyana 2006 szept. 05. - 20:16:31
(49/1836)

A Mónika-show talán egyetlen adását láttam még a legelején, állandóan ugyanaz a téma...engem egyszerûen nem köt le, inkább megnézek egy jó mozifilmet!

Borzalmas mûsor!!!!
újvári 2006 szept. 04. - 17:56:10
(48/1836)
A Mónika-showból átlagban évente fél órát szoktam nézni. Ma, 2006 szeptember 4-én délután 5o 45perckor véletlenül bekapcsoltam, és ezt láttam:

"Judit megcsalta Beát Brigivel, aki mellesleg Bea testvére, de nemcsak Brigivel, hanem még Anettal is."

Ez már annyira felháborító, hogy muszáj ilyen durván megkérdeznem: Normális Ön hölgyem?

Ilyen mûsort kell adni akkor, amikor a gyerekek is a TV elõtt ülhetnek? Egyáltalán mi ez az egész? A leszbikusok vannak népszerûsítve? Mert ez az egész úgy volt elõadva, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Ez egy romboló alattomos aknamunka, amely a normális emberek ellen irányul. Ön nem tudja, hogy az emberi társadalom milyen irányba halad? Ön szerint semmi sem számít, csak a népszerûségi mutató? Elgondolkodott-e azon, hogy ha ez így folytatódik, akkor milyen degenerált társadalom lesz 20 év múlva? És Ön pénzért, nagy nyilvánosság elõtt képes olajad önteni a tûzre, hogy az ekölcsnek még az írmagja is megégjen?

Decsi Ernõ, Szlovákia
Wega 2006 jún. 10. - 11:59:28
(47/1836)
Egy nyilt tv szereplés vonzatában mi a bonyolult? Mindenki látott már valami tv adást... ott helyben is eltudja döntenni mindenki hogy vállalja e vagy nem. Visszaélni az ellen lehet, aki nem tud a dologról, vagy nem tudja megakadályozni. Itt erröl szósincs. Igennel vagy Nemmel elintézheti a felkérést.
Huu...asszem bölcs baglyot ebédeltem. :)
1/10
artika 2006 jún. 10. - 07:55:43 1/10 Előzmény Wega
(46/1836)
De itt visszaélnek ám az emberek butaságával !
Wega 2006 jún. 09. - 13:13:10
(45/1836)
Üdv!
A szegénység gondolom mindenre ráveszi az embert. Ugyan ugy ahogy a hirtelen jött sok milla is megváltoztat mindenkit. Lásd.: politikusok.
Szal minden a pénzért van. Ezért vállalják a vendégek a szereplést. Nem hiszem hogy megfog szünni a show müsor. Kevés kiadás van vele ezért vállasztják a nép legalját mert ök kevesebbel is beérik. Vagy nincstelenek, vagy gyerekek. Cukorkáért, csokiért...! :)
Szerintem JÓ üzleti fogás a müsor. De csak üzletileg! Ezért nem kell haragudni az RTL-re.
(Nem vagyok RTL-es) :)
1/10
artika 2006 jún. 08. - 16:12:06 1/10
(44/1836)
Pff. :-DD
1/10
artika 2006 jún. 01. - 12:41:50 1/10
(43/1836)
Szerintem a mûsorvezetõ is "égeti " magát, akinek mindennapjai részévé vált a szereplõkkel való kommunikáció. Én nem lennék büszke az anyámra, ha egy ilyen mûsort vezetne. Sõt talán szégyellném is.

Nem véletlen, hogy az arisztokratikus Medveczky Ilona sem szimpatizált. Szerintem a show miatt.
1/10
artika 2006 jún. 01. - 12:37:16 1/10
(42/1836)
Teljes egészében igazad van. Miért lenne természetes a homoszexualitás? Hisz az ember szaporodását gátolná meg, ha mindenki ezt a fajta "természetes " viselkedést követné.

Az igazi ellenszenvet bennem már az váltja ki, hogy lassan tisztelni is kell õket.. Én sem szónokolok a heteroszexualitásom mellett, nem értem a buziknak miért kell egyenesen büszkéknek lenni rá. Tartsák titokban, ez a minimum, és ne követendõ példaként tetszelegjenek az ifjúság körében, amely még könnyen megvezethetõ.
prezli01 2006 máj. 30. - 09:21:41
(41/1836)
Kedves Mónika, az ön mûsorához fûznék egy kicsinyke véleményt, mégpedig, hogy a másokkal, azaz a homokosokkal vagyis magyarosan kimondva a buzikkal nem kellene ennyire pártjukat fogva védeni! Ugyanis, ha hisz ön és a kedves nézõk ha nem, az Isteni parancsolatokban, az ilyen viselkedés UTÁLATOS az Isten elõtt! és ezért csapást mér arra is aki ezt cselekszi, de arra is aki ezt pártolja! Ez a Bibliában leírva megtalálható! Nagyot fordult az emberiség ízlése, és nem kell csodálkozni a napjainkban beköszöntõ csapások miatt, mert ezek az ilyen jellemtelen emberek miatt adatik a föld népére! Sõt, megvállogathatná a mûsorban szereplõ emberek és témájának formáját és irányát, ugyanis néha nagyon keserves és siralmas az egész! Remélem, hogy a hozzászólásokat ön is elolvassa, és ebbõl azért magára is ragad némi nemû változás. tisztelettel prezli01 kiskõrös
tiri 2006 máj. 29. - 20:14:58
(40/1836)
Csak hogy mennyire jó Moncsi a szakmájában:
Vendég:
- Az elettarsam felhi­vta a Westel telefonunkról annak a b*zi, k*csog
ciganynak a kurv@jat.
Monika:
- Megkerhetnem, hogy a telefontarsasag nevet ne mondja ki?
Egyébként egyszer a Boros/Bocskor csoport is foglalkozott Moncsi mûsorával, mert egy csaj felhívta õket reggel és elmesélte, hogy hogyan verik át az embereket: felhívnak, pl. hogy osztálytalálkozót szerveznek, amit az RTL is leadna, elmennél-e, erre persze belemész, aztán az utolsó pillanatban derül ki, hogy vmi haragosod van odabenn, de akkor már nincs visszaút...
Szóval, gány az egész, de amíg a sok nép bambán bámulja, és nézettségben nem tudják megverni olyan - szerintem jó - sorozatok, mint a 7. mennyország, addig ott a helye. Ha a fikázóknak csak a fele nem nézné, már lehet, hogy a levesben lenne.
Tiri
rozze 2006 máj. 25. - 17:10:57
(39/1836)
KÖNYÖRGÖM MIKOR LESZ MÁR VÉGE????!!!!VEGYÉK MÁR LE MÛSORRÓL!!!!!!! A MÁSIKKAL EGYETEMBEN. KÖNYÖRGÖM!!
darkangel15 2006 máj. 10. - 18:59:51 Előzmény Bolla
(38/1836)
TE ÍRTAD:
"úgy látszik magadból indulsz ki, de majd úgy is kinövöd."-->
nemcsak magamból, hanem másokból, de hát ilyen alapon te is magadból indulsz ki nem??
Nem növöm ki a véleményemet, mert már felnõtt vagyok(18 éves)
darkangel15 2006 máj. 10. - 18:57:31 Előzmény Bolla
(37/1836)
te ezt írtad:
"valami jó sorozatot?"-->igen egy jó sorozat jobb lenne mint egy ilyen hülye show!És szerintem ezt sokan így gondolják!
"Melyiket?"--->valami jót
"ki mondja meg mi a jó?"----->a többség!! Ami nem csak belõled és nem belõlem hanem kb:100000 emberbõl áll. És a többség szerintem azt a akarja hogy a Balázs show-t és a Mónikát vegyék le az Rtl-rõl!