10/10
kola1969 2009 máj. 10. - 08:04:47 10/10
(35/135)
Nagyon nagyon sajnálom hogy retek klub már megint úgy adott le egy filmet hogy szanaszét szabdalta,ami hogyha az ember elöszõr látja még annyira felsem tünik legfeljebb annak aki nézi. Úgy van vele az agyon butitott hülye magyarnak így is jó. Persze délutánonkét leadom vágatlanul az ízes magyar hagyományokkal több száz évre vissza tekintõ tiszta beszédû "ZENÉSZ-cigány- SHOWMAN" emberépitõ gyermeknevelõ összetartásra illetve fogásra buzditó mûsorát. Mert hát ettõl tanulhatunk ez nekünk a jó! Ha meg esetleg nem látod jól vagy nem hallod tisztán a CooL tv-én megismételheted. A fílm szerintem nagyon jó,nekem tetszett.
barbi_112 2009 máj. 10. - 00:20:57
(34/135)
Azt hittem én is, hogy egy szokásos J. Lo film lesz, de kellemesen csalódtam benne. Voltak benne izgalmas részek, és egész jó film.
8/10
idõjós1010 2009 máj. 10. - 00:04:17 8/10
(33/135)
SPOILER
Én csak azt nem értem, hogy mikor a végén már bent rejtõzik a feleség a lakásban, otthonában várja a drága férjét, az ürgének mért az az elsõ gondolata hogy fegyverhez nyúl, ennyire gyengébbnek, végtelenebben érzi hirtelen magát? Annyira be lett volna tojva hogy még megütni is hagyta magát zsinórban háromszor(?), valóban félt volna egy olyan nõtõl akit már korábban számtalanszor megütött?
Elõször talán attól félt, mint ahogyan azt említette is, hogy a nõ le akarja lõni, vagy hogy esetleg nincs egyedül, de aztán, mikor már láthatta hogy itt semmi többrõl nincs szó egy kis bunyónál, merre járt még mindig, még akkor is a bátorsága, mert az indulat az benne volt, láthattuk, de egy darabig többre nem futotta. Kicsit fura volt, mert a nevetés ami elõtört belõle az elég õszintének tûnt, még én is mosolyogtam vele együtt egy darabig.
10/10
mushi 2009 máj. 09. - 23:15:50 10/10
(32/135)
Már harmadszorra nézem a filmet. Elõször azt hittem, hogy csak egy 'tipikus' J.Lo film, mûszenvedésekkel, stb.. De kellemesen csalódtam. Jó az alakítás, jó a történet.. Sajnos ez a film a mai nõk egyik legnagyobb problémájával foglalkozik, mmint nem úgy sajnos, hanem hogy ilyen van, hogy férfiak képesek terrorban tartani a nõket... Persze azért nem teljesen élethû a film, van benne néhány hollywoodi fogás, de azért nagyon is élvezhetõ, végig lehet izgulni, közben meg persze elgondolkozni, hogy hány ilyen sorsú nõ él még a világon...

nekem összességében 10/10, jó film
10/10
Geri23 2009 máj. 09. - 22:42:27 10/10
(31/135)
Noah Wyle ebben a filmben szemetet alakít?
zee944 2009 máj. 09. - 22:23:31
(30/135)
Ennek majdnem a fordítottja igaz. Ha azt nézzük, hogy mi a "trendi", azaz a sok ostoba mit tart annak (látom, szép számmal jelen vannak itt is), akkor azt fogod tapasztalni, hogy szerintük a szinkron jó. De nem azért, mert meggyõzõdtek róla, összehasonlították, vagy valami, hanem mert ez a legkényelmesebb.

Hivatásos fordítók? Kik, hol? Olyanok fordítanak, akik alig makognak valamit azon a nyelven. Akikrõl te beszélsz, azok gyakorlatilag már kihaltak.

Valaha jó volt. Úgy kábé 15 évvel ezelõttig. Mostanra már egy kalap sz*r az egész.
8/10
idõjós1010 2009 máj. 09. - 21:56:53 8/10
(29/135)
Én magam már csak homályosan emlékszem erre a filmre, a szinkronjára pedig már végképp nem, viszont igen ritka mikor egy-egy film kirívóan szarul van leszinkronizálva, legalábbis én nagyon ritkán találkozom csak kimondottan szar szinkronnal. CatDesign jól mondja, egyeseknél ez már szinte divat, hogy leszólják a magyar szinkront, (én azt mondom) mások a magyar filmekkel vannak ugyanígy. Nem akarom azt állítani hogy eredeti nyelven sokszor esetleg nem lehet jobb egy film, mert biztosan az, van amikor én is úgy nézek meg egy filmet, persze csak ha épp nincs mellé szinkron, és muszáj, de azt nem mondanám hogy túl sokat veszítek azzal hogy a legtöbb filmet kénytelen vagyok szinkronhanggal nézni, mert egyáltalán nem érzem olyan rémesnek a szinkron minõségét, mint ahogyan azt idefent néhányan állítják.
throw away your tv 2009 máj. 09. - 21:16:25
(28/135)
Catdesign millen igazad van. Ráadásul kúlturáltan is fogalmazod meg, szóval kalapot le elõtted.
geri12 2009 máj. 09. - 20:56:55
(27/135)
Üdv!

A Magyar szinkron tényleg kiemelkedõbb a többi országhoz képest. Ez tény! Az hogy nagyon sokszor elrontják az nem a "fiatal" szinkronszínész hibája (nekem is van egy ilyen ismerõsõm, aki sok filmbe adja a hangját) Valamikor nem jól választják meg az adott karakterhez a hangot és ezért értékét veszti az egész... Régen azért erre figyeltek.

Szomorú hogy egy mostani sorozat filmváltozatát (nem reklámozom) nem avval a szinkronhangokkal csinálták meg, mint a sorozatét! Ez például egy rohadt köcsögség a szinkron készítõitõl! Sajna vannak ilyen filmek...
Skultetyko 2009 máj. 09. - 20:48:18
(26/135)
A szinkron és a magyar szöveg teljesen más kategória! A magyar fordítók általában jók, legalábbis azok, akiket az igényesebb csatornák foglakoztatnak. A magyar szinkron pedig, ettõl függetlenül, szintén kiváló volt egészen addig, míg a szégyenletes és felháborító Zone Stúdió létre nem hozta a szinkronmaffiát, a magyar nyelv alapvetõ szabályait is felrúgó, sokszor érthetetlen tájnyelven beszélõ, fülsértõ orgánumú egyedekkel, akik egészen biztosan nem színészek. Ha mégis, az nagyon szomorú, de nem Magyarországon színészek.
Néhány csatorna a kedvezõ árak miatt velük dolgoztat, de a "komoly" csatornákon ritkán jelennek meg. Kivétel: MGM.
Liliom1 2009 máj. 09. - 18:57:58
(25/135)
csak hogy tudd a magyar szinkron világhírû arról, hogy igenis jó.... nem tudom mit értesz az alatt, hogy szokás szerint lerontja a magyar szinkron. Itt esetleg az alámondásos régi kalózkazettákról és a mostani kalóz DVD-rõl beszélhetünk....
Necros 2009 máj. 09. - 18:36:00
(24/135)
Én még korábban láttam, de szerintem is jó kis film. Nem egy túl emlékezetes alkotás, de egyszer mindenképpen nézhetõ, jó színészi játékkal (amit szokás szerint jól leront majd a magyar szinkron...) és tipikus történettel, amiben azért van egy kis csavar. Szóval ajánlom én is. :)
musu77 2009 máj. 09. - 18:19:48
(23/135)
ok, köszi, akkor megvan az esti programom:)
10/10
VIZIPÓK 2009 máj. 09. - 18:10:07 10/10
(22/135)
Nyugodtan megnézheted, nem olyan durva, mint a ragyogás. Szerintem minden a helyén van a filmben.
musu77 2009 máj. 09. - 15:29:11
(21/135)
Ez olyan lightos thriller, vagy olyan durva, mint pl. a Ragyogás, mert meg szeretném nézni, de ha nagyon dermesztõ akkor inkább nem..
Nekem Jennifer Lopez eddig az Álmomban már láttalak-ban tetszett a legjobban:)
Künge 2009 máj. 09. - 15:09:13
(20/135)
Nekem megvan DVD-n és könyvben is ez a film, aki szeretné, írjon.
trillárom 2008 jún. 09. - 16:54:42
(19/135)
Köszi az infot! Igyekszem megnézni ezt a filmet.
pimpernel 2008 jún. 09. - 11:51:45
(18/135)
látom milyen jó véleménnyel vagytok a filmrõl, csatlakozom!
sajnos csak a második reklámig tudtam nézni, mert nagyon fáradt voltam, addig nagyon izgalmas volt! kis túlzással-közbe alig tudtam enni a vacsimat... :P legközelebb tuti megnézem!
10/10
bree-gee 2008 jún. 09. - 08:51:12 10/10
(17/135)
Látom mindent amit le akartam írni, már leírtatok:).Nagyon meglepett ez a film, én nem ilyen jót vártam.
Tetszett.Még Jennifer Lopez játéka is.Meg Noah-é!
Milyen jó volt ebben a rosszfiú szerepben!Még több ilyet neki!
Beleszegezett a fotelba, pedig tenni-venni akartam közben.Feszült volt és izgalmas, és azzal a tudattal álltam fel a végén, hogy "nahát, láttam egy jó filmet a tv-ben".Ritka nálam ez az érzés.
Szóval többek között ezért kap nálam 10-et a film.:)
A sejtrõl csak annyit, hogy szerintem az egy borzasztó film...Brr :///
Viszont ezek után meg fogom nézni a Befejezetlen életet Jennifer Lopezzel.
csancsy 2008 jún. 09. - 08:47:49
(16/135)
Én is elfelejtettem már, hogy ennyire durva!!! És tényleg Noah wyle szuper, sztem sokkal jobb gonoszként:-))) PEdig azt histtem megjavul, de jobb is így. sztem nem rossz!!!