Téma: Movie 43

Kis Pal 2013 júl. 09. - 11:30:05 Előzmény csizo
(45/105)
Vázlatosan azért érdekelne a véleményed. Te mit láttál benne? Nekem az volt sejtésem hogy a híresebb szereplõk megcsömörlöttek a saját szupersztár imidzsüktõl és szándékosan vittek be egy ilyen övön alulit annak, amit korábban õk képviseltek/Hollywood/. Mert õszintén szólva ha a film nem vonultat fel ilyen szereplõgárdát eleve meg sem nézem. Így viszont úgy gondolom, kell hogy legyen valami a felszín alatt. Ha nem is a világ megváltása, de valami szándék csak kellett legyen.
9/10
csizo 2013 júl. 07. - 18:05:04 9/10
(44/105)
Szerintem jó volt. Nem szimpla vígjáték. Ragozni meg nem érdemes, mert van, aki csak annyit ért, amit lát. Annak a herezacskó, csak herezacskó a filmben, hiába magyarázzák el részletesen mit jelent és a szar, pedig szar.
1/10
Russel 2013 júl. 07. - 17:48:03 1/10
(43/105)
Üdv mindenkinek!

1/10 de csak a sztárszereposztás miatt. Ekkora egy rrrrr filmet már régen nem láttam. Annyira rossz, hogy az is marad. A poénok gyengék, a történet 0, Szerintem köze nincsen a family guy humorához. Egy forintot nem ér. Szenvedés az egész. Remélem legalább õk élvezték amikor forgatták.
Az ilyen filmek miatt nem megy el a még fizetõközönség moziba.
raczkia 2013 júl. 06. - 18:58:45
(42/105)
Katasztrófa ez a film. Kb. az elsõ 15 percet bírtam végignézni.Ilyet minek forgatni ennyi híres emberrel? 10/0
1/10
suhigabi 2013 júl. 05. - 21:42:56 1/10
(41/105)
Hét én bírom a family guy-t de ez a film nagyon pocsék lett. Lehet azért nem tetszett mert az animáció és teljesen más filmben ilyen "poénokat"látni mint mesében. De ennyi sok kiváló színészt egy ilyen filmben.. ízléstelen poénokkal. Még az elsõ jeleneteket végig néztem .. de lehetetlen végi nézni ezt a filmet. 1/10
3/10
stomachh 2013 júl. 02. - 20:30:51 3/10 Előzmény gossipgirl0304
(40/105)
Én nagyon szeretem a Family Guyt. De ez a film egy szemét. Annyira nem volt xar, hogy ne tudtam volna végigülni, az igaz. 3/10.
10/10
perry 2013 júl. 01. - 02:26:04 10/10
(39/105)
Kedves efes !

Nincs ezzel semmi gond, Weöres Sándorral élve:

"
"... az óvodakertben mindenfélét sinálnak
ni mijen dicnók
a többi óvodások körülöttük álnak
nézi a Paidagógosz néni
pfuj meekkora dizsnok
ûrlapot és hegyes tollat ragad
dühtõl hullámozva ír:

Tüzdelt Zülõk!

Máskor scináljanak jobb jerekeket.
És felelnek a zülõk :

Kedves Paidagágász Néni!

Hun házasodunk hun meg elválunk
különb féle jerekekkel kísérletezünk."

Szóval a költõ már tudta....
10/10
gossipgirl0304 2013 jún. 30. - 23:22:13 10/10
(38/105)
Aki igazán szereti a Family Guyt annak tetszeni fog a film.A legbetegebb film amit életemben láttam,de pont ezért tetszett.Aki nem szereti a family guy féle humort az bele se nézzen...
1/10
efes 2013 jún. 30. - 22:22:06 1/10 Előzmény perry
(37/105)
Képtelen voltam továbbnézni azután, hogy Hugh Jackman megjelent egy herezacskóval a torkán... Ez nagyjából a második perc. Lehet, hogy zseniális lesz a továbbiakban, de én azt sosem fogom megtudni. :)
10/10
Polaris9 2013 jún. 28. - 23:27:44 10/10
(36/105)
Ba...tt nagy film.
2/10
johnny63 2013 jún. 28. - 23:15:37 2/10
(35/105)
Igazi idióta voltam, hogy ezt a filmet egyáltalán megnéztem! És a színészek sem normálisak, hogy szerepet vállaltak benne még, ha csak 5 perc is volt. Az egész film alatt talán 3-4 alkalommal majdnem sikerült nevetnem, de sajna még így is elég messze voltam attól, hogy kis kacaj is kijöjjön belõlem. De egye fene ez miatt megkapja a 2/10-et, amúgy soha többet nem nézek ilyen hülyeséget az már biztos!
1/10
benkewood 2013 jún. 27. - 09:54:24 1/10
(34/105)
Nagy várakozással ültem le megnézni a filmet, szeretem a provokatív, polgárpukkasztó filmeket. Sajnos hatalmasat csalódtam benne... :-( Az egyetlen eszköz, amit a cél elérésére használ, az a gusztustalanság. Kár, hogy nem a humort választották eszköznek, az is célba talált volna, de másképp. Én konkrétan rosszul lettem a filmtõl, pedig se prûd, se konzervatív nem vagyok. De amikor egy pasit elüt egy autó és kirobban belõle a FOS és szétterül az autón és az úttesten, az szerintem nem provokatív, hanem undorító... a Batman és Robin jelenetnél úgy döntöttem, hogy nekem ennyi elég volt.

Ha viszont egy igazán szellemes, provokatív filmet szeretnétek nézni, akkor jó szívvel ajánlom a figyelmetekbe a Gyönyörû Zöld c. filmet, amit 1996-ban betiltottak Európában. Nem véletlenül, hiszen hatalmas görbe tükröt mutat a modern társadalomnak. És itt a humor az eszköz, nem az ocsmányság... A legjobb film amit valaha láttam!! :-)

Itt meg tudjátok nézni magyar felirattal (a feliratot külön be kell kapcsolni):
https://www.youtube.com/watch?v=08wdWyegy8g
10/10
CsiróCsiró 2013 jún. 26. - 20:27:44 10/10 Előzmény Ragnotti
(33/105)
A film alcíme : Botrányfilm

Végig az volt az érzésem, hogy a készítõknek az volt a céljuk, hogy a lehetõ legtávolabbi pontig feszítsék ki a határokat, és sikerült nekik.

Az, hogy megosztja a közönséget, az is azt mutatja, hogy sikerült hatást kiváltaniuk kinél így, kinél úgy.

A nagy nevek pedig szerintem azért vállalták el, mert a színészek többsége elég szabad felfogású, és nyitottak mindenféle kísérletezésre. Jól látszik a filmben, hogy kivétel nélkül lubickoltak a szerepeikben.
Végre nem korlátok között mozogtak, hanem saját maguk adhattak hozzá a figurához azt, amit csak akartak.

Nyolc évig dolgoztam színházban, és tudom, hogy az ilyen szituáció a legtöbb színész számára maga a mennyország.
10/10
perry 2013 jún. 25. - 22:03:49 10/10
(32/105)
Az tény és való , hogy irodalmi kékharisnyák valamint férfibõl termett fim mizantrópok a magas mûveltség és jó ízlés nevében pallossal közlekedõknek nem ajánlott, mert kérem ez a film tény és való, hogy nem az amire Cannesben lóbálni fogják az Aranypálmát vagy ne tán Berlinben megkettyint egy Aranymedve, ohhh mennyire beteg vagyok, de hát az vesse rám az elsõ digitális filmvágást aki nem nézett még Tudom mit ettél tavaly nyár-ont, vagy South Park-t A Family Gayról pedig már szó se essék. Ja , hogy õk nem élõ emberek? Mi élõ emberek sokkal nemesebbek, szentebbek , szebbek, bûntelenebbek és még sorolhatnék 123245677 jó tulajdonságot, vagyunk.
Viszont igen csak vicces, mert nem tesz többet mint görbetükröt tart az amerikai filmgyártás elé, van ebben egy kis 8 és fél vagy A dolgok állása akkor még nem is írtam Altman parafrázisáról a Rövidre vágva filmes moguljainak párbájáról.
Persze a magasságok kissé eltérõek és a film "étlapja" olyan mintha egy elcseszett és buggyant meki menedzser állította volna össze a legõrültebb fogásokkal. Hamlettel élve: ...õrült beszéd, de van benne rendszer,".
Mert, kérem van itt genya Garfield na és a fétisektõl a szexuális aberrációktól kezdve mindenféle párkapcsolat, igaz a világ annyira egészséges, hogy nem létezik benne semmi gond minden szép és jó és olyan meg nincs is , hogy a bájos tündér opik, bár érdekes a koboldok még Grimméknél is elég nyomik voltak, hogy Hófehérke és a 7 törpe szexuális analógiájáról ne is essen szó, Potteréknél meg aztán még pénzsóvárok is.
A Harlem Globetrotters analógia vagy ha úgy tetszik Knoxville a divatos Comic filmes õrület az amerikai hõsiesség átmenése gagyiba én eldobtam az agyamat.
Persze a gépek szabadsága szkeccs se kutya annak rendje módja aszerint fekete-fehérben, gyermek szenvedés, gép szenvedés és amerikai filmzene minden mennyiségben.
Halle Berry-rõl sohase gondoltam , hogy képes és mér ennyire debil lenni, arról nem is beszélve, hogy bele menni ennyi altesti humorba.
Mert hát valljuk be sok új nincs a nap alatt elõttünk már jóformán leforgattak, lefestettek, leírtak,lefotóztak le "izéltek" már mindent.
Nincs itt magasröptû gondolat, katarzis ami a görög sorstragédiákra jellemzõ, de van valami ami engem megnevettet, eszelõsen jókedvre derít és nota bene még arra sem késztet, hogy máson végezzem el a nagydolgom.
Egyszerûen csak egy sokkoló humoros szabad szájú komédiáról van szó tele a világ komoly és komolytalan agyamentségeivel.
Persze akinek nem gatyája, az ne vegye magára!
1/10
Ragnotti 2013 jún. 25. - 18:20:00 1/10
(31/105)
Kritikán aluli, rettenetes film. Nem értem, hogy ilyen neves színészek miért is vállaltak el egy ilyet.....
10/10
CsiróCsiró 2013 jún. 25. - 14:08:44 10/10
(30/105)
Amint bevezeti a port.hu azt a funkciót, hogy lehet kedvelni a hozzászólásokat, visszamenõleg az én "lájk"-omra számíthatsz!!!

A sok karótnyelt, maradi, prûd, konzervatív, álszent polgár meg pukkadjon meg!!! :-)

(mondjuk azért egy-két kivételnek itt is tisztelet)
1/10
nvj 2013 jún. 25. - 14:07:25 1/10 Előzmény KP01
(29/105)
Életem egyik legrosszabb filmje volt.
king4aday 2013 jún. 24. - 21:47:53
(28/105)
Igen, mint azt mások is írták, a film túlzásokba esik minden szempontból. Ez itt a lényeg, tükröt állítani a sznob világnak, felháborítani õket egy kis mocskos iróniával. Semmi mást nem akart ez a film, Hollywood a fogyasztókat gúnyolta ki vele. Az egyik legõszintébb alkotás, amit az amerikai filmipar az utóbbi években készített. Kigúnyolta saját nyálas, közönséges és röhejes tinifilmjeit, szuperhõseit, romantikus drámáit, melyeket szó nélkül bevett a magukat példaképeknek képzelõ, agymosott, nagyképû, magát megjátszó filmzabáló. Itt van a pofon nekik és ennyi rinyáló hozzászólást olvasva, el is érte a célját. A film jó, csak sokan ismertek magukra.
1/10
filmbuzi89 2013 jún. 24. - 17:36:51 1/10
(27/105)
1 poén volt ami valamit ért az is 2 percig. 10/1 ez nem ér fel a horrora akadva, vagy bármilyen más parodizálással. superhero, de még a spárta a köbön is jobb volt.
menzike 2013 jún. 24. - 16:05:35
(26/105)
Annyira beteg film...de imádom...:D lehet megkövezni...:D