10/10
greghouse 2011 szept. 18. - 00:52:13 10/10
(55/135)
Én is azt gondolom, hogy kivételesen jó volt minden szereplõ. Hasonlóképp örültem, hogy kiléptette a skatulyából a szinészeket, J. Lo talán legjobb filmje (izlések és pofonok, Ford barátom, nekem jobban tetszett rövid hajjal, mint a hosszúval..:-)) és valóban, Noah Wyle meg mindig a szépfiú jófiú helyett egy kissé korrupt, romlott zsaru. Fred Ward is nagyon jó, és a feszültség fantasztikus a filmben.
Biztos vagyok benne, hogy ebben szerepe van annak, hogy Michael Apted dokumentumfilmes, és nagyon sok doku díjat kapott (s közben megválasztották az Amerikai Filmrendezõk Szövetsége elnökének is), és a Nell is az õ filmje (Jodie Foster), a Gorillák a ködben (Sigourney Weaver), csupa kemény csaj, kemény helyzet.
Vagy, a Szénbányász lánya, Sissy Spacek, szintén díjat kapott. (Persze a legtöbb díja európai, fõleg Bafta.)
offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 18. - 00:43:06
(54/135)
Szerintem nem volt jó neki a rövid haj :)
10/10
offtopic
Novalis 2011 szept. 18. - 00:37:06 10/10
(53/135)
Érdekes, én meg végig azt gondoltam, hogy milyen jól áll neki a rövid :) Fõleg a végén a repülõtéren, ahol kicsit másképp volt fésülve. Talán mert olyan az arcberendezése, amihez nagyon jól illik. Pedig ritkán mondok ilyet, mert alapvetõen hosszúhaj-párti vagyok.
10/10
Novalis 2011 szept. 18. - 00:30:21 10/10
(52/135)
Remek film, mindig megnézem, ha leadják. Ahogy itt régebben valaki írta, tényleg odaszögez a fotelhoz, nagyon izgalmas. Nincsenek üresjáratok, mégsem érzem túl összecsapottnak a cselekményt, nagyon jól megmarad az egyensúly. A színészek jól játszanak, szerintem Jennifer is, természetesnek tartom, nem érzek benne erõlködést vagy túljátszást. De persze nyilván van, aki másképp gondolja, az sem baj :)

Esetleges ***SPOILER*** következhet:

Noah Wyle nagyon jó negatív szerepben, egyszer sem jut eszembe, hogy jééé, a Carter doki :D
Olyan gonosz, sátáni vigyora van, mintha mindig ilyen karaktereket játszott volna :)
Nagyot üt az a csavar, ami kiderül a film közepe felé, hogy ki is õ valójában.

Aki még remekül játszik az Fred Ward, kicsi, de fontos szerepben, akirõl az elsõ benyomás ellenére végül kiderül, hogy mégis becsületes, és ott van, ha szükség van rá. Tetszik, hogy nyitva hagyták az apa-lánya viszony alakulását, és nem lett egy csöpögõs egymásra találás a vége, az szerintem nem illett volna ebbe a filmbe.

Az önvédelem tanulását mutató jeleneteket is jól megoldották. Nem vitték túlzásba, épp annyi volt csak, amennyi kellett, és szerencsére nem vált Karate kölyök paródiává.
9/10
norge 2011 szept. 18. - 00:26:35 9/10
(51/135)
Wow , csak most láttam h. a fõszereplõ Jennifer Lopez volt. Noah Wyle -t elõbb felismertem. Szerintem is nagyon jó film a vége igen motíváló :) és szerintem J.L. nem rossz színésznõ, hiába mondják sokan azt.
Ford Mustang 2011 szept. 17. - 23:40:27
(50/135)
Ez a rövid haj nem túl elõnyös :S
Az ipsét jól elintézte valóban :)
10/10
greghouse 2011 szept. 17. - 23:40:20 10/10
(49/135)
De átkozottul jó ez a film...már láttam, de végigizgultam...ez egy Michael Apted (a rendezõ) hétvége, két nagyon jó filmmel, tegnap a Nell a remetelány, ma ez a borzasztóan erõs film, (a Nell is az volt), talán nem véletlen, hogy Apted (angol) dokumentumfilmrendezõ elsõsorban, mi kell még tõle, a Gorillák a ködben, vagy a (James Bond) A világ nem elég...Fantasztikusan szuggesztívek, erõsek a filmjei. Le a kalappal.
9/10
PivarnyikKrisz 2011 szept. 17. - 23:35:48 9/10
(48/135)
Szerintem ritka jó ez a film.
offtopic
robicsek2 2011 szept. 17. - 23:19:20 Előzmény Ford Mustang
(47/135)
Nekem tetszik :) Áh végre megagyalja a pasit :)
Ford Mustang 2011 szept. 17. - 15:45:13
(46/135)
Nem rossz kis thriller.
offtopic
imrenyibalazs 2011 máj. 10. - 03:22:00
(45/135)
Most jut az eszembe, hogy Slim(Cingár)-nek imponáltak a manus igen erõs határozott fellépései, vagyis hogy ha kellett pl. szóban szembeszállt másokkal és látszólag tudta védeni az érdekeit (egy darabig mindkettejükét) és még felül is maradt, sosem látszott megtörtnek, vagy affélének, persze akkor még minden egyéb szempontból normálisnak látszott.
A Walt Disney készített egy Bûbáj c. filmet, amiben Edward ugyan tényleg határozottnak látszott, de az egy másik mûfaj; az a film arról szól, hogy õ a tündérmesék világában érzi magát, de ha ott durva, erõszakos események történnének, nyilván keresné a békés utat. De ott ilyen nincs és õ megmarad többek között békésnek.
offtopic
imrenyibalazs 2011 máj. 10. - 00:20:14
(44/135)
A film arra jól mutat rá, hogy nem kell sok és az ember hibázik és bocs, hogy ezt így mondom, de nem kell akkora marhának lenni, hogy az embert a filmben látotthoz hasonló meglepetés érje.
offtopic
imrenyibalazs 2011 máj. 10. - 00:11:52
(43/135)
Igaz, idióta vagyok, hogy nem ezzel kezdtem, itt a gép elõtt ülve a szakadt pulcsiban, a koszos, poros lakásban, most is él bennem, hogy én is bíztam meg jó kiállásúnak tûnõ emberben. Még pénzt is fogadtam el tõle gyerekként, de aztán kellemetlen csalódás ért, igen váratlanul... A filmben is van minimum két hasonló is.
offtopic
imrenyibalazs 2010 dec. 22. - 22:29:32
(42/135)
Amit T. Idõjós1010 és a T. utána következõ hozzászóló úr ír - most nézem - valóban régen az amúgy is gyenge film Street Fighter-nek volt elég rossz a szinkronja is, legalábbis amikor a videotékából a barátommal kihoztuk; hát jó pár éve már annak.
A vicces, hogy ha jól tudom, azt is újraszinkronizálták és nekem sem szokott már feltûnõen rossz lenni egy szinkron. Továbbá Jeff Bridges magyar hangjai egész jól szólnak, míg bár õ nagy színész, a hangja (az eredeti) mélyrõl jövõ, kicsit reszelõs. Ha végíggondolom, a legtöbb filmnek szerinten is jó a szinkronja; jó Michael Wincott kivételes eset (színészre). De pl. az X-MEN kezdetek-ben (X-MEN kezdetek: Farkas) szinte mindenkihez illett a magyar hang, a számítógépen néztem meg és elõször egy helyen gondoltam csak utána; amikor Victor a bárban visszakérdez, hogy "Miért?", de jó volt ott is minden (film-kivitelezésre).
offtopic
imrenyibalazs 2010 dec. 22. - 21:43:44
(41/135)
Én láttam a Holtodiglan c. filmet is, de nem is errõl írnék. Igaz én szerettem volna egy barátnõt, viszont én nem egészen úgy festek, mint egy "grállovag". Vicces de azután, hogy volt egy alkoholos idõszakom és még néha mindig megiszom egy sört, van egy kis hasam is és részben a vízretenció miatt meg a bõrgyulladás miatt kicsit a 28 nappal késõbb c. filmbõl az õrnagyra kezdek hasonlítani... legalábbis külsõre. Míg Bill Campbell sem nézett ki régen rosszul, de a Most már elég c. filmben Noah Wyle azzal a rózsával a kezében... és ráadásul a színész még igen tehetõs is családból származik...
tobywong 2010 jan. 21. - 14:52:32
(40/135)
Nagyon jó film. Jennifer Lopez nagyon jól játszik és nagyon jó csaj....10/10
9/10
zs9302 2010 jan. 16. - 20:57:23 9/10
(39/135)
Nagyon erõs, és jó thriller! Jennifer alakítása is super. 10/9.
10/10
Wiwu 2009 máj. 10. - 19:32:47 10/10
(38/135)
huuu szerintem valami nagyon jó film volt. csak elõre kilehetett számítani a dolgokat. Amikor például álmodott, amikor a férj a háta mögött termett(végén) meg ilyenek... 10/10 et nekem megérdemel mert inkább mást csinálok mint tvzek otthon de ez lekötött egyszer végre:D
8/10
Beyonce 7 2009 máj. 10. - 16:00:27 8/10
(37/135)
Nagyon jó film,J.Lo jó színésznõ,akárki akármit mond!!:)
1/10
murcii 2009 máj. 10. - 12:41:07 1/10
(36/135)
egész jó volt, bár voltak benne gagyi részek..