Téma: Mr. Majestyk

juanlaporte 2023 okt. 16. - 23:34:29
(15/15)
Emlékszem, apám esti meseként mesélte gyerekkoromban. 50 évvel az elkészülte után is teljesen rendben van. A tempója is jó, még XXI. századi léptékkel is. Nincs túl ötletelve, mint a maiak, és hús-vér ember a főszereplő. 10/10.
9/10
olahmiki1959 2023 okt. 16. - 22:06:24 9/10
(14/15)
Nagyon jó film, és a szinkron is tökéletes, eredeti.
Annak idején, a videózás hőskorában az egyik kedvenc filmje volt a filmeket csereberélő srácoknak, így nekem is.
9/10
Ocsisonka 2023 okt. 09. - 09:06:21 9/10
(13/15)
Ez is egy nagyon jó C.B. film. Jó történet, igen jó főszereplői alakítással. Ma már nem készítenek ilyen filmet sajnos.
uzi9mm 2015 ápr. 03. - 20:04:32
(12/15)
A 80-as évek elején ezzel a szinkronnal ment a TV-ben:
eroberter 2012 szept. 10. - 20:36:30
(11/15)
Sok év után újra megnéztem... Az RTL-es szinkron szvsz elég jó, bár kíváncsi lennék, a régi MTV-s szinkronnal milyen lehet... Vagy a mozissal... Majd megtudom sohanapján...
Igaz, mintha olvastam volna egy olyan változatról is, ahol Mihályi Gyõzõ a hangja a fõszereplõnek... Ennyi elég is volt róla... Bronsonnak Szersén Gyula és Koncz Gábor állnak nagyon jól, na meg néha Vass Gábor.
Maga a történet: Itt mindenki beleköt mindenkibe? :)
Mik is nem tetszettek nekem a filmben?
SPOILER mielõtt még valaki hülyét kapna :)

Majestyk a mexikói csaj kedvéért helyretette a boltost, hogy mindenkit engedjen be a klotyóra, hiába mondta az neki, mi is a kifogása... Hát nem is tudom...
Mikor viszi a népeket a földjére dolgozni, egy fószer ott van, hogy az õ embereit alkalmazza... Ez meg miféle eljárás...?
Ráadásul fel is jelenti a zsaruknál, azok meg kimennek, és beviszik... Nem tudom, nem lett volna ott ezer tanú, hogy mi is történt valójában, ha inkább megvárta volna a tárgyalást??? Tudja a fene...
A börtönbuszon ahogy elrabolja Frank Rendát, hááát... Egy maffiózót, akit az emberei is keresnek... Tökös csávó, az biztos... Ráadásul sejthette, hogy ezzel csak a saját fejére hoz bajt...
Ezért is valahogy nem tudtam egyértelmûen a pártján lenni...
Szóval az ilyen dolgok miatt mondom azt, hogy vannak azért neki jobb filmjei is...

Ami tetszik, az itt az, hogy senki nem vernyog hogy jááááj így a szinkron meg jáj úgy a szinkron...
JoelDelf 2012 szept. 07. - 21:07:24
(10/15)
Anno a moziban az volt a címe, hogy "Dinnyeszüret géppisztollyal".
Hogy ugyanazt a karaktert játszaná minden filmjében?
Lehet... de az is lehet, hogy a Hollywood-i (akció) filmek hasonlóak ennyire.
A hõst valami nagy csapás éri a rosszfiúk miatt, ezért (mivel már nincs veszteni valója)
bosszút áll. Sok ilyen film van.
Meg aztán, ha egy színész sikeres lesz egy szerepben csak nehezen tud más szerephez jutni.
lásd Stallone... és milyen jó volt az Oszkár-ban :)
gabroca 2011 okt. 13. - 18:38:16 Előzmény The Man Who Laughs
(9/15)
Déltõl háromig? Az egy másik arca. Volt egyszer egy Vadnyugat? Hát szerintem meg nagyon jó színész volt...
The Man Who Laughs 2011 jún. 04. - 19:35:32
(8/15)
Charles Bronson nem egy sokoldalú színész, általában ugyan azt a szerepet játssza (macsó, magányos pisztoly hõs aki igazságért küzd). De abban viszont az egyik legjobb. Jelen filmjének is õ a fõ mozgató rugója, a többiek csak asszisztálnak mellette. Amúgy a film kellemes kikapcsolódás, semmi extra, de amit az ember elvár egy hetvenes évekbeli akciófilmtõl azt itt megkapja. Viszonylag koherensen megírt forgatókönyv, macsó fõszereplõ, autós üldözések, izgalmas akciók (sajnos a közepén leül a film egy kicsit, de a fináléra rendesen felpörög).

7/10
velorexescsavo 2011 febr. 14. - 17:38:22
(7/15)
Néha jól esik mesét nézni.
*SPOILER
Elképzeli az ember, hogy a jó tényleg gyõzhet a gonoszság felett. Sajnos a valóság eléggé másképpen fest. Az alvilág folyamatosan nyerésre áll a becsületes emberek világával szemben.
Charles Bronson hozza jól alakítja a figurát. Tõle még ezt a mesét is elhisszük.
offtopic
Kendy 2011 febr. 14. - 17:22:45
(6/15)
Nem láttam még de nagyon kíváncsi vagyok rá!
Csípem Bronsont és szeretem a filmjeit!
:)
Örülök,hogy leadják ezt ma este!
drabál 2011 jan. 28. - 22:14:53
(5/15)
Megnéztem ,.egész jó volt.
drabál 2011 jan. 28. - 20:44:08
(4/15)
kevés ennél érthetetlenebb összefoglalót olvastam.aki még nem látta az egy kukkot sem ért az egészbõl.
9/10
PivarnyikKrisz 2010 nov. 02. - 12:54:00 9/10
(3/15)
A Chato földje után néztem meg nem sokkal.
Nagyon tetszik ez is.
10/9-et adtam erre is.
Szerintem szuper film.Charles Bronson isteni színész.
10/10
NANU..! NANU..! 2010 máj. 15. - 00:46:31 10/10
(2/15)
Nagyon jó kis Film, szeretem +Charles Bronson+ -t.
R.I.P... neki.

A Film is és Õ is 10.-os.
rolande 2007 márc. 23. - 12:18:05
(1/15)
Bosszúvágy (1974)c.film elõzménye Mr. Majestyk (1974)c.filmben is ugyanúgy
bosszút eskûszik mint,de hát ez már tõle megszokássá vált és többen is több filmben is elõfordult,hogy
utánozni próbálták de nem oly nagy sikerrel tudták