9/10
PivarnyikKrisz 2011 szept. 17. - 23:35:48 9/10
(48/128)
Szerintem ritka jó ez a film.
offtopic
robicsek2 2011 szept. 17. - 23:19:20 Előzmény Ford Mustang
(47/128)
Nekem tetszik :) Áh végre megagyalja a pasit :)
Ford Mustang 2011 szept. 17. - 15:45:13
(46/128)
Nem rossz kis thriller.
offtopic
imrenyibalazs 2011 máj. 10. - 03:22:00
(45/128)
Most jut az eszembe, hogy Slim(Cingár)-nek imponáltak a manus igen erõs határozott fellépései, vagyis hogy ha kellett pl. szóban szembeszállt másokkal és látszólag tudta védeni az érdekeit (egy darabig mindkettejükét) és még felül is maradt, sosem látszott megtörtnek, vagy affélének, persze akkor még minden egyéb szempontból normálisnak látszott.
A Walt Disney készített egy Bûbáj c. filmet, amiben Edward ugyan tényleg határozottnak látszott, de az egy másik mûfaj; az a film arról szól, hogy õ a tündérmesék világában érzi magát, de ha ott durva, erõszakos események történnének, nyilván keresné a békés utat. De ott ilyen nincs és õ megmarad többek között békésnek.
offtopic
imrenyibalazs 2011 máj. 10. - 00:20:14
(44/128)
A film arra jól mutat rá, hogy nem kell sok és az ember hibázik és bocs, hogy ezt így mondom, de nem kell akkora marhának lenni, hogy az embert a filmben látotthoz hasonló meglepetés érje.
offtopic
imrenyibalazs 2011 máj. 10. - 00:11:52
(43/128)
Igaz, idióta vagyok, hogy nem ezzel kezdtem, itt a gép elõtt ülve a szakadt pulcsiban, a koszos, poros lakásban, most is él bennem, hogy én is bíztam meg jó kiállásúnak tûnõ emberben. Még pénzt is fogadtam el tõle gyerekként, de aztán kellemetlen csalódás ért, igen váratlanul... A filmben is van minimum két hasonló is.
offtopic
imrenyibalazs 2010 dec. 22. - 22:29:32
(42/128)
Amit T. Idõjós1010 és a T. utána következõ hozzászóló úr ír - most nézem - valóban régen az amúgy is gyenge film Street Fighter-nek volt elég rossz a szinkronja is, legalábbis amikor a videotékából a barátommal kihoztuk; hát jó pár éve már annak.
A vicces, hogy ha jól tudom, azt is újraszinkronizálták és nekem sem szokott már feltûnõen rossz lenni egy szinkron. Továbbá Jeff Bridges magyar hangjai egész jól szólnak, míg bár õ nagy színész, a hangja (az eredeti) mélyrõl jövõ, kicsit reszelõs. Ha végíggondolom, a legtöbb filmnek szerinten is jó a szinkronja; jó Michael Wincott kivételes eset (színészre). De pl. az X-MEN kezdetek-ben (X-MEN kezdetek: Farkas) szinte mindenkihez illett a magyar hang, a számítógépen néztem meg és elõször egy helyen gondoltam csak utána; amikor Victor a bárban visszakérdez, hogy "Miért?", de jó volt ott is minden (film-kivitelezésre).
offtopic
imrenyibalazs 2010 dec. 22. - 21:43:44
(41/128)
Én láttam a Holtodiglan c. filmet is, de nem is errõl írnék. Igaz én szerettem volna egy barátnõt, viszont én nem egészen úgy festek, mint egy "grállovag". Vicces de azután, hogy volt egy alkoholos idõszakom és még néha mindig megiszom egy sört, van egy kis hasam is és részben a vízretenció miatt meg a bõrgyulladás miatt kicsit a 28 nappal késõbb c. filmbõl az õrnagyra kezdek hasonlítani... legalábbis külsõre. Míg Bill Campbell sem nézett ki régen rosszul, de a Most már elég c. filmben Noah Wyle azzal a rózsával a kezében... és ráadásul a színész még igen tehetõs is családból származik...
tobywong 2010 jan. 21. - 14:52:32
(40/128)
Nagyon jó film. Jennifer Lopez nagyon jól játszik és nagyon jó csaj....10/10
9/10
zs9302 2010 jan. 16. - 20:57:23 9/10
(39/128)
Nagyon erõs, és jó thriller! Jennifer alakítása is super. 10/9.
10/10
Wiwu 2009 máj. 10. - 19:32:47 10/10
(38/128)
huuu szerintem valami nagyon jó film volt. csak elõre kilehetett számítani a dolgokat. Amikor például álmodott, amikor a férj a háta mögött termett(végén) meg ilyenek... 10/10 et nekem megérdemel mert inkább mást csinálok mint tvzek otthon de ez lekötött egyszer végre:D
8/10
Beyonce 7 2009 máj. 10. - 16:00:27 8/10
(37/128)
Nagyon jó film,J.Lo jó színésznõ,akárki akármit mond!!:)
1/10
murcii 2009 máj. 10. - 12:41:07 1/10
(36/128)
egész jó volt, bár voltak benne gagyi részek..
10/10
kola1969 2009 máj. 10. - 08:04:47 10/10
(35/128)
Nagyon nagyon sajnálom hogy retek klub már megint úgy adott le egy filmet hogy szanaszét szabdalta,ami hogyha az ember elöszõr látja még annyira felsem tünik legfeljebb annak aki nézi. Úgy van vele az agyon butitott hülye magyarnak így is jó. Persze délutánonkét leadom vágatlanul az ízes magyar hagyományokkal több száz évre vissza tekintõ tiszta beszédû "ZENÉSZ-cigány- SHOWMAN" emberépitõ gyermeknevelõ összetartásra illetve fogásra buzditó mûsorát. Mert hát ettõl tanulhatunk ez nekünk a jó! Ha meg esetleg nem látod jól vagy nem hallod tisztán a CooL tv-én megismételheted. A fílm szerintem nagyon jó,nekem tetszett.
barbi_112 2009 máj. 10. - 00:20:57
(34/128)
Azt hittem én is, hogy egy szokásos J. Lo film lesz, de kellemesen csalódtam benne. Voltak benne izgalmas részek, és egész jó film.
8/10
idõjós1010 2009 máj. 10. - 00:04:17 8/10
(33/128)
SPOILER
Én csak azt nem értem, hogy mikor a végén már bent rejtõzik a feleség a lakásban, otthonában várja a drága férjét, az ürgének mért az az elsõ gondolata hogy fegyverhez nyúl, ennyire gyengébbnek, végtelenebben érzi hirtelen magát? Annyira be lett volna tojva hogy még megütni is hagyta magát zsinórban háromszor(?), valóban félt volna egy olyan nõtõl akit már korábban számtalanszor megütött?
Elõször talán attól félt, mint ahogyan azt említette is, hogy a nõ le akarja lõni, vagy hogy esetleg nincs egyedül, de aztán, mikor már láthatta hogy itt semmi többrõl nincs szó egy kis bunyónál, merre járt még mindig, még akkor is a bátorsága, mert az indulat az benne volt, láthattuk, de egy darabig többre nem futotta. Kicsit fura volt, mert a nevetés ami elõtört belõle az elég õszintének tûnt, még én is mosolyogtam vele együtt egy darabig.
10/10
mushi 2009 máj. 09. - 23:15:50 10/10
(32/128)
Már harmadszorra nézem a filmet. Elõször azt hittem, hogy csak egy 'tipikus' J.Lo film, mûszenvedésekkel, stb.. De kellemesen csalódtam. Jó az alakítás, jó a történet.. Sajnos ez a film a mai nõk egyik legnagyobb problémájával foglalkozik, mmint nem úgy sajnos, hanem hogy ilyen van, hogy férfiak képesek terrorban tartani a nõket... Persze azért nem teljesen élethû a film, van benne néhány hollywoodi fogás, de azért nagyon is élvezhetõ, végig lehet izgulni, közben meg persze elgondolkozni, hogy hány ilyen sorsú nõ él még a világon...

nekem összességében 10/10, jó film
10/10
Geri23 2009 máj. 09. - 22:42:27 10/10
(31/128)
Noah Wyle ebben a filmben szemetet alakít?
zee944 2009 máj. 09. - 22:23:31
(30/128)
Ennek majdnem a fordítottja igaz. Ha azt nézzük, hogy mi a "trendi", azaz a sok ostoba mit tart annak (látom, szép számmal jelen vannak itt is), akkor azt fogod tapasztalni, hogy szerintük a szinkron jó. De nem azért, mert meggyõzõdtek róla, összehasonlították, vagy valami, hanem mert ez a legkényelmesebb.

Hivatásos fordítók? Kik, hol? Olyanok fordítanak, akik alig makognak valamit azon a nyelven. Akikrõl te beszélsz, azok gyakorlatilag már kihaltak.

Valaha jó volt. Úgy kábé 15 évvel ezelõttig. Mostanra már egy kalap sz*r az egész.
8/10
idõjós1010 2009 máj. 09. - 21:56:53 8/10
(29/128)
Én magam már csak homályosan emlékszem erre a filmre, a szinkronjára pedig már végképp nem, viszont igen ritka mikor egy-egy film kirívóan szarul van leszinkronizálva, legalábbis én nagyon ritkán találkozom csak kimondottan szar szinkronnal. CatDesign jól mondja, egyeseknél ez már szinte divat, hogy leszólják a magyar szinkront, (én azt mondom) mások a magyar filmekkel vannak ugyanígy. Nem akarom azt állítani hogy eredeti nyelven sokszor esetleg nem lehet jobb egy film, mert biztosan az, van amikor én is úgy nézek meg egy filmet, persze csak ha épp nincs mellé szinkron, és muszáj, de azt nem mondanám hogy túl sokat veszítek azzal hogy a legtöbb filmet kénytelen vagyok szinkronhanggal nézni, mert egyáltalán nem érzem olyan rémesnek a szinkron minõségét, mint ahogyan azt idefent néhányan állítják.