*Bátorszív* 2007 jún. 19. - 20:24:10
(11/151)
- - Ha létezik még olyan halandó, aki nem tudná a választ, erre a lényegek lényegét, a lényegénél megragadó Monty Python felvetésre...,(!?) az forduljon Hozzám bizalommal.; ;)
(lsd. az 1-es sz. h.sz.- omat is...) - -
Maia 2007 ápr. 03. - 19:17:29
(10/151)
-Miert ti kik vagytok?
-Franciak, meg is mit gondoltal, mitol ilyen fortelmes a kiejtesunk! :))
Jut eszembe lattam azt is, de meg egyszer megnezem, ahogy tudom, mert egyaltalan nem emlekszem ra:(
Maia 2007 ápr. 03. - 17:28:04
(9/151)
En sajnos nem emlekszem mar, hogy lattam vona az elet ertelmet vagy nem. Viszont imadom a Gyalog Galopp-ot, es a Brian Eletet, regebben a barataimmal azzal versenyeztunk, hogy ki tudja a legjobban eloadni a Gyalog Galopp-bol az "antiokai szent granat" szoveget! Meg egyebkent idezni mindket filmbol!!
Itt halljak meg nem emlekszem, hogy lattam-e a Meaning of Life-ot, mirol is szol? Mindenkeppen meg kell neznem!!
A humoruk pedig igen egyedi, nem csodalom, hogy nem mindenkinek tetszik. Sokan eroltetettnek es farastonak tartjak, de szerintem ettol ilyen csodalatos. "Hulye angolok"!:))
rockertoro 2007 márc. 05. - 19:03:34
(8/151)
szerintem iszonyatosan jó film... kicsit más humor, mint a többi film, de ez is fenomenális!! jó kis rejtett, kritikus poénok... imádom õket.
Anteris 2007 márc. 05. - 18:34:21
(7/151)
én csípem õket de a mozifilmjeiket egyiket sem bírtam végignézni. A tévésorozatban volt sok jó poén, azokat sokszor újranéztem.
Facing.the.Plastic 2007 márc. 05. - 11:27:25
(6/151)
ja..azok jobbak...hal' Istennek..nekem az osszes megvan..Flying Circus, MP and the Holy Grail, Life of Brian, The Meaning of Life...

sztem mind jo, de nem egyforman...nem lehet folyamatosan jot alkotni...heee

az elet ertelmeben kimeletlenul kiparodizalnak mindent..mindent, ami fontos (fontos lehet)...egeszen a szuletestol kezdve, az eleten at, a halalig mindent!!! neha nem kell, hogy sokat gondolkozz egy-egy poenon, neha csak annyi az egesz kegyetlenul az arcodba vagjak, "heee, ne vedd tul komolyan dolgokat, nevetni is lehet rajta"...nevetni a halalon...nevetni az ostoba "tulkomolyanveszemazeletet" attitudon...
persze ezt lehet sok felekeppen...igenyesen, abszurdba agyazva, vagy naturalisztikusan...

jo film...de abszolut kedvencem, a Gyalog-Galopp (Holy Grail...)

Monty Python...

nekem bejon :))) (orokzold)
Newcastle United 2007 márc. 05. - 10:01:20
(5/151)
A Brian élete és a grálos történet sokkal jobban tetszett.
Brambilla 2007 márc. 05. - 09:15:46
(4/151)
Ezt a Python filmet még nem láttam, most meg akartam nézni, de késõn volt, korán keltem, tehát egyetlen megoldás a videó volt, amit sikeresen tv2 helyett ORF1-re állítottam be. Úgyhogy megint lemaradtam róla. Nem tudja valaki honnan lehet letölteni?
pentek 2007 márc. 04. - 20:10:53
(3/151)
én bárgyu tucatember vagyok, mégis nagyon betalált ez a film...javaslom a többi agyatlannak is :D
Pip 2007 márc. 04. - 16:55:30
(2/151)
meg a sajtkészítõk!
Scypio 2007 márc. 04. - 15:20:51
(1/151)
Boldogok a tejszínhabostorta-dobálók!