Téma: Mr. és Mrs.

5/10
Vivikatze 2015 máj. 05. - 08:26:37 5/10
(5/5)
Összességében csalódás volt a darab. A legelsõ jelenet volt a legjobb, tele poénnal és életszerû volt az egész szituáció... Na de a többi? Inkább nem minõsítem. Innen látszik, még a jó színészek sem tudnak ****-ból várat építeni. Csakis az elsõ jelenet miatt 5/10.
offtopic
kissmekate 2012 dec. 21. - 14:19:02
(4/5)
Kedden volt egy kis ünnepség a Játékszínnél. Zenével, jó hangulattal, sült gesztenyével és forralt borral vártak/kínáltak meg bennünket és minden színházrajongót. Köszönjük a színháznak ezt a kedves gesztust!
http://szinhaz.hu/budapest/49807-utcai-akcioval-unnepelt-a-jatekszin
8/10
surviver 2012 jan. 09. - 10:43:38 8/10 Előzmény Csiraf
(3/5)
A Mr és Mrs éppen szombat délutánra való könnyed, szórakoztató darab.
Nekem az elsõ jelenet tûnt a leghumorosabbnak, de mind az 5 jelenet életszerû volt. Az kétségtelen, hogy P.Cs. játéka erõteljesebb volt, de ne csodálkozzunk V. Lindán, elég volt szegénynek a förtelmes apja mellett felnõni.
1/10
Csiraf 2012 jan. 07. - 20:47:51 1/10
(2/5)
A színházról: nem helyre szóló jegyeket árulnak, a helyfoglalás érkezési sorrendben történik - ezelz tulajdonképpen nincs is gond, csak annyi, hogy az érkezettek szépen sorrendben állva várhattak fél órát, míg bemehettek a terembe, 5 perccel kezdés elõtt. A székek iszonyú kényelmetlenek, de nevezzük ezt is inkább csak apróbb kellemetlenségnek, mondhatni igazán nem nagy ár egy szelet jó színházért.

A darabról: már az elsõ jelenet sem volt erõteljes, de ugye az ember fia/lánya akkor még remél, nyugtatgatja magát, hogy csak "be kell melegedni" a színészeknek, rá kell hangolódni. Sajnos a remények meghaltak ma délután a Tivoli családias hangulatú nézõterén, a darab javulása helyett csúfos mélyrepülésben volt részünk. Pindroch Csaba alakításaiban lehetett ugyan elenyészõ mennyiségû humort felfedezni, de ez nem kompenzálta a színtelen, szagtalan jelenetek minõségét, vagyis inkább minõsíthetetlenségét. Verebes Linda egyetlen szava, mozdulata sem hatott valódinak - úgy tûnik, ez a képesség már nem kritérium ebben a szakmában.

Kár, nagy kár, de nem baj, nem csüggedünk. A következõ majd jobb lesz. Nélkülük.
9/10
bodri 2011 okt. 03. - 09:05:37 9/10
(1/5)
Nagyon szórakoztató kis darab, mindenkinek csak ajánlani tudom, akinek volt/van/lesz párkapcsolata és nevetni vágyik magán vagy másokon!