sipka 2009 jún. 22. - 12:57:05
(37/57)
Azért van még kép a kalap mélyén :P Rögtön három, hogy valami szemmel látható fogalmunk legyen róla, milyen látvánnyal kecsegtet majd a jól ismert történet.
sipka 2009 jún. 22. - 12:51:25
(36/57)
Képek a Tim Burton által rendezett "Alice Csodaországban" címû filmbõl!!!
Kétségkívül a legütõsebb feldolgozás lesz az Alice-sztorik történelmében :)

UI: Egyébként Johnny Depp grimasza teljesen azonos Elijah Wood ábrázatával XD
sipka 2009 jún. 19. - 13:30:11
(35/57)
A világ kifogyott volna a zombifilmekbõl? Egy fenét, hisz itt a következõ a "Zombieland", ami ugyan inkább vígjáték, mint horror, de attól még szeretjük :)
Persze ezen mûfajból is már egy rakásnyi termelõdött az elmúlt években, de a "Zombieland" mégis különlegesnek számít. Két nevet említek: Woody Harrelson, és (egy cameo szerep erejéig) Bill Murray.
Ezek a színészek azért mágnesként vonzzák a nézõket. (S persze a humoros felfogású zombitéma se egy utolsó szempont a becsábulásra :)
Amerikai premier: 2009. október 9.

Elõzetes:
www.youtube.com/watch?v=iBOK8C_9yH4
sipka 2009 jún. 17. - 20:56:01
(34/57)
A "Kétely" után újra együtt Meryl Streep és Amy Adams!
S megnyugtatok mindenkit, nem tojásokként fognak feltûnni a vásznon :P

www.youtube.com/watch?v=HufeTGW6uXs
sipka 2009 jún. 04. - 19:19:14
(33/57)
Gore Verbinski már megint Johnny Depp-et választotta munkatársául a "Rango" címû animációs kalandfilmhez. A történet számomra eleddig ismeretlen, így csak a beszúrt képrõl lehet informálódni... Bevallom én nem sokra jutottam.
Egyébként sincs még értelme kíváncsiskodni, hisz a bemutatója 2011 március 18.-án lesz. Egyáltalán van rossz filmje Johnny Depp-nek? Most nem jut eszembe egy se :)
sipka 2009 jún. 04. - 18:54:02
(32/57)
Jonah Hex, a "DC Comics" egyik hõse filmvászonra kerül Josh Brolin alakításában.
A "Blueberry" óta ellenérzéseket támasztok a westernbe ágyazott képregény karakterek iránt, de azért valamelyest meggyõzött a jobb oldali rajzmunka. Így elsõ látásra "Kétarc"-ra hasonlít a legjobban, viszont a véres balta nem mást szimbolizál, mint az elmebetegség magasabb fokú eluralkodását.
A bal képen szereplõ Josh-on nem igazán érzõdik ez a tébolyodott arcmimika, így igazán kétséges az elsöprõ siker. Bár lehet, hogy pont egy nyugodt pillanatába kapták le, amikor már lecsillapodott :)
Egy a biztos: ez a film is benne van a 2010-es év nagykutyái között.
Amerikai bemutató: 2010 augusztus 6.
sipka 2009 jún. 04. - 13:18:14
(31/57)
A Dreamworks aztán nem fog lustálkodni:

1. A "How to Train Your Dragon" címû fantasy rajzfilmet 2010 március 26.-án tekintheti meg az amerikai nép. A fõszereplõ hangját Gerard Butler szolgáltatja.

2. A Shrek negyedik része is startra kész 2010 május 21.-én.

3. Az "Oobermind" pedig 2010 november 5.-én lesz látható. Szinkron hangok: Ben Stiller, Robert Downey Jr., Tina Fey.

Mivel nagy mesekedvelõ vagyok, így ígéretesnek tartom a jövõ évi kínálatot :)
sipka 2009 jún. 04. - 00:03:03
(30/57)
A elkövetkezendõ idõszakok nagy képregényfilmjei!
A dátumok amik a címnél szerepelnek, állítólag már biztosak, így ésszerû ezeket észben tartani :P
sipka 2009 jún. 01. - 23:37:53
(29/57)
Varázslatos kaland egy poszt-apokaliptikus világban. Ez lenne a "9", amelynek az egyik producere Tim Burton.
Kell ennél több? :P

www.youtube.com/watch?v=sAqUv6Dch-k
sipka 2009 máj. 28. - 23:19:25
(28/57)
Kénytelen vagyok itt közzétenni a "The Wolfman" elõzetesét. Bár kértem a moderátort, hogy nyisson meg egy azonos megnevezéssel rendelkezõ topicot, de úgy látszik nincs nagy kedve hozzá :D (Persze az is igaz, hogy irdatlan sok filmtopic ötletet zúdítottam a nyakába, aminek megvalósítása igencsak fárasztó lehet...)
A trailer kamerás minõségû, s egyszer már felraktam egy másik fórumtémában, de mivel az a link már nem mûködõképes, így úgy gondoltam megéri továbbra is elõtérbe helyezni :)

www.youtube.com/watch?v=hvHN_GSYVo4

Az emberek többsége olyanokért rajong ebben az évben mint a "Transformers 2" vagy a "Terminátor 4", amikor nem sokára itt van a nagymúltú "Farkasember" újbóli verziója. Szerintem ez érdemelne nagyobb figyelmet, nem pedig a érzelemmentes intelligencia.
További képek a "Farkas" hozzászólásaiban találhatóak.
MrsMaverick 2009 máj. 22. - 14:27:13 Előzmény sipka
(27/57)
A Jacksonos a legjobb:))) percekig röhögtem...
10/10
Cullangka 2009 máj. 22. - 06:30:02 10/10 Előzmény sipka
(26/57)
fúú az elsõ télleg igen jóó:DDD meg az utolsóóXD igen találóóXDXD
sipka 2009 máj. 21. - 23:39:51
(25/57)
Nem rossz XDD
Én is (nagy nehezen) gyûjtöttem még egy adagot :)
10/10
Cullangka 2009 máj. 21. - 22:27:08 10/10
(24/57)
Szerintem meg épp szujóék hasonlítanak a legjoban:) meg Heath-ék! na de itt van még egy szembetûnõ hasonlóság:DDD
sipka 2009 máj. 21. - 19:55:51
(23/57)
Hát ez nem igazán kapcsolódik a mozifilmekhez, de máshova nem igazán akartam beírni. Ez a topic már úgy is el van (énáltalam) cseszve.
Beírásom célja, hogy közzétegyek olyan sztárokat, akik kísértetiesen hasonlítanak egymásra. Szerintem érdekes, hogy ilyen sok azonos kinézetû ember éldegél ezen a planétán. Lehet, hogy valahol van egy sipka hasonmás is? :P

Ha valaki még tud hasonló rokoni szálakat nélkülözõ hasonlóságról, azt szívesen venném :)

UI: Szujó és Erdei azért nem teljesen egyformák, de a szemük szinte ugyanaz :D
sipka 2009 máj. 19. - 19:16:39
(22/57)
SHERLOCK HOLMES ELÕZETES!!

www.youtube.com/watch?v=vHR33g1RMMg&feature=related

UI: A kalapácsos jelenet nagyon "funny"! :D
sipka 2009 máj. 12. - 09:21:02
(21/57)
Vérfagyasztó "Vihar-sziget" plakát jött!! ÚÚÚÚúúúú!!! :)
sipka 2009 ápr. 14. - 07:57:51
(20/57)
Még egy képcsokor az "Expendables" címû szuperprodukcióról.

UI: Már Eric Roberts is látható :)
sipka 2009 ápr. 10. - 08:55:17
(19/57)
Forgatási képeket tettek közzé az "Expendables" címû akciófilmrõl, amelyben Sly arra tesz kísérletet, hogy felélessze a 80-as, 90-es évek nagy popcorn alkotásait. Ezért olyan új és régi akciósztárok közül szemezgetett, mint Mickey Rourke, Dolph Lungrend, Eric Roberts, Jason Statham stb.
Jó kis film lesz ez :)
sipka 2009 márc. 30. - 19:08:19
(18/57)
(pipa pöfékelés) Vajon ki rakhatta föl a világhálóra ezt a plakátképet? Ki követhette el ezt a bûntényt? (füst kifújása)
A nyomok egy eddig ismeretlen mozihoz vezetnek, ahol kihelyezték az állítólagos "Sherlock Holmes" posztert, amit rejtélyes módon lefotózott egy kilétét eltitkoló idegen. Senki sem látott semmit... Érdekes ügy. (pipa pöfékelés)
Az egyetlen kiindulási pont a filmszínház perzsaszõnyegébe beleivódott gumicsizma talpnyom, amit muszáj lesz alaposabban átvizsgálnom. (nagyító elõvétele) Hmmm.... Mindjárt gondoltam... A TETTES GUY RITCHIE!!!! Nem is tudná letagadni, hisz a sárfolton kirajzolódik az egyénileg elõállított "Madonna" feliratú talpazat lenyomata. A bûntény oka pedig egyszerû: minden eszközzel reklámozni akarja közelgõ filmjét.
Guy, Guy... Nem tudtál túljárni Sipka eszén :DD

UI: Úgy érzem, hogy emiatt az írás miatt szégyellni fogom magam a késõbbiekben :)